0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 647
 • Lytis: Moteris
 • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
III MI pamoka visiems kursams
« Prieš 3 savaites »
Burtai anksčiau ir dabar

  Graži žiemos diena. Sniego nebuvo, tačiau buvo ganėtinai šalta, tad Erka, apsirengusi neseniai nusipirktu violetiniu megztiniu, panašios spalvos kaip jos plaukai, bei šiltomis, juodomis tympomis, sėdėjo prie stalo, kurį išdidžiai vadino savo ir laukė mokinių.
  Varpui nuskambėjus, pasirodė ir mažieji (arba jau didieji) mokinukai, tikriausiai spėliodami, ką veiks, mat Erka niekada neatskleisdavo temos anksčiau, nei ateidavo pamoka. O iš eilės temų nėjo. Praiedavo vadovėlyje visas, tačiau jos sudėliota tvarka.
- Sveiki! Nudžiuginsiu, šiandien bus praktikos diena! Į teoriją jau pasigilinome, todėl galime atlikti ir praktiką! Bet prieš tai, žinoma, labai noriu sužinoti, kaip įsisavinote ankstesnių pamokų medžiagą, tad du greiti teorijos klausimai! Pirmasis: Kaip manote, kas gilioje senovėje, kai tik žmonės pradėjo suprasti ir minimaliai naudoti magiją, buvo laikoma burtais ir kokiu būdu jie ją naudojo, kam?

(Hey! Klausimas post’e, norėčiau kelių sakinių, atsakant į užduotis klausimus, bet galite ir dar ką nors susijusio paminėti. Kaip visada, turite sugalvoti, tačiau remkitės tikrų, egzistavusių civilizacijų gyvenimo būdais, kad neprašautumėte su logika! Teorija iki kovo 27 d. Sėkmės!)
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Autumn Harper

 • I kursas
 • *
 • 33
 • Taškai: 138
 • Lytis: Moteris
 • Death must be so fun
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 3 savaites »
Autumn pakėlė ranką aukštyn. Ji žinojo atsakymą, nes buvo perskaičiusi daug senų, apiplyšusių, kavos spalvos knygų apie magijos istoriją. Tada ji drąsiai ir pasitikėdama savimi išlemeno atsakymą:
- Senovėje, kai žmonės tik pradėjo suprasti ir naudoti magiją, jie galėjo būti laikomi burtininkais ar raganomis. Jie naudojo magiją kasdieniame gyvenime, pavyzdžiui, norėdami palengvinti darbus, gydyti ligas ar apsaugoti save nuo pavojų.
Magijos naudojimas buvo labai paprastas, pavyzdžiui, uždegti žvakę be jokių įrankių. Magijos mokymasis ir tobulinimas buvo svarbus žingsnis kiekvieno burtininko gyvenime, o jos naudojimas buvo ribojamas tam tikrais etikos ir moralės principais, kurie vėliau buvo įtvirtinti Hogvartso mokykloje.
Autumn jautė, kad viską gerai pasakė ir (!) nepradėjo mikčioti ir nesuklydo! Varniukė nurimusi atsilošė į kėdės atkaltę,  matydama kaip tamsiaplaukis Oakley mąsto atsakymą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 savaites sukūrė Autumn Harper »
a flower knows, when its butterfly will return,
and if the moon walks out, the sky will understand;
but now it hurts, to watch you leave so soon,
when I don't know, if you will ever come back.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 647
 • Lytis: Moteris
 • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 3 savaites »
  Atsakymų buvo, o tai ir buvo svarbiausia. Kiek, ar visi nuostabūs, nebuvo pats svarbiausias dalykas, svarbiausia buvo tai, kad atsirado norinčiųjų pasisakyti! Na, gerai, ne norinčių, o norinti, tačiau tai vis tiek buvo pakankamai gerai. Tokie momentai motyvuodavo Erką ir kartais ateinančias mintis, kad ji blogiausia porofesorė pasaulyje, bent trumpam nustumdavo į šalį. O tokių minčių vis pasitaikydavo, ypač kai nesugebėdavo susitvarkyti su sunkiomis situacijomis.
- Taigi, Autumn, ačiū už atsakymą. Jis neblogas, tik norėčiau šiek tiek pataisyti - tai, ko aš klausiau ir atsakinėjai, nebuvo laikai, kai žiobarai jau pradėjo suprasti ir kaltinti žmones buvimu raganiais, taigi ši vieta nėra teisinga. Taip pat Hogvartsas buvo pastatytas gerokai vėliau, tik dešimtame amžiuje. Gauni vieną tašką, - šyptelėjo mergaitei. - Ką gi, taškai išdalinti, atsakymas aptartas, laikas antrajam klausimui! - Taip, Erka, jei jau prieš praktiką užduodavo teorijos klausimų, juos visada užduodavo du, violetinplaukė tiksliai nežinojo kodėl, bet jai taip patiko.
- Ir, kaip nebūtų keista, antrasis klausimas! - nusijuokė. - Įvardinkite porą dalykų, kuriuos, vos pradėjus naudoti burtus, jais bandė padaryti, pasiekti žmonės.

(Sugalvokite, bet viskas gali būti labai platu: tiek bandyti apsiginti nuo piktųjų dvasių, tiek pajudinti akmenis. Nepamirškite, kokia gili senovė ir kad ir tada žmonės buvo labai protingi! Atsakymų nekartokite. Antrasis klausimas iki kovo 30 d. Sėkmės!)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 savaites sukūrė Erka Forrm »
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

 • V kursas
 • *
 • 744
 • Taškai: 42
 • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 3 savaites »
Ir dar viena nuostabiausios pasaulyje "sesutės" pamoka. Eion pusiausnūda drybsojo suole ir, žinoma, neskyrė dėmesio pirmajam teorijos klausimui. Tegul Auris sako ką nori, bet jis gražiai bendrauti su šita taip vadinama profesore tiesiog negali. Negali, ir tiek.
Erkai vėl pradėjus (nusi)šnekėti, vaikinukas pasistengė išgirsti praktinę užduotį. Deja, gavo skaudžiai nusivilti - jų laukė dar vienas teorijos klausimas. Į jį taip pat turbūt visai nebūtina atsakyti, bet į galvą atėjo viena mintis, tad Eion kuo nekalčiausiai pakėlė ranką ir ištarė:
- Burtais buvo bandoma nustatyti, kuris šeimos, genties ar kaimo žmogus yra pats kvailiausias. Jį būdavo galima leisti į pavojingą medžioklę, pasitarimą su kita gentimi. Mažiausias nuostolis, jeigu žmogus nukentės.
Kad jau prakalbo, turbūt reikėjo pasakyti ir antrą dalyką, kuriam buvo naudojami burtai, - tiek ir prašė gerbiama profesorė, ar ne? Tik kad jį sugalvoti buvo gerokai sunkiau. O kad Eion atsakymą žinojo, turbūt nereikia ir tikėtis.
- Taip pat pasitelkę burtus bandydavo nustatyti, kur geriausia ieškoti maisto, - galiausiai abejingai pratarė ir labai jau draugiškai nusišypsojo "sesutei".
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

 • II kursas
 • *
 • 491
 • Taškai: 32
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 3 savaites »
Magijos istorija ir toliau žavėjo. Tiesa, šis faktas ir toliau stebino, bet profesorės Forrm pamokos tikrai buvo geros ir įdomios. Taigi Eliotas sėdėjo klasės priekyje ir stengėsi per daug neprunkšti. Prieš pamoką jie su Džefu nudažė vienos grifiukės plaukus klaikiai rausva spalva, ir ji dabar sėdėjo klasėje beveik verkdama. Du dvylikamečiai berniūkščiai kumščiojo vienas kitą ir iš paskutiniųjų bandė apsimesti esą susikaupę ir nusiteikę mokytis. Nenuostabu, kad vieną teorinį klausimą praleido. Bet kitas pasiekė Elioto ausis, ir jis patenkintas sušuko:
- Burtai pirmiausia buvo naudojami padidinti derliui ir gyvūnams! Naudojo tai, ką mes šiais laikais vadiname engorgio kerais!
Pasijuto esąs baisiai protingas - ne tik teisingai (?) atsakė į klausimą, bet dar ir paminėjo burtažodį. Jis, tiesa, dar nebuvo pasisekęs, ir Eliotas išsitraukė lazdelę - tuoj tą ir padarys.
- Ir dar jie naudojo burtus tam, kad galėtų pasislėpti. Pavyzdžiui, pakeisdavo odos ar drabužių spalvą ir tapdavo beveik nematomi, - dar pasakė ir dirstelėjo į Džefą. Galiausiai nesusilaikė ir pradėjo garsiai kvatoti.

*

Neprisijungęs Autumn Harper

 • I kursas
 • *
 • 33
 • Taškai: 138
 • Lytis: Moteris
 • Death must be so fun
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 3 savaites »
Vis dar buvo žiema. Baltos kaip pienas snaigės sukosi ramiai už lango. Apšnerkšijas šermukšnis lingavo savo raudonom uogom.
Autumn džiaugėsi nors gavo vieną tašką. Na, vistiek visai gerai atsakiau į klausimą… Harper magijos istorija patiko dėl to, kad dauguma dalykų galėjai iškalti iš vadovėlio.
Išgirdus klausimą Autumn susimąstė. Šalimais Oakley aiškiai nuobodžiavo ir gyvai plepėjo su bendrakursiu Lancu Aplebai. Na, o Autumn išmislįjusi atsakymą jį ir išlemeno:
- Na, manau, kad umm žmonės naudojo magiją, kad palengvintų kasdienius darbus. Pvz:. vietoj to, kad sėdėtum nuobodžiai maišydamas puodą, gali padaryti taip, kad lazdelė maišytų, o pats galėtum daryti kažką kito. Na ir dar dažnai žmonės naudodavo Geminio burtą, kad padaugintų turimo maisto atsargas.
Pirmakursė nurimo, atvėso ir tikėjosi, kad atsakymas - teisingas.
a flower knows, when its butterfly will return,
and if the moon walks out, the sky will understand;
but now it hurts, to watch you leave so soon,
when I don't know, if you will ever come back.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 647
 • Lytis: Moteris
 • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 2 savaites »
- Ačiū už atsakymus! Taigi, Eion, puikiai suprantu, kad pirmąjį dalyką sugalvojai. Deja, jis teisingas, taigi gauni du taškus, tačiau ateityje taip nebus, - kietai sučiaupė lūpas ir įsmeigė žvilgsnį į jį. - Ponaiti Llewellyn, atsakymas geras, tačiau prašau garsiai iš visko nežvengti. Jei jau to nori, pasirūpink, kad ir man būtų juokinga, tada tikrai tikrai leisiu, - šyptelėjo berniukui. - Harper, jūsų atsakymas taip pat teisingas, du taškai!
  Gerai, Erkyte, praktika.
- Praktika tikriausiai patiks ne visiems, o gal ir niekam nepatiks, - tyliai nusijuokė. - Tačiau žinau, kad išmoksite labai daug naudingos informacijos! Taigi, jūsų užduotis išsitraukti lapelį, kuriame bus užrašyti kerai ir pagalvoti, kokiame istoriniame laikotarpyje.... - Erka greitai nutilo, mat prisiminė, kad vadovėlyje lyg jų nebuvo, tad greitai užrašė ant lentos. Puikavosi štai kas:
Citata
Priešistorė - nuo žmogaus atsiradimo iki 3500 m iki Kr. (rašto atsiradimo).
Senovė - nuo 3500 m iki Kr. Iki 476 m po Kr. (Romos imperijos žlugimo).
Viduramžiai - nuo 476 m. iki 1492 m. (Kristupas Kolumbas atranda Ameriką).
Naujieji laikai - nuo 1492 m iki 1918 m. (pirmojo pasaulinio karo pabaigos).
Naujausieji laikai - nuo 1918 m. iki šiol.
- Taigi, išsitraukę kerus turėsite pamąsyti, paieškoti vadovėlyje, knygose, esančiose klasės gale ir parašyti rašinėlį, kuriame laikoytarpyje galėjo atsirasti tie kerai, kada žmonės galėjo pradėti jų reikėti ir svarbiausia: kodėl taip manote! Galiausiai, viską parašę, trumpai pristatysite visai klasei. Tam paliksime antrąją pamokos pusę. Ką gi, pradėkite!

(Užduotis post’e, kerus aš parašysiu po pirmais jūsų post’ais, tad juose paminėkite, kaip nueinate išsitraukti lapelio. Antrame post'e parašykite, kaip ieškote informacijos ir rašote rašinėlį. Galite sugalvoti, tačiau jeigu horokrusus kuriantys kerai bus sukurti vos atsiradus žmogui, taškus tikrai brauksiu! Pasidomėkite apie tuos laikotarpius, taip bus lengviau nuspręsti;) Paskutiniame, trečiame, post’e parašykite, kaip klasei pristatote savo rašinėlį klasei. Turite ar tame, ar kuriame nors kitame post’e parašyti tą rašinį, bet paskutiniame turite kalbėti, o ne tik - jis nuėjo ir pristatė, tada grįžo į suolą. Jei norėtumėte, kad Erka jūsų ko nors apie jį paklausinėtų, arba šiaip reikės kokios jos reakcijos, drąsiai rašykite PM ;) Pamoka iki balandžio 14 d. Sėkmės!)
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

 • II kursas
 • *
 • 491
 • Taškai: 32
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 2 savaites »
Kai profesorė į jį kreipėsi, Eliotas pasistengė nusiraminti. Vis dėlto ji Džefui nieko nesakė, o tai dar labiau prajuokino, tad berniukai niekaip negalėjo nustoti prunkšti.
Netrukus paskelbta praktika pasirodė siaubingai nuobodi, bet, kita vertus, suteikianti galimybę užduoti kokius trisdešimt klausimų. Taigi Eliotas pašoko ir it itin susidomėjęs mokinys prilėkė prie profesorės Forrm. Čiupo lapelį, bet užuot grįžęs į savo vietą ir teikęsis pradėti darbuotis pradėjo klausimų laviną:
- O burtažodžiai einant laikui labai keičiasi? Ar yra tokių burtažodžių, kurie išnyko, vėliau buvo perkurti kitu pavadinimu? O gal mes to net nežinome? Kaip manote, kokie burtažodžiai dar tik bus sukurti? Galbūt ir mes galime tai padaryti?
Žibančiomis akimis spoksojo į profesorę ir, regis, visai pamiršo, kad rankose turi lapelį, kuris yra šiandieninės pamokos užduotis.

Erka: Wingardium Leviosa
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 savaites sukūrė Erka Forrm »

*

Neprisijungęs Autumn Harper

 • I kursas
 • *
 • 33
 • Taškai: 138
 • Lytis: Moteris
 • Death must be so fun
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 2 savaites »
Lauke nebuvo nei šalta nei šilta. Dangus buvo apsiniaukęs, pilkas kaip pelės, debesys buvo uždengę auksinę saulę. Pūtė lengvas, bet aršus vėjelis. Už lango medžių viršūnės lingavo tarsi į muziką.
Praktika nebuvo labai mėgstama Autumn, bet visgi ką jau padarysi. Na, bent klausimą teisingai atsakė. O, Oakley netgi rankos nepakėlė per visą pamoką, tik spoksojo per langą tarsi jo stiklas stebuklingai išnyktų jeigu ilgai spoksosi į jį. Autumn jau norėjo iš savo rudo krepšio išsitraukti Magijos istorijos knygą, bet pasirodo jos neprireiks.
Autumn tyliai nuėjo ir išsitraukė lapelį.

Erka: Post'as turi būti bent 600 simbolių, prašau pataisyti iki pamokos pabaigos, tada parašysiu tavo burtažodį. Jei ištaisyta nebus, įvertinimą mažinsiu 1 t.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 savaites sukūrė Erka Forrm »
a flower knows, when its butterfly will return,
and if the moon walks out, the sky will understand;
but now it hurts, to watch you leave so soon,
when I don't know, if you will ever come back.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

 • V kursas
 • *
 • 744
 • Taškai: 42
 • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 2 savaites »
Deja, teisingas? Tai profesorė nesidžiaugia, kad mokinys atsakė į jos klausimą? Eion kilstelėjo antakius. Žinojo niekam to nepasakoti. Skųsti "profesorę" direktorei negalėjo - pernelyg gėdijosi neišlaikytų egzaminų. O Auriui nieko nepasakos, nes puikiai žinojo jo norą, kad jie sutartų. Šito įgyvendinti siaubingai nesisekė. Ir kažin ar kada nors pasiseks.
- Ar tu nežinai, ką reiškia žodis praktika? - pusbalsiu piktinosi Eion. Nežinojo, ar Erka gali jį girdėti. Kaip ir nežinojo, ar to nori. Dar betrūko, kad ji sugalvotų paskirti areštą. Taigi atsistojo ir nudūlino iki "profesorės" stalo.
- Kad aš atsakiau į klausimą, tau "deja". Kad vaikas laimingas ir juokiasi, tau irgi nepatinka. Tai kaip reikėtų gerbiamai profesorei įtikti? Nieko neveikti? - paklausė jos ir čiupęs lapelį grįžo į savo vietą. Ne, tegul ji skundžiasi Auriui kiek tik nori - erzinti Erką buvo vienas smagiausių užsiėmimų šioje mokykloje.

Erka: Scourgify
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 savaites sukūrė Erka Forrm »
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 647
 • Lytis: Moteris
 • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 2 savaites »
  Vos tik Erka paskelbė praktiką, mokiniai pradėjo eiti pasiimti lapelių. Tačiau ne viskas klostėsi itin puikiai.
  Pirmiausia Eliotas pradėjo savo dažną klausimų laviną. Žinoma, nieko blogo, kad jis domisi, tai juk tikrai gerai! Tačiau... Erka žinojo, kas tada bus - jis visą pamoką nedirbs, nepaliks jos ramybėje, o jei ši nenorės atsakinėti, dar gali ir pradėti piktintis! Tad reikėjo kaip nors gražiai jį priversti dirbti. Tuo labiau, pusės atsakymų ji net nežinojo!
- Klausyk, Eliotai, dabar padirbėk, gerai? Šiuos dalykus pasidomėjęs tikrai gali rasti, jei nori, pasirašyk rašinėlį apie tai, aš tada Klastūnynui skirsiu papildomų taškų, o po pamokų galėsime kartu aptarti, gerai? - švelniai, bet degančiomis akimis pasiūlė - tai buvo vienintelis išsigelbėjimas. Tada pažvelgė į jo draugą. - Taip pat prašyčiau sėsti atskirai tiek per šią, tiek per ateinančias pamokas, - nusišypsojo ir jau laukė pasipriešinimo.
  Tačiau paskui pradėjo artėti tikroji bėda - Eion. Ir, kaip ir buvo galima tikėtis, jis atėjo ne šiaip pasiimti lapelio. O va su juo, kuriam svarbu tik gadinti jos pamokas, Erka tikrai nebus mandagi.
- Eion! - garsiai ir piktai kreipėsi į vaikiną. - Akivaizdu, kad tu nieko normalaus veikti ir nesugebi, - mestelėjo atgal, koks skirtumas, skųsis jis profesorei ar ne, net jei taip, Erka kaip nors susiras naują darbą! - Eik ir tyliai sėdėk! Nedrįsk, tik nedrįsk gadinti mano pamokų!
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Willow Ivy de Mae

 • I kursas
 • *
 • 20
 • Taškai: 18
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 savaitę »
Nors žiema ėjo į pabaiga lauke vistiek buvo šalta, žvarbu. Willow Ivy prisiminė kaip lauke jos nosis pasidarė raudoną, nuo šalčio. Nors ji vistiek gražiai atrodė.
Magijos istorija… Na Willow nelabai patiko ši pamoka. Ji ėjo labiau į pamokas, kurios Grifiukei  atrodė nereikalingos. Praeitis… Juk geriau gyventi dabartyje… Willow sėdint klasei ir gyvai kalbantis su Varniuke, įėjo Tobijus. Jis į Willow metė popieriaus gniužulą. Mergaitė jį greitai pagavo ir atvertusi pamatė piešinį. Jame buvo vaizduojama džiaugsminga klastūnyno komanda, matyt laimėjusi artėjančias kvidičo rungtynes. Autumn piktai pasižiūrėjo į jį ir pompastišku balsu atkirto:
- Na man rodos tau nesiseka ateities spėjimas, - ir nusisuko ir toliau kalbėjo su mergaite. Tobijus tik tais piktai pašnairavo į ją.
Willow visai užmiršo, kad vyko pamoka. Ojojoj ką dabar daryti? Bet tada Willow Ivy pamatė mokinius einančius pasiimti lapuko, todėl atkartojo juos ir padarė tą patį.

Erka: Expecto Patronum
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Erka Forrm »
Rain makes me feel less alone. All rain is, is a cloud- falling apart, and pouring its shattered pieces down on top of you. It makes me feel good to know I'm not the only thing that falls apart . It makes me feel better to know other things in nature can shatter.

*

Neprisijungęs Charlotte Evans

 • I kursas
 • *
 • 20
 • Taškai: 2
 • Lytis: Moteris
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 savaitę »
Praktinės užduotys... Charlotte turėjo kažkokią nuojautą, kad šiandien jos laukia iššūkiai. Dar prieš ateinant į klasę ji užsižiopsojusi į apsnigtame kieme petardomis besimėtančius mokinius netyčiomis atsitrenkė į vyresnėje klasėje esantį Grifo gūžtos mokinį. Žinoma, mielai nusišypsojus ir atsiprašius už netikėtą susidūrimą, jai buvo greitai atleista.
Charlotte grįžta į Magijos istorijos pamoką iš nuklydusių savo minčių srauto. Ji dar tik pirmo kurso mokinė, todėl jai vis dar trūksta žinių apie magijos pasaulį. Juk ji visą savo gyvenimą laikė save paprastu žmogumi. Čia taip "maloniai" vadinamą žiobare. Jos užsispyrimas jai labai pasitarnauja siekiant naujų tikslų. Taip ir čia. Štai ji atvyko į magijos ir burtų mokyklą apie ją nieko nežinodama, o dabar ji jau turi neblogus pagrindus, kuriuos sudarė skaitydama mokyklos bibliotekoje rastas knygas ir bendraudama su savo koledžo nariai bendrąjame Varno nago kambaryje.
Ji praleido kelis užduotus Magijos istorijos profesorės klausimus. Nieko baisaus, dar tikrai turėsiu ne vieną progą pasireikšti. Ir štai ta proga atėjo. Charlotte pakyla iš suolo ir priėjusi prie profesorės stalo ištraukė vieną sulanktytą lapelį iš keletos likusių. Tik grįžusi į savo suolą ji išvyniojo lapelį, kad sužinotų savo užduotį.

Erka: Alohomora
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Charlotte Evans »

*

Neprisijungęs Willow Ivy de Mae

 • I kursas
 • *
 • 20
 • Taškai: 18
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 savaitę »
Ant lapelio buvo užrašyta „Expecto Patronum”. Willow Ivy nelabai daug žinojo apie šį burtą, bet prisiminė, kad jis apgina nuo psichų ir būna gyvūno pavidalo. Tik tiek ji ir težinojo. Šalimais Varniukė parodė savo lapuką. Jai pasitaikė lengvesnė užduotis, todėl Willow piktai žiūrėjo į ją ir sukryžiavo rankas ant krūtinės.
- Nesąžininga! Kodėl tu gavai lengvesnį?! - bumbėjo Autumn. Alisa tik tais gūžtelėjo pečiais ir pradėjo dirbti.
- Na, gerai! Jei man nepadėsi pati padarysiu!
Tada įniršusi Grifiukė, su alkūne išliejo juodo rašalo buteliuką. Willow dar labiau susiraukė. Mergaitė bandė panaudoti burtus, kad išvalytų dėmę, bet viskas ką ji padarė, tai tik pavertė rašalą mėlynu (išmokė Bela). Todėl didžiam Willow Ivy pasipiktinimui ji turėjo nusileisti į “žiobarės” lygį ir valyti su skuduru.
- Kodėl…Man…Taip…Nesiseka?! - tyliai murmėjo ji.
Kai rašalas buvo lyg ir išvalytas (Niekas nepastebės pridžiūvusio rašalo. Va paslinksiu vadovėlius. Puiku.) Willow susigriebė primiršusi (jau antrą kartą), kad dabar pamoka. Todėl ji vis dar įniršusi atsivertė knygą ir pradėjo ieškoti kažko apie tuos kvailus kerus.
Ieškojo ji neilgai. Jau po penkių minučių, ji garsiai dėstė savo nuomonę apie žiobarų kilmės mokinius ir, kad jie neturėtų būti leidžiami čia. Šviesiaplaukis Klastuolis tik linkčiojo galvą. Kai baigėsi “svarbi” kalba, Willow (trečią kartą) prisiminė, kad dabar yra pamoka. Todėl vėl reikėjo eiti prie knygos, o ne plepėti su Klastuoliu. Bet pokalbis taip viliojo, taip buvo įdomu klausytis ką mano kitas grynakraujis… Nieko neatsitiks! Ai nesvarbu man vistiek tos pamokos! Kam rūpi kažkokia kvaila istorija! Galėtų mokinti naudingesnių dalykų! Bet tada į galvą atėjo tėvo veidas (mirė nuo Alzheimerio) kuris priminė jai, kad reikia gerai mokintis ir būti draugiškai visiems, nesvarbu jų kilmės. Bet, jie juk žemesnio rango už mus… Jų čia neturėtų būti! Willow Ivy narsiai nusprendė toliau didžiuotis savo kilme. Na, o tą “darbą” ir vėliau padarys…
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Willow Ivy de Mae »
Rain makes me feel less alone. All rain is, is a cloud- falling apart, and pouring its shattered pieces down on top of you. It makes me feel good to know I'm not the only thing that falls apart . It makes me feel better to know other things in nature can shatter.

*

Neprisijungęs Charlotte Evans

 • I kursas
 • *
 • 20
 • Taškai: 2
 • Lytis: Moteris
Ats: III MI pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 savaitę »
Charlottei išvyniojus lapelį su porfesorės Forrm užduotimi, jame rado dailia, bet skubia rašysena išraitytą vieną vienintelį žodelį "Alohomora". Gerai pagalvojusi Charlotte prisiminė, kad apie šį burtažodį buvo jau skaičiusi "Tipinių kerėjimų knygoje", kuri, savaime suprantama, skirta kerėjimo pamokoms. Tačiau toli gražu ne viską prisiminė apie šį burtažodį. Ji nužiūrėjo savo suolą ir ant jos padėtą vienui vieną "Magijos istorijos" vadovėlį. Kokia kvaiša! Charlotte būtinai prisimins kitą kartą, kad kerėjimo vadovėlis šioje pamokoje taip pat gali praversti, ypač kai vis dar esi pasimetusi pirmakursė. Apsidairiusi po klasę ji pamatė ant priešais ją sėdinčios merginos suolo tą knygą, kurios jai šitaip reikėjo. Švelniai palietusi bendraklasės petį, patyliukais paprašė jai paskolinti kerėjimų vadovėlį. Mergina susiraukė, bet vis tiek padavė jai vadovėlį. Tikriausiai, vien dėl to, kad daugiau Charlotte jos netrukdytų. Susiradusi "Alohomora" burtažodį vadovėlyje, pirmiausiai, išanalizavo jo panaudojimo galimybes. Tada atsivertė "Magijos istorijos" vadovėlį ir persiskaitė kelis svarbiausius skirtingų amžių įvykius. Po truputį jos galvoje ėmė suktis mintys apie profesorės uždavinį. Todėl pasiėmusi pergamentą ir pamirkiusi plunksnakotį į rašalą ji išliejo tas mintis ant jo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Charlotte Evans »