0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Viviana Sofi Fleming

  • I kursas
  • *
  • 31
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Ir kaip gi užklydai į mano profilį, keliautojau?:)
Ats: I Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
- O, kaip smagu sutikti dar vieną pirmakursę! Man jau pradėjo rodytis, jog čia pilna vien tik vyresnių mokinių, - Viviana įdėmiai klausėsi Kajos ir iš dalies suprato jos nenorėjimą iš naujo bandyti burti. Tad tiesiog nusprendė jog tikrai nereikia bandyti jos įkalbinėti bandyti dar kartą.
Gavusi klausimą, apie jos gyvenimą apsuptą magija, varniukė susimąstė. Kadangi jos naujoji draugė grifukė buvo iš žiobarų šeimos, jos gali turėti labai daug skirtumų. Tačiau tai nereiškė, jog Viviana ir Kaja negali labai gražiai susibendrauti.
- Na, kadangi mano abeji tėvai burtininkai, visada mačiau magiją namuose, ir labai nesureikšminau to. Mėgstu padėti mamai jos butikoje. Labai mėgstu skaityti knygas. Taip pat mėgstu su mama tvarkyti mūsų sodelį už namo. Ten labaaaai daug rožių, - varniukės šypsena pasidarė šiek tiek liūdna, kadangi vien galvodama apie savo mamą, ji labai jos pasiilgo.
- Lūpų blizgesiai? Lyg ir esu girdėjusi kas tai yra, tačiau nesu tikra ar žinau kas jie yra. Galėtum man papsakoti?
vivi

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 436
Ats: I Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
- O ko bijai? Ar manai, kad jei apie viską papasakotum kažkokiam mokytojui jis tik pasijuoktų iš to ką pasakei? - Pasiteiravo.
- Taip. Aš tikrai taip galvoju. Ji man atrodo supratinga. Ir manau, kad gal galėtų padėti. - Patikino ji berniuką.
Kai jam pavyko kerai Gruodė nusišypsojo ir pasakė. - Sakiau, kad pavyks ir antrą kartą. Ar bandei ką nors įsivaizduoti ar šiaip pamėginai juos? - Kadangi juk buvo pamokoje ir nenorėjo atkreipti mokytojos dėmesio dėl to, kad nieko neveikia vėl paleido kerus. Iš lazdelės vėl pasklido vanduo. Labai ji nesistengė ir vandens srovė buvo įprasta. Dabar labiau dirbo dėl akių, o ne todėl, kad reikėjo mokytis.
- Ar tau patinka skaityti knygas? - Paklausė norėdama nukreipti kalbą į kažką paprastesnio. Žinoma, kad norėjo sužinoti kas jam nutiko. Bet nusprendė nekamantinėti per ne lyg ilgai. Ji tikėjosi, kad Eion pagalvos ir kada nors pasipasakos kažkam suaugusiam iš mokyklos. O dabar Varnei atrodė, kad paprastas pokalbis gal padės jam atsipalaiduoti. Juk nėra lengva, kai kas nors pradeda klausinėti apie sudėtingus ar skaudžius dalykus. Galvojo ji.

*

Neprisijungęs Kaede Siobhán OConnor

  • IV kursas
  • *
  • 143
  • Taškai:
  • „Jeigu lemta žūti, mirsiu kaip nugalėtoja.“
Ats: I Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
     Trumpaplaukė jautėsi labai nemaloniai prašydama pagalbos, tačiau ji turėjo ko nors išmokti, jeigu jau atėjo į šią pamoką. Jausdamasi labai nejaukiai mergaitė stebėjo kaip prie jos artinasi profesorė Emma. Šiai priėjus ir ėmus aiškinti kaip reikia naudotis lazdele, kaip ją pasukti ir kaip tarti kerus, Kaedė visiškai sutriko. Aš nieko nesuprantu! Akyse ėmė kauptis ašaros - po galais, čia niekas neaišku! Kaedė puolė mirksėti, kad ašaros nepasipiltų iš akių. Greitai nurijusi ašaras O'Connor pamėgino dar kartą, tačiau nieko neišėjo. Ji sutelkė visą dėmesį į tai kaip profesorė atlieka rankos mostą ir pati kartojo tą patį, tačiau jai visiškai nieko nesigavo.
    - Aš visai niekam tikusi kerėti! - sušuko ir nusigręžė nuo profesorės Emmos. Ir kodėl būtent man taip? Ir būtent tą akimirką žaliaakė pamatė atskriejančią vandens srovę tiesiai į ją, mėgino išsisukti, tačiau pastebėjo per vėlai ir vis vien buvo apipilta. Klastuolė pamanė, kad ta mergiotė šviesiais plaukai ją tyčia apliejo, nes norėjo pasityčioti iš jos nesėkmės. Kaedė pasiuto.
    - Tuoj aš tau parodysiu kaip reikia laistytis vandeniu! - ir puolė tiesiai į mergaitę norėdama ją pastumti tiesiai į purviną žolę. Nekentė šios mergaitės visa širdimi - kas ji tokia, kad leidžia sau šitaip tyčiotis iš žmonių, kuriems nesiseka?
„Kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais“

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 322
  • Taškai: 18
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: I Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
  Vegos nelaimei vanduo visgi pasiekė žmogų. Kažkokį pirmakursį klastuolį, kuriam iki šiol kerėti nesisekė. Jo vardo mergaitė nežinojo, tačiau iš jo išvaizdos buvo aišku, kad tai visgi berniukas.
- Aš labai atsiprašau, - gailiu balsu pradėjo varniukė. - Tau nesiseka kerėti, ar ne? Gal nori, kad pabandyčiau padėti? Beje, tu pirmakursis, ar ne? Koks tavo vardas? Tikrai labai atsiprašau. Aš netyčia, - pasakė šviesiaplaukė. Ketvirtakursė tikrai nenorėjo jo aplieti, tačiau abejojo, kad pirmakursis ja patikės. Vis dėlto tikėjosi, kad bent jau sutiks, jog ši jam padėtų kerėti. Taip, kaip tiksliai mokyti tokio dalyko ji nežinojo, tačiau per gyvenimpo patirtį buvo sužinojusi kelis patarimus, kurie galbūt galėjo padėti. Taip, ir vegai dažnai nesisekė kerėti, tačiau jam visgi padėti norėjo.
- Dar kartą atsiprašau. Buvau tikra, kad į nieką nepataikysiu.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 444
  • Taškai: 39
Ats: I Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
Kaja šiek tiek nuliūdo, kai Viviana pasakė, jog mėgsta skaityti knygas. Kiek jai teko bendrauti su burtininkais, tiek didžioji dauguma jai minėjo, kad jiems patinka tai daryti. Tikriausiai todėl, kad magai neturi net televizoriaus. Koks nuobodus gyvenimas, kaip akmens amžiuje, mintyse pagalvojo grifė. Tačiau pašnekovė patiko Kajai ir ji norėjo susidraugauti, todėl ėmė ieškoti panašumų.
- Aš irgi kartais paskaitau, bet žurnalus. Mes irgi turim sodą. Tik jį tvarko sodininkas.
Vienuolikmetei atrodė labai keista, kad Viviana su mama užsiima tuo pačios.
- O, lūpų blizgesiai, jie yra tokie skystoki ir jais reikia patepti lūpas, - pradėjo pasakoti pirmakursė. - Jų yra visokiausių atspalvių, dažniausiai nuo šviesios rožinės iki ryškiai raudonos, o kartais jie kvepia! Braškėmis, vyšniomis, turiu ir miško uogų, bet jis beveik violetinis. Norėsi, galėsiu parodyti. Atsivežiau čia.
Ir likusią pamokos dalį Kaja pasakojo Vivianai apie lūpų blizgesius tarsi pamiršusi, ko čia visi susirinko.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 345
Ats: I Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
Nelanna nudžiugo sužinojusi, kad pamoka vyks gamtoje. Čia ji jautėsi laisviau, nei tamsioje ir ankštoje klasėje. Dėl to ji tikėjosi, kad buvimas mėgiamoje aplinkoje padės jai geriau pasirodyti pamokoje, kurioje įprastai susimauna. Kad ir kaip ji bando stengtis įvaldyti įvairiausius kerėjime sužinotus kerus, ne visada jai tai sekasi. Ir visai nesvarbu, kad jos sesuo - viena labiausiai pasižymėjusių savo laikų kerėtojų.
Vandens išbūrimo kerai nebuvo sudėtingi, todėl mergina labai tikėjosi, kad nesusimaus. Viena yra kerus naudoti savo reikmėms, o visai kas kita - kai aplink yra tiek daug žmonių. Iš visų baisiausia bandyti burti stebint vyresniems mokiniams, bet su kiekvienais metais tų vyresnių mokinių skaičius mažėjo. Tai taip pat pridėjo pasitikėjimo savimi, ko merginai dar šiek tiek trūko.
- Aguamenti! - ištarė varniukė, mintyse įsivaizduodama vandens čiurkšlę.
Šį kartą jai pasisekė ir iš lazdelės galo pasipylė lietis vanduo. Jo nebuvo daug, bet mergina vis tiek didžiavosi savimi.

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

  • Burtininkė
  • ***
  • 69
Ats: I Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
   Pamokos darbas ėjo į pabaigą. Tai mergaitei, kurios vardas buvo Kaedė, toliau nesisekė kerėti. Jennifer nuoširdžiai to nesuprato. Ji niekada būdama mokinė nebuvo susidūrusi su kerėjimo problemomis. Ir didžioji dalis mokinių tais laikais taip pat buvo gabūs kerėjimui. Tai atrodė keista, bet Henderson nieko nesmerkė. Kaedė atrodė nusivylusi ir prie viso to dar pradėjo skriausti kitą mergaitę. Bet profesorė nusprendė nesikišti. Jai jau buvo gana nesąmonių su anais dviem praeitus metus.
   Mokiniams sekėsi visai neblogai, na, bent jau didžiajai daliai. Bent jau jie visi dirbo. Jennifer matė, kad kai kurie vaikai tikrai nėra sutverti kerėjimui, bet tai nebuvo jų kaltė. Jennifer jau buvo pasiruošusi baiginėti pamoką. Mergina dar palaukė, nes kiti vaikai dirbo lėčiau, bet po kelių minučių ji pasakė:
 - Pamoką baigiame. Jau galite keliauti,- Jennifer jau buvo pasiruošusi keliauti atgal į pilį.