0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ethan Flavius

  • VII kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Just for once, I wanna be somebody's first choice.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #15 Prieš 8 metus »
 - Aaaam, taip, esu šiaip tai, - šyptelėjo Chiatsu, apsikabindama kelius, nes nebuvo taip jau ir šilta. Japonė mostelėjo lazdele ir židinyje užsidegė ugnis. Kaip buvo pagalvojusi Klastuolė, labai jau modernus sandėlys kaip tokioje vietoje, po Kvidičo aikšte.
 - Kaip nori, - Chinatsu pakilo nuo dofutės ir drėbėsi į tą minkštą lovą. Mat kaip jau buvo galima pastebėti, japonė tiesiog dievino prabangą ir viską, kas su ja susiję, tad tokia lova ir onesie... nerealu tiesiog. - Na, čia šiaip ne pižama, daug kas ir šiaip nešioja, bet man tikrai patinka.
Klastuolė žiūrėjo pro blakstienę viršų į Marie ir pamerkė jai akį sakydama, kad jai patinka tokie drabužiai. Net pati nežinojo, kodėl tai padarė, bet jai ir nerūpėjo tai.

*

Tavaret d'Erero

Ats: Sandėlys
« Atsakymas #16 Prieš 8 metus »
-Pamiršai man užduoti klausimą,-pasakė Marija, dailiai pakėlusi antakius viršun.- Uh, tiek to, nebežaiskim. Ką nori paveikti?
Paskutinis klausimas nuskambėjo kažkaip gundančiai ir traukiančiai, nežinia kodėl. Mary kiek priartėjo prie Chi. Tačiau ir žinodama, kad ir ji to nenori, tiek pat ir Chinatsu, kažkodėl Marie lūpos priartėjo prie klastuolės..
Ir įsisiurbė į jas.
Jausdama, kad kažkaip kraujas venomis ima tekėti greičiau ir lyg verda, varniukė nieku gyvu nenorėjo nuo jų trauktis. Ypač tada, kai pagaliau prisilietė prie saldžių ir šiltų Chi lūpų. Net nežinodama, kodėl tai padarė, Marija vis tiek dar neatsitraukė. Vis dėl to tai mano antrasis bučinys. Kaip ir pirmas, jis buvo su mergaite.

*

Neprisijungęs Ethan Flavius

  • VII kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Just for once, I wanna be somebody's first choice.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #17 Prieš 8 metus »
 - Ups... - sukikeno Klastuolė, šypteldama. Na, ji tikrai pamiršto užduoti klausimą, bet ir pati Marie nesirinko, tiesos ar drąsos norėjo. - Na, net nežinau, čia šiaip daug ką galima nuveikti, manau.
Kaip ir draugės, Chinatsu balsas įgavo lengvai paslaptingo kimumo, suteikiančio aplinkai karštą atmosferą. Pati japonė net ir norėdama nebūtų atsitraukusi, tad tik vos vos arčiau nukreipė galvą ir truputį pravėrė lūpas. Net pati nebesuprasdama savęs Klastuolė užtikrintai atsakė į tuos prisilietimus, tarsi nedrąsiai padėdama ranką ant Marie liemens.
Adrenalinui plūstelėjus visu kūnu japonė lengvai pakreipė galvą ir siurbėsi kaip nežinia kas į nuo prisilietimų ir plūstelėjusio kraujo truputį pasipūtusias Marie lūpas. Ji nežinojo kas čia dedasi ir net žinoti nenorėjo.

*

Tavaret d'Erero

Ats: Sandėlys
« Atsakymas #18 Prieš 8 metus »
Marija pajautė Chi ranką ant  liemens, tad atsakė tuo pačiu - taip pat uždėjo savo ranką ant Chinatsu liemens. Užsimerkusi Marie uždėjo kitą ranką ant mergaitės skruosto, dar labiau įsisiurbdama į tas saldžias lūpas. Kai ant lovos pasidarė ankšta, Mary net nepastebėjo, kaip griūva į lovą kartu su Chinatsu ir išsigandusi atsimerkė. Greitai atsitraukusi nuo merginos, tačiau vis dar jausdama tą karštį ir gundymą, tad varniukė priartėjo prie Chi ir prisispaudė prie jos kūno, vėl jausdama jos lūpas tarp savųjų. Po kelių minučių ar valandos, kai suprato, kad jau gali atsitraukti, Marija tik patraukė lūpas, tačiau apsikabinusi ir prisispaudusi prie merginos dar liko. Tykiai gulėdama kartu su Chi, Mary kažkodėl jautė gėdos jausmą.

*

Neprisijungęs Ethan Flavius

  • VII kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Just for once, I wanna be somebody's first choice.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #19 Prieš 8 metus »
Chinatsu kritusi į lovą (mat prieš tai sėdėjo) vos nesukikeno, bet vis dėlto šyptelėjo pro bučinius. Negalėjo susilaikyti dėl to judesio ir keisto karščio, kuris tvyrojo tarp merginų ir vis kilo. Toks jausmas, kad jos buvo tarsi narkomanės, kurių narkotikas buvo viena kitai. Klastuolė jautėsi be galo keistai, bet galvoje nebuvo užsilikusi nei viena mintelė, kuri trukdytų tiems veiksmams. Marie atsitraukus Chinatsu dar jautė nuostabą, mat tokio staigaus užbaigimo nesitikėjo. Su onesie jau buvo karšta, bet negi dabar nusirenginėsi čia dabar. Nors gal... deja, mergina kol kas nesiruošė to daryti. Ji lyg ir norėjo kažką sakyti, bet nepravėrė lūpų. Mat nežinojo ką ir sakyti, kai šokoladinės akys žvelgė tiesiai į jos juodas, o degantis kvėpavimas atsimušė į lūpas jas kaitindamas.

*

Tavaret d'Erero

Ats: Sandėlys
« Atsakymas #20 Prieš 8 metus »
Kadangi pati jautėsi nepatogiai, Marija pasitraukė kiek toliau nuo Chinatsu, tačiau dar gulėjo. Tada po truputį stodamasi Marie suvokė, kad turi atsiprašyti Chi už tokį "užsipuolimą".
-Atsiprašau,-vos girdėjosi iš Mary lūpų.-Nenorėjau.
Nors manė, kad bus ne blogiau kaip su Isabella, ir jai patiks, tačiau suprato, kad gėdos jausmas ir sąžinė graužė giliai viduje. Vis dėl to Chi vyresnė. Bet kada gali išsiduoti kokiam profesoriui ar kokiam kitam personalo nariui. Man kaput. Jausdamasi super duper extra nepatogiai, varniukė tiesiog atsistojo ir užšoko ant sofos, paslėpdama save visą, tik rodydama savo tyrinėjančias akis. Chinatsu neatrodė supykusi, įtūžusi, nuliūdusi ar dar kaip, ji atrodė netgi gana patenkinta, tikriausiai jai patiko.

*

Neprisijungęs Ethan Flavius

  • VII kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Just for once, I wanna be somebody's first choice.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #21 Prieš 8 metus »
Chinatsu taip ir liko gulėti, o tuomet palengva atsisėdo sukryžiuodama kojas ir įsitaisydama patogiau. Na, taip, akimirka buvo tikriausiai labiausiai awkward jos gyvenime, bet tokių dar bus daug, japonė žinojo, taigi nebuvo ko prarasti būtent tą akimirką. Klastuolė pasitvarkė truputį paveltus plaukus ir atsikrenkštė.
 - Am, nieko tokio? - tai nuskambėjo gal kiek panašiau į klausimą, nei į teiginį ar paprastus žodžius tokioje situacijoje. Visgi ji neįsivaizdavo, ką reiktų tokiu atveju pasakyti. - Čia ne tavo vienos kaltė.
Visgi Chinatsu jautėsi labai nejaukiai, tiesiog pernelyg nejaukiai. Tai buvo itin keista. Ir kadangi taip nutiko, mergaitės galvoje sukosi vienas paprastas dalykas, kuris padėtų užgniaužti tą nejaukumą: išeiti. Deja, mergaitė nenorėjo to, tad liko sėdėti kaip maišas.

*

Dakota Jackson

Ats: Sandėlys
« Atsakymas #22 Prieš 8 metus »
Pasijautusi taip pat nejaukiai, kaip ir Chinatsu, raudonplaukė nuraudo ir nervingai sukrizeno. Atsikrenkštusi rudaakė pradėjo dėstyti savo mintis, bandydama nukreipti temą:
-Ar turi gyvūnų? Aš, gaila, neturiu nė vieno,-vienas jos juodų, jau nuterliotų, lūpų kamputis nusviro. Baltame kaip sniegas veidė juodos lūpos atrodė kaip varnos plunksna sniege.-Tačiau mano mėgstamiausias gyvūnas - varna. Ne veltui ir patekau į šį koledžą. Antras pagal mėgstamumą būtų šikšnosparnis, trečias - kolibris. Turi mėgstamų gyvūnų?
Nors klausimai ir atrodė netikę, mergytė tik stengėsi nusikreipti nuo temos, kadangi nei jai, nei Chi nebuvo patogu apie tai, kas ką tik įvyko, kalbėti. Susiglosčiusi lyg tai liudijančius susivėlusius ugnies spalvos plaukus, Marija tiesiog laukė.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #23 Prieš 7 metus »
Klarė apie šią vietą net nenutuokė, tačiau pasibaigus egzaminams, betvarkant kabinetus, ji buvo paprašyta atnešti čia dėžę su senais kvidičo plakatais, kurie buvo nukabinti iš bendramokslių miegamųjų, jiems baigus mokyklą. Grifė pastatė dėžę į šoną, šalia sofos, kad netrukdytų, tačiau bet kuris norėjęs galėtų pastebėti plakatus ir juos paimti, juk jie niekam nebepriklausė.
Kadangi jau esanti čia, tokioje zonoje, ir užsitarnavo pasitikėjimą, nusprendė apsižvalgyti, juk sportas buvo vienas iš jos gyvenimo varikliukų dar žiobarų pasaulyje.
Ant laiptų radusi seną nuotraukų albumą žaliaakė įsitaisė ant nudriskusios sofos ir ėmė sklaidyti.
Judančios burtininkų nuotraukos kątik iškeptai antrakursei labai patiko, žiobariškos dėl jų atrodė tiesiog absurdiškos. Užsisvajojusi ji net nejuto laiko ir erdvės.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #24 Prieš 7 metus »
Lisette vaikštinėjo netoli kvidičo aikštės, juk tai buvo viena iš nedaugelio Hogvartso apylinkių vietų, kurioje rausvaplaukei apsilankyti neteko. Klastuolės mėlynų akių žvilgsnis užkliuvo už kiek pravirų, ganėtinai nutriušusio pastato durų. Lis mėgo nuotykius, tad beveik nė nedvejojusi nužingsniavo durų link. Peržengusi šių medinių durų slenkstį, rausvaplaukės akys kiek išsprogo iš išgąsčio - ant senos ir kiek suplyšusios sofos sėdėjo mergaitė rudais plaukais. Ši, rodės, vartė kažkokią tai knygą ir klastuolės nė nepastebėjo. Žinoma, protingiausia būtų tiesiog išlikti nepastebėtai eiti iš čia, tačiau Lisettei kažkas šovė į jos kvailą rausvą galvą ir ši itin linksmai pasisveikino su nepažįstamąja:
-Sveika!- pamojo ranka ir priėjo kiek arčiau,- aš Lisette, tačiau gali vadinti mane Lis,- šyptelėjo ir padavė ranką rudaplaukei,- tu grifė, tiesa?- paklausė klastuolė, žvelgdama į Grifų Gūžtos emblemą ant priešais esančios mergaitės uniformos. Buvo akivaizdu, kad mergina grifė, tačiau Lisette tiesiog stengėsi užmegzti pokalbį, kad ir kaip nedrąsu buvo, kad ir kokie raudoni jos žandai,- ką čia skaitai?- paklausė ir užsikišo rausvą plaukų sruogą už ausies.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #25 Prieš 7 metus »
Kadangi Klarė buvo taip įsijautusi į nuotraukų sklaidymą, išgirdusi nepažįstamą balsą ji net šiek tiek pašoko nuo sofos. Grifė įdėmiai įsižiūrėjo į mergaitę priešais. Nusistebėjusi neįprasta jos plaukų spalva žaliaakė po beveik pusės minutės pagaliau ištarė žodį:
- Sveika, - Klarė susimastė vos sekundėlei, tarp antakių susimetė smulki raukšlė. ...neatrodo, kad ji čia su kažkokiais blogais ketinimais... - Malonu Lis, aš Klarisa Kornelija, tačiau visi mane vadina tiesiog Klare. - Grifė mandagiai pasaudė ranką klastuolei.
Klarė nusitaukė plaukų raištį nuo riešo ir susirišo uodegą, jos plaukai užimė pusę ir taip jau skurdžios sofutės.
- Na, kaip matai. - Grifė nusišypsojo. - Lygiai taip pat kaip matau, jog tu klastuolė. Jie padarė, kad iš tolo besiskirtumėm. Man tai atrodo šiek tiek kvaila. - Daugiau burbėdama sau, Klarė dėstė šiokią tokią panieką žmonių klasifikacijai.
Žaliaakė pasislinko ir paliko vietos priešais stovinčiai Lis.
- Ne knyga čia - albumas, senas, su senom kaip pasaulis kvidičo nuotraukom, bet man sportas patiko dar prieš Hogvartsą. - Klarė prisiminė nepakvietusi naujai rastos kompanjonės prisėsti. - Sėsk, jei nori, aš nesikandžioju. - Nusijuokė ilgaplaukė. - Man patinka tavo plaukai.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #26 Prieš 7 metus »
-Man taip pat labai malonu susipažinti, Klare,- plačiai šyptelėjo Lisette ir nestipriai suspaudė grifės ranką. Klastuolė stebėjo, kaip Klarė rišasi savo ilgus rudus plaukus į uodegą, o tuo metu tarp mergaičių stojo šiokia tokia tyla.
-Taip tikrai,- nežymiai šyptelėjo Lisette, kai grifų gūžtos atstovė nutraukė įsivyravusią tylą su taikliu pastebėjimu apie mokinių skirstymą. Rausvaplaukė apžiūrėjo sandėliuką: nuplėšyti ir pelėsiais apaugę tapetai, krūvos įvairių dėžių, ant sienų kabėjo senųjų kvidičo komandų nuotraukos, na ir,  žinoma, ta sena ir aptriušusi sofa, ant kurios sėdėjo Klarė. Pastaroji šiektiek pasisilinko palikdama vietos rausvapklaukei, na, bent jau šitaip šį gestą suprato Lisette.
-Na, jei jau nesikandžioji, tai prisėsiu,- sukikeno klastuolė ir prisėdo šalia rudaplaukės,- labai dėkoju,- šyptėlėjo Lisette ir užsikišo ant akių užkritusią rausvą plaukų sruogą už ausies,- tavo plaukai taip pat labai gražūs. Ilgai auginai?- paklausė klastuolė nužiūrėdama šalia sėdinčios grifės plaukus.
-Galbūt šiose nuotraukose yra tavo pažįstamų?- smalsiai paklausė Lis, žvilgtelėdama į Klarės rankose esantį albumą.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #27 Prieš 7 metus »
Grifė susilankstė kojas po savimi.
- Na čia, matyt, mano magiška savybė. - nusijuokė Klarė. - Jie auga kaip pasiutę, vos apsikerpu ir jie atauga per kelias savaites, apsipratau, ir nebekerpu. - Matydama, kaip Lis užkišo plaukus už ausies Klarė nusitraukė nuo rankos dar vieną raištį, be bent kelių niekada nepalikdavo koledžo miegamojo.
- Gal ir tu nori susirišti? Bus patogiau... - Žaliaakė ištiesė ranką su gumele klastuolės pusėn. - Niekur be jų neinu. - Klarė atsitraukė rankovę ir šypsodamasi parodė riešą, nuspaustą įvairių spalvų virvelių.
- Ne, mano mama ragana, tačiau nebuvo gabi, ištekėjo už žiobaro, tad šiose nuotraukose nieko nepažįstu. Nors pati, manau, ateityje tikrai norėsiu bent pabandyti žaisti. Kas nors iš tavo šeimos žaidė kvidičą? - Smalsavo Klarė - Nori pati pavartyti? - Ištiesė albumą rausvaplaukės link.

Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #28 Prieš 7 metus »
-Na, jie tikrai labai gražūs,- šyptelėjo Lisette,- dar niekada nemačiau tokių ilgų plaukų,- nusijuokė,- mano plaukai jau seniai yra tokio ilgio, visai nebeauga,- šyptelėjo, perbraukdama per ką tik minėtuosius ranka. Nusukusi žvilgsnį, Lisette kiek krūptelėjo, kai pro pravirų durų plyšį pamatė praeinantį kažkokį žmogų. Laimei, tas nepažįstamas tiesiog praėjo, greičiausiai nė nesuvokdamas, kad kažkas yra sandėliuke.
-Labai ačiū,- padėkojo Klarei už raištį ir greitai susirišo plaukus į arklio uodegą,- susirišusi plaukus atrodau kaip kokia bulvė,- nusijuokė Lisette, perbraukdama ranka per galvą.
-Mano tėtis taip pat nėra grynakraujis burtininkas - jo mama buvo žiobarė, tačiau ištekėjo už burtininko,- šyptlėjo rausvaplaukė ant piršto sukdama rožinius plaukus,- mano tėtis žaidė kvidičą, tačiau jo čia tikrai nebus,- nusijuokė,- abu mano tėvai mokėsi Biabetonse, tiesą sakant, norėjau ir aš, tačiau tėvai manė, kad Hogvartsas yra daug geresnė burtų mokykla, tad iš Prancūzijos atvykome į Londoną,- kiek nusiminė prisiminusi gimtinę,- visai čia užsikalbėjau, užteks man apie save čiauškėti,- sukikeno,- geriau tu man ką nors apie save papasakok,- žvilgtelėjo į žalias Klarės akis.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #29 Prieš 7 metus »
-Bet galvą išsiplauti, išdžiovinti.... Vienąkart, kai siaubingai užsivėlė, mama nukirpo juos iki pečių, ryte pabudau užsmaugta plaukų. Įsivaizduoji? Jie ir keršyja. - Nusijuokė Klarė prisimindama kvailą įvykį. Persisvėrusi per sofos kraštą ji atsistūmė didelę didelę medinę dėžę ir kojomis pasispirdama pastatė per metrą nu sofos, kad merginos turėtų kur užsikelti kojas.
- Tikrai neatrodai. Tavo veido formai tinka uodega. - Žaliaakė susiraukė. - Atleisk, kadangi mokiausi dailės, kartais labai kvailai šneku.
- Kaip įdomu, turbūt ilgiesi Prancūzijos... - pamačiusi pakitusią nuotaiką rausvų plaukų gaubiamame veide Klarė juto, kaip ir jos nuotaika kito. Ji buvo priklausoma nuo kitų žmonių emocijų. - Apie mane nėra ko pasakoti. Aš tik keli mėnesiai iki išvykstant į Hogvartsą sužinojau apie burtų pasaulį. Tėtis mus dėl to paliko. Mama gyvena kaime, nes mėgsta sodininkauti, aš mokiausi Birmingeime, todėl gyvenu pas pusseserę, tiksliau, gyvenau, iki Hogvartso. - Klarė supyko pagalvojusi apie tėvo nerūpestingumą
- Kokių pomėgių turi? - Susidomėjsi pašnekove ištarė žaliaakė.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar