0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Sakura Yamasaki

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #15 Prieš 14 metus »
na, aš trečius metus lankau dailės mokyklą. keturmetę. jau nedaug ir beliko mokytis :) lankiau teatrą, vaidybos mokyklą. 8 metus. bet mečiau, nepakėliau viso muštro, tvarkos. dabar gailiuosi šiek tiek :) šiais metais pradėsiu lankyti anglų kalbos kursus, per metus tikiuosi bent du lygius pereiti. šiaip svajoju pianinu išmokti groti, tad reikia pradėti tėvus kalbinti ir tartis. bet jei ir imsiuosi muzikuoti tai tik nuo kitų metų, šiuos metus lankysiu dailę ir kursus, žiūrėsiu kaip pavyks suktis.

O kokia dailės mokyklą lankai?

*

Dovilė

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #16 Prieš 14 metus »
Laisvalaiki dažniausiai praleidžiu su mažais vaikučiais nes juos be galo myliu <33 juos prižiuriu ir t.t ; D Taip pat daug laiko praleidžiu su draugais, keliaudama..
Mano hobiai tai - piešimas, žiauriai mėgstu piešti, gitara <3 ir dainavimas.
Šiemet baigiau meno mokykla kurios nekenčiau dėl akordeono pamokos...dainuoti ten dievinau ; DDD
Paprastoi šulei lankiau, karatė, skraidymo pamokas (lėktuvais) ; D matematikos bureli, muzikos, dailės ir lietuviu. ; D

*

Maya Helton

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #17 Prieš 14 metus »
Lasvalaikis, man poilsis prie gamtos, muzika, aišku kaip gi be PC. Čia kaip rūkaliui cigarėtė. O šiaip. Skaitau knygas apie astronomija. Fantastinės knygos...
Būreliai... tinklinis. Sporto mokykla...jei galima taip pasakyti xD
Hobiai, sportas, čiuožimas ant ledo, astronomija.... stebėti naktimis žvaigždes. Norėčiau teleskopo labai <333 Tada būtų priklausomybė man.

*

Dovilė

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #18 Prieš 14 metus »
Laurut čia tu? ; DD  :-*

*

Maya Helton

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #19 Prieš 14 metus »
Ta pati ;]]]

*

Eva Smith

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #20 Prieš 14 metus »
Būreliai. Nu ką lankau ''Studio of angels'' studija šokių ir dainavimo ,jau buvau keletuose pasirodymuose   :P
Hobiai. Šokiai ir dainavimas aišku ir taip pat vaidyba  :D
Laisvalaikis. Draugių susitikimai  :-*

*

Ieva

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #21 Prieš 14 metus »
Būreliai:gimnastikos mokykla , praitais metais lankiau chorą,užpraitais-dramos būrelį.Manau,jog dabar suradau savo aistrą,gimnastika-man begalo patinka.
Laisvalaikis:vedžioti savo airių seterių veislės šunį Karpelį,žaisti ir važinėti riedučiais su draugėmis,skaityti.
Mokslai:10,10 ir 10.Mokausi dešimtukais ir devyntukais,nors mokslai man nelabai patinka...

*

Vanessa Williams

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #22 Prieš 14 metus »
Va dar šią savaitę pradėjau Skalvijos kino akademiją lankyt ;D

*

Ashley Kath

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #23 Prieš 14 metus »
Hmm.... dabar lankau tiktai matematikos, geografijos, muzikos, gitaristu, šokiu ir choro  burelius... ; D  Normaliai ka? Hm..šiemet baigiau meno mokykla. taip pat kažkada lankiau karate ir sklandyma... bet... mama nebeleido važinėt į sklandimo pamokas nes nukrito vienas sklandytuvas, o i karate neleidžia kojos... xDDD tai tiek ;p

*

siga

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #24 Prieš 14 metus »
Būreliai,na,esu aktyvus žmogus.Aš nuolat bėgu,skubu,lekiu,dažnai laisvalaikiui net laiko nelieka ;D .
O šiaip šiais metais tvirtai apsisprendžiau:Šiemet lankysiu miesto šokius Kregždutė(šiuolaikiniai šokiai) ir mokyklos pramoginius šokius.Praitamet,kai buvau penktokė,išviso buvo siaubas:Norėjau lankyti kvadrato būrelį,ansamblį,pramoginius šokius,tautinius šokius ir baseiną.Nors persiplėšk pusiau!O Ashley,tau pavydžiu,šiais metais norėjau lankyt karatė,bet neleido,manęs nepriėmė,mat "tipo"buvau jau per didelė.Bet mama sakė,kad tikriausiai tik nenorėjo priimt,nes vaikų buvo per daug...
O apie hobius-DIEVINU šokius,man tinka visokie-hip hopas,tautiniai,šiuolaikiniai ar sportiniai-tik šokdama pajaučiu ezartą!!!

*

Ashley Kath

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #25 Prieš 14 metus »
Kamile...nesamonė ; DDDD   :o KAratė per dideliu negali buti ; DDD  ;) as tai nebeinu, nes nespeju visur...o ir šiaip, karatė mamukas gali pamokint biške ; DD

*

Alisa Vandormon

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #26 Prieš 14 metus »
Lankau baseiną ir futbolą mergaičių ;D.Į užsiėmimus visad suspėju,ir dar lieka laiko padūkti su draugais.O jūs įsivaizduojat,aš pati nežinodama baseine lankau aukštesnę grupę!Tai reiškia,kad sustiprintą,mus moko biški geriau plaukti ;D

*

Varlius

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #27 Prieš 14 metus »
Kaip suprast geriau plaukt? Arba plauki arba skęsti, kito pasirinkimo nėr.

*

Alisa Vandormon

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #28 Prieš 14 metus »
Mane paskyrė į grupę,kur ten vaikai ketvirtus metus daugiausia lanko,o aš dabar tik trečius :)

*

Varlius

Re: Laisvalaikis, "būreliai", Hobiai
« Atsakymas #29 Prieš 14 metus »
Iš patirties žinau jog absoliučiai jokio skirtumo ar tu lankai antrus metus ar penktus