0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

  • Žiobarotyros profesorius
  • *
  • 495
Ats: Liftai
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Levinso nepavykęs bandymas persikelti iš užstrigusio lifto oru parbloškė jaunuolį ant grindų. Plikiui pasidarė šiek tiek gėda. Kaip jis galėjo šitaip apsikvailinti? Reikėjo išvis nebandyti... Ar dabar šviesiaplaukis galvos, jog šis vyras, dar visai neseniai jį egzaminavęs, yra nevykėlis?
Staiga vaikinas prabilo ir pasakė, kad yra kažką sugalvojęs. Ir kad reikėtų atsitraukti toliau. Juzefui ėmė tankiai plakti širdis. Ką naujasis keliautojas oru ruošiasi daryti? Mėlynakis pasitraukė kiek įmanydamas atokiau ir, šviesdamasis lazdele, stebėjo, ką darys nelaimės draugas. Viena kita sekundė ir Magijos Ministerijos lifto durys liko išsprogdintos, o ant plikos galvos ir pečių pabiro tai, kas iš jų liko. Levinsas kelis kartus sukosėjo. Dėl Merlino barzdos, ar dabar į plaučius nepateks kokių nors kenksmingų dalelių? Juk šitos dulkės yra tokios smulkios ir iš metalo...
Tačiau panikuoti kada nebuvo, nes vaikinas pasakė matantis židinius. Kai Juzefas išsiropštė į vestibiulį, pirmiausia isteriškai apsidairė aplink, ar nieks į juos nespoksojo. Regis, visi buvo užsiėmę savais reikalais. Gal jie apkurtę? Jie ką, negirdėjo sprogimo? Ar kažkokiu stebuklingu būdu vestibiulyje jo nesigirdėjo? Ar šitas liftas skaitosi magiškasis transportas? Ar jį sutvarkyti priklausys šeštam lygiui? O, sodo nykštukai, jei sužinos Bendžiaminas... Ne, aš tikrai to netvarkysiu, kad tą liftą kur galai.
- Gerai, dingstam, - tyliai sušnabždėjo plikis ir nusitempė lifto sporgdintoją prie židinio.
Pasėmęs gerą saują kelionmilčių parodė jam lipti kartu. Norėjo kuo greičiau iš čia išnykti, nes kažkas jau sušuko, jog, dėl išrinktojo Poterio, kas atsitiko liftui?
- Kiauras Katilas! - sušuko Juzefas paleidęs kelionmilčius ir abiejų vyrukų Ministerijoje kaip nebūta.