0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Levitacijos eliksyras - Pavasaris '23
« Atsakymas #15 Prieš 10 mėnesių »
Pagaliau ji atvirto, bet ir toliau lakstė po klasę ir šaukė. Alanas patraukė prie pirmakursės norėdamas ją nuraminti. Nes mergaitė dar ir pravirko ir pagaliau bent jau liovėsi siausti.
- Kaja, nurimk. Čia tik tokie pyragėliai. Toks transfigūracijos triukas įvyksta. Jų suvalgius žmogus minutei virsta į kanarėlę. Nieko nuo jų nebus. Aš tau sakiau, kad tu jų nevalgytum. Kodėl manęs neklausei? - Kodėl aš jos neperspėjau? Teko pripažinti, kad norėjo pamatyti kas bus Kajai jų suvalgius. Jam tuojau teks tapti tėvu. O ne žaisti va tokius žaidimėlius. Tai šiurpino. Jis jautėsi nepasiruošęs. Tūkstantį kartų nepasiruošęs. Prie jų priėjo ir Milas.
- Rimtai nekelk vėjo. Žinosi kaip prašinėti visokių vimdomųjų pastilių.
- Nutilk. Sakiau gi, kad neduotum jai tų pyragų. - Kaja toliau šaukė. O Milanas piktinosi.
- Aš verčiau? Tai jau ne. Pati sukirtai tą pyragėlį. - O toliau tik gražiau.
- Ką? Bjaurus melas. Nebūčiau net spėjęs ten jų primesti. Iš pradžių manęs šalia net nebuvo. O paskui grožėjausi kaip tu žavingai lakioji po klasę virtusi į kanarėlę.  Profesore Evenstar, pyragėlį šitai mažei daviau aš. Bet jos eliksyro aš negadinau.
- Tikrai. - Pritarė draugužiui Alanas. - Mes eliksyro negadinome. O dėl pyragėlio tai Milas atsiprašo.
- Tikrai neatsiprašau. Juk skanus buvo ar ne Kaja? Braškinis. - Alanas atsiduso. Ir kodėl leido jam kvailioti ir neįspėjo tos Kajos... Bet dar pagalvojo, kad per šią pamoką beveik neėdė savęs mintimis apie ateitį. Ir dar pamanė, kad apskritai per šiuos metus Milanas jam daug kartų padėjo nukreipti dėmesį nuo visokių liūdnų dalykų. Bet dėl to jie prikrėtė tiek visokių kvailysčių. Ir tai juk nebuvo gerai.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 436
Ats: Levitacijos eliksyras - Pavasaris '23
« Atsakymas #16 Prieš 10 mėnesių »
- Bet kodėl? - Gruodė negalėjo suprasti kodėl jis toks užsispyręs. Tai tikrai buvo toks paprastas eliksyras ir ji neabejojo, kad jei Eion pradėtų iš naujo, o ji stebėtų jo darbą tai jam pasisektų kur kas geriau.
- Ir tu taip galėtum virti eliksyrus. Juk tam tereikia viską daryti pagal instrukcijas. Čia nėra kažkoks dalykas, kuriam reiktų talento. - Pasakė. nes Gruodei taip atrodė. Štai kerėti juk dažnai nesisekė. Varnė manė, kad kerėjimui reikia kažko daugiau nei instrukcijų ir receptų.
- Nemanau. Jei neišlaikytum egzamino tai matyt tiesiog liktum kartoti antriems metams. Bet aš nemanau, kad tave dėl to, kad nesiseka kokia pamoka galėtų mesti iš mokyklos. Nebent gal galėtų paskirti papildomų pamokų. - Ji padarė viską ką reikėjo. Ir levitacijos eliksyras buvo pagaliau baigtas.
- Tikrai Eion, galėtume kitais metais pasimokyti kartu. Šiais jau neišeitų. Galiu nebent padėti pasiruošti egzaminui. Gal jei kitais metais padirbėtum papildomai sektųsi geriau? - Trumpam ji pamiršo, kad galimas daiktas kitais metais negrįš į mokyklą dėl to, ką ketino padaryti. Kartais, kai pagalvodavo logiškiau suprasdavo koks tas planas neįvykdomas. Kažin ar Gruodei užtektų gebėjimų paruošti tokį galingą eliksyrą. O ir iš kur gauti jam ingredientų. O ir paskui kaip pasiimti tėvus iš ligoninės? Tos mintys labai slėgdavo. JI tada suvokdavo, kad gali būti, jog niekaip nesugebės padėti tėvams viena pati.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • V kursas
  • *
  • 715
  • Taškai: 42
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Levitacijos eliksyras - Pavasaris '23
« Atsakymas #17 Prieš 10 mėnesių »
Norėjosi atkirsti, kad eliksyrams kaip tik reikia daug talento. Burti daug paprasčiau - mosteli lazdele, pasakai kažkokią nesąmonę, ir veikia. O štai tiksliai apskaičiuoti, kaip ką padaryti, yra labai jau keblu. Vis dėlto nesinorėjo pyktis, tad Eion tik gūžtelėjo pečiais. Tereikia kažkaip praslysti per egzaminą, ir viskas bus gerai. O gal ir ne, mat dvylikametis vis dar nežinojo, kur praleis vasarą. Ar kas nors iš vaikų namų rašys į mokyklą, kad jis negrįžo? Turbūt ne. Jie turbūt to nė nepastebės.
- Tikrai norėtum mokytis kartu? - negalėjo patikėti klastuolis. Labiau apsimesdamas, kad dar dirba, o ne iš tiesų dirbdamas paėmė pipirmėtės lapelius ir atsargiai pakėlė akis į Gruodę. - Mokytumeis su manimi? Bet kodėl? Tu žinai, kad aš papildomai nesimokysiu...
Tiesą sakant, klastuolis nė neįsivaizdavo, kokia jam iš viso prasmė lankyti šitą mokyklą. Nebent tokia, kad čia gauna pavalgyti, ir niekas nesimuša. Abejojo, kad užaugęs dirbs ką nors su magija. Mielai iš viso nedirbtų.
- Išlaikysiu aš tuos egzaminus, - dar pridūrė ir susmulkinęs pipirmėtės lapelius sumetė juos į katilą.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 444
  • Taškai: 39
Ats: Levitacijos eliksyras - Pavasaris '23
« Atsakymas #18 Prieš 10 mėnesių »
Iš pradžių grifei atrodė, kad Alanas ją užstoja. Tačiau vis dėlto ne tik Milanas, bet ir Alanas patvirtino, jog cikadų klastuolis į Kajos eliksyrą nemetė. O pirmakursė jau bijojo ir ginčytis, nes jeigu ir toliau sakys savo, tai Milanas paskui gali jai ką nors padaryti, ar ne? Ir pati Kaja neturėtų jokių šansų apsiginti.
Pasidarė kažkaip liūdna. Vienuolikmetė prisėdo ir žiūrėjo į savo blogai išvirtą eliksyrą. Juk pati tingėjo. Dirbo nerimtai ir neatsakingai. Ir dar tie pyragėliai.
Kanarėlė? Kas žino, o jei aš dabar šiaip kada vis pavirsiu kanarėle, pagalvojo mintyse.
Dabar jau Kaja tyliai verkė. Nors stengėsi susitvardyti, bet nepavyko. Kažkodėl pasijuto taip, jog visas pasaulis būtų jos priešai. Norėjo namo.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Levitacijos eliksyras - Pavasaris '23
« Atsakymas #19 Prieš 10 mėnesių »
Levitacijos eliksyras nėra sudėtingas. Jį išvirti gali net pirmakursiai. Tik su sąlyga, kad jie stengiasi viską atlikti taip, kaip parašyta recepte. Tingesniems mokiniams, tokiems kaip Kaja ir Eion, net ir paprasčiausias eliksyras iš trijų sudedamųjų dalių atrodo tamsus miškas. Jie ir tokį eliksyrą sugeba sugadinti. Arwen pamatė, kad būtent taip ir nutiko, kai Kaja į katilą bet kaip sukrovė ingredientus, jų net nesmulkinusi ir tinkamai neparuošusi. Mergaitė pašaukė ją tarsi norėdama pasigirti, kad kažką nuveikė. Tačiau profesorė matė, kad mergaitė ir vėl netinkamai paruošė ingredientus, tad jai beliko tik palinguoti galva, padrąsinamai šypsotis ir paskatinti bandyti iš naujo.
Tačiau atrodė, kad vyresnieji mokiniai visai nenori, kad pirmakursei sektųsi, nes kaip kokiam besočiui, visada alkanam šuniui sušėrė skanėstą, kuris pasirodė besąs kanarėlės pyragėlis. Šioje situacijoje Arwen įžvelgė tik vieną pliusą - galbūt po klasę paskraidžiusi Kaja atsakingiau žiūrės į viską, kas vyksta magijos pasaulyje, bandys geriau įsisavinti žinias, labiau stengsis ir, ypač, nepasitikės kitais mokiniais, siūlančiais jai kažką, ko ji nepažįsta.
Pasibaigus pamokos laikui, profesorė išlydėjo mokinius iš klasės. Netrukus išėjo ir pati. Jos laukė ramus vakaras prie židinio su įdomia knyga.