0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Menininkas
 • *
 • 1764
 • Lytis: Vyras
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Veikėjų laiškų tema
« Prieš 3 savaites »
Šioje temoje rašome ne RPG postus, o tik veikėjų laiškus. Tie laiškai gali būti skirti tiek kitiems forume esantiems veikėjams, tiek NPC. Rašyti, kaip jūsų veikėjas atėjo, rašė laišką ir pan. nereikia.

Laiškams 600 simbolių limitas netaikomas. Pastebėjus, kad laiškai rašomi siekiant pasikelti postų ir galeonų skaičių, bus paprašyta to nedaryti. Neatsižvelgus į prašymą, pranešimai trinami be perspėjimo.

Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #1 Prieš 1 savaitę »
Pirmas laiškas po išsiskyrimo

Jau kita diena. Ir aš nesuprantu kodėl? Kodėl viskas taip atsitiko. Tu mane pažinojai, žinojai koks esu. Ar tai tau buvo naujiena Dori? Žinai, jau tiek metų mes pažįstami. Turėjai anksčiau suprasti koks aš.
Negaliu savęs pakęsti, kad nesugebėjau tau taip atrėžti, kad ir tau skaudėtų. Negaliu savęs pakęsti, kad išvis norėjau taip pasielgti. Negaliu savęs pakęsti, dėl to, kad negaliu nustoti apie tave galvoti. Ir nežinau kaip reikės su tavimi eiti į vieną mokyklą. Tas pačias pamokas, eiti tais pačiais koridoriais.
Nebegaliu kerėti. Nieko negaliu, net šviesa lazdelės gale neužsižiebe. Taigi, gal ir tėvas pareikš, kad aš nieko vertas.
Lyja. Lašai trankosi į senus langų stiklus. Sėdžiu miške sename name. Senas ir niekam nereikalingas namas. Kaip ir aš...

Laiškas taip niekada ir neišsiųstas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Alanas Senkleris »

Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #2 Prieš 1 savaitę »
Citata
Sveiki,

apie jūsų prieglaudą girdėjau jau seniau, tačiau tik dabar gavau informacijos, jog joje yra ne tik magiški gyvūnai, bet ir tie, kurie kilę iš pasaulio tų, kurie nėra burtininkai.
Londonas išties didelis, prieglaudų jame daug ir aš niekaip negaliu rasti gyvūno... Gyvūno, kuris buvo mano. Rašau su didele viltimi, kad galbūt pas jus prieglaudoje yra šuo, vardu Deitas. Tiesa, nežinau, ar jį pristatęs žmogus bus pasakęs šunio vardą, bet tai nemažo dydžio mišrūnas.
Juodas, balta krūtinė ir priekinės letenos, taip pat balta linija tarp akių, yra balto kailio ant snukio, ant keteros, pilvo ir šiek tiek dar ant galinių letenų prie nagų. Kai kur yra ir rusvos spalvos. Ten, kur balta. Šuo nelabai mėgdavo vyrų.
Labai tikiuosi, kad Deitas gali būti pas jus. Labai prašau bet kokiu atveju atsakyti man į laišką. Deja, nesuspėju aplėkti visų Londone esančių prieglaudų.
Suprantu, kad net ir Deitui esant pas jus taip lengvai ir paprastai šuns atgal neatiduosite. Jeigu tik turite įtarimą, kad pas jus gali būti Deitas, aš išsamiai paaiškinsiu situaciją, kodėl jis buvo atiduotas. Ir labai prašysiu leidimo atvykti į prieglaudą.

Pagarbiai, Sakura Levins

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

 • Nuodų ir vaistų profesorius
 • *
 • 88
 • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #3 Prieš 1 savaitę »
Bretai,

taip tęstis nebegali. Aš tavo dukters neauginsiu. Pasikviečiau ją ir mūsų seserį praleisti vasarą kartu, bet tau jau laikas suprasti, kad esi už ją atsakingas. Neįsivaizduoji, kaip Kaedė kenčia, nes prarado tave. Švelniai tariant, nesi tobulas tėvas, bet vis tiek tėvas. Privalai išsiaiškinti ir atsiprašyti savo dukters. Vos paminėjus tavo vardą atrodo, kad Kaedė pasius. Bandžiau tave teisinti, bet nebeketinu to daryti. Jeigu tau nerūpi, kodėl turi rūpėti man? Ji yra šauni mergaitė, kuriai tėvas yra reikalingas.

Ketvirtadienį atvažiuosime į Ūdrų Žabangus, būsime kvidičo aikštėje. ATVAŽIUOK su ja pasikalbėti. Nesakysiu, kad būsi, bet privalai atvažiuoti. Neversk manęs imtis griežtesnių priemonių. Įdedu pinigų traukinio bilietui. Jeigu tavęs nepamatysime, labai pasigailėsi. Turbūt neturiu tau priminti, kad jau rudenį Kaedė susitiks su savo seserimi, ar ne?

Brendanas

((RPG: http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=2278.msg191864#msg191864))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Brendanas OConnor »

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Menininkas
 • *
 • 1764
 • Lytis: Vyras
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #4 Prieš 1 savaitę »
Mielas Auri,

atrodo, kad kraustausi iš proto. Negaliu patikėti, kad jau visai netrukus išleisime dvynukus į Hogvartsą. Mayra parašys direktorei ir paprašys, kad ji išleistų jį į Kiauliasodį, kaip ir siūlei. Bet norėjau paprašyti ir dar vienos paslaugos. Pastebėk, kaip jiems sekasi, ar gerai? Oliveriui gali reikėti artimo žmogaus, o Eliotas jį ne visada supras. Labai prašau, pasikalbėk su juo, pabūk šalia. Ir šiek tiek pažiūrėk, kad Eliotas bent kiek mokytųsi. Neabejoju, kad jam svarbiau bus ne kažką išmokti, o viską pamatyti ir ištyrinėti. Bet abu dvyniai tave mėgsta, jie tavęs klausys. Labai prašau iš tavęs šitos paslaugos. Ir parašyk, kada galėsiu atvykti į Kiauliasodį. Atkeliausiu bet kada, kai tik jums pavyks ten nukakti.

Septintojo mažylio fronte, deja, vis dar nieko naujo.

Dafydd

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 1246
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #5 Prieš 1 savaitę »
Labutis Dafydd


Gerai. Žinoma, kad juos mokykloje prižiūrėsiu. Kaip ir kalbėjom. Dabar manau bus lengviau, kai abu dvynukai sutaria. Gal Oliveriui bus lengviau adaptuotis. O dėl Kiauliasodžio irgi parašysiu.
Viskas bus gerai pamatysi drauguži. O šiaip bet kada susirašysim, kai jau dvynukai atvyks į mokyklą.

Gaila, bet gal reikia dar luktelėti ir sužinosi, kad dar kartą tapsi tėvu.

Iki ir nesinervink labai.
Auris

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 1246
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #6 Prieš 1 savaitę »
Labas Dori.

Kaip jūs gyvenat? Kaip mažylės? Kaip Alanas laikosi? Ar jau grįžot namo iš ligoninės?
Klausyk, turiu tau kai ką svarbaus pasakyti. Nepatikėsi, bet į mokyklą atvyko mergaitė Mendel pavarde. Jos vardas Leticija. Gal žinai ar ta mergaitė, kurią paėmė globoti tavo įtėviai irgi buvo Leticija?
O žinai, kas siaubingiausia? Ji kaip iš akies lupta Džamilė. Aš negaliu žiūrėt jai į akis. Juk tu žinai, kas yra Džamilė ar ne? Man atrodo, kad žinai. Todėl nepasakosiu laiške. Džamė, kol mes... Na, kol jai atrodė, kad aš esu jos draugas man sakė, kad jų šeimoje laukiama pagausėjimo. Jau buvo žinoma, kad gims mergaitė. Žinau, kad Džamilės mama mirė, o tėvas kažkur išvarė. Ir maniau, kad tą vaiką, jeigu išgyveno pasiėmė su savimi. Bet matyt ne. Aš tiesiog negaliu matyti tos mergaitės. Negaliu į ją žiūrėti. Na gerai, nesiplėsiu apie tai daugiau...
Tai va. Iki.
Lauksiu atsakymo.

Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #7 Prieš 1 savaitę »
Bonjour,

Ponia Sakura,

  Deja, turiu nuvilti, pastaruoju metu joks vyras nepristatė paprasto šuns, tad negaliu jums padėti.
Nenoriu suteikti jokių vilčių, bet taip, prieglaudoje yra vienas šuo, labai panašus į jūsų apibūdintą, išties labiau mėgstantis moteris, tačiau jis buvo rastas gatvėje, visas nususęs, be jokio antkaklio ar vardo ženklelio, todėl abejoju, kad tai gali būtų jūsų šuo.
  Atvykti galite, tačiau norint atsiimti šunį, turėsite atlikti tam tikras procedūras, pirmiausia įrodyti, kad šuo tikrai buvo jūsų. Tačiau pagyvenus lauko sąlygomis, jis gali būti labai pasikeitęs, todėl prašau mūsų nekaltinti, jei pastebėsite, kad jis nebe toks, kaip anksčiau.
  Vilčių daug nedėkite, tačiau jei tikite, kad tai gali būtų jūsų šuo, atvykite kada tik norite.

Lucas Raphaël Hugo, prieglaudos "Pamestos Sielos" šeimininkas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Lucas Raphaël Hugo »
Visi šio personažo kišenėje esantys gyvūnai priklauso prieglaudai ir gali būti priglausti. Norint kokio kito gyvūno reikėtų jį nusipirkti, bet prieš tai dėl visa ko parašykite PM, gali būti, kad turiu nereikalingą kituose char.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1669
 • Lytis: Moteris
 • Pasiūlyk RPG
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #8 Prieš 1 savaitę »
Citata
Taip jiems visiems ir reikia!!! Ot gerai, ot gerai, Rubėja dabar žinos!
Citata
Man visai nesvarbu. Nesuprantu, ko man parašei. Atsiknisk.
Citata
Labas,
taip, Leticija. Koks sutapimas, kad ji gali būti Džamilės sesuo... Na, bent jau žinai, jog užmaršinimas nepakenkė. Nors nežinia... Ar ji gyvena su tais šlykštynėm? Nežinai? O ar bandysi susisiekti su Džamile?
Citata
Labas,
gyvenam neblogai. Alanas jau namuose. Tačiau dar silpnas. Labai greitai pavargsta. Neramina tai, kad ketina grįžti į tą patį darbą. Būtų neblogai, jei su juo apie tai pasišnekėtum, kai jis sustiprės. Mergaitės siaučia ir sėkmingai viską iš eilės griauna. Greičiau paūgėtų, nes tuoj išprotėsiu. O ir lipa Alanui ant galvos.
Nepamenu, koks toks mergaitės vardas. Abejoju, kad Leticija. Stenkis savęs negraužti dėl to. Na, dėl jos panašumo į Džamilę. Galbūt tai tik sutapimas. Ir tu juk nieko tai Leticijai nepadarei.
Kaip pats laikaisi? Kaip Timotis, Erka, Eion?
Dori
Išsiųstas tik paskutinis laiškas.