0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologas
 • *****
 • 785
 • Lytis: Vyras
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Matthew buvo pavargęs. Labai nuoširdžiai pavargęs. Pamokos ir namų darbų taisymas dabar atrodė kaip tikra katorga, o juk dar tik prasidėjo pavasaris. Dar ištisi trys mėnesiai tos kančios, vadinamos bendravimu su mokiniais. Be to, mintyse pernelyg dažnai pasirodydavo Sakura, kas taip pat nepalengvino gyvenimo.
Ne, geriau susikaupti ties šita sudėtinga pamoka, per kurią šiltnamis tiesiog neturi teisės nukentėti. Augalų modifikacijos, šiaip ar taip, ne juokas.
- Sveiki susirinkę į pamoką, - pasisveikino su mokiniais profesorius. Kalbėjo abejingai, tačiau akys šaudė po šiltnamį ieškodamos tų, kurie pamoką gali labai greitai sugadinti. Vylėsi ramybės. Ir kad Sakurai nekils jokių klausimų. - Šiandien tęsime augalų modifikacijų projektą. Jūsų užduotis yra labai paprasta: nuimti savo augalų derlių. Jeigu naudojamos sultys, jas išspausti į buteliukus, jei lapeliai, juos sudėti į dėžutes, ir panašiai. Atkreipiu dėmesį: modifikuoti augalai vieni kitų labai nemėgsta, todėl jokiu būdu nedėkite skirtingų augalų dalių į tą pačią dėžutę - jos tiesiog pasius ir pradės laidytis nuodais. Jeigu manote, kad jūsų augalas yra nepavojingas ir tų nuodų neturi, klystate. Galite dirbti.
Žinoma, Matthew taip niekada ir nepaminėjo, kad būtent modifikacijos ir pagamina nuodus. Vis dėlto jie neturi priežasties ištrykšti - nebent koks bjaurus mokinys (pavyzdžiui, Meghan Natali Pritz ar Erka Forrm) sugalvos specialiai sudėti augalus pernelyg arti.

[Jūsų augalai užaugę. Jums reikia juos sutvarkyti - išrauti, kas nereikalinga, išmesti. Reikalinga yra ta dalis, kuri duoda kažkokią naudą. Kadangi augalus modifikavote, naudą gali duoti ir ne ta augalo dalis, kuri buvo minima HP ar mano/Arwen pamokose, tačiau tai turi būti aišku.
Sugretinus du skirtingus augalus jie pradeda taškytis deginančiu skysčiu, tačiau jeigu nededate skirtingų augalų į vieną dėžutę, nieko neatsitiks. Dirbate su tais pačiais augalais, su kuriais dirbote ankstesnėse pamokose. Jeigu kas neaišku ar reikia Matthew posto, rašykite asmeniškai (į Dafydd personažą ar DC).
Bent trys praktikos postai, pamoką uždarysiu vasario 1 d.]

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • Burtininkė
 • ****
 • 451
 • Personažas priklausė Alanas Senkleris
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Gruodė į pamoką atėjo kartu su Brita. Po tos labai nepasisekusios apsigynimo nuo juodosios magijos pamokos jos pradėjo neblogai sutarti.
Mergaitės galvą suko keli liūdni dalykai. Sakura ir Dori baigs mokyklą jau šiemet. Alanas kitąmet. O tada ir Nelanna išeis. Ir nors žinojo, kad viskas nutiks dar nelabai greitai vis tiek skaudėjo širdį. Bijojo, kad tie žmonės, kurie galima sakyti pastatė ant kojų pamirš ją. Juk išeis ir pradės savus gyvenimus. Šiandien kažkodėl apie tai daug galvojo. Gal todėl, kad mokslo metai lėkė taip greitai. Kad jau tuojau dvi draugės pradings savais keliais. Bet juk Alanas ir Nelanna liks dar ilgam. Ramino save. O be to kodėl jie turėtų tave pamiršti?
- Būk atsargi. Šitam šiltnamyje nuolat pasitaiko kokių nors baisybių. - Pasakė Britai.
- Jau lankai pamokas visus metus. Turėjai pastebėti, kad pas šitą profesorių nuolatos dedasi visokie košmariški dalykai. Todėl pasisaugok. Ypač tų visų augalų. Aš neprisimenu ar buvo kada pamoka, kad profesorius Turner būtų davęs nenuodingus ar nepavojingus augalus. - Kalbėjo tyliai aišku. Jautė pareigą perspėti jaunesnę mergaitę dėl šiltnamyje tykančių nemalonių staigmenų.
Gruodė dirbo su Pasalūniškąja glemžuole, mandragora ir sidabrine klintarože. Dabar augalai buvo pakitę po praeitų pamokų. Ir net apimta savo niūrokų minčių jautė įkvėpimą imtis darbo.
- Kokia pamoka tau labiausiai patinka? - Paklausė Grifės.

*

Prisijungęs Erka Forrm

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 662
 • Lytis: Moteris
 • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
  Erka atėjo į savo antrąją mėgstamiausią pamoką. Antrąją dėl to, nes ši negalėjo nurungti Aurio pamokų, o mėgstama ji buvo dėl to, nes Erkai visada būdavo labai smagu sugadinti Matthew pamoką. Na, dažnai tą darydavo ir su kitų profesorių pamokomis, tačiau su šia jautė ypatingą pareigą. Visi kas tik galėdavo gadindavo šio profesoriaus pamokas, todėl Erka neturėjo teisės prie jų neprisijungti.
  Violetinplaukė užduoties klausėsi, tačiau tik dėl to, kad tokiu būdu galėtų sužinoti kada profesorius baigs kalbėti ir labiau kreips dėmesį į nemalonumus, kuriuos jam sukels violetinplaukė. Užduočių ji klausydavosi retai. Gal tik dėl išdaigų ir keliose pamokose, kuriose jautė pareigą mokytis. Tai Aurio ir direktorės. Su Aurio pamokomis viskas buvo aišku, žinoma. O profesorės Evenstar pamokų violetinplaukė šiek tiek prisibijodavo. Na, ne pamokų, o jos pačios. Taip, praeitais metais krėsdavo išdaigas per jos pamokas, tačiau dabar Erka puikiai suprato kokia kvaila buvo. Žinojo, kad ji galėjo per kelias sekundes ją išmesti iš mokyklos. Kiti profesoriai atimdavo taškų, išspirdavo iš pamokų, tačiau iki direktorės retai kada pasivargindavo nueiti. O su direktore buvo kita bėda - jai iki savęs nereikėdavo eiti, todėl Erka bent šiais metais jos pamokose jau mokydavosi. Beveik. Išdaigų nekrėsdavo, tačiau tinkamai darbo vis tiek neatlikdavo. Turėjo tą daryti, nes nenorėjo, kad ją išmestų. Na, kai dabar gyveno pas Aurį tai nebuvo pats blogiausias dalykas, nes nereikėtų grįžti į vaikų namus, tačiau nenorėjo susipykti su Auriu, todėl bent jos pamokose vaidino, kad mokosi.
  Violetinplaukė pradėjo galvoti ką gi čia iškrėtus. Taip, dažniausiai ji vos atėjusi ar dar prieš tai sugalvodavo kokią išdaigą gali iškrėsti, tačiau šiandien viskas buvo kitaip, todėl jai teko gerokia pasukti galvą. O violetinplaukė, tiesą sakant, nemėgo pernelyg protingai mąstyti.
  Erka prisiminė, jog profesorius minėjo, kad sudėjus skirtingų augalų dalis į vieną dėžutę jos pradeda taškytis nuodais. Ji nunešė dėžę prie Turner ir įmetė dviejų skirtingų augalų dalis, kurių nei vieno pavadinimo nežinojo į dėžutę.
  Dalys atsidūrė viena ant kitos, todėl šeštakursė pasileido į kitą šiltnamio kampą. Taip, ji metė kelių metrų atstumu, tačiua vis tiek nusprendė apsidrausti. Vis dėlto nuodų, kurių poveikio visiškai neįsivaizdavo paragauti nenorėjo. Bėgdama dar galvojo, kad kokį pirmakursį varnį reikėtų nustumti augalų link, tačiau aplink nei vieno tokio nepastebėjo, todėl nusprendė tiesiog nudumti kuo toliau. Galvojo, kad vieno Turner pasijuokti užteks.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Erka Forrm »
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologas
 • *****
 • 785
 • Lytis: Vyras
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Šiltnamis tebebuvo vietoje, o tai buvo labai puiku. Netgi kiek netikėta. Matthew netgi patikėjo, kad pamoka praeis ramiai.
Iki pamatė Erką Forrm, žinoma. Nuotaika iš karto pasikeitė - ji tikrai nebuvo pageidaujama šiose pamokose, tačiau labai jau uoliai jas lankė. Kodėl normalūs mokiniai retkarčiais praleidžia pamoką, o štai ši laukinė net mirusi atslinktų čia sugadinti kitiems (tiksliau, jam) nuotaikos?
- Dink iš akių, - suburbėjo profesorius vos pamatęs tą nepakenčiamą klastuolę. Neturėjo nei jėgų, nei noro su ja terliotis. Ir ne be reikalo. Nespėjo sureaguoti, kai prie jo atskriejo dėžė, kurioje aiškiai buvo skirtingų augalų dalys. Kadangi Forrm sušmėžavo kažkur netoliese, buvo daugiau nei akivaizdu, kad tai būtent jos darbas. Skystis užtiško ant veido, ir Matthew nesusilaikęs garsiai nusikeikė. Norėjo trenkti nekenčiamai mokinei į veidą, bet bent nuo to pavyko save sustabdyti. Skubiai reikėjo priešnuodžio, tačiau skystis pateko ir į akis, tad profesorius nieko nebematė. Keiksnodamas apgraibomis susirado stalčių ir išsitraukė buteliuką. Įlašino jo į akis, bet skausmas nesumažėjo. Ne, šį kartą tikrai reikės keliauti pas direktorę. Iki šiol to nepadarė, bet šį kartą visko jau buvo per daug.
- Atimu iš Klastūnyno šimtą taškų, - suburbėjo profesorius ir staigiu judesiu ištraukė vieną augalą iš dėžutės. Nuodai nebetiško, bet teko ir toliau tepti skaudančias vietas. Ir tikėtis, kad arčiausiai buvę mokiniai nenukentėjo.

*

Prisijungęs Erka Forrm

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 662
 • Lytis: Moteris
 • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
  Erka išgirdo liepimą dingti iš akių, todėl vyptelėjo.
- Bet, profesoriau, aš dar nieko blogo nepadariau! Iš kur žinote, kad padarysiu? Galbūt aš dabar eisiu nuostabiai atlikti pamokos darbą, - pasakė vaidindama nustebusią.
  Nuodai vis dėlto pasiekė Turner. Tą violetinplaukė pamatė jau nubėgusi toli. Matydama kaip jis ieško priešnuodžio norėjo jam padėti. Ką aš padariau?! Pagalvojo Klastūnyno atstovė. Ji buvo tikra, kad profesorius spės pasitraukti, tačiau viskas nutiko visiškai kitaip. Ji jau norėjo bėgti padėti jam surasti priešnuodį, tačiau pamatė, kad jis jį rado ir išėmė vieną iš augalų iš dėžės.
  Violetinplaukė akyse pradėjo tvenktis ašaros. Laimei, ji sugebėjo jas sustabdyti. tikrai negalėjo sau leisti apsiverkti prieš visą kalną mokinių ir šį profesorių. Ji priėjo kiek arčiau.
- Aš... Atsiprašau. Tikrai maniau, kad spėsite pasitraukti, - virpančiu balsu pasakė Erka, o tada nuėjo kiek toliau. Nežinojo ką turėtų daryti, nes per praeitas pamokas jokių augalų nesodino ir nemodifikavo. Vis dėlto violetinplaukė priėjo prie arčiausiai stovinčio vazono prie kurio nieko nebuvo ir pradėjo dirbti.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Patricijaa

Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Patricija neturėjo nei vieno modifikuoto augalo. Beveik visą laiką, kol vykdavo šitos pamokos kiurksodavo kažkur kampe stengdamasi nekristi profesoriui į akis. Dažnai tiesiog darydavo namų darbus. Ar skaitydavo. Nenorėjo teptis rankų dėl kažkokių augalų. O šiaip ji stebėjo viską, kas dėjosi šiltnamyje. Ir suprato, kad vargšelis Turner turbūt čia atlieka kažkokį priverstinį darbą. Na kitų mokytojų pamokose nutikdavo kokių nesąmonių bet čia... Kai kurie mokiniai tiesiog per galvą vertėsi, kad tik sugadintų šito profesoriaus gyvenimėlį. Kodėl jis čia merginai buvo tiesiog neaišku. Todėl priėjo išvados, jog jam šitas darbas paskirtas dėl kokios nuobaudos ar dar ko panašaus.
- Ką veikiam? - Paklausė ji Dori, su kuria čia šį kartą atsivilko. Apie tai, kad galėtų tiesiog daryti ką liepė profesorius ir negalvojo. Net neturėjo savo augalų. Nebent aišku imtų ir atimtų iš kokio mažiaus. Bet neturėjo ūpo.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • Hilerė
 • ****
 • 372
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Nelanna tryško energija - atėjęs pavasaris atnešė saulėtas dienas ir gražų, šiltą orą. Dabar, dar dažniau nei įprastai, Nelanna stengėsi ištaikyti momentą, kai gali ištrūkti į lauką ir mėgautis saulės spinduliais, kurių jai taip trūko visą žiemą. Deja, bet profesorius Turner atrodė priešingai. Jo išvaizda bylojo, kad jį kankina nuovargis.
- Ar nemanai, kad dabar profesoriui praverstų mandarinų eterinis aliejus? - paklausė Sakuros, su kuria ruošėsi dirbti pamokoje. - Būtų pravartu praskaidrinti jo nuotaiką.
Varniukė apsidžiaugė, kad pagaliau jų modifikuoti augalai užaugo ir jau galima nuimti jų derlių bei paruošti naudojimui. Ji atsinešė tris vazonus su savo pavarde. Magiška saulėgrąža turėjo didžiulį žiedą, kuriame nebebuvo pavojingų sėklų. Sidabrinė klintarožė buvo aplipusi dėmėtais lapais (mergaitė jų suskaičiavo net 13!). Plėnūnė buvo gerokai iškerojusi, jos žiedai pakeitė spalvą iš baltos į skaisčiai violetinę. Viskas pavyko taip, kaip ji ir tikėjosi.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologas
 • *****
 • 785
 • Lytis: Vyras
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Dar nieko blogo nepadarei. Atėjai čia mokytis, kurgi ne mintyse reiškė nepasitenkinimą Erka profesorius. Nė kiek neabejojo, kad ji šiltnamyje nedirbtų net tuo atveju, jeigu kas nors primokėtų. Kodėl mokiniai negali būti kaip panelės Light ir Levins? Žinoma, herbologija domina tikrai ne visus, bet kažkodėl kitiems reikia arba griauti pamokas arba "netyčia" prisidirbti (sulig ta mintimi profesorius pagalvojo apie Alaną Senklerį, kuris, tiesa, šiais mokslo metais šiek tiek nusiramino. Kol kas).
Bet paskui neliko laiko apie tai mąstyti - reikėjo kovoti su nuodais. Besitepdamas skaudamas vietas Matthew išgirdo, kad Erka atsiprašė. Prisivertęs pažvelgti į ją netgi pamatė, kad ji pradėjo dirbti. Ko gero, ne su savo augalu, tačiau tai vis tiek buvo labai daug. Tai kam reikėjo mesti, jeigu tikėjaisi, kad pasitrauksiu? vėl irzo Turner, tačiau garsiai to nepasakė. Erka Forrm atsiprašė, o tai buvo lygu pasaulio stebuklui. Vadinasi, ir pačiam reikėjo elgtis "stebuklingai".
- Viskas bus gerai, nesijaudink, - tepratarė. Pamažu skausmas nuslopo. Žinoma, buvo nesmagu, kad šita mergužėlė per daug sau leidžia. Nuo jos negalima nuleisti akių. Taigi Matthew stovėjo savo vietoje ir akimis naršydamas šiltnamį dažniau nei buvo būtina tikrino, ką veikia nepakenčiama klastuolė.

*

Neprisijungęs Vega Dellal

 • VII kursas
 • *
 • 325
 • Taškai: 64
 • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
  Vega atėjo į herbologijos pamoką. Šių metų projektas apie augalų modifikacijos prie kurio vis buvo sugrįžtama jai labai patiko. Varniukei buvo smagu modifikuoti augalus. Taip pat labai laukdavo kiekvienos pamokos susijusios su jomis, nes būdavo labai įdomu pamatyti kiek paaugo augalai.
  Varniukė klausėsi profesoriaus. Ją sudomino paskutiniai jo žodžiai. Tai iš kur jie atsiranda jei net nepavojingi juos sukuria? Ar su tuo kaip nors susijusios modifikacijos? Ar tarkim tik tam tikra jų rūšis? Pagalvojo trečiakursė. Bet visgi nusprendė to paklausti profesoriaus. Jai jis atrodė geras. Tik dalis vaikų labai mėgo gadinti jo pamokas, o dėl to šviesiaplaukė vis gailėdavsoi profesoriaus ir nesuprasdavo kodėl jis vis dar čia dirba. Išlindusi iš apmąstymų paklausė:
- Profesoriau, o iš kur atsiranda tie nuodai net nepavojinguose augaluose? Ar su tuo kaip nors susijusios modifikacijos?
  Atsakymas varniukei buvo svarbus. Na, tai nebuvo gyvybės ir mirties klausimas, tačiau labai norėjo gauti atsakymą į jį. Jei jau kas nors Vegą labai sudomindavo ji būdavo pasiruošusi gauti atsakymą į kiekvieną smulkų klausimėlį ir išsiaiškinti visas detales. Taip buvo ir šį kartą. Augalų modifikacijos jai buvo labai įdomi tema.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologas
 • *****
 • 785
 • Lytis: Vyras
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Kol kas pamoka klojosi ne taip jau ir blogai. Žinoma, panelė Forrm nesielgė kaip normalus žmogus, bet net ir ji nusprendė dirbti. Ar apsimesti, kad dirba, bet koks vis dėlto skirtumas? Svarbiausia, kad buvo pakankamai ramu. Taip galima net ir pamėgti šį darbą. Na, to Matthew Turner nepadarys, bet neapykanta mokiniams sumažėti gal ir gali.
Netrukus pasigirdo klausimas. Viltingai pažvelgė į mokinę - nejučia tikėjosi, kad tai Sakura Levins. Teko slėpti nusivylimą - panelė Dellal taip pat buvo gera mokinė, kuri į Hogvartsą atvyko ne jo sugriauti, o sužinoti kažko naujo.
- Džiaugiuosi, kad paklausei, - nusišypsojo profesorius. Taip, tai išties buvo smagu - parodė, kad bent kažkas šioje mokykloje nori mokytis. - Atspėjai teisingai - nuodus sukelia modifikacijos. Kalbant žmogiškais terminais, jos tarpusavyje "konkuruoja" - nori būti geresnės už kitas. Dėl to vos modifikavus augalą pradeda gamintis tie nuodai, kurie, atsidūrus pernelyg arti kito augalo, paleidžiami kaip ginklas. Įdomu tai, kad ta medžiaga yra ganėtinai naudinga, tinkama į daugelį eliksyrų. Nuodais paverčia dvejų nuodų susidūrimas. Augalų modifikavimas pasaulyje tampa vis aktualesnis, tad viso pasaulio herbologai stengiasi išsiaiškinti, ar galima kaip nors išspręsti šitų nuodų problemą.
Matthew žinojo, kad vasarą vyks didelė konferencija šia tema. Sakura baigs Hogvartsą, o jis ketino ten vykti. Tad gal būtų verta jai pasiūlyti?
Skubiai išmetęs tą mintį iš galvos Turner pažvelgė į Vegą tarsi laukdamas, ar ji turės dar kokių nors klausimų.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 644
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Priešais Sakurą stovėjo trys gražūs modifikuoti augalai. Magiškasis svogūnas, mandragora ir sidabrinė klintarožė. Sakura šią akimirką dėjo klintarožių žiedlapius į dėžutę.
- Taip, tikrai atrodo be nuotaikos. Bet kaip būsi su nuotaika, kai toji Erka, - piktai dėbtelėjo į klastuolę, - kiekvieną pamoką negražiai elgiasi? Nesuprantu, kaip... - užsikirto.
Ji neprasitarė Nelannai, kad Auris Senkleris globoja Erką. Nesijautė turinti teisę tai pasakyti. Tiesa, mergina pasakojo, kad su pačiu Auriu Senkleriu ji yra bendravusi už mokyklos ribų. Nelanna žinojo, jog baltapūkė jį yra beviltiškai įsižiūrėjusi. Tačiau apie Erką neužsiminė.
- Kaip jai nepabosta šitaip elgtis, - užbaigė sakinį.
O apie Matthew Turner, taip, Nelannai minėjo, kad profesorius strazdanei yra patrauklus. Tačiau apie jį plačiau pasakoti septintakursė nedrįso. Sudėjusi beveik visus žiedlapius į dėžutę mergina stengėsi pagauti profesoriaus žvilgsnį. Norėjo jam nusišypsoti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Sakura Levins »

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • Hilerė
 • ****
 • 372
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
- Neturiu supratimo, kodėl kai kurie mokiniai pasirenka kelti šaršalą klasėje, o ne mokytis, - liūdnai tarė Sakurai. - Manau, kad jie yra nelaimingi ir tai bando paslėpti savo nederamu elgesiu. Galbūt jie turi kokių nors problemų šeimoje ar panašiai.
Varniukė nenorėjo delsti ir ėmėsi darbo. Pirmiausia nuskabė gražius, violetinius žiedus nuo plėnūnės ir atsargiai sudėjo juos į dėžutę. Lapai taip pat turėtų būti naudingi, todėl ir juos nuskynė nuo stiebo. Iš profesorės Evenstar pamokos mergaitė prisiminė, kad sidabrinės klintarožės visos dalys yra naudingos. Man prireiks daugiau dėžučių..., susimąstė mergaitė ir nuėjo jų atsinešti. Svarbu buvo augalų dalių nesudėti į tas pačias dėžutes. Pirmiausia dėl to, kad jie nepradėtų taškytis deginančiu skysčiu, kaip ir sakė profesorius. Bet dar ir dėl to, kad sudėjus bendrai, vėliau nepavyks atskirti, kas yra kas.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1797
 • Lytis: Moteris
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Dori į pamoką atėjo su Patricija. Nei viena, nei kita neturėjo jokio augalo, tačiau klastuolė nugvelbė kažkokį iš pirmakursio.
- Imituojam darbą? - pasiūlė draugei. - Eik ir tu paimsi ką nors iš kokio kvailelio, - pasiūlė.
Tačiau augalas, kurį atėmė tamsiaplaukė, atrodė ne kaip. Turėjo spyglius ir žiedlapius, tačiau šie buvo apgailėtini. Buvo vos keli ir nudžiūvę. Beveik juodos spalvos.
- Ar čia rožė? - žiūrėdama į augaliūkštį paklausė Patricijos. - Ką man su juo daryt?
Kol septintakursė vis dar apžiūrinėjo augalą, tas mažvaikis, iš kurio Mendel jį paėmė, ėmė šaukti:
- Profesoriau, ta mergina, - bedė pirštu į Dori, - atėmė iš manęs klintarožę!
- Šitas pyplys meluoja! - sušuko klastuolė. - Čia mano klontaruožė!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 644
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
- Gali būti, - atsidusdama pritarė Sakura Nelannai.
Juk vis dėlto Erka augo vaikų namuose. Sakura niekada nesusimąstė apie tai, kokia buvo jos vaikystė. Kur jos tėvai, kad Erka tuose namuose atsidūrė. Tačiau klastuolės elgesys pamokose labai erzino baltapūkę, o kur dar tai, kad Auris Senkleris ją globojo. Kodėl? Sakura niekaip negalėjo suprasti.
Abi varnanagės stropiai dirbo ir netrukus mėlynakė jau buvo susitvarkiusi su sidabrine klintarože bei mandragora. Kuo toliau, tuo labiau merginai herbologija darėsi paprastesnė. Žinoma, Sakurai buvo įdomu. Juk augalų ir jų rūšių - visa galybė! Tačiau augalai, apie kuriuos mokiniai mokėsi pamokose, septyniolikmei ėmė darytis iš tiesų per daug paprasti.
- Žinai, jau visai greitai atšils orai, galbūt pats metas pradėti galvoti apie eliksyrą baltastiebiui margeniui? - imdamasi magiškojo svogūno paklausė geriausios draugės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Sakura Levins »

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologas
 • *****
 • 785
 • Lytis: Vyras
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Atrodė, kad viskas nurimo. Gal net išgyvens šitą pamoką. Kad tik negrįžtų čia ir kitais mokslo metais... Deja, iki šių pabaigos dar buvo likę trys mėnesiai, tad reikėjo nustoti svajoti apie laiką, kada baigsis egzaminai.
Kadangi bent jau kol kas Erka lyg ir ramiai dirbo (ar apsimetė, kad dirba, bet tai Turner rūpėjo mažiausiai), buvo galima pasižvalgyti po šiltnamį. Ir kartais užmesti akį į Sakurą Levins, žinoma.
Deja, vos spėjo ilgiau į ją paspoksoti, vėl kilo kažkoks erzelis. Teko atsisukti ten. Ir kaip netikėta - erzelio centre atsidūrė ne kas kitas, o Dori Mendel. Jeigu bent akimirką ir būtų patikėjęs, kad pirmakursis meluoja esą ji pavogė augalą, tai, kaip klastuolė sudarkė jo pavadinimą, pasakė daugiau nei reikia. Susiraukęs priėjo prie Dori ir išplėšė prastai atrodančią sidabrinę klintarožę jai iš rankų. Atidavė ją pirmakursiui ir draugiškai pratarė:
- Geriau pasitrauk toliau nuo šitos nevaldomos panelės. - Teko atsisukti į Dori. - Jeigu per visas pamokas, kuriose dirbom su šiuo projektu, nesugebėjai nieko nuveikti, nereiškia, kad per tave turi kentėti kiti mokiniai. Gėdos turėtum šitaip skriausti daug jaunesnius už save.
Norėjosi gerai ją aprėkti, tačiau kol kas ji nieko labai blogo nepadarė - tik nuskriaudė pirmakursį. Vis geriau nei griūnantis šiltnamis ar diskoteka jame.
- Prie mano stalo stovi keletas augalų tokiems kaip tu. Keliauk, pasiimk tris iš jų ir pradėk dirbti. Tas pats galioja ir tau, Simoneti, - burbtelėjo. Grifė aiškiai irgi nebuvo nusiteikusi dirbti. Deja, kovoti su mokiniais Matthew buvo pernelyg pavargęs.