0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • VI kursas
  • *
  • 799
  • Taškai:
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: II MGP pamoka
« Atsakymas #15 Prieš 7 mėnesius »
Paleidęs čiaupą vylėsi, kad jis pataikys, tačiau tokio tikslaus smūgio vis dėlto nesitikėjo. Kiek ir išsigando, bet stengėsi to neparodyti. Profesorė Keit norėjo priešo? Prašom, jį ir gavo. Taigi dabar Eion slėpė šiokį tokį nerimą ir plačiai šypsojosi. Neįsivaizdavo, kas nutiks, jeigu šita profesorė viską papasakos Auriui ar direktorei. Ar neteks jam krautis daiktų? Kita vertus, į Airiją jis tikrai negrįš, o Auris esant reikalui supras. Gal ir nebepriimtų į namus, bet bent jau suprastų. Tai suteikė nemažai drąsos.
Profesorei Keit pradėjus kažką šnekėti, klastuolis valdėsi, kad nenusikvatotų. Ji atrodė sutrikusi ar nepatenkinta, o kaip tik to Eion ir siekė.
- Tai prašom, eik, - labai jau maloniai ištarė. Visai nerūpėjo, ar profesorė išeis, ar ne. O dabar reikėjo mokytis - juk to čia ir atėjo. Atsivertė vadovėlį ir pradėjo skaitinėti apie drakonus. Gal net būtų buvę visai įdomu, jeigu profesorė būtų normalesnė. Kažkodėl magiškųjų gyvūnų priežiūros profesoriais tapdavo tik kažkokie nenormalūs. Tai gerokai stebino, bet Eion nutarė nesigilinti. Pasiėmė kąsnelį pergamento ir pradėjo rašyti. Tai nebuvo pamokos darbas, tačiau pavyko sukurpti visai neblogą poemą apie drakonus. Tai jau pažanga, ar ne?
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 271
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: II MGP pamoka
« Atsakymas #16 Prieš 6 mėnesius »
  Į Eion moteris nusprendė nereaguoti, todėl tiesiog nuėjo nuo jo. O ką galėjo pasakyti tokiam problematiškam vaikui? Kuris išsigalvojo, kad ji kažką padarė ir per savaitę iš draugų jie tapo priešais? Taigi, tai jau buvo visko pabaiga, Roma pavargo ir nusprendė nebevargti, vis tiek nieko jau nepakeis.
  Tuo labiau po kelių trumpų ir ramių minučių ji susivokė, kad visa pamoka jau turi baigtis.
- Ačiū labai, pamoka baigta! Namų darbams parašyti penkių eilučių pastraipą apie pasirinktą drakoną, kitą pamoką turi būti ant mano stalo! - pasakė pakankamai piktai, nes buvo labai pavargusi. Norėjo tik pailsėti. Visgi EIon pamokose vargino. Žinoma, buvo dar keli tokie mokiniai, tačiau jie ne taip erzindavo. Bet bent jau buvo tą atsveriantis dalykas - puikūs mokiniai, kurie tikrai stengėsi kažko išmokti.
  Visiems mokiniams išėjus ir Romai dar kiek pasėdėjus, ji taip pat išsliūkino pro duris.