0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Rosa Fabes

  • VI kursas
  • *
  • 190
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Kas jau žiūrėjot? ;) Ar jums jis patiko?
O man labai patiko išrinktos vietos kuriuose bandė pasislėpti nuo visokių grobikų. Man dar labai patiko Emma. Grynai man rods, kad ji sukurta Hermionos vaidmeniui. Dar patiko pasakojimas apie tuos brolius ir mirtį. Įdomios tos iliustracijos.
Bet man labai nepatiko iš anglų kalbos išvertimai - Dyno giria - Dino giria, neišversti miestelių pavadinimų... Tarsi vertėjai būtų nelietuviai, grynai klaidos, kai skaitai.

*

Diamond Fabes

Re: Harry Potter and Deathly Hallows I part.
« Atsakymas #1 Prieš 13 metus »
Bet man labai nepatiko iš anglų kalbos išvertimai - Dyno giria - Dino giria, neišversti miestelių pavadinimų... Tarsi vertėjai būtų nelietuviai, grynai klaidos kai skaitai.

Aplamai pritariu. Galėjo normaliau išversti.. O tie visokie Dyno girios tai patyliu ;x Man irgi patiko Hermiona, Drakas ir Ronis. Visi tokie.. nu neturiu žodžių kaip reikia aprašyt juos. Bet Haris.. Aplamai visąlaik nesusigaudo..

*

Adria Muir

Re: Harry Potter and Deathly Hallows I part.
« Atsakymas #2 Prieš 13 metus »
Man patiko vertimas. Lyg su google translate'u verstas. Filmas neblogas. Haripoteriškas. Įdomu, kiek laiko reikės laukti antros dalies.

*

Sharlotte

Re: Harry Potter and Deathly Hallows I part.
« Atsakymas #3 Prieš 13 metus »
Antros dalies reiks laukti maždaug metus. Kitą lapkritį pasirodys.
Dėl filmo - nemačiau far, nes Anglijoj bilietai jau išpirkti. Pažiūrėsiu per torrentus arba filmai.in.

*

Neprisijungęs Stela Vy

  • V kursas
  • *
  • 164
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Harry Potter and Deathly Hallows I part.
« Atsakymas #4 Prieš 13 metus »
Ką čia svaigsti? Liepos mėnesio pabaigoje bus antra dalis..

*

kammi

Re: Harry Potter and Deathly Hallows I part.
« Atsakymas #5 Prieš 13 metus »
Kiek aš girdėjau tai kitą Lapkritį antra dalis... O dėl žiūrėjimo tai kolkas dar nežiūrėjau,tik knyga skaičiau ,o knyga visai patiko tik pritariu visiems dėl vertimo....

*

Neprisijungęs Zwei Eberhardt

  • VI kursas
  • *
  • 268
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • No comments
Re: Harry Potter and Deathly Hallows I part.
« Atsakymas #6 Prieš 13 metus »
Čia tikriausiai tik aš atsisakiau tiek knygų tiek filmų. Nebeturiu noro nei žiūrėti Hario Poterio filmų, nei skaityti knygų. Tikriausiai jau išaugau iš šito amžiaus. Bet kažkodėl iš forumo tai ne  :)
Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi. (Seneka)2010.10.30. Tik šiandien supratau kokie mes, broliai lietuviai, menininkai - turime meno gyslelę kapų daržininkystei.

*

Adria Muir

Re: Harry Potter and Deathly Hallows I part.
« Atsakymas #7 Prieš 13 metus »
Čia tikriausiai tik aš atsisakiau tiek knygų tiek filmų. Nebeturiu noro nei žiūrėti Hario Poterio filmų, nei skaityti knygų. Tikriausiai jau išaugau iš šito amžiaus. Bet kažkodėl iš forumo tai ne  :)
Tai tu kieta. O man visai įdomu prisiminti kas ten buvo.

IMDB'e parašyta, kad antra dalis 2011 Liepą. Nu nežinau kaip čia bus.

*

Lala

Re: Harry Potter and Deathly Hallows I part.
« Atsakymas #8 Prieš 13 metus »
O aš kaip ir Alex. Iš filmų mačiau gal tik 4 dalis, 5 prasukau, 6 nežiūrėjau, 7 taip pat netraukia... Knygas skaičiau tik kartą. Žinau, kad yra ir tokių kur po 30 kartų pervarę. O dėl forumo... Pastebėjau, kad mano personažas kuo toliau, tuo labiau žiobariškėja. Tai reiškia, kad ne dėl Hario Poterio aš jame lankausi ;D.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Re: Harry Potter and Deathly Hallows I part.
« Atsakymas #9 Prieš 13 metus »
Kadangi knygas perskaičiau kada kadaise, tai jau gailėtis lyg ir vėlu. O filmo taip ilgai laukiau, jog net nebe įdomu. Turbūt pažiūrėsiu namie tik iš mandagumo kažkokio. Tipo, visą laiką žiūrėjau, tai ir pabaigti reikia. Nors man visiškai nebeįdomi nei istorija, nei aktoriai nebežavi. Turbūt išaugau iš tų burto pasaulio. Nors čia nesiskundžiu  :P

*

expresyte

Re: Harry Potter and Deathly Hallows I part.
« Atsakymas #10 Prieš 13 metus »
ziauriai geras filmas. love it. del vertimo tj jo ten nesamone. ZIAURIAI LAUKIU 2 DALIES. ( ji tikrai bus liepa)

*

Neprisijungęs Vivian de Havilland

  • *
  • 123
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A woman who cannot be ugly is not beautiful.
Re: Harry Potter and Deathly Hallows I part.
« Atsakymas #11 Prieš 13 metus »
vienąkart išverčia ten kažkaip grifo įduba, o vėliau grifo halou :'( :'( :'( Toks vertimas neatlaiko jokios kritikos, ir jokia kritika neatlaiko tokio vertimo :-X
**Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.**
Karlas Sandbergas
http://www.youtube.com/watch?v=T0FmGwUDFf0

http://www.youtube.com/watch?v=d7_7he9bi-Q

*

expresyte

Re: Harry Potter and Deathly Hallows I part.
« Atsakymas #12 Prieš 13 metus »
Žiauriai geras filmas. Dėl vertimo tai jo godriko halou ar godriks halou ( nu kažkas tokio) nors turėjo būti godriko dauba. Visi aktoriai man patiko ( o jau Lestreindž tai Lestreindž tiesiog sukurta tam vaidmeniu) Daug juokingų scenų.ŽIAURIAI LAUKIU ANTROS DALIES!!!!!!!

*

Lala

Re: Harry Potter and Deathly Hallows I part.
« Atsakymas #13 Prieš 13 metus »
Nu lol. Neskaitykit titrų, o lavinkit savo anglų k. Pati aš dar nežiūrėjau ir kažkaip netraukia...

*

ugne200

Re: Harry Potter and Deathly Hallows I part.
« Atsakymas #14 Prieš 13 metus »
Nuostabus filmas!Siūlau visiems pažiūrėti kas nematė.