0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Ats: I MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 8 mėnesius »
- Man vis tiek taip nusibostų. - Pabaigė Volkeris. Apie modelio karjerą irgi neįsivaizdavo ką pasakyti. Galvoje sukosi tik tokios mintys, kad taip jau nutinka. Net jo laikais ateidavo laikas, kai jaunesni įžymūs žmonės gaudavo daugiau dėmesio už tuos, kurie pasendavo. Bet to kažkaip nenorėjo aiškinti. Deja, bet su laiku nepakovosi. Ir taip buvo ir bus per amžius.
- Galbūt kai būsi vyresnė ir galėsi pati viena daugiau kur išvykti suprasi, kad tai yra labai įdomu. - Išties norėjosi paklausti ar jai neliūdna nuolat likti su virėja, aukle ir tvarkytoja. Ar nepasiilgsta tėvų. Bet to klausimo neuždavė. Nes nusprendė, kad visai nenori gilintis į tokius dalykus.
- Ai, Auris... - Balse jautėsi šaltukas. Jie jau nesiriejo. Bet Adrijas vis tiek negalėjo pamiršti, kad Auris jį paliko miške dar tada, kai buvo veidrodėlyje. Ir kad jei ne Henrieta, turbūt ten ir gulėtų dar ir dabar. Apie tai pagalvojus pasidarė baugu.
Norėjo paklausti kas jau ten atsitiko, kad ji pyksta. Bet nepaklausė.
Nieko nevyko. Tik pleškėjo ugnis ir kiaušinis kaito joje. Tik kone prieš pat varpą jis ėmė vos vos skilinėti. Bet taip ir neišsirito.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 271
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: I MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 8 mėnesius »
  Klastuolis lazdelės neatidavė. Tai buvo keista. Profesorė manė, kad tokie grasinimai jį bent kiek išgąsdins, tačiau paaiškėjo, kad ji smarkiai klydo. Nors prisiminus, kad dabar mokiniai nieko nebebijojo gal tai ir buvo paaiškinama, tačiau juk Roma visada buvo viskuo besistebintis žmogus.
  Tamsiaplaukė jau norėjo vėl prabilti, tačiau šįkart daug pikčiau, tačiau prie jos priėjo magiškųjų gyvūnų priežiūros centro darbuotoja. Akimirką šnektelėjus paaiškėjo, kad pamokos laikas jau praėjo, o dauguma mokinių savo darbą baigė. Bei pasirodė, kad tikrai buvo gerai išperėtų kiaušinių, o kiti ne be galo sugadinbti. O! Pagalvojo ji ir padėkojo už suteiktą laiką. Gal ši pamoka visgi nebuvo pragaras vidury dangaus?
- Gerai, šįkart lazdelę dar palieku tau, tačiau tai paskutinis kartas. Gali išbučiuoti žmones, kurie nusprendė, kad pamoka baigiasi tokiu metu, - pasakė ir atsisuko į likusius mokinius. - Pamoka baigta. Ačiū, kad bent kurie dirbote. Kas norite galite likti Kiauliasodyje, o jaunesnieji ir to nenorintys su manim! - pabaigė pamoką ir kartu su mokiniais paliko centrą.