0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #45 Prieš 7 metus »
Užlipusi į antrą aukštą grifė laukė draugės. Ji matė kaip Lisette pradeda lipti laiptais, ir pasigavusi Klarės dainelę, pradėjo lygiai taip pat kvailioti. Tačiau klastuolė užsidainavusi pamiršo kaip juda kojos ir joms susipynus parkrito, negalėdama susilaikyti žaliaakė kvatojo susiėmusi už pilvo. Draugei pagaliau užsikorus aukštyn ji nesusilaikė:
- Matai, mano garso takelis magiškas. - Kvatodama pratarė Klarė. - Jei kažkas bando jį atkartoti, susipina kojos. - Prisivertusi nustoti juoktis šįkart rimtai grifė paklausė draugės.
- O jei rimtai, Lis, nesusitrenkei? - žaliaakė žinojo, kad kritimas ant laiptų ypač ant kelių, jei krenti į priekį, arba ant nugaros, jei žemyn, buvo pavojingas ir skaudus.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #46 Prieš 7 metus »
Ji juokiasi...- dar labiau susigėdo Lisette, rankomis dengdama savo degančius raudonus skruostus. Jos akys iš gėdos skrajojo visur, taip apglėbdamos visą antrą aukštą. Čia buvo keletas spintų, lentynų su kvidičo kamuoliais, taurėmis ir medaliais, kampe stovėjo keletas šluotų (tikriausiai atsarginių, jei kam prireiktų, o gal netyčia paliktų ir visai pamirštų po rungtynių). Kaip ir pirmame aukšte, čia taip pat ant sienų kabojo nuotraukos bei plakatai, susiję su kvidiču, o grindis dengė senas kilimas. Šios erdvės gale buvo langas, pro kurį gražiai atsivėrė miškas.
-Ne, man viskas gerai,- tarstelėjo Lisette ir dar kartą pasitrynusi kelius žengė į priekį, lango link,- žiūrėk, kaip čia gražu,- šyptelėjo rausvaplaukė žvelgdama pro langą. Dar keletą akimirkų stebėjusi pro langą matomą vaizdą, klastuolė nuėjo prie lentynų su kamuoliais, medaliais ir taurėmis.
-Žiūrėk kiek Hogvartsas turi daug medalių bei taurių,- stebėjosi Lisette,- kai kurios taurės už mus visu pusamžiu senesnės,- nusijuokė rausvaplaukė,- kuo ilgiau mes čia esam, tuo labiau noriu ir aš pabandyti pažaisti kvidičą, o tu? Ar norėtum?- paklausė Lis, atsisukusi į žaliaakę,- manau, kad būtų puiku!- nusijuokė.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #47 Prieš 7 metus »
Pastebėjusi, kad draugė gėdijasi Klarė pasijautė ne taip, kaip iš tikro tikėjosi.
- Nepyk, kad juokiausi. Gimnastikos manieže mes buvome pripratę juoktis kai kas nors krenta, jei tik nesusižeidžia. Nesusivaldžiau iš senų įpročių. Nėra čia ko gėdintis. Aš dažnai krentu, Hogvartse nusivertusi esu bent dešimt kartų vien per pirmą kursą.
Klarė norėjo paguosti draugę. Priėjusi prie lango ji nustebo, vaizdas buvo nuostabus.
- Gaila neturiu čia net paprasčiausio pieštuko ar tuo labiau, dažų... - Žaliaakės veide galima buvo įžvelgti liūdėsio šešėlį. - Klausimas ar gausiu profesorės leidimą čia ateiti tam, kad tik patapyčiau.
Grifiukė net nepastebėjo kaip draugė nuėjo prie lentynų, kurios atrodė tarsi pačios išprotėjusios dėl kvidičo. Po kelių akimirkų rusvaplaukė apsisuko ir atėjo arčiau prie lentynų jas apžiūrėti.
- Visada žinojau, kad tikrai daug... Nes kiek mūsiškių žaidžia gerose komandose. - Aš užaugau su sportu, - tarė Klarė, - aišku, kad norėčiau, tik įdomu kaip sektųsi. - Nusijuokė žaliaakė žiūrėdama į draugę.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #48 Prieš 7 metus »
-Nieko tokio,- žvilgtelėjo į Klarę klastuolė ir maloniai jai šyptelėjo. Rausvaplaukė pirštais braukė per dulkėtą lentynų paviršių ir žvilgtelėjo į purviną pirštą.
-Taip, čia tikrai gražu,- dar kartą žvilgtelėjo per langą, tačiau dabar tai padarė iš kiek tolėliau,- juk galėsime ateiti slapta, žinoma, jei tau netrukdysiu kol pieši,- nusijuokė Lisette ir perėjo prie vienos iš spintų,- na, aš visą vaikystę praleidau ant arklių, tai manau, kad visai neblogai suvaldyčiau šluotą,- nė nežvilgtėdama į Klarę pasakė ir atvėrė spintos duris. Joje kabėjo įvairių koledžų senos kvidičo uniformos. Rausvaplaukė pasiėmė vieną klastūnyno uniformą ir tiesiog prisidėjo ją prie kūno.
-Klare! Klare! Kaip manai, ar man tinka,- kvatojo Lisette, it kokia pamaiva atmesdava savo kasą nuo peties. Ji pasiėmė vieną šluotą iš kampo, regis, kiek aplužus, tad tikriausiai neskris. Vis dar laikydama uniformą prie savęs apžergė šluotą ir garsiai sušuko:
-Į aikšte kviečiame Klastūnyno mokinę Lisette la Claire,- pati juokėsi rausvaplaukė,- kur jūsų plojimai?- žvilgtelėjo į grifę, laukdama jos aplodismentų.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #49 Prieš 7 metus »
- Reikalas tas, - tarė Klarė, - jog čia visada būna užrakinta, ir pakliūti čia galima tik su profesorių leidimu. Durys užburtos mokiniams nelabai įveikiamais kerais. - Tuo sunkiau būtų mums, nes kerų neįveikia net dauguma vyresniųjų. Šiaip, tikrai netrukdytum - dailės mokykloj klasėj mūsų buvo apie trisdešimt, tai apie kokią tylą galim kalbėti? - Nusijuokė žaliaakė. - O aš ant arklio nesu sedėjusi, man baisu, kad numes.
- Tinka! - Klarė juokėsi iš žalią uniformą prisidejusios klastuolės žiūrėdama kaip ji nusičiupo ir nutriušusią šluotą, ir apžergusi vaidino, jog skrenda.
Grifė vis dar besijuokdama kelis kartus suplojo ir sušvilpė.
- O gal išmėgink ir aktorės karjerą? - Juokėsi apskritaveidė. - Gerai atrodytum ekrane.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #50 Prieš 7 metus »
-Aa...- nutęsė Lisette, tačiau vis dar su šypsena veide,- net nebūčiau pastebėjusi šio sandėlio, jei ne praviros durys,- kiek pamosikavo šluota lyg skraidytų ir nusijuokė,- aš labai nemėgau dailės pamokų,- kiek nurimo rausvaplaukė,- mokytoja iš mūsų per daug reikalavo, lyg būtume kokie Picasso,- kiek susinervino Lisette. Na, juk klarė turėtų žinoti Picasso, tiesa?- lyg pačios savęs paklausė,- visada gaudavau mažiausius pažymius... o dėl arklių, tai jie tikrai tavęs nenumestų, jei tik nieko jiems nedarytum,- pralinksmėjo klastuolė, kai kalba pasisuko apie jos mylimus gyvūnus. Rausvaplaukė vėl ėmė skrajoti po antrą sandėlio aukštą, tačiau dabar ji įsivaizdavo, jog dalyvauja arklių lenktynėse.
-Aš visada mėgau vaidinti,- sustojo Lisette ir žvilgtelėjo į Klarę,- seniau vaidinau teatre ir, žinoma, mokykloj per įvairius renginius,- šyptelėjo ir prijojo prie spintos su rūbais. Pakabinusi Klašstūnyno uniformą, atsisuko į grifę:
-O jeigu toje spintoje yra Narnija?-dirbtinai išplėtė akis,- ar skaitei šią knygą?- paklausė rausvaplaukė ir praskėtė spintoje kabojusius rūbus,- ne, visgi nieko...- atsiduso Lisette,- tiesa, ar turi mėgstamiausią knygą?
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #51 Prieš 7 metus »
- Gana nuošali vieta, ar ne ? - Nusišypsojo Klarė.
Stebėdama kvailiojančią draugę ji juokėsi.
- Na, Picasso buvo kubistas ir dar simbolistas. Dvidešimto amžiaus kryptys išvis sudėtingos, - juokdamasi protingas žodžiais, kalbėdama kaip kokia varnanagė, ji erzino Lisettę.
- Skriausti gyvūnų aš tikrai nesiruošiu, tačiau išties bijau būti ne ant žemės, kai tas buvimas nepriklauso, tarkim kai kas nors bando mane pakelti.... - Atsivėrė klastuolei grifė.
- Man patinka muzikuoti, vaidinti, šokti, tačiau aš turiu siaubingą scenos baimę po to kai vos neužsimečiau garso kolonėlės sau ant galvos užmynusi ant laido. - Tai pasakodama Klarė šiek tiek susigėdo.
- Narnija? Ne, bet užtat mačiau filmą, jis man labai patiko. - Kalbėjo rusvaplaukė. - Neturiu, knygų per daug, kad turėti vieną mėgstamiausią. - O tu ? - Klarė knygas dievino, tad manė, kad dėl to ji su rausvaplauke klastuole dar labiau sutars.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Klarė Konė Karter »
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #52 Prieš 7 metus »
Kubistas... simbolistas?!- neitin suprato Lisette, tačiau garsiai nepasakė, nenorėdama pasirodyti neišmanėlė, o ir į palyginimą įtraukė Picasso, nes šis buvo vienintelis dailininkas, kurį rausvaplaukė žinojo.
-Scenos bijoti nereikia,- šyptelėjo klastuolė,- įsivaizduok, kad esi viena. Štai aš galėčiau, kad ir visiems pilies ir jos apylinkių gyventojams pavaidinti,- nusijuokė,- ak, taip, skambindavau pianinu, tačiau Hogvartse tokio nemačiau, tad dabar tikriausiai nė nemokėčiau,- nuliūdo, tačiau, laimei, neilgam, mat Klarės pasakojimas apie kolonėles kiek pralinksmino klastuolę,- ko tik visiems nepasitaiko,- nusijuokė,- esu nukritus nuo scenos, tačiau, laimei, kad per repeticiją,- pasakojo istoriją, tikėdamasi, kad grifė nebesijaus gėdingai, mat tai matėsi jos kiek paraudusiuose skruostuose,- kitokiu atveju, tikriausiai būčiau išmesta iš teatro,- nusijuokė ir uždariusi spintos duris nugara atsirėmė į jas.
-Namuose... na, senuosiuose namuose turėjome atskirą biblioteką, kurioje buvo keli šimtai pasakų bei kitokių knygų,- šyptelėjo rausvaplaukė,- tiesą sakant, net pati negalėčiau pasakyti, kokia knyga mano mėgstamiausia,- pasikasė savo rausvą galvą lyg mąstydama,- skaitau tik pasakas arba istorines knygas, tačiau pastarasiais į rankas paimu gan retai. Esu perskaičiusi visas Astridos Lindgren knygas, tad manau, kad kuri nors iš šių ir būtų mano mėgstamiausia,- šyptelėjo Lisette ir priėjo prie kitos spintos.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #53 Prieš 7 metus »
- Lengva pasakyti - ištarė Klarė. - Aš krentu penkis kartus per dieną, tad ne tame esmė - turbūt.
Grifiukė ėmė žvalgytis po lentynas. Įdomiausių formų trofėjai bei įvairūs diplomai buvo apdulkėję nuo netvarkos.
- Na repeticijos, tai toli gražu ne nudribti prieš visą mokyklą. - Nusijuokė isteriškai žaliaakė. - Bet kažkas panašaus. - Šyptelėjo draugei.
- Oho, norėčiau ir aš kada namuose turėti biblioteką. Astrida Lindgren tikrai gera, kelias esu skaičiusi. Man labiausiai patinka fantastinės knygos. - Prisipažino mergaitė. - Mano namuose, kaime irgi nemažai knygų, bet kadangi dažniau leidžiu laiką pas pusseserę didmiestyje, ten nėra ypač daug vietos. Juolab, kad ji turi vaikų, kurie viską išmėto ir suverčia.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #54 Prieš 7 metus »
Rodos, kad Klarei taip pat patinka knygos, o dar grifė leido suprasti, kad jai visai patinka mėgstamiausia Lisette rašytoja. Klastuolė kuo toliau, tuo labiau suprato, jog ji su Klare turi nemažai bendrų pomėgių, o tai tik padės geriau susibendrauti.
-Kodėl gyveni pas pusseserę?- domėjosi Lisette,- žinoma, jei nenori, neprivalai sakyti,- šyptelėjo ji ir padėjo šluotą atgal į kampą, prie kitų,- aš tai labai mėgstu vaikus,- nusijuokė rausvaplaukė ir prisėdo ant kilimo,- na, aš ir pati dar vaikas, tačiau nedidukai vaikučiai mane itin žavi,- nusijuokė Lisette. Pakišusi kojas po savimi, rausvaplaukė ėmė pinti sau kasą,- tiesa, dar lyg ir neklausiau,- žvilgtelėjo klastuolė į Klarę,- ar turi brolių ar seserų?- domėjosi Lis,- atleisk, jei jau klausiau ar pati buvai minėjusi, tiesiog esu labai užmarši,- nusijuokė mėlynakė ir žvilgtelėjo pro langą. Iš čia puikiai matėsi jau po truputį besileidžianti saulė bei spalvą iš mėlynos į rausvą/oranžinę keičiantis dangus.
-Gražu, tiesa?- vis dar neatitraukdama savo mėlynų akių nuo lango paklausė grifės.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #55 Prieš 7 metus »
- Pas pusseserę gyvenu todėl, kad kai gimiau, tėvai gyveno mieste, nes taip norėjo tėtis. Tėčiui mus palikus kurį laiką mama dar gyveno mieste, tačiau ji visą gyvenimą gyveno kaime, nepaisant laiko kai pasirinkusi žiobarišką gyvenimą studijavo ir sutiko mano tėtį. Kai mama nusprendė grįžti į kaimą, man jau buvo aštuoneri. Turėjau mėgiamus užsiėmimus, lankiau mokyklą. O tuo metu mama kaip dabar suprantu, jau žinojo, kad aš perimiau jos gebėjimus, todėl gal ir nevertė grįžti į kaimą. Leido pabaigti tas kelias žiobariškas klases ir būrelius lankyti, kol galėjau. - Ilgą kalbą išsakė žaliaakė. - Kaip matai istorija nieko neypatinga, tad nėra ko slėpti. Šią vasarą teko skelti pusiau, dėl to, kad buvau pas mamą kaime, tačiau visi draugai liko mieste...
Klarė nutūpė ant kilimo šalia draugės.
- Ne, neturiu, tačiau juos atstoja du maži velniukai sūnėnai. Myliu juos kaip tikrus brolius, na ir pusseserę kaip vyresnę sesę. Su ja sutariam kaip su sese, tikrai ne taip lyg būtų mama. - Klarė toliau pasakojo klastuolei. - Na jau daug pripasakojau. O tu kaip? Turi ar sesę ar brolį? - Grifiukė kilsteldama antakį žiūrėjo tiesiai mėlynakei į akis.
Pakeldama akis pažiūrėti pro langą Klarė jau šypsojosi, pagal šešėlius ant sienos priešais ji jau suprato, kodėl draugė atkreipė jos dėmesį.
- Taip, - atsakė rusvaplaukė. - Saulėlydis pats nuostabiausias dienos metas. Vien spalvos tokios magiškos, kad nustelbia visus žmonijos sugebėjimus. - Žaliaakė gerėjosi vaizdu. - Saulėtekiai taip pat magiški, bet kadangi mano burtai neaprėpia kėlimosi anksti, dažniausiai juos pražiopsau. - Kalbėdama juokėsi mergaitė
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #56 Prieš 7 metus »
-Na, bet kaime nėra gyventi taip ir blogai,- šyptelėjo Lisette,- nors Prancūzijoje ir gyvenau dar miesto ribose, tačiau turėjome fermas, ūkininkavom,- žvilgtelėjo į Klarę,- tiesą sakant, kaimo ramybė man patiko daug labiau, nei Londono šurmulys,- pasakiusi dar kartą akimis apžvelgė antrąjį sandėlio aukštą ir galiausiai sustojo ties langu.
-Turiu jaunesnę seserį,- šyptelėjo rausvaplaukė, nusukdama savo žvilgsnį nuo lango į grifę,- labai jos pasiilgau... Norėčiau ir aš turėti sūnėnų arba dukterėčių,- nusijuokė klastuolė,- deja, tačiau neturiu vyresnės sesers ar brolio, o pusseserių bei pusbrolių tarpe esu vyriausia,- atvėpė lūpą lyg būtų labai nuliūdusi. Dar kiek pasėdėjusi, Lisette atsistojo ir nuėjo arčiau lango,- taip, saulėlydžiai tikrai nuostabūs,- šypsojosi rausvaplaukė, stebėdama besileidžiančią saulę,- ten tolėliau yra kalva ir ežeras... Mėgstu vakarais eiti ten ir stebėti saulėlydį. Nuo ten puikiai matosi pilis, o besileidžiančios saulės šviesa ją padaro dar didingesne,- šyptelėjo ir žvilgtelėjo į Klarę,- sakei, kad mėgsti piešti, galbūt esi atsivežusi kokių piešinių ir į Hogvartsą?- tai pasakiusi, rausvaplaukė vėl žvilgtelėjo į raudoną kamuolį tolumoje,- aš saulėtekio išvis nesu mačiusi,- nusijuokė Lis,- vis pramiegu.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #57 Prieš 7 metus »
- Man kaip kada, nepatinka tai, kad mažai žmonių, nelabai yra veiklos. - Susiraukė Klarė. - O aš nemėgstu ilgai užsisedėt vietoje. - Žaliaakė iškėlė rankas ir lyg kokia katė pasirąžė.
- Kiek tavo sesei metų? Gal visai greitai mokysis čia ir nereiks taip pasiilgti? - Kadangi draugė nebuvo žiobariškos šeimos, Klarė manė, jog ir klastuolės sesė mokysis kartu. - Aš pati jauniausia, patikėk, nieko gero. Visi visą gyvenimą tik nurodinėja ir laiko mažvaike. - grifė atsistojo ir paskui draugę nusekė link lango.
- Gal eime ten ir galbūt dar spėsim pažiūrėti? - Pratarė antrakursė, - Jei jau taip patinka. Ir man būtų įdomu. - Nusišypsojo draugei.
-  Dėja, čia turiu priemones, bet dažniausiai tik paeskizuoju, kadangi nelabai yra laiko, per mokslus, o jei yra laiko, vienai kažkaip nuobodu.  Visus normalius piešinius esu palikusi mieste ar namie.
Žaliaakė trumpam susimastė:
- Žinai ką? Reiktų kada susitarti, anksti atsikelti ir dar kai bus tamsu užlipti į kurį iš bokštų. Kylančios saulės vaizdas turėtų būti fantastiškas.

Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #58 Prieš 7 metus »
-Na, man kaime tai tikrai netrūko veiklos,- nusijuokė Lisette, turėjom arklių ir didelę erdvę. Na, ir kaip kiekvieni, vietos turintys prancūzai, auginom vynuoges, o jas skinti, kad ir kaip bebūtų keista, man labai patiko- šyptelėjo ji, atsisukusi į Klarę,- na taip, mano sesuo jau kitais mokslo metais turėtų mokytis čia,- klastuolė pirštu perbraukė per dulkėtą palangę ir vėl įsistebeilijo į besileidžiančią saulę, kuri, rodos, jau visai greit dings už horizonto.
-Galėtume ten nueiti, čia visai netoli yra tiltelis, nuo kurio puikiai matosi saulėlydis, tikrai suspėtume- Lisette žvilgtelėjo į šalia stovėjusią rusvsplaukę ir pasitvarkė savo apsiaustą,- jei tau reikės draugijos ką nors piešiant, būtinai kreipkis,- šyptelėjo rausvaplaukė,- Lisette la Claire Jūsų paslaugoms,- nusijuokė mergaitė,- o dėl saulėtekio stebėjimo tikrai sutinku, būtinai turėsime tai padaryti!- itin entuziastingai pasakė klastuolė,- na, tai eime?- paklausė ir priėjusi prie laiptų jais nulipo žemyn. Vėl tas garsas...- dantimis sugriežė Lisette, girdėdama laiptų girgždėjimą. Klastuolė palaukė, kol grifė taip pat pasieks pirmajį aukštą, ir paėmusi ją užrankos išsitempė į lauką minėto tiltelio link.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #59 Prieš 7 metus »
- Na, tam tikros rūšies veikla kaip dviračiai, daržai ir panašiai, galima lakstyt ilgus atstumus, nebijot krist ant žemės, nes minkšta ir žinai, kad nėra stiklų ar panašiai. Bet liūdna būdavo, nes aplink nelabai yra bendraamžių. - Aiškino žaliaakė. - Sakai vynuogės, na aš jas skindama matyt pati vynuoge pavirsčiau bevalgydama. - Juokdamasi atsakė Klarė. - Na va, reiškia liko nedaug. Ir galėsi kartu su sesute mokytis. - Tarsi paguodė draugę ilgaplaukė.
- Galim keliauti, - nekantraudama iš šio apgriuvusio namelio išeiti ištarė grifiukė stodamasi nuo grindų. ...juolab, kad toks nuostabus saulėlydis lauke....
- Būtinai, - spėjo ištarti Klarė, vos spėdama prisivyti Lisette jau lekiančią laiptais žemyn. Draugės pačiupta už rankos grifė kartu su klastuole išbėgo lauk palydėti saulės.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar