0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

 • V kursas
 • *
 • 751
 • Taškai: 42
 • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Viralai iš modifikuotų augalų - Žiema '22
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
Jeigu esant sunkiam laikui Gruodė išsikraudavo sportuodama, gal ir jam verta pabandyti? Bet jam nuolat buvo sunku, tad ir bėgioti tektų nuolat. Tai kažkaip nelabai teviliojo. Jis pavargtų, ar ne? Bet gal ir verta pabandyti.
- Ačiū už idėją, - sumurmėjo.
Netrukus prasidėjo nuobodžioji dalis - virimas. Per visus šituos metus taip ir nesuprato, ką reikėtų veikti, kol eliksyras verda. Ir visai nesvarbu, kad Gruodė sakė esą tai panašu į maisto gaminimą.
Nuobodžiaudamas svarstė, ką galėtų veikti, kai pajuto, kad rankoje atsidūrė kažkoks lapelis. Sutrikęs pažvelgė į jį suprato, kad jį padavė Gruodė. Ir baisiausiai perblyško. Vadinasi, ji suprato. Ar dabar, ar tada virtuvėje... Bet kaip jis išsidavė? Tai labiausiai ir gąsdino - nesuprato, kada tai nutiko.
- Ne, - tiesiog sumurmėjo ir įsikišo lapelį į apsiausto kišenę. Bet iš veido tikrai buvo galima išskaityti, kad atsakymas yra melagingas - berniukas buvo pernelyg išsigandęs. Akys lakstė po klasę ir ieškojo, už ko užsikabinti, kad tik nereikėtų žiūrėti į Gruodę. Ji jau suprato per daug.
Taigi nors ir suerzinęs, išsipylęs eliksyras tapo tam tikru išsigelbėjimu.
- Aš nepykstu, - pasistengė kuo ramiau atsakyti į žodžius. Bet labai jau norėjo tiesiog iš čia išeiti. Viskas pernelyg nusibodo. Deja, direktorė kėlė baimingą pagarbą, tad susierzinęs klastuolis taip ir liko stovėti prie aplieto stalo ir galvoti, kurgi nukreipti akis.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Prisijungęs Erka Forrm

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 651
 • Lytis: Moteris
 • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Viralai iš modifikuotų augalų - Žiema '22
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
  Erka klausėsi profesorės. Nesitikėjo, kad ji tai atsakys. Ir ką jie ten susitikę veikia? Ne, tai ne Auris. Jis taip nesielgtų. Tikiuosi bent jau. Jis turėtų tik kalbėtis. Pagalvojo violetinplaukė. Ji neįsivaizdavo iš kur tokios mintys jos galvoje, tačiau jos čia jau buvo.
- Nežinau ir nenoriu žinoti iš kur jūs visą tai atsimenate tad tarkime, - pasakė ir nuėjo. Nenorėjo dabar rautis ant profesorės ar bandyti iškamantinėti kitus atsakymus. Na, normaliai subendrusi to daryti nebenorėjo niekada.
  Šeštakrusė nežinojo ką veikti, nes per tas herbologijos pamokas visgi nieko neveikė, tačiau ir skolintis tikrai neketino. Jei ką įrodinės profesorei, jog tiesiog nenori kitiems gadinti darbo prašydama augalų.
  Nebeturėdama ką daugiau veikti violetinių plaukų savininkė tiesiog atsisėdo ir nusprendė nieko nepastebima sulaukti pamokos pabaigos, o paskui tiesiog nešdintis iš šios klasės. Ji tikrai norėjo išeiti, tačiau bijojo tą padaryti direktorės pamokoje. Erka nusprendė pasirinkti kiek saugesnį būdą neatlikti praktikos.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

 • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
 • *
 • 872
 • Lytis: Moteris
 • miau
  • Sparnuota
Ats: Viralai iš modifikuotų augalų - Žiema '22
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
Erkai grįžus į suolą, Arwen taip pat nuėjo į klasės priekį. Ant jos stalo jau buvo padėtas butelys su gydomuoju tepalu, kurį profesorė davė Eionui ir Gruodei.
Pagalvojusi į Eioną ir Erką, Arwen susimąstė. Jie abu atrodė labai panašūs - abu dedasi esantys pikti, nors Arwen jaučia, kad giliai viduje abu jie gali būti draugiški, jei pavyksta juos kažkuo sudominti. Taip pat jie nenori dirbti pamokose, bet kažkodėl Eion bent bando kažką daryti, tikriausiai Gruodės nuopelnas.
Direktorė nusprendė užsiminti apie šios dienos nutikimą Auriui, kai kitą kartą šis užsuks arbatos. Jei tik bus proga arba jis pats pradės pokalbį apie Erką.
Kaip ir po kiekvienos pamokos, Arwen pakišo po stalais kėdes ir nuvalė stalus - ant kai kurių buvo ištiškusio viralo. Tam tereikėjo keletą kartų mostelėti burtų lazdele.
Sutvarkiusi klasę, Arwen išėjo iš kabineto.