0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1797
Erka stačiai vedė jį į pasiutimą. Net neprisiminė kada paskutinį kartą taip ant jos buvo supykęs.
- Žinai, aš esu penktoji ne ne ne ne neLiucija. Kaip tau atrodo ką tai reiškia? Ji ne-si-gau-do. Aplinkoje. - Žodį nesigaudo išskiemenavo.
- Accio teleskopą. - Nutarė jį prisišaukti ir baigti šitas nesąmones.
- O tu Erka išeik iš klasės. Gana. Šį kartą rimtai išvedei mane iš kantrybės. Lauk. - Balsas pasiliko šaltas kaip ledas. Ne, vis tik ne apie tokius netikėtumus galvojo, kai svarstė, kad pamokos su visokiais nutikimais jam patinka labiau, nei tos, kurios ramiai praeina.
 Jis nusisuko nuo Erkos, nes išgirdo, kad jį baimingai šaukia Gruodė. Priėjęs rado ją išsigandusią ir ant žemės gulinčią mergaitę.
- Goustofus. - Dėl tikrumo pabandė ją atkerėti. Šie kerai nebuvo labai pavojingi. Negalėjo kažin kaip tos mergaitės paveikti. Net jei labai nepavyko juos paleisti. Bet jai matomai reikėjo poilsio.
- Gruode, prašau palydėk panelę Hedwig į ligoninę gerai? Pasakyk, kad mokėtės apie šmėklaburčius. Ir paprašyk, kad jums abiem duotų šokolado. Tai padės. Abi pasijusite kur kas geriau.
Auris tikrai žinojo, kad abiem mergaitėms nieko nenutiks. Dabar mintyse matė tai, kaip Erka jam matant, nei nesislėpdama tyčiojosi iš Elliw. Tai kažkaip siaubingai nuliūdino. Nebūtų smagiau buvę aišku jei ji tai darytų slapčia. Kas vyksta šios merginos galvoje? Kažkelintą kartą klausė savęs Senkleris.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Auris Senkleris »

*

Neprisijungęs Athena OConnor

  • V kursas
  • *
  • 186
  • Taškai: 29
Mergaitė su šypsena veide stebėjo klaidžiojantį berniuką. Jai pavyko! Pirmą kartą jai labai greitai pavyko atlikti kerus ir jie veikė! Plius šie kerai O'Connor bus naudingi, kadangi taip ji galės pasislėpti nuo brolio. Tada ji galės būti saugi... Bent kuriam laikui. Rudaplaukė žinojo, kad kerai neveiks ilgai, kadangi ji nebuvo labai gera burtininkė, tačiau vis tik bus šiokia tokia nauda.
Galiausiai smaragdinių akių savininkė nusprendė, jog reikėtų baigti šiuo kerus. Ji atsistojo į patogią poziciją ir pamojo lazdele.
- Goustofus.
Deja, kerai nesuveikė. Mergaitė kiek pasimetė, bet vėl pasiruošė burti.
- Goustofus, - pakartojo. Šį kartą kerai suveikė. Athena kiek lengviau atsikvėpė ir įsidėjo lazdelę į savo kišenę.
- Ačiū tau už tai, kad pabuvai mano partneriu pamokoje, - ištarė su plačia šypsena veide berniukui, kurio vardo vis dar nežinojo ir greitai paliko kabinetą.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 441
Buvo baisiai nejauku, kad jos kerai taip paveikė tą mergaitę. Pati net pamiršo, kad irgi jautėsi prastai. Gruodė tikrai jaudinosi. Bet priėjęs Auris neatrodė baisiai sunerimęs. Nejau tikrai padės šokoladas? Klausė mintyse.
- Gerai, aišku palydėsiu. Aš nežinau... Man niekada nesiseka kerėti. - Liūdnai pasakė.
Tada padėjo tai Grifei atsistoti. Ji tikėjosi, kad naujoji pažįstama ligoninėje praleis mažai laiko. Ir kad gal jau vakare ją paleis.
Rimeikaitė gražino lazdelę savininkei. Ir prilaikydama ją iš lėto patraukė klasės durų link. Tada jas atidarė ir jos išėjo iš pamokos.
Gruodė mielai būtų daugiau į šią pamoką niekada negrįžusi. Bet žinojo, kad atėjus kitai pamokai teks vėl ateiti. Kaip man ištobulėti kerėjimo srityje? Kad nieko nesužeisčiau per pamokas? Liūdnai galvojo.

*

Neprisijungęs Sofi Barbierato

  • VII kursas
  • *
  • 124
  • Taškai:
   - Geras, tūrėtų būti smagu. Pas mane tai nieko. Tik žiauriai laukiu kol man sukaks aštuoniolika ir galėsiu dingt iš namų. Sesuo vis zyzia dėl kiekvieno dalyko, net jeigu pati kriauklę užkimšo. Keista, nes ji kaip ir tūrėtų būti vyresnė, o elgiasi kaip mažas vaikas. Nebenoriu jos akyse matyti. Bet jau greitai. Manau laukiu taip pat nekantriai kaip tu,- pradėjo kalbėti Sofi.
   Ji net nespėjo apsidairyti, o iš bendrakoledžės lūpų pasigirdo burtažodis. Jos niekur nebesimatė, bet Sofi išraiška buvo lyg ji visiškai nebūtų nustebusi. Dori pasidarė išblyškusi ir po poros sekundžių, jos visai nebebuvo šioje klasėje.
 - Tu rimtai? Bet šiaip tai nelabai juokinga.- ji kažkodėl pradėjo norėti surasti Dori.-Na gerai, tik nepaversk manęs akla višta. Kur tu?- ji pradėjo ieškoti merginos.
   Ji pradėjo vaikščioti po klasę. Sofi niekur nematė Dori, nors nenustebo. Bet ji nebėgiojo po klasę kaip pamišusi senutė, auginanti penkiasdešimt kačių (taip elgėsi dauguma iš klasės vaikų). Kai kurie net apalpo. Bet Dori ji vis dar nematė ir jai pasidarė neramu.
 - Rimtai, nebejuokinga. Dori?! Kur tu?- pakartojo.

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 323
  • Taškai: 26
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
  Vega išgirdo draugės tariamą burtažodį, o po kelių akimirkų pradėjo ją matyti. Tai nudžiugino varniukę labiau nei draugei pasisekus aniems kerams. Dabar ji net pajuto kažkokį saugumo jausmą. Mergaitę ir vėl labai nustebino Sakuros sėkmės, todėl džiaugsmingai pasakė:
- Sakura, tau ir vėl pavyko iš pirmo karto! Kaip tau tai pavyksta?
  Paskui Vega nusprendė, kad atėjo laikas bandyti ir jai. Suprato, kad tai gali būti sunku, bet vis tiek labai norėjo juos pabandyti.
- Na, pabandysiu ir aš. Goustonus, Goustonus, - pasakė varniukė ir mostelėjo lazdele. Dėl viso pikto kerus nusprendė panaudoti du kartus. Manė, kad tada bus daugiau tikimybių, kad pavyks. Ji labai tikėjosi, kad kerai pavyks. Stebint Sakurą atrodė, kad jie juokų darbas, tačiau Varno Nago mokinė puikiai suprato, kad tai tegali būti tik iliuzija. Tuo labiau žinojo, kad draugė vyresnė ir jai ir šiaip sekasi kerai.
  Ji laukė stebėdama draugę. Žinojo kaip suprasti ar kerai pavyko, todėl atidžiai ją stebėjo. Atidžiai stebėjo ir dėl to, kad prireikus galėtų ją iškart atkerėti.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 629
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Sakura šypsojosi, nes Vega ją pagyrė. Buvo labai smagu, jog šitie kerai merginai pasisekė!
O tada pabandė kerėti ir pati Vega. Kai ji pasakė burtažodį, kerai nepavyko, nes bendrakoledžė pasidarė blanki tarsi vaiduoklis. Tačiau netrukus mergaitė burtažodį ištarė antrą kartą. Ir tada Levins galva tarsi ištuštėjo. Ji žinojo tik vieną dalyką - jai reikia surasti Vegą. Bet kur ji dabar? Ėmė ir prasmego!
Septintakursė pajuto didelį nerimą. Pradėjo šaukti Vegą vardu. Aplink buvo pilna kitų mokinių, ji klausinėjo jų, ar šie nematė Vegos, tačiau kažkodėl tie mokiniai nieko nesakė, o tik kikeno. Baltapūkei nebuvo čia nieko juokingo. Ji tiesiog privalėjo surasti Vegą. Šią akimirką mergina bėgo klasės išėjimo link. Ji ieškos mergaitės.

*

Prisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1785
  • Lytis: Moteris
- O kiek tavo sesei metų? - pasidomėjo naujosios draugės.
Dabar pačiai Dori atrodė, jog jeigu ji turėtų tikrus namus, turėtų sesę, tai tikrai nenorėtų iš ten dingti. Kad džiaugtųsi. Kita vertus, kai ji dar turėjo tuos namus, į juos visiškai nebenorėjo grįžti. Menkino ir pačius namus, ir tariamus tėvus. Bet tai buvo komplikuota. Jie patys manęs nekentė, mintyse pasakė sau mergina. O tada pagalvojo, kad galbūt viskas būtų buvę šiek tiek kitaip, jeigu Dori būtų rodžiusi daug iniciatyvos bendrauti, švelnumo. O gal ir nebūtų. Nustok apie tai galvot. Yra kaip yra.
Kai Mendel pabandė užkerėti Sofi, jai, žinoma, pavyko iš karto. Tai nebuvo kažkoks didelis nuopelnas, mat klastuolė visada gerai kerėjo. Šiek tiek pakankinusi Sofi ir tyliai pskrizenusi tamsiaplaukė ištarė burtažodį, kuris kerus turėtų panaikinti.
- Na, ar jau matai mane? - paklausė bendrakoledžės.
Labai norėjo, kad ir Sofi pavyktų, nes buvo įdomu koks aplankys jausmas, kai norėsis ją surasti.

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 323
  • Taškai: 26
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
  Vega suprato, kad vienas iš tų bandymų buvo sėkmingas ir tai labai nudžiugino Vegą. Ji išgirdo Sakurą ją šaukiant. Iš to ir sprendė, kad kerai pavyko. Dabar ji buvo devintam danguj.
  Tačiau greitai Vegai nebebuvo taip smagu, nes ji pamatė, kad Sakura pradėjo visų klausinėti kur ji, o jie kikeno. Draugė išties atrodė labai susirūpinusi. Paskui ji pamatė, kad Sakura priartėjo prie durų. Tada jau galutinai suprato, kad jai laikas atkerėti draugę. nenorėjo, kad ji tik dėl kerų taip stipriai jaudintųsi.
- Sakura, neišeik! - sušuko, tačiau abejojo, kad draugė ją išgirdo. - Goustofus. Parašau. Goustofus. Goustofus. - kelis kartus kartojo burtažodį šviesiaplaukė. Labai norėjo, kad Sakurai viskas būtų gerai. Nenorėjo, kad ji taip kentėtų. Jai ji buvo labai svarbi ir matant kaip ji per ją jaudinasi jos akyse pradėjo kauptis ašaros.
- Sakura, - pratarė tyliai. Jau Vega vos neverkė. Stengėsi susilaikyti. Nenorėjo žliumbti per pamoką, tačiau susilaikyti nebuvo taip lengva. Laimei, ji kol kas dar laikėsi.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 629
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Sakura buvo jau beveik bedaranti duris, tačiau tą pačią akimirką ji sukluso. Galva prašviesėjo ir mergina pagalvojo apie tai, jog Vega turi būti klasėje. Ir kad tiesiog bendrakoledžė buvo užbūrusi baltapūkę.
Tad varnanagė atsisuko į klasę ir ji iš tikrųjų pamatė Vegą. Levins veide atsirado plati šypsena ir mergina priėjo prie mergaitės, tačiau tada pastebėjo, jog ji beveik verkia. Šypsena iš veido dingo.
- Ei, kas dabar yra? - susirūpinusiu balsu paklausė. - Juk viskas gerai! Vega, ir tau pavyko kerai! Turėtum dėl to džiaugtis! - šyptelėjo ir patapšnojo draugei per petį. - Mums abiems pavyko, Vega!
Vega buvo iš tiesų jautri, tikriausiai ją sugraudino tai, kad Sakura blaškėsi po klasę ir niekaip negalėjo rasti mergaitės, nors ji buvo šalia. Nors tokia ir buvo šios pamokos užduotis. Sakura vis dar negalėjo patikėti, kaip lengvai jai praėjo ši pamoka.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Sakura Levins »

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 648
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
- Tai padėk jai susigaudyti! Su tokia atmintimi ji net neturėtų mokėti skaityti ar žinoti kas yra teleskopas. Na, nežinoti, o prisiminti. Juk ji pati to nebūtų sugebėjusi. Jai turėjo kas nors padėti. Jei tau taip svarbu, kad ji susigaudytų tai padėk jai. Kas trukdo? Juk turi būti koks nors būdas jai padėti, - pasakė ji. Nenorėjo taip kalbėti su Auriu, tačiau neturėjo ką daryti. Žinojo, kad tiesiog klausyti ir kentėti ji negali.
  Erka išgirdo, kad išeitų iš klasės. Ji savimi nusivylė. Jos išvijimas iš Aurio pamokos nutiko taip seniai ir ji galvojo, kad to jau niekada nebenutiks. Bet klydo. Dabar pasijuto paskutinia kvaile. Violetinplaukė labai nuisvylė savimi. Taip, ji krėsdavo nesąmones, tačiau net per Aurio pamokas tą darydavo, bet atrodydavo, kad neperžengdavo ribos. Deja, klydo. Ji pernelyg pasitikėjo savimi.
  Violetinplaukė neprieštaravo - ji nuleidusi galvą pradėjo eiti durų link. Dabar jau nebenorėjo šaipytis iš Elliw. Labiausiai norėjo tik eiti ir normaliai atlikti pamokos darbą. Tiesa, neturėjo nei su kuo, nei galimybės.
  Greitai Erka nuleidusi galvą ir labai savimi nusivylusi paliko klasę.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Sofi Barbierato

  • VII kursas
  • *
  • 124
  • Taškai:
   Galų gale Dori išniro, ir dabar Sofi puikiausiai ją matė. Taip pat Dori paklausė, kiek metų Sofi seseriai.
 - Jai...mm...lyg dvidešimt treji, jeigu neklystu. Mes beveik nebendraujam, nors gyvenam kartu, tiksliai neatsimenu net kiek jai metų. Žinau, atrodo keistai, kad nebendraujam, bet ji pati iš niekur pradėjo mane kaltinti dėl visokiausią dalykų, apie kuriuos nenoriu kalbėti.- jos balsas nutilo. Klastuolė nenorėjo, kad jos naujoji draugė žinotų apie jos šeimą bei sesers nesąmones, mamą.
 - Matau tave, taip,- atsakė mergina. Buvo labai įdomu, kas bus, kai Sofi užkerės Dori, tad ji taip ir padarė,- Gerai, pabandysiu ir aš. Goustonus. Goustonus,- dėl visą ko pakartojo du kartus. Ši mergina buvo gera kerėtoja, bet kartais prireikdavo pastangų, kad burtas pavyktų. Nors lengvesni kerai pavykdavo iškart, ši nežinojo, kaks yra šis. Gal Senkleris kažką ir minėjo, bet juk čia buvo Sofi, jai tokie dalykai rūpi mažiausiai.
   Dori buvo gan maloni. Sofi nežinojo, kodėl to nepastebėjo anksčiau. Tiesiog Sofi mane, kad ji yra įkyri mergiukštė, kuriai terūpi susirasti užnugarį. Bet taip tik ji įsivaizdavo. Sofi pamėgo Dori ir ji tikrai buvo gera draugė.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1797
Padėti Elliw Auris norėjo. Bet per visus tuos metus nerado kaip. Pavyko tik su ja visiškai susipykti. Jei taip galima sakyti.
- Gal ir yra koks būdas, bet aš jo nežinau. O tu vieną dieną apsiramink. - Erka toliau vedė Senklerį iš kantrybės. Pamoka nežmoniškai prailgo. Dvi mergaitės išėjo į ligoninę. Reikės jomis pasidomėti.
Erka irgi išėjo kaip jis ir liepė. Matydamas kaip eina nuleista galva norėjo pašaukti mergaitę atgal ir pasakyti kažką kaip visada. Bet susilaikė. Erka turi vieną kartą suprasti, kad patyčios iš kitų žmonių yra blogai. Bet kažin ar ji to gailėjosi. Gal gailėjosi tik dėl to, kad mes susipykome. O gal jei tas pats. Iš kur man žinoti kas jos galvoje sukasi.
Prisišauktą teleskopą gražino Elliw. Ir paskui pagaliau atėjo pamokos pabaiga.
- Iki kitos savaitės. - Pasakė be ūpo mokiniams.
- Namų darbams prašau pristatyti rašinį apie tyrinėjimus su šmėklomis. Namų darbus turėsite atnešti kitą penktadienį. - Pagaliau liko vienas ir lengviau atsikvėpė.