0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

  • Burtininkė
  • ***
  • 69
Ats: III Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 1 metus »
   Vaikų darbas baigdinėjosi, bet kai kurie vis dar darė nesąmonės bei vaipėsi. Nors Jennifer jau buvo benurimstanti, klasėje vėl pasirodė Eion. Jennifer kaip mat pašėlo ir priėjo prie jo. Ji paėmė pirmakursį už riešo ir išsivedė už klasės durų. Mergina žiūrėjo į Eion tokiomis baisiomis akimis, kad kiekvienas jo amžiaus vaikas apsiverktų.
 - Dabar pasakyk man! Kaip drįsai grįžti? Jeigu dar sugrįši į klasę, iš karto keliausi pas direktorę! Kas jums vaikai negerai su jūsų mažomis galvomis? Aš nesuprantu, kodėl jūs mane kankinat? Jeigu nesiliausi tai tavo gyvenimas virs pragaru. Ir aš neblefuoju. Duodu tau paskutinę galimybę dingti iš mano gyvenimo ir daugiau man akyse nesirodyti arba tikrai ištesėsiu duotą žodį,- ji pažiūrėjo į Eion. Profesorė nenorėjo, kad vaikai išgirstų, o ypač Erka (tai ją tik paskatintų), todėl nestaugė ir nekalbėjo garsiai. Tada suprato, kad nežino ką reikės daryti kitąmet. Jai patiko darbas, bet nežinojo ar sugebės grįžti. Erka kitus metus vis dar gadins jos gyvenimą, o kai dar atsirado ir Eion, jis tapo nepakeliamas.
   Bet Jennifer nusprendė baigdinėti pamoką, tad sugrįžo į klasę. Ji nebematė, kur nuėjo Eion. Įžensgusi į klasę, mergina pasakė:
 - Pamoka baigta. Deja, tai buvo paskutinė mūsų pamoka šiais metais.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Jennifer Emma Henderson »