0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

 • V kursas
 • *
 • 790
 • Taškai: 112
 • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #15 Prieš 10 mėnesių »
Oho! Šita mažė, pasirodo, nebuvo visiškai kvaila. Ji susivokė, kad reikia nešdintis. Eion pasijuto šiek tiek geriau, bet nepakankamai, kad kažką veiktų pamokos metu. Ir kodėl tas padaras negalėjo nukristi kur nors kitur? Bet kam kitam ant galvos. Negi tai buvo ataka prieš jį? Piktai pažiūrėjo į tą mergiotę, kuri jau buvo nutolusi. Vadinasi, dabar galima ramiai nieko neveikti.
Eion jau beveik užmigo ant suolo, bet kažkodėl staiga pašoko ir apsidairė. Pažvelgė į tą baltapūkę mergiotę, kuri, regis, bandė mokytis. Lūpose atsirado nieko gero nežadanti šypsena. Reikėjo tik susirasti paršą, bet tas, deja, buvo išnykęs. Nuotaika kiek subjuro, tačiau Eion vis tiek atsistojo ir priėjo prie tos mergaitės.
- Pametei savo geriausią draugą? - kandžiai paklausė jis. Visa nelaimė, viena katė atkreipė į jį dėmesį ir, regis, labai susidomėjo. Klastuolis ėmė trauktis - neabejojo, kad šita kvaiša nieko gero nepadarys. Pagalbos prašyti neketino, tad situacija darėsi beviltiška: katė jau pražiojo savo nasrus.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Šira Knightley

 • III kursas
 • *
 • 42
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Vėtrūnei Kristei de Leighi
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #16 Prieš 9 mėnesius »
     Tas mišinys turėjo gana savotišką kvapą ir Širai jis, švelniai tariant, neypatingai patiko. Tačiau nepaisant šio fakto, Knightley vis vien pasiėmė tą mišinį ir dar kartą apsidairė po klasę. Galėtų čia būti Illa, ji žinotų ką daryti. O Šira nemoka praktiškai dar nė vieno burtažodžio! Kaip jai reikės apsiginti prieš tas kates, jeigu jos ją puls? Mesti į jas tą mišinį ir pačiai apsisukus bėgt klykiant? Nekoks scenarijus, bet turbūt jo ir teks laikytis...
     Prie Širos prisiartino tas baltaplaukis. Tikrai neatrodė, kad jis būtų linkęs bendrauti ar kad toliau norėtų tęsti pokalbį su Šira, tad kodėl jis atėjo prie jos? Ak taip, kad leptelėtų dar vieną nesąmonę. Varno Nago koledžo pirmakursė tik ramiai pasuko galvą į jį, kritiškai nužvelgė nuo galvos iki kojų kaip kokį idiotą ir vėl nusisuko. Jai tikrai nereikia tokių aplink. Žengė porą žingsnių nuo jo ir pasiruošė pabandyt kokiai katei suduoti to mišinio, tačiau netrukus dėmesį patraukė viena, kuri labai jau susidomėjo tuo baltaplaukiu. O tai privertė tą vaikiną atsitraukti. Šira šyptelėjo. Karma tikrai egzistuoja.
HOW LONG IS


Sometimes, just one second.

*

Neprisijungęs Džezefa Blek

 • III kursas
 • *
 • 102
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #17 Prieš 9 mėnesius »
Noriu tos katės! Bet kaip ją gauti? Ranką skauda ir ji kraujuoja. Ką daryti? Džez neturėjo žalio supratimo kaip prisijaukinti katę su kraujuojančia ranka. Ir gal net lūžusia ranka! Pas profesorių Beaumont eiti buvo gėda. Džezefa nenorėjo atrodyti kaip mažvaikė. Tad nusliūkino paimti mišinio. Jis kvepėjo labai nekaip. Dabar liko tik prisivilioti katę tokiu būdu, kad baisūnė nesužeistų Džezefos mirtinai. Ir kodėl turėjo nepavykti sulėtinimo kerai? Štai ir (ne)miela katytė atplumpino.
- Im... Impedimenta. - Sukuždėjo pirmakursė mergaitė kraujuojančia ranka jausdama didžiulį skausmą. Jeigu kerai vėl nepavyks, jeigu katė vėl pargriaus mane, man šakės. Džez labai vylėsi, kad to nebus... bet kerai nesuveikė, katė susierzino (dėl niekam nežinomos priežasties) ir šoko ant Blek. Ta vėl griuvo, o ranką pradėjo skaudėti nepakeliamai. Nieko kito mergaitei neliko, tik eiti pas Rafaelį.
- Profesoriau Beaumont, žinau, kad pamoka dar nesibaigė, bet išleiskit mane. Man reikia į ligoninę. Mano ranka... - Džez atkišo savo ranką, kad profesorius pamatytų. Ir nelaukusi atsakymo išlėkė iš klasės į ligoninę.

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Burtininkas
 • ****
 • 243
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #18 Prieš 9 mėnesius »
Rafaelis nuotaikos visai neturėjo. Jis nelabai kreipė dėmesį į tai, kas vyko pamokoje. Beaumont pavardės nešiotojas buvo paskendęs savo mintyse ir apmąstymuose. Jis daugelio dalykų tiesiog negalėjo suprasti, negalėjo suprasti, kodėl jo gyvenimas taip klostėsi. Jis ir vėl buvo duobėje. Jam reikėjo grįžti prie tyrimų, nes profesoriaus kėdė slėgė. Bet slėgė ir paskutiniai prisiminimai su Andre. Jis niekaip negalėjo pamiršti jo baigties ir bijojo ieškoti naujo tyrimų partnerio ar partnerės. O, kas jei viskas pasikartos? Jei jis vėl pajaus tą patį ir baigtis bus tokia pat?
Pamoka galiausiai pasibaigė. Rafaelis greitai, burtu pagalba žinoma, sutvarkė klasę ir nuvedė visus sužeistus vaikus į ligoninės sparną.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr