0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 1906
Pamokos tema: Bildukai

Rugsėjis jau ėjo į pabaigą. Auris atsivedė mokinius į vieną iš mokyklos bokštų. Jau temo vakaras, šiandien jo pamoka vyko ne tuo laiku, kaip visuomet. Apie šiandienos pokytį buvo pranešta kiekvieno koledžo skelbimų lentoje.
Bokšte buvo gana daug erdvės, pridulkėję. Stovėjo kelios senos spintos, jis atnešė ir pristatė skrynių žinodamas, kad čia apsigyvenę padarai įsirengs jose ir apsigyvens.
- Taigi šiandienos tema yra bildukai. Nedideli išdykę padarėliai. Jie dažniausiai pradeda triukšmauti ir viską versti naktimis. Įsikuria dažniausiai palėpėse, bet pasitaiko, kad ir šiaip butuose įsirengia, jei randa didesnę spintą. Spintose ar dėžėse jie miega. O atėjus nakčiai pradeda kelti triukšmą, išvarto ar kažkur nukiša daiktus. Nėra kažkuo baisiai pavojingi, bet labai nervina. - Jam bekalbant pačios atsivėrė spintų ir skrynių durys bet pro jas niekas neišėjo, bent jau nebuvo matyti, kad kas būtų išlindęs. Užtai pasigirdo triukšmas, lyg kas belstų į duris, trankytų skrynių dangčius. Trepsėtų į grindis. Iš spintų pradėjo lėkti daiktai. Sugaudžius bildukus jie pasidaro matomi. Atrodo kaip maži elfiukai, tik be sparnų.
- O jiems kelti chaosą patinka. Blogiausia yra tai, kad kaip suprantate jie nematomi. Ateini ieškoti triukšmo šaltinio, o jo nėra. Ir taip tęsiasi naktis po nakties. Naktį jie nesėdėtų palėpėje, pradėtų lakstyti po visus namus. Keldami didžiulę betvarkę ir triukšmą. Dabar bokštas yra užkerėtas taip, kad jie negalėtų išeiti. Praeitą pamoką sakiau, kad turite susirasti informaciją kaip užkerėti vietą, kad bildukai negalėtų jos palikti. Jei to nepadarytumėte, jų nebūtų įmanoma išgaudyti. Taip pat jau turite žinoti kaip reikia juos sugauti. Tikiuosi, kad padarėt namų darbus ir žinosite kokie kerai priverčia juos tapti matomais ir padeda sugauti. Jei visgi namų darbų nepadarėte, galite bendradarbiauti vienas su kitu ir aiškintis ką daryti. Jūsų darbas šiandien juos išgaudyti. Klausykitės triukšmo, kurie jį skleidžia, tai padės nustatyti kur jie daugmaž yra.


Kerus, kurie padeda sugauti bildukus susikurkite patys. Jei dirbsite po du ar grupelėmis jie turi būti vienodi. Jei norite, jūsų mokiniai gali būti neišsiaiškinę kaip juos sugauti. Tada gali arba klausinėti pas kitus arba bandyti ieškoti knygoje. Tik prisiminkite, kad bokšte neramu. Bildukai viską jaukia ir triukšmauja. Jie gali pargriauti mokinius, pastumti juos, mesti daiktus į juos. Galite įsivaizduoti, kad prieš šią vyko pamoka, per kurią mokiniai mokėsi apie bildukus, tik nereikėjo su jais susidurti.
Jei reikės mano posto parašykite žinutę.
Bent trys pamokos postai
Pamoka iki birželio 19 dienos
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 dienas sukūrė Auris Senkleris »

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

 • III kursas
 • *
 • 526
 • Taškai:
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Pirmoji ANJM pamoka visiems kursams | '24 vasara
« Atsakymas #1 Prieš 5 dienas »
Auris - geriausias profesorius pasaulyje. Jau trečią kursą pasiekęs Eliotas ir toliau buvo tuo įsitikinęs. Ypač šiandien, kai pamoka vyko įdomiu laiku ir net ne klasėje. Tai trylikamečiui labai patiko.
Paskutiniu metu berniukas rytais nusitempdavo Oliverį prie veidrodžio ir matuodavosi. Ir šiandien buvo ta diena, kai galėjo pranešti Auriui džiugią naujieną. Taigi vos tik tėčio draugas baigė šnekėti (o Eliotas, aišku, nebuvo pasiruošęs pamokai), jis čiupo brolį už rankos ir nutempė jį prie Aurio.
- Ar matai? Aš aukštesnis! - patenkintas pranešė jis. Šiais mokslo metais uždavinėjo dar daugiau klausimų nei paprastai - labai patiko kisti pradėjęs balsas. Tai reiškė, kad jis pagaliau tikrai tuoj bus suaugęs. Taigi dabar plačiai šypsojosi ir laukė, kol Auris atkreips dėmesį į svarbią šiandienos naujieną.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

 • VI kursas
 • *
 • 799
 • Taškai:
 • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Pirmoji ANJM pamoka visiems kursams | '24 vasara
« Atsakymas #2 Prieš 4 dienas »
Galų gale Eion pats paprašė Aurio, kad iš naujo užregistruotų psichoterapijai, bet kol kas nesijautė nė kiek geriau. Vis dar buvo baisu eiti į Kiauliasodį ar apie jį pagalvoti, miegas tikrai nebuvo kokybiškas, o per vasarą šiek tiek pasitaisiusi nuotaika ir vėl nusmego žemyn.
Kad ir šiandien. Paprastai į Aurio pamokas vaikinukas eidavo su džiaugsmu. Deja, ne šį kartą. Tai, kad pamoka vyko vakare, siaubingai gąsdino, o ir kam jiems eiti į kažkokį bokštą? Žinoma, Eion žinojo, kokia bus pamokos tema, ir tai į klausimus atsakė. Nepaisant to, vis tiek buvo baisu. Ar tai tikrai Auris? O gal koks apsimetėlis? Tik žmogaus, panorusio tapti jo tėčiu, dėka vaikinukas nustojo taip bijoti žmonių. Deja, per žmones, kurie iš tiesų yra jo tėvai, viskas sugriuvo. Eion krūptelėdavo užkalbintas, turėjo prisiversti save nevengti Timočio, o Erka… Na, su ja turbūt visada bus sunku, nors jau senokai nieko pikto nebesakė.
Eion norėjo prieiti prie Aurio ir ką nors jam pasakyti. Bet ką, kad tik įsitikintų: čia jo tėtis. Deja, nespėjo – jį aplenkė tasai nenuorama Eliotas. Septyniolikmetis negirdėjo, ką tasai vaikas sako, bet pajuto susierzinimą. Jam tėčio reikėjo, o štai anas tiesiog… Erzina.
Kadangi neprisiminė, kaip tiksliai reikia kovoti su tais padarėliais, Eion atsivertė vadovėlį. Bet staiga iškilo klausimas, ir jis ramiai pakėlė ranką. Suprato, kaip tai gali būti baisu, bet stengdamasis tai nuslėpti ištarė:
- Ar pasitaiko atvejų, kad bildukais pasinaudoja juodieji magai, kad apgautų žmones?
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Oliveris Llewellyn

 • III kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Pirmoji ANJM pamoka visiems kursams | '24 vasara
« Atsakymas #3 Prieš 4 dienas »
Tai, kad Eliotas prisiminė turintis brolį dvynį, žinoma, džiugino. Bet to priežastis greičiau jau priešingai. Oliveris nebūtų galėjęs pasakyti, kad dvynys tikrai už jį aukštesnis, bet kiek pasikeitęs balsas ir išsitempęs ūgis vertė jaustis šiek tiek nejaukiai. Taip, tas didysis šuolis, kada jie taps gerokai aukštesni, turbūt bus vėliau, bet jau ir dabar atrodė, kad visi atkreipia dėmesį. O Eliotas stengėsi tai dar kuo labiau pabrėžti.
- Reikia mokytis, - tyliai paprieštaravo broliui, tempiančiam jį prie Aurio. Pats buvo pasiruošęs pamokai, tad norėjo greičiau kibti į darbą. Geriau jau tėčio draugas atkreiptų į juos dėmesį kaip į tuos, kuriems puikiai sekasi pamokos užduotis, o ne kaip į tuos, kurie nieko nedarė. Deja, perkalbėti Eliotą, ypač mokslų klausimais, ir toliau buvo misija neįmanoma, tad Oliveris tiesiog pasidavė. Ir jau visai netrukus stovėjo šalia tėčio draugo ir jautėsi kvailai. Norėjo pasakyti visai nesąs žemesnis, bet kažkodėl nedrįso to padaryti. Tik apsidairė ieškodamas Miriam ir galvodamas, kad jai šiais metais turbūt seksis dar geriau.

*

Neprisijungęs Deklanas W. Senkleris

 • II kursas
 • *
 • 74
 • Taškai:
Ats: Pirmoji ANJM pamoka visiems kursams | '24 vasara
« Atsakymas #4 Prieš 4 dienas »
Šitas ir toliau trynėsi Hogvartse. Deklanas tiesiog negalėjo patikėti, kad Auris Senkleris tebedirba mokykloje. Kodėl jo tėvas taip nieko ir nepadarė? Na gerai, gal viduryje mokslo metų išspirti mokytoją iš darbo nėra taip paprasta. Kita vertus, koks iš šito mokytojas? Be to, visai neseniai buvo vasaros atostogos, ir per jas šitas tiesiog privalėjo būti pašalintas. Deja, St. Just miestelio valdytojas aiškiai nesinaudoja savo galiomis, tad belieka paklausti, kodėl.
Pamokos tema buvo tiesiog absurdiška. Deklanas stovėjo kampe ir laikė sukryžiavęs rankas ant krūtinės. Nepatenkintas caksėjo liežuviu. Neįsivaizdavo, kaip reikėtų padaryti, kad tie kvaili padarai būtų matomi, tik nesiruošė leisti šitam profesorėliui to sužinoti. Kadangi geriausia gynyba – puolimas, Deklanas garsiai ištarė:
- Kodėl mes švaistome laiką mokydamiesi apie šitas nesąmones, jeigu jie nekelia pavojaus?

*

Neprisijungęs Miriam Llewellyn

 • II kursas
 • *
 • 97
 • Taškai:
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Pirmoji ANJM pamoka visiems kursams | '24 vasara
« Atsakymas #5 Prieš 4 dienas »
Jau antri mokslo metai Hogvartse. Dvyniai iš viso jau trečiakursiai. O jų sesutė ir toliau buvo mažakalbė tyli mergaitė, kuri aiškiai kažką slėpė. Ilgą laiką slėpusi ir nuo savęs pagaliau suprato. Niekam to nesakė, nors gali būti, kad Leticija praėjusį pavasarį suprato nedaug. O visi kiti tegul galvoja, kad jai tiesiog įdomu.
Šį vakarą teko ateiti į bokštą, ir tai skambėjo labai įdomiai. Nors gerokai panašesnė į Eliotą nei daug kas būtų pasakęs, Miriam visų pilies pakampių neišnaršė, tad ir čia neteko lankytis. Puse ausies klausydamasi, ką kalba Auris, priėjo prie lango ir susimąstė, kad būtų įdomu stebėti, kaip kas nors krenta žemyn. Priešų bent jau kol kas neturėjo, tad kaip ir nebuvo ką nustumti, tačiau galvoje jau sukosi mintys, kur galės pasigauti kokį gyvūnėlį. Vis dėlto skubiai nusisuko nuo lango ir įsispoksojo į kalbantį profesorių. Nereikia, kad jis sužinotų per daug.
Auriui baigus šnekėti prie jo, aišku, priėjo dvyniai. Tai padrąsino ir ją padaryti tą patį. Taigi mergaitė kiek droviai nužingsniavo prie tėčio draugo ir negarsiai paklausė:
- Ar pasitaiko, kad šitie padarai kam nors įkanda?

*

Neprisijungęs Kristupas Danil

 • III kursas
 • *
 • 87
 • Taškai:
 • Neprasidėk su žvalgais.
Ats: Pirmoji ANJM pamoka visiems kursams | '24 vasara
« Atsakymas #6 Prieš 3 dienas »
Kristupas stovėjo bokšte, kaip visada gale ir kaip dažniausiai - vienas. Bet jam nebuvo liūdna. Vaikis mėgo ramybę. Tiesa, mėgo ir nuotykius, bet ne pamokose. Pamokas jis mėgo ramiai atsėdėti, padaryti užduotis ir išeiti.
  Namų darbus Kristis buvo padaręs. Jis žinojo kerus, kurie padaro bildukus matomais. Turėjo su savimi lazdelę, tačiau dėl visa ko dar buvo atsinešęs daužiklius. Tai buvo mažos, mažesnės už kumštį žalvarinės kuokelės. Berniukas buvo nusprendęs, kad jeigu nepavyks panaudoti kerų, jis pridauš bildukus daužikliais.
  Staiga kažkas užgavo Kristupui koją. Jis atsisuko. Kažkoks daiktas jau lėkė jam į galvą. Bet švilpis buvo išlavinęs žvalgų gebėjimus, tarp jų ir reakciją. Greitai kilstelėjo ranką iki galvos ir tvirta plaštaka sugavo daiktą. Ten buvo kažkoks medinukas.
- Kvaili bildukai... - sumurmėjo Kristis.

*

Neprisijungęs Kristupas Danil

 • III kursas
 • *
 • 87
 • Taškai:
 • Neprasidėk su žvalgais.
Ats: Pirmoji ANJM pamoka visiems kursams | '24 vasara
« Atsakymas #7 Prieš 2 dienas »
Kristupas pajuto, kad kažkas šalia jo pėdų daužo į žemę, o netrukus gavo smūgį į pėdą. Šitas visas triukšmas, bildėjimas, daužymas ir chaosas jam jau įkyrėjo. Baigė išvesti iš kantrybės. Žvalgo mokinys suniurzgė, akimirksniu išsitraukė lazdelę, nusitaikė į tą daužytoją prie pėdos ir ištarė ilgai repetuotą burtažodį:
- Vidišer. - tačiau nieko neįvyko. Kristis prisiminė, kaip Badis mokė jį kerėti ir suprato, kad jeigu nenuramins savo nervų ir nesusikaups, nieko iš to kerėjimo neišeis. Tad išsitraukė daužiklį ir vožė maždaug ten, iš kur sklido garsas, sau prie kojos. Bildesys toje vietoje nurimo. Dabar berniukas jau galėjo giliai pakvėpuoti ir nurimti. Taip jis ir padarė. Aprimęs Danil vėl paėmė lazdelę, susikaupė, įsivaizdavo kerų poveikį, nusitaikė į jau pridaužtą bilduką ir pasakė:
- Vidišer. - dabar burtažodis suveikė ir švilpiukas prie savo kojų išvydo bilduką.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 1906
Ats: Pirmoji ANJM pamoka visiems kursams | '24 vasara
« Atsakymas #8 Prieš 4 valandas »
Auriui dažnai skaudėdavo galvą, po to prakeiksmo žinoma. Ant rankos kur pataikė Faustos kerai liko ženklas. Tamsus, vingrus randas. Prakeiksmo žymė. Kartais jis jausdavosi mieguistas. Ir vis dar gėrė eliksyrą. Tai slėpė nuo Eion, Erkos ir timočio. Net linėjai nesakė. Bet vis dar vykdavo ligoninėn. Jį gydantis hileris nežinojo ką daryti. Pats Auris vartė savo knygas, juk kolekcionavo juodosios magijos veikalus. Bet juk tai buvo Faustos kerai ir tik ji žinojo kaip jį atkeikti.
Dabar aplink jį spietėsi vaikai. Galvą šiek tiek maudė. Norėjosi ramybės. Auris siuto, kad Fausta jam taip apsunkino gyvenimą. Na, bet dabar reikėjo susikaupti. Ji neatims iš manęs malonumo dirbti. Piktai pagalvojo.
Pažvelgė į dvynukus. Tiesą sakant jie atrodė vienodo ūgio. Vargšas Oliveris atrodė kaip žuvelė tinkle, jis Nepasirodė Auriui laimingas taip tampomas brolio.
- O man judu abudu atrodot aukšti. - Šypsojosi jiems.
Aišku reiškėsi ir Deklanas. Bet dabar tai buvo menkiausia jo bėda. Ak tiesa, mokyklon atvyko jo sesuo, vyresnė. Kam Aaronas ją pervedė į kitą mokyklą Auris negalėjo suprasti. Kam jau ten įpratusią merginą reikėjo tempti į kitą mokyklą?
- Gal realaus pavojaus nekelia. Bet kai tau naktis iš nakties neleidžia miegoti trukdo, slapsto daiktus, triukšmauja. O tu nei nežinai kas tai daro nėra malonu. Pabandyk tai įsivaizduoti. - Kuo draugiškiausiai kalbėjosi su juo.
Kur kas didesnį rūpestį nei Deklanas kėlė Eion. Visas jų progresas lėkė lauk. Ir tik per tą vieną trumpą susitikimą. Dabar jis vėl ėmė lankyti terapiją, bet kažin kiek laiko vėl prireiks, kad Eion taptų laimingesnis?
- Ne, tai išties gana paprasti ir nepavojingi padarai. Vienintelis dalykas, kam juodieji magai galėtų juos panaudoti, tai įleisti pas ką nors į namus. norėdami, kad bildukai tiems žmonėms trukdytų. - Priėjusiai Miriam pasakė.
- Gali pasitaikyti jei bildukas aršesnis.