0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 861
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Programinės klaidos
« Prieš 14 metus »
Jei susidūrėte su kažkuo, kas neveikia ar blogai veikia (pvz. neatsidaro kokio nors puslapio, išmeta klaidą ar pan.), padarykite screenshotą ir įdėkite į šią temą kartu su nuoroda į puslapį, kuriame yra klaida.


*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 861
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #2 Prieš 14 metus »
Kurios temos negali pažymėti?
Tema žymima ne tame puslapyje, kurio nuorodą įdėjai, o tame, kurį nori pažymėti. Tarkim nori pažymėti „Ieškomas Žiobarotyros mokytojas“ temą. Tai spaudi čia:

Ir daugiau nieko nereik daryti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Arwen »

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #3 Prieš 14 metus »
Nusipirkau žaidimų bilietą, paspaudžiu Naudoti. Tuomet einu į kategoriją žaidimai, tačiau nerodo galimų žaisti žaidimų.

http://i32.tinypic.com/vwyhlc.jpg
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Miriana Lendal »

*

Neprisijungęs Oliver-Mažulis Yellow

  • V kursas
  • *
  • 81
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #4 Prieš 14 metus »
Šiaip nežinau kur dėti, ar į sulietuvinimo temą ar čia. Tad dar ir pridėsiu vertimą.

Kai įeinu į 'taškų istoriją' ir paspaudžiu ant žmogaus, šiuo atveju profesoriaus, man iš meta štai ką:

http://hosted.drpic.com/77GJD8XDPT

Not Found
The requested document was not found on this server.
Web Server at hogvartsas.lt

Nerasta!
Jūsų ieškomas puslapis nebuvo rastas šioje svetainėje.
Pagarbiai, svetainė hogvartsas.lt
Prisiekiu Merlino barzda!

*

Neprisijungęs Elwynna Riggins

  • Burtininkė
  • **
  • 21
  • Lytis: Moteris
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #5 Prieš 14 metus »
Spaudžiant ant Taškų istorijos, norint spustelėti ant profesoriaus, pridėjusio taškus, vardo, meta error 404, page not found. Reikia screen?

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 861
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #6 Prieš 14 metus »
Nereikia, jau matau, kur klaida.

Oliveri, tokie klaidų pranešimai nesulietuvinami :) Ne forume jie yra, o internete.

*

dianukas7

Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #7 Prieš 14 metus »
Čia neitin svarbus dalykas, tačiau neužsistato šypsenėlė roll eyes ;D vietoj to, rodo paprastą šypsenėlę  ::)

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 861
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #8 Prieš 14 metus »
Pakeičiau Roll eyes kodą. Dabar užsideda ;)

Taškų istorijoje nuorodos į forumo narius jau veikia.

*

Varlius

Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #9 Prieš 14 metus »
Nežinau ar čia tik man ar visiems, bet prisijungiant prie forumo reik jungtis po kelis kartus nes meta jog neteisingas slaptažodis, pavyksta prisijunkt tik iš 3-4 karto

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #10 Prieš 14 metus »
Man irgi ta pati klaida. Rašau visiškai tą patį, ir pavyksta tikrai ne iš pirmo karto.

*

Neprisijungęs Elisa Mirror

  • VII kursas
  • *
  • 90
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #11 Prieš 14 metus »
Same here. Galvojau, kad tikrai negerai rašau slaptažodį, bet atsiprašau, nesąmonė. Kaskart duoda prisijungt tik iš antro karto, nors slaptažodžius rašau tikrai vienodus.

Be to (čia gal pas mane individualu, bet norėčiau žinot, kaip pataisyti), kai rašau ilgą postą, tekstas ima šokinėti ir labai nepatogu būna, kai, pavyzdžiui, reikia pažymėti frazę, o pasižymi visas tekstas.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 861
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #12 Prieš 14 metus »
Su slaptažodžio neatitikimu niekad neturėjau problemų. Gal naršyklėj sausainiukai neišisaugo? Kas susiję su prisijungimu, tai būna, kad ateinu ir būnu atloginta. Tada tiesiog spaudžiu mygtuką prisijungti (nevesdama passwordo ir logino). Nukelia mane į forumo pagrindinį puslapį, kuriame jau esu prisiloginusi. Beje, taip yra tik su Firefoxu. Maxthon prijungia kuo puikiausiai.

Citata
Be to (čia gal pas mane individualu, bet norėčiau žinot, kaip pataisyti), kai rašau ilgą postą, tekstas ima šokinėti ir labai nepatogu būna, kai, pavyzdžiui, reikia pažymėti frazę, o pasižymi visas tekstas.
Per mažai informacijos, kad galėčiau įsivaizduoti, kaip viskas vyksta. Nusikopinau ilgą tekstą, nupastinau jį į teksto rašymo langelį, prascrolinau viską. Tekstas nešokinėja, galiu pažymėti ir didelę teksto dalį, ir kokią nors frazę (kelis žodžius). Ir visa tai išbandžiau su 3 naršyklėmis. Visose nieko panašaus nevyksta.

Ir išmokit detalizuotai nupasakoti klaidas. Kad man nereikėtų spėlioti, KAIP pas jus kažkas vyksta ir kokiu metu taip nutinka. VISKĄ rašykit. Ar taip nutinka jungimosi metu, ar kai jau prisijungę, ar naudojat funkciją Visada likti prisijungus, kokį puslapį atidarinėjant kažkas negerai suveikia. Trūksta aiškumo.

*

Varlius

Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #13 Prieš 14 metus »
Ir išmokit detalizuotai nupasakoti klaidas. Kad man nereikėtų spėlioti, KAIP pas jus kažkas vyksta ir kokiu metu taip nutinka. VISKĄ rašykit. Ar taip nutinka jungimosi metu, ar kai jau prisijungę, ar naudojat funkciją Visada likti prisijungus, kokį puslapį atidarinėjant kažkas negerai suveikia. Trūksta aiškumo.

Problema su neteisingu slaptažodžiu vienodai iššoka nepriklausomai nuo to ar uždėta varna ant visada likti prisijungus. O šiaip gal čia ir firefox bugas, nes atsinaujinus naršyklę rodos jo nebeliko. Arba bent kolkas jis nesirodė.

O dėl teksto kopijavimo, man ta problema tik su exploreriu kurį retai naudoju arba safari naršyklėmis, su ff lyg ir viskas normaliai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Sanguinary Black »

*

Neprisijungęs Elisa Mirror

  • VII kursas
  • *
  • 90
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Programinės klaidos
« Atsakymas #14 Prieš 14 metus »
Pas mane Explorer'is ir slaptažodis vis tiek netinka. Niekad nespaudžiu ant 'likti visada prisijungus'. Kassyk atėjusi į forumą rašau vartotojo vardą (ten viršuje puslapio) ir slaptažodį ir kassyk išmeta, jog slaptažodis neteisingas, prašome jungtis iš naujo. Iš antro karto prijungia.

Arwen, tuomet su mano kompu kažkas negerai, nes į bet kokio posto langą nukopijavus ilgą tekstą arba tokį rašant parašius maždaug 1300 ženklų (su tarpais)  tekstas ima šokinėti. Kaip aiškiau pasakyti?