0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

 • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
 • *
 • 206
 • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Northernhay sodai; Ekseteris
« Prieš 5 mėnesius »
     Northernhay sodai (Northernhay Gardens) – tai miesto rojus, kuriame gamtos grožis susipina su istorija. Šis parkas Ekseteryje yra seniausia viešoji atvira erdvė Anglijoje. Parkas yra šiaurinėje Ekseterio pilies pusėje, tad lankantis jame galima pasimėgauti ne tik gamta, bet ir įspūdinga sena pilimi.
     Įeiti į šį parką – tai atitrūkti nuo kasdienybės į gamtos pasaulį, kuriame kiekviena gėlė ir žolė atrodo tarsi atsidūrusi tobulame tapybos paveiksle. Čia veda akmeniniai ir žvyro takai, auga įvairiausių spalvų gėlės. Skulptūros ir fontanai papuošę šį parką ne tik dekoruoja erdvę, bet ir atneša šiek tiek mistikos ir elegancijos. Tai vieta, kurioje skamba ne tik paukščių čiulbėjimas, bet ir miesto istorijos tyla, kurią galima pajusti šalia esančios Ekseterio pilies šešėlyje.
     Ankstyvasis parkas buvo sunaikintas per pilietinį karą 1642 metais, kai parke buvo iškasti dideli gynybiniai grioviai miesto gynybai. Netrukus po karo, 1664 metais, miestas ėmėsi parko atkūrimo, pasodino šimtus jaunų medžių ir tiesė žvyro takus. Nuo to laiko susiformavo tradicija išlaikyti parką kaip pagrindinę miesto pramogą.
     Northernhay sodai – tai ne tik parkas, tai gyva istorija, spindinti natūraliu grožiu. Čia kiekvienas lankytojas gali prisiliesti prie praeities ir tuo pačiu mėgautis dabartimi, pasinerti į ramybės kupiną aplinką, kurioje kiekvienos akimirkos detalės sukuria nepakartojamą vaizdą.

[Paveikslėlis #1, Paveikslėlis #2, Paveikslėlis #3]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Vėtrūnė Kristė de Leighi »

*

Neprisijungęs Gloria Clarke

 • Burtininkė
 • ***
 • 122
 • I'm the road to the Hell.
Ats: Northernhay sodai; Ekseteris
« Atsakymas #1 Prieš 5 mėnesius »
     Ėjo jau trys šimtai aštuoniasdešimt trečia diena kaip Elara Ottilie Clarke gyvavo šiame pasaulyje ir tai buvo nuostabu. Gloria šitam ruošėsi ištisus devynis mėnesius ir dabar jaučia koks nuostabus dalykas yra būti mama. Ji šiltai (kaip dar niekada) žvelgė į savo rankose laikomą dukrelę ir jautė nenusakomą meilę. Niekada negalvojo, kad kada nors ją galės jausti. Kad kada nors galės mylėti vaiką. Kad iš vis galės turėti vaiką. Tačiau šią akimirką ji buvo neapsakomai laiminga glausdama Elarą prie savęs. Ji pabučiavo mergaitei galvą ir paguldė ją į vežimėlį - jos išsiruošė į Clarke jau pamėgtą Northernhay parką. Karts nuo karto ateidavo čia kai dar tik laukėsi Elaros, o dabar ji jau čia eina su ja.
     Įžengusi į parką su vežimėliu, ji lėtu žingsneliu ėjo per parką ir tempė kūdikio vežimą žvyruotu Northernhay sodo takeliu. Aplinkui maloniai čiulbėjo paukščiai, o medžių šešėliai krito ant kelio, vedančio į parko gilumą. Gloriai juo einant ir vežant vežimėlį, žvyro akmenukai skleidė savotišką garsą, kuris kiek nervino baltaplaukę, tačiau ji stengėsi jo nepaisyti ir mėgavosi gražiu vasarišku oru kol vežimėlio ratai sukosi, palikdami ryškias linijas ant takelio, o kūdikis jame neįtikėtinai ramiai miegojo. Clarke džiaugėsi tokia akimirka, mat jau spėjo suprasti ką reiškia turėti kūdikį - nuolatinis rėkimas ir bliovimas, nors Elara, kiek girdėjo, dar buvo pakankamai ramus vaikas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Gloria Clarke »
WE CAN ASK OURSELVES WHY WE INVENT GOD, AND THEN,
TEN MINUTES LATER, WE INVENT SATAN - WHY?


...because we need him...
THERE'S SOMETHING FASCINATING ABOUT THE OTHER SIDE OF THE COIN.

Ats: Northernhay sodai; Ekseteris
« Atsakymas #2 Prieš 4 mėnesius »
  Mergaitė, vėl patekusi į parką, kuriame ne kartą jau buvo, šypsojosi. Juk čia tas pats parkas! Kad parkų gali būti ne vienas, Elara nesuprato, todėl tai gyvenimo negadino. Pajutusi švelnų saulės spiginimą, ji kiek prisimerkė, o veide iškart atsirado šypsena.
- Mama! Mama! - kelis kartus pakartojo savo mėgstamiausią žodį. Dar kelis mokėjo, tačiau šis buvo pats svarbiausias - juk jis reiškė mamytę!
  Tačiau tada mergaitė buvo paguldyta į vežimėlį, kas mergaitei ne taip patiko.
- E... - pasakė piktai, tačiau suvokė, kad čia kažko trūksta. Mergaitė apsidairė, ieškodama to kažko, ko čia nėra, tačiau viskas, rodės, buvo savo vietose. Ir vežimėlis, ir mamytė, tai ko gi čia trūksta?! - E! - pabandė, tačiau vėl kažkas buvo ne taip! - Ne! - pagaliau prisiminė, bet šįkart tai pasakė džiaugsmingai, juk taip - ne! - Ne ne ne! - pabandė kalbėti pikčiau, kad tik nereikėtų gulėti vežime, ji norėjo būti mamytei ant rankų! Norėdama tą kuo greičiau paaiškinti, kadangi kiek pagalvojusi žodžio nerado, mažylė pradėjo mosuoti rankomis.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 438
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Northernhay sodai; Ekseteris
« Atsakymas #3 Prieš 4 mėnesius »
Naktelė buvo NUOS-TA-BI. Niekada anksčiau šiame mieste nesilankęs dailus jaunikaitis žinojo: grįš čia dar ne kartą. Vakarykščiai susipažino su dviem panelėmis, kurios netgi susipešė dėl žavaus jaunuolio dėmesio. Bretas, kuris, žinoma, ir buvo tas žavus jaunuolis, tuo mėgavosi. Vėliau laikas pasidarė dar geresnis, taigi šiandien žavusis vyrukas buvo pavargęs. Bet buvo verta. Tikrai verta, ir jis būtinai tą pakartos. Tik su kitomis panelėmis, žinoma. Visai nereikėjo, kad kas nors pagalvotų esą jis nori įsipareigojimų.
Kol kas nežinojo, ką šiandien veiks, todėl tiesiog trynėsi po miestą. Gal visai nebloga vietikė įsigyti savo namams, kuriuose galės gyventi su Kaede? Ko gero taip - panelių čia tikrai netrūksta. Taigi Bretas žingsniavo su savo “žaviąja” šypsena veide ir nepastebėjo, kaip atėjo į kažkokį sodą. Gal čia buvo gražu, bet ne tokio grožio šiam vyrukui reikėjo. Besidairydamas pamatė ir tai, ko reikia, - dailią panelę. Nuskubėjo jos link ir, deja, tik priėjęs visai arti pamatė, kas čia tokia. Ar gali būti, kad ji jį persekioja? Ir dar su šituo vaikigaliu? Ak, čia turbūt tas “mano” vaikas pagalvojo Bretas ir vos nesuprunkštė. Nenorėjo kalbėti su šita bjauruole, bet kadangi ji jau tikrai bus jį pastebėjusi, tiesiog spoksojo į nedailų veidelį (na gerai, visai dailus, bet charakteris jį visiškai sugadino) ir šypsojosi savo legendine nepakartojama šypsena.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):