0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Agnesė Talmer

  • Nuodų ir vaistų profesorė
  • *
  • 14
  • „Gyvenimas yra įdomus“
  Pačioje Devonšyro grafystės širdyje, tarp didingų angliškų sodybų ir idiliškų peizažų, slepiasi neįprasta ir nuo žiobarų akių apsaugota vieta - apleista herbologijos oranžerija. Ši oranžerija, kartais vadina augalų rūmais, buvo pastatyta prieš daugelį dešimtmečių ir tarnavo kaip populiari burtininkų turistų lankytina vieta. Tačiau laikui bėgant šią vietą žmonės užmiršo, tačiau savininkai nepasidavė ir šios vietos neapleido, tikėdamiesi, kad naują burtininkų kartą oranžerija sudomins.
  Šiame pastate auga nemaža įvairovė augalų ir daugumos jų nerasi augant Jungtinėje Karalystėje. Bet kurį iš šių augalų oranžerijos savininkai leidžia nusiskinti ir pasiimti su savimi. Taip jie tikisi, kad daugiau žmonių susidomės herbologijos mokslu. Tarp čia augančios įvairovės galima rasti raudonėlio, kurpelės, alavijo ir įvairių kitų augalų, naudojamų herbologijoje ir eliksyruose.
  Pats pastatas yra didelis stiklo kupolas, turintis atskira arką įėjimui, oranžerija labiau primena šiltnamį, nei tikrą oranžeriją. Nežinia kodėl, tačiau savininkai buvo įkvėpti eskimų būstais - iglu. Po šiuo stiklo kupolu glaudžiasi nemaža įvairovė augalų, augančių tiek tiesiog dirvožemyje, tiek specialiuose vazonėliuose, pastatytuose ant stiklinių lentynų palei kupolo sienas. Kažkada prie kiekvieno augalo stovėjo ir žymė kas tai per augalas, tačiau praradus turistus savininkai nebesivargina žymėti kiekvieno augalo, kadangi puikiai prisimena kas kur auga.