0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #30 Prieš 13 metus »
Išsikeisk galeonus į smulkesnę valiutą. Sistema automatiškai to nepadaro.
Jeigu daiktas kainuoja 5 siklius, o pas tave jų nėra, tai jo ir nenupirksi. Negausi grąžos iš galeono. Turi 'kišenėje' turėti >=5 siklius.

*

Dina Gryn

Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #31 Prieš 13 metus »
Man irgi tokia pati problema kaip ir Emmai.Aš turiu 22 galeonus,57 siklius,890 knutus ir noriu nusipirkti stikliniu buteliuku už 1 galeona.Man rašo:
Jūs neturite pakankamai pinigų. Dar kartą pažiūrėkite, kiek kainuoja perkamas daiktas, ir kiek kokių monetų turite.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #32 Prieš 13 metus »
Jau matau. Kaip pas tave prie knutų atsirado minusinis skaičius? Konvertavai iš vienos valiutos į kitą?
Tie minusiniai knutai ir neleidžia nusipirkt.
Kadangi nežinau, kaip tas minusas atsirado, kiek turėjai knutų prieš tai, tai nežinau, kaip sutvarkyti. Galiu nunulinti knutus, tačiau, jeigu turėjai jų kažkiek, juos prarasi. Be to, kai nežinau, po kokio veiksmo atsirado minusas, negalim ištaisyti klaidos. Tad jeigu prisiminsit, po kokio veiksmo atsirado minusas, galėsim ieškot, kur klaida.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #33 Prieš 13 metus »
Man irgi buvo atsirado minusas. Dėl to man labai pasisekė ( ach... pagaliau turiu prisipažint :D ). Kai konvertavau valiutą, man atsirado minusas. Tada galeonus ir skilius konvertavau, jog dingtų minusas, tad man kažkaip atsirado žiauriai daug tūkstančių knutų. :D

*

Emma Lu Bergeer

Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #34 Prieš 13 metus »
Pas mane tik prie siklių yra minusas.Net neisivaizduoju kada tas minusas atsirado, tiesiog įėjau į pardutovę ir man išmetė tą patį kaip Dinai.Kadangi, net nežinau tai kada tas minusas atsirado, tai vienintelė išeitis, jei galit nunulinti siklius  :'(

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #35 Prieš 13 metus »
Gal atsimenat, ką į kokią valiutą konvertavot? Ir kokią sumą? Visaip bandau konvertuot savo pinigus, bet minuso negaunu.

*

Dina Gryn

Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #36 Prieš 13 metus »
Aš deja nepamenu.Jei galit nunulinkite tuos knutus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 13 metus sukūrė Dina Gryn »

*

Neprisijungęs Cornelia Disaster

  • VII kursas
  • *
  • 115
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #37 Prieš 12 metus »
Paspaudus ant nario skype, profilyje, atsidaro yahoo messenger.
Ir iš namų darbų skilties, paspaudus ant profesoriaus vardo, atsidaro Hogvartso internetinis puslapis.
[[Nemaišo, manau tokie dalykai, bet tiesiog pastebėjau ir parašiau :)]]

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #38 Prieš 12 metus »
Dėl skype/yahoo... Jei gerai atsimenu, originalas yra Yahoo, o skype užrašas atsirado tik dėl vertimo klaidos. Nemanau, kad tai labai svarbu, tai nukeliu šitą bėda tolimesniam laikui :)

Namų darbų skiltį sutvarkiau :) Rašau apie tai bakalauro darbą, tad nagrinėdama kodą, radau, kur klaida :D

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #39 Prieš 12 metus »
Šiuo metu taškų sistema kvailioja.
Kartais, kai jums prideda taškų, galite negauti pranešimo apie tai. Arba gauti pranešimą apie kitam žmogui pridėtus taškus.
Būkite kantrūs :)

*

Neprisijungęs Venera Moon

  • III kursas
  • *
  • 99
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Žalia man tinka.
    • Facebook
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #40 Prieš 11 metus »
Čia labiau pasiūlimas, tiesiog nežinojau kur rašyt.

Pamenat, kai parašydavot žinutę atsidarydavo puslapis kur būdavo:

Grįžti į pagrindinį puslapį
Pažiūrėti savo žinutę

Žiauriai norėčiau, kad vėl atsirastų šitas dalykas. Man patinka peržiūrėti savo žinutes.
Dar vienas dalykas. Ankščiau už ilgus postus duodavo šiek tiek galionų.
Atsimenu tai skatindavo rašyti daug ir vaizdingai.
Tai būtų irgi gerai, jeigu įmanoma.

IR DAR IR DAR!

Kai gaudavai žinutę iššokdavo tokia viršuj kaip lentelė. ŽIAURIAI GERAI. Aš asmeniškai nepastebiu žinučių.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 metus sukūrė Venera Moon »
Myliu  hogvartsą.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #41 Prieš 11 metus »
Jei gerai suprantu dėl to žinutės peržiūrėjimo, tai... profilyje yra galimybė pasirinkti, kad nukeltų į temą ir pamatytum savo parašytą žinutę. Profilis -> Pakeisti profilį -> Išdėstymas -> varnelė ant Pagal nutylėjimą, grąžinama į temas po žinutės publikavimo..

Dėl galeonų... Dabar galiu padaryti tik kad duotų po kažkiek galeonų už žinutę, bet ne už joje panaudotus simbolius, kaip anksčiau. Anksčiau buvo, kad kuo daugiau parašydavai, tuo daugiau pinigų gaudavai. Dabar taip negaliu padaryti :( O už žinutę duoti pvz po galeoną nesąmonė. Nes tai neskatintų rašyti daug ir vaizdingai. Ir už vieną šypsniuką duotų galeoną, o tai būtų nesąžininga tų žmonių atžvilgiu, kurie rašo daug.

Iššokančią lentelę apie naujus PM irgi galima įsijungti nustatymuose :) .... -> Asmeninis pranešimas -> Rodyti pop-up langą, kai gaunu naują žinutę

P.S. pasiūlymus galima rašyti čia sukūrus naują temą, jei nieko panašaus nėra :) Bendra klausimų tema čia.

*

Neprisijungęs Venera Moon

  • III kursas
  • *
  • 99
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Žalia man tinka.
    • Facebook
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #42 Prieš 11 metus »
Žiauriai ačiū! ^.^
Myliu  hogvartsą.

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #43 Prieš 11 metus »
Programinė klaida - kai parašai žinutę magijos ministerijoje dešiniame šone nerašo nuorodos į tą žinutę, nors kairiame ir pasikeičia visos lentos spalva (nu tos akies).

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #44 Prieš 11 metus »
Programinė klaida - kai parašai žinutę magijos ministerijoje dešiniame šone nerašo nuorodos į tą žinutę, nors kairiame ir pasikeičia visos lentos spalva (nu tos akies).
Čia ne klaida. Taip yra todėl, kad Magijos Ministerija yra Pasaulio subforumas, bet pati MM taip pat turi subforumų. Pagrindiniame puslapyje rodo pagrindinių forumų (koledžai, apylinkės, pasaulis...) naujausius atsakymus ir jų subforumų atsakymus (ežero pakrantė, pelėdynas, kiauras katilas..). Magijos Ministerija vienintelė turi dar kažkiek subforumų, ir jie nėra rodomi, nes tai ne subforumas, o subsubforumas. Jeigu užeitum į Pasaulį, tuomet matytum, jog yra naujų temų MM subforume. Vienintelė išeitis - iškeltį MM į pagrindinę kategoriją, kad ji būtų toks pat forumas, kaip Pasaulis, Apylinkės... tada pagrindiniame puslapyje matysis MM subforumai (lygiai) ir juose parašytos temos. Taip jau kažkada yra buvę.