0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Bernardas Deverelis

 • Burtininkas
 • ***
 • 125
Ats: Deverelių namai (Edinburgas, Škotija)
« Atsakymas #75 Prieš 1 savaitę »
Bernardas nusišypsojo. Buvo malonu girdėti, jog žmonai gera leisti laiką kartu su šeima. Žinoma, jam taip pat buvo gera. Bet vis dėlto vyrukas jau pasiilgo ir savo mylimo darbo.
- Man irgi patinka būti su tavimi ir Melinda, - tarė. - Tačiau negaliu slėpti, dvikovų pasiilgau. Be to, nekūrenama ugnis užgęsta. Turiu treniruotis nuolat. Aišku, neatsisakyčiau dar savaitės su jumis abiem. Bet, žinoma, ne tik kiurksant namie, - nusijuokė. - Šaunuolė, - pagyrė mylimąją, kai ji įmušė du kamuoliukus.
Bernardas irgi įmušė du kamuoliukus. Kaip ir praeitą kartą. Jie įkrito taip lengvai, taip paprastai, kad mušdamas trečiąjį kamuoliuką Deverelis jautėsi labai atsipalaidavęs. Tikriausiai padarė klaidą leisdamas sau mušti taip atsainiai, mat iki trečiojo kamuoliuko įkritimo buvo likę nedaug. Kita vertus, jis neturėjo tikslo nugalėti Felissos.

*

Prisijungęs Felissa Deverell

 • Burtininkė
 • ****
 • 236
Ats: Deverelių namai (Edinburgas, Škotija)
« Atsakymas #76 Prieš 1 savaitę »
- Rimtai sunerimčiau, jei sakytum, jog nepasiilgai dvikovų, - pasakė pusiau rimtai, pusiau juokais ir pakštelėjo mylimajam į lūpas. - Gerai žinau, kaip mėgsti dvikovas, ir kaip turi palaikyti formą bei treniruotis. Šiemet jau teko tau pasiimti neplanuotų atostogų, kai SPA klube ištiko ta nesėkmė, ir aš esu labai tau dėkinga už paramą. Bet dabar norėčiau, kad susitelktum į naują sezoną ir išspardytum visiems priešininkams pasturgalius, - palaikančiai nusišypsojo.
Kol dar gali, tegu pasimėgauja turnyruose, pasakė sau Felissa. Po devynių mėnesių ir vėl reikės pasiimti atostogų.
Felissa vyro ieškojo norėdama pasakyti naujieną, bet, radus jį čia, prie biliardo stalo, pirminį planą teko nustumti į šalį. Jai šmėstelėjo mintis, kaip visą tai pasakyti, ir mergina išsišiepė.
Dabar ant stalo mergina matė tris Bernardo dryžuotus kamuoliukus ir keturis savo vienspalvius. Jeigu leis mylimajam laimėti, galės pasiūlyti jam puikų prizą. Tad ji pavaizdavo, kad labai rimtai ieško geriausio kamuoliukų derinio ir stuktelėjo kerais į vieną iš savų kamuoliukų. Bet tas tik išsklaidė likusius po stalą ir į kišenę neįkrito.
- Et, nepasisekė, - atsainiai tarė, gūžtelėdama pečiais.

*

Neprisijungęs Bernardas Deverelis

 • Burtininkas
 • ***
 • 125
Ats: Deverelių namai (Edinburgas, Škotija)
« Atsakymas #77 Prieš 1 savaitę »
- Dabar jaučiuosi labai kietas, kai užėmiau trečią vietą Mega turnyre, - nusijuokė. - Tad neleisk man užmigti ant laurų, mieloji, - mirktelėjo. - Kad tikrai išspardyčiau visiems pasturgalius.
Kai Felissa pakštelėjo Bernardui į lūpas, vyrukas ją prisitraukė artyn ir pabučiavo, gana ilgai bei stipriai.
- Ar tai bučinys jus taip apsvaigino, mano žavioji ledi? - teatrališkai paklausė pamatęs, jog mylimoji neįmušė nei vieno kamuoliuko.
Tuomet pats pradangino kišenėje dar du dryžuotus kamuoliukus. Ir tada pagalvojo, kad reikia leisti žmonai jį pasivyti, o gal ir nugalėti. Todėl trečiojo kamuoliuko nepataikė tyčia, tik pasistengė jį vos vos kliudyti, nes nenorėjo, kad Felissa suprastų, jog Bernardas pasidavinėja.

*

Prisijungęs Felissa Deverell

 • Burtininkė
 • ****
 • 236
Ats: Deverelių namai (Edinburgas, Škotija)
« Atsakymas #78 Prieš 1 savaitę »
- Ir esi kietas, - nusišypsojo. - Bet gali nesijaudinti, tikrai neleisiu užmigti ant laurų. Dar ir pati pasirūpinsiu, kad aktyviai treniruotumeisi. Juk vis dar ten pat treniruojiesi?
Felissos akys žaismingai žybtelėjo, Bernardui įsisiurbus į jos lūpas, ir ją užvaldė maloni akimirka.
- Turiu pripažinti, kad taip, žavus jaunikaiti, - tęsė Bernardo pradėtą vaidinimą. - Pasakykite man, kur išmokote taip bučiuotis?
Pirštų galiukais perbėgusi mylimojo nugara, ji nusekė akimis į kišenes skriejančius dryžuotus kamuoliukus.
- Neblogai! - pagyrė vyrą ir išsitraukė lazdelę.
Atėjus jos eilei, ji taip pat nurideno į kišenes du vienspalvius kamuoliukus, tad ant stalo liko vienas Bernardo dryžuotas bei du jos vienspalviai. Trečiuoju bandymu juodas kamuoliukas pavojingai priartėjo prie vienos iš kišenių, bet, laimei, neįkrito.

*

Neprisijungęs Bernardas Deverelis

 • Burtininkas
 • ***
 • 125
Ats: Deverelių namai (Edinburgas, Škotija)
« Atsakymas #79 Prieš 1 savaitę »
- Nejaugi? Ir kaip pasirūpinsi? - šelmiškai šyptelėjo.
Linktelėjo dėl treniruočių vietos. Jau ilgą laiką treniravosi ten pat.
- Deja, bet turiu pripažinti, kad tikriausiai Biobetonse, - pavaidino susigėdusį atsakydamas į klausimą dėl bučinių. - O jūs?
Bernardui beliko įmušti du kamuoliukus. Vieną likusį dryžuotą ir juodą. Dryžuotą įmušti buvo lengva, jis gulėjo patogioje padėtyje. O juodą, vyrukas matė, įmušti būtų dar lengviau. Bėda ta, kad jis neketino šiuo ėjimu nugalėti.
Norėjo leisti žmonai padaryti dar vieną ėjimą, o gal net ir laimėti, jei bus itin taikli. Deverelis apsimetinėjo svarstantis, kaip čia geriausia bandyti mušti norint pataikyti juodą kamuoliuką, tačiau iš tiesų galvojo, kaip jo neįmušti.
Galiausiai juodas kamuoliukas buvo buvo pajudintas ir... vis tik įkrito į kišenę.
- Ką padarysi. Toks gyvenimas, - gūžtelėjo pečiais šmaikštaudamas.

*

Prisijungęs Felissa Deverell

 • Burtininkė
 • ****
 • 236
Ats: Deverelių namai (Edinburgas, Škotija)
« Atsakymas #80 Prieš 1 savaitę »
Felissa nusijuokė.
- Jei tik reikės, sugalvosiu būdą, - išsišiepė. - Surišiu ir išgabensiu židiniu, o jei to neužteks, dar ir pati pastovėsiu šalia ir stebėsiu, kad nedykaduoniautum.
Mergina priėjo arčiau ir pasilenkė prie Bernardo.
- Mylimasis išmokė, - sušnabždėjo jam į ausį. - Hogvartse buvau pernelyg užsiėmusi kitais dalykais, - gūžtelėjo pečiais kiek atsitraukusi. - Tikriausiai ne jūs vienintelis šeimoje daužėte gerbėjų širdis, - nusijuokė prisiminusi susitikimą su Kere Biburio šventėje. - Manieji taip ir liko nieko nepešę.
Bernardas grįžo prie žaidimo ir visai nesunkiai įmušo likusius kamuoliukus. Felissa paplekšnojo jam per petį sveikindama.
- Puikiai žaidi, - nusišypsojo. - Norėtum prizo?
Pasišokėjusi ji atsisėdo ant biliardo stalo ir užsikėlė koją ant kojos.

*

Neprisijungęs Bernardas Deverelis

 • Burtininkas
 • ***
 • 125
Ats: Deverelių namai (Edinburgas, Škotija)
« Atsakymas #81 Prieš 1 savaitę »
- Gerai, įtikinai, - Bernardas, tarsi pasiduodamas, pakėlė rankas. - Būsiu geras, - stengėsi vaidinti labai rimtą, tačiau ėmė juokas, tad iš to rimtumo nieko neišėjo.
Apsikabino Felissą per liemenį, kai ši priėjo artyn.
- Tai šaunų mylimąjį turite, - išdidžiai išsišiepė. - Ak, tos gerbėjų širdys, - teatrališkai atsiduso. - Beliko viltis, jog visi surado, kas tas širdis sutvarkė Reparo kerais, - nusijuokė.
Felissa, regis, nenusiminė, kad pralaimėjo šią partiją. Na, bet jie ir nežaidė rimtai. Pats irgi nebūtų nusiminęs.
Kai žmona sukryžiavo kojas atsisėdusi ant biliardo stalo, Bernardas ją nužvelgė nuo galvos iki kojų.
- Dabar? - sekundėlei nustebo. - Taip, - po tos sekundėlės tvirtai tarė. - O ką daro Melinda? - mestelėjo žvilgsnį į duris. - Reikia užsirakinti ir užburti rūsį garsą slopinančiais kerais, - ėmė mosuoti burtų lazdele.

*

Prisijungęs Felissa Deverell

 • Burtininkė
 • ****
 • 236
Ats: Deverelių namai (Edinburgas, Škotija)
« Atsakymas #82 Prieš 1 savaitę »
Kaip visuomet, Bernardui nesisekė nutaisyti rimto veido, ir tai Felissą prajuokino.
- Taip, labai šaunų, - rimtai atsakė. - Patį šauniausią, - nusišypsojo ir vėl jį pabučiavo.
Sudaužytos gerbėjų širdys jai buvo nė motais. Jeigu tie vaikinai nesuprato, kad jos nedomina, bet vis tiek dėjo į ją viltis, tai jau jų problema, o ne jos. Tad ji tik gūžtelėjo pečiais ir nusijuokė.
Gera buvo leisti laiką su Bernardu. Nesvarbu, ar tai būtų tiesiog ramus pasėdėjimas jų terasoje šiltą vasaros vakarą, ar pasivaikščiojimas parke. Nesvarbu, ką jie darė kartu, Felissa to nebūtų iškeitusi į nieką kitą.
- Taip, dabar, - nusišypsojo. - Prizas paprastai įteikiamas po varžybų, ar ne? Melinda savo kambaryje. Prieš man einant maudytis, žaidė gyvūnėlių kliniką ar kažką panašaus, - gūžtelėjo pečiais. - Bet aš atsinešiau sekiklį, - iš šortų kišenės išsitraukė nedidelį magišką prietaisą ir padėjo jį ant biliardo stalo.
Šis nedidelis prietaisėlis buvo labai pravartus paliekant dukrą vieną kambaryje. Magiškai kontaktuodamas su kitu, šalia dukros paliktu drugelio formos prietaisu, jis pranešdavo užsidegęs rausva šviesa, jei mergaitė palikdavo kambarį. Drugelis visuomet sekdavo paskui vaiką. Laimei, dar nė karto nebuvo taip pasitaikę, bet, jei dukrai nutiktų nelaimė, prietaisėlis iškart apie tai informuotų pradėdamas šaižiai cypti. Panašioms situacijoms kaip ši buvo skirtas ir dar vienas režimas - jei atstumas iki drugelio sumažėtų iki mažiau nei dešimties jardų, prietaisėlis imtų greitai pypsėti.
Felissa lėtai atsitraukė bliuzono užtrauktuką, kad jaustųsi laisviau, ir prisitraukė arčiau vyrą. Apsivijusi jį, pabučiavo į lūpas.
- Žinai, - tarp bučinių tarė. - Mums greitai reikės ir antrojo sekiklio. Antrajam mažyliui, - po akimirkos pridūrė.

*

Neprisijungęs Bernardas Deverelis

 • Burtininkas
 • ***
 • 125
Ats: Deverelių namai (Edinburgas, Škotija)
« Atsakymas #83 Prieš 1 savaitę »
Rūsys jau buvo užrakintas ir garsas iš jo į kitas patalpas - prislopintas kerais. Sekiklį vyrukas pastūmė kiek tolėliau, biliardo stalo krašto link.
- Mums reikės vietos, - tarė, o jo akys šelmiškai žybtelėjo.
Prašau, būk tylus ir nerausvas, drugeli, mintyse paprašė prietaiso vyrukas. O tuomet pasinėrė į saldžių mylimosios bučinių malonę.
- Aha, - nelabai girdėdamas, ką sakė žmona, atsakė jis, ir toliau ją bučiavo.
Ir tik po šiek tiek laiko tie žodžiai, kuriuos ištarė Felissa, pasiekė Bernardo smegenis. Jis atsitraukė nuo merginos ir klausiamai į ją pažiūrėjo.
- Kada? Kaip greitai?
Pažvelgė į jos pilvą, žinoma, suprato, kad neįmanoma, jog kas nors jau matytųsi - antrąjį vaikelį jie planuoja dar labai trumpai. Bet vis tiek.
- Tu čia rimtai?
Bernardas atrodė nustebęs, bet linksmas. Nesuprato, Felissa juokauja ar ne.

*

Prisijungęs Felissa Deverell

 • Burtininkė
 • ****
 • 236
Ats: Deverelių namai (Edinburgas, Škotija)
« Atsakymas #84 Prieš 6 dienas »
Felissa šyptelėjo pastebėjusi mylimojo akyse žiburėlius. Būtų smagu įgyvendinti Bernardo planą, bet ji čia atėjo kitu tikslu. Bet bučinių ji niekada neatsisakydavo ir dabar mėgavosi malonia akimirka.
Bernardui susivokus jos žodžių prasmę, mergina nusišypsojo.
- Naaaa, ne visai greitai, - nusijuokė. - Dar turėsi užtektinai laiko priprasti prie minties ir viskam pasiruošti.
Po maudynių pamačiusi testo rezultatą, ji nustebo. Ne dėl to, kad to nenorėtų. Kaip ir su Melinda, taip ir šį kartą jie ilgai netruko užmegzti naują gyvybę. Būtent tai ją labiausiai ir stebino.
- Taip, labai rimtai, - ji pažvelgė į Bernardą ir paėmė jį už rankos. - Ar džiaugiesi?
Felissa prisiminė, kaip mintį apie antrąjį mažylį pirmasis garsiai išsakė Bernardas. Tą kartą parke jis atrodė tikrai tvirtai įsitikinęs tokiu sprendimu, o vėliau, po Mega turnyro, tą ir parodė. Bet, įžvelgusi nustebimą, Felissa norėjo užsitvirtinti, kad jis taip pat, kaip ir ji, labai džiaugiasi būsimu šeimos pagausėjimu.

*

Neprisijungęs Bernardas Deverelis

 • Burtininkas
 • ***
 • 125
Ats: Deverelių namai (Edinburgas, Škotija)
« Atsakymas #85 Prieš 4 dienas »
- Taip greitai? - Bernardo antakiai pakilo į dausas. - Aišku, džiaugiuosi! - sušuko.
Jis iš tiesų džiaugėsi. Antras vaikelis - gerai apgalvotas sprendimas. Tačiau vyrukas tikrai nesitikėjo, kad Felissai pavyks pastoti taip greitai. Regis, mylimoji vos ką tik nutraukė eliksyro, apsaugančio nuo to, vartojimą, o joje jau užimezgė nauja gyvybė!
- Ar tai ne nuostabu? - nusišypsojo.
Palietė merginos pilvą, tarsi norėdamas pajusti vaikelį, nors suprato, kad toks noras gerokai prasilenkia su realybe, dar teks ilgokai palaukti. Prisiminė, kaip liesdavo Felissos pūpsantį pilvą, o Melinda įspirdavo, lyg pasisveikindama su Bernardu.
- Kaip manai, Melinda džiaugsis? - vis dar šypsodamas paklausė jis.
Su dukrele apie tai šnekėjęs nebuvo. Ak, atrodo, kad ji pati gimė taip neseniai, o štai, mergaitei jau tuoj šešeri.
- Galvoji, bus berniukas ar mergaitė? - dar paklausė, šypsena toliau švietė veide.

*

Prisijungęs Felissa Deverell

 • Burtininkė
 • ****
 • 236
Ats: Deverelių namai (Edinburgas, Škotija)
« Atsakymas #86 Prieš 4 dienas »
- Puiku, - nusišypsojo. - Ir aš džiaugiuosi. Bet, turiu pripažinti, taip pat nustebau sužinojusi ir atskubėjau čia pasidalinti naujiena. Nesitikėjau taip greitai, - nusijuokė.
Felissa vėl prisitraukė Bernardą arčiau ir švelniai paglostė jo kojas savo basa pėda. Norėjo jį pabučiuoti ir išreikšti visą savo meilę, kurią jam jaučia.
- Tikrai nuostabu, - tarė. - Net neabejoju, kad ir Melinda apsidžiaugs. Tik galbūt neskubėkime jai pasakydami? Kurį laiką, manau, pasilaikykime šią naujieną tik sau, ar gerai?
Pirmą kartą jie taip pat neskubėjo pasakyti Bernardo tėvams apie jų šeimos pagausėjimą, ką jau kalbėti apie Felissos šeimą. Bet tuomet viskas buvo kitaip. Felissa tiesiog neišdrįso pasidalinti su kitais, kad tokia jauna pastojo, norėjo išvengti kritikos. Bet dabar ji jau suaugusi, gerokai tvirtesnė nei anuomet ir žino, ko nori.
- Dar per anksti apie tai galvoti, nemanai? - nusijuokė. - Aš tik ką sužinojau, kad laukiuosi, net nebuvo progos pagalvoti, kas tai bus, - šyptelėjo.

*

Neprisijungęs Bernardas Deverelis

 • Burtininkas
 • ***
 • 125
Ats: Deverelių namai (Edinburgas, Škotija)
« Atsakymas #87 Prieš 2 dienas »
- Taip, žinoma. Galbūt reikėtų pasakyti, kai jau matysis pilvukas? Aš, beje, šitame reikale ketinu nusimuilinti, - nusijuokė. - Jei kitas vaikas bus sūnus, galėsiu jam papasakoti, kaip atsiranda vaikai. Bet pokalbį su Melinda apie tai paliksiu tau.
Jis nežinojo, ar žmona yra ką nors pasakojusi dukrai šia tema. Ar sakė, kad vaikas pradeda augti mamytės pilve, kai mama ir tėtis vienas kitą labai myli. O gal sekė tą pasaką, jog vaiką atneša hipogrifas?
- Ne per anksti! - sušuko vis dar išsišiepęs. - Aišku, džiaugsiuosi ir dukra, ir sūnumi. O gal dvynukais? - šelmiškai pakilnojo antakius.
Nors dvynių, tiesa, nenorėtų. Ir iš tiesų labiau norėtųsi sūnaus, nes dukrą jau turi. Tačiau Melinda tikriausiai būtų laimingesnė gimus sesutei. Galėtų ją puošti. Bet jis juk tikrai džiaugsis bet kuo.
Deverelio mintyse ėmė suktis vaizdiniai iš galimos ateities.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 dienas sukūrė Bernardas Deverelis »

*

Prisijungęs Felissa Deverell

 • Burtininkė
 • ****
 • 236
Ats: Deverelių namai (Edinburgas, Škotija)
« Atsakymas #88 Prieš 1 dieną »
- Ir aš taip manau, - šyptelėjo. - Bet nė nesvajok išsisukti, tu tiek pat prisidėjai prie viso šito, kaip ir aš, - nusijuokė. - Tad būsi kartu ir mane palaikysi. Nemanyk, kad ir man bus paprasta, - nusišypsojo.
Tikrai ji neleis Bernardui nusimuilinti nuo šio reikalo. Jei reikės, lauks jo grįžtančio iš turnyro kad ir savaitę, bet dukrai apie šeimos pagausėjimą praneš abu. Tuo ji buvo visiškai tikra.
Felissa nė akimirkai nesuabejojo, kad Bernardas džiaugsis vaiku, kad ir kas jiems gimtų. Tą parodė ir su Melinda. Ji pati dabar jau nebeturėjo lūkesčių, ko labiau norėtų. Pirmosios norėjo mergaitės ir ją gavo, o dėl antrojo - kaip bus, taip gerai. Nebe tie laikai, kai buvo privaloma pagimdyti sūnų giminės pratęsimui. Nors tikrai būtų apmaudu, jei Deverelių pavardė išnyktų.
Dar šiek tiek pasidžiaugę nuostabia naujiena, Devereliai paliko rūsį.

*

Prisijungęs Felissa Deverell

 • Burtininkė
 • ****
 • 236
Ats: Deverelių namai (Edinburgas, Škotija)
« Atsakymas #89 Prieš 1 dieną »
Buvo spalio vidurys. Jau gerus du mėnesius Devereliai žino, kad laukia šeimos pagausėjimo. Felissai šie dveji mėnesiai priminė linksmuosius kalnelius. Ją vis dar pykino rytais, nuolat jautė nugaros skausmus, greičiau pavargdavo. Atrodė, kad pirmąjį kartą nėštumo pradžia buvo gerokai lengvesnė. Dabar dar turėjo rūpintis ir Melinda, kuriai dėmesio taip pat reikėjo. Gerai, kad Flora sutiko padirbėti daugiau ir pasirūpinti Melinda vakarais. Felissa džiaugėsi galėdama ištaikyti momentą ir pasilepinti atpalaiduojančiomis voniomis. Neretai ir darbo metu, per pietų pertrauką, skirdavo laiko sau ir mėgavosi jai priklausančio SPA klubo privalumais.
Felissa atsibudo pajutusi maudžiančią nugarą. Jos kūnas, rodėsi, dar neprisitaikė prie pasikeitimų ir vis jai apie tai priminė. Mergina vartėsi, bandydama rasti tinkamą poziciją, bet nesėkmingai.
- Bernardai, - kumštelėjo miegantį vyrą po gero pusvalandžio vartymosi. - Bernardai... Atnešk agurkėlių, - meldė tyliai. - Su šokoladu.