0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sofi Barbierato

  • VII kursas
  • *
  • 124
  • Taškai:
Ats: Trečia ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
   Sofi sedejo ir lauke kol kortos bus išmaišytos. Išgirdusi Dori žodžius ji nusijuokė ir tarė:
 - Negąsdink, Dori. Tiesiog, tūrejau omeny, gal kokia mano dukterėčia ar sūnėnas čia mokinsis ar šiaip teks susidurti.- juk negalėjo Sofi pasakyti dukra ar sūnus. Bijojo, net užsiminti apie vaikus. Užtat apie seserį galėjo pliurpti kiek norėjo.
   Mergina žvilgtelėjo į bendrakoledžę. Ji atrodė baisiai susikaupusi ir tai buvo kiek keista. Išmaišiusi kortas Dori jas išdėliojo prieš Sofi. Klastuolė jas peržvelgė ir traukė kortą kuri buvo maždaug penkta iš dešinės pusės. Traukdama ją ji galvojo apie klausimą kurį neseniai uždavė draugei. Ji kortą nežiūrėdama paėmė į ranką ir kortą padavė draugei. Ji bijojo, kad atsakymas bus taip. Ta prasme ši klastuolė nenorėjo būti tiesiogiai susijusi su Hogvartsu. Neduok Dieve ji bus profesorė! Vienintelis dalykas dėl ko ji galutinai neiškelia scenos pamokose yra tą, kas Sofi gaila profesorių ir taip, ji nenori dar labiau gadinti jiems gyvenimo.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Trečia ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
Alanas sėdėjo ant kėdės. Po stalu susisukusi žiedu dryksojo Bevardė. Kartais tas nenuspėjamas roplys užsispirdavo ir tada reikėdavo atsitempti ją į kokią pamoką. Dažniausiai ji šnypšdavo nepatenkinta dėl to, kad jie neina į mišką. O turi murksoti klasėje. Alanas tuo tarpu negalėdavo suprasti kodėl tada jai būtinai prisireikė atsibrukti kartu į kabinetą. Juk niekas netrukdė Bevardei šliaužioti miške. Tikriausiai gyvatei tiesiog patiko jį nervinti. Bet šiandien toji tūnojo tyliai.
Vaikinas pradėjo apžiūrinėti kortas. Ir pagalvojo, kad galėtų piešti joms simbolius. Reikės pasidomėti. Gal kam reikia. Taip užsidirbtų papildomų pinigų. Kol dar neapsisprendė su kuo galėtų atlikti praktiką šalia prisėdo Sakura.
- Tik atsargiai. Po stalu Bevardė. - Įspėjo.
- Taip. Tikrai. Kartais pasitaiko tokių įdomių metodų ar ne? - Pritarė. - Aš ir taip žinau, kad šuo tavęs pasiilgo. Šunys visada nori, kad mes būtume šalia. O kur jis? - Klausinėdamas ėmė maišyti kortas. Paskui suskirstė jas į tris krūveles.
- Perdėk jas kaip nori. Paskui išsitrauk vieną ir pažiūrėsim ką gi jos atskleis. - Šyptelėjo. Po stalu pasigirdo.
- Nuobodu. - Pasigirdo aišku jam. Kitiems tai tebuvo tik nieko nereiškiantis šnypštimas.

Ats: Trečia ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
- Taip. Čia jau reikia gimti su pranašo gebėjimu, kad ką nors pavyktų nuspėti. - Nelannai kažkiek apkeitus kortas ir vieną ištraukus vaikinas su smalsumu sužiuro į jos pasirinktą kortą.
- Šešios lazdos vadinasi... Pala... Tuoj... - Kalbėjo keliaudamas per kortų aprašymus kol rado reikiamą.
- Tai kaip ir sėkminga korta. Gali reikšti kažkokį apdovanojimą už pastangas. Tik geriau tuo nesigirti, nes gali prarasti draugus ir tą sėkmę. Kadangi korta iškrito atvirai ir tiesiai, o ne užversta tai labiau laimės simbolis. Nei kokių problemų. Jei būtų iškritusi užversta tikriausiai reikštų labiau baimingus dalykus, kažkokią blogą nuojautą, išdavystę. Bet tavo korta man atrodo gera. Tik svarbu nesigirti sėkme ir būsi apdovanotas. - Na tarkim tas tiktų jei ji klaustų apie tai kaip pavyks egzaminai. O jei tai visai kitkas? Reiktų tikriausiai kažkaip interpretuoti pagal klausimą.
- Ar tai ką nors sako į tavo užduotą klausimą?

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 345
Ats: Trečia ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
Nelannai buvo įdomu, ką reiškia jos ištraukta korta. Adrijui perskaičius reikšmę ir ją interpretavus, mergaitė susimąstė.
- Manau, kad iš dalies atsako į klausimą. Galima pritempti. Norėjau sužinoti ką nors apie artėjančias atostogas, ar patirsiu kokių nors nuotykių ar šiaip kas įvyks neįprasto.
Mergaitė prisiminė, kaip per praėjusias atostogas pas ją lankėsi Sakura. Apie kažkokį panašų nutikimą ji svarstė ir dabar, užduodama klausimą. Tai jeigu susitikimą su drauge galima vadinti apdovanojimu už pastangas, galima sakyti, kad kortos reikšmė jai palanki.
- Dabar tavo eilė traukti kortą, - pasakė Adrijui, kai gerai išmaišė kortų kaladę ir padalino į tris krūveles - taip, kaip darė jis prieš akimirką. Taip pat pasiėmė ir vadovėlį, kad galėtų negaištant daug laiko surasti Adrijo ištrauktos kortos reikšmę.

Ats: Trečia ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
- O, tai tada tikrai galima tavo klausimą suvesti su korta. Atostogos visada geras dalykas. O pagal šitą kortą taviškės turėtų būti ir tikrai įdomios. - Dabar atėjo paties eilė. Adris susimąstė ko klausti. Mintyse iškart gimė klausimas ar pavyks parduoti daugiau savos gamybos amuletų. Ar visgi tas vienintelis kartas buvo paskutinis. Turėjo ir kitą svarbų klausimą. Ar Juzefas ir Auris jam kels grėsmę ateityje. Bet liko prie klausimo apie amuletus. O jei Nelanna paklaus ko klausiau? na visada galima atsakyti ką nors išgalvoto. Jau kai visas tavo gyvenimas sukurtas ir visi žino tik tą, ką pats ir sugalvojau vienas klausimėlis nepakenks. Melas niekur toli neveda. Žiūrėk kur privedė. Turėjai viską kloti Sakurai. Bet juk nieko nenutiko. Be to tai tik vienintelis kartas kai su Nelanna dirbu pamokoje. Labai gali būti, kad daug nebendrausime. Taigi koks skirtumas.
Volkeris sukeitė krųveles. Kairioji atsirado vidury. Dešinė apačioje o vidurinė viršuje. Iš jos ir ištraukė kortą.
- Na va. Imk. - Pastūmė ją Nelannai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Adrijas Volkeris »

*

Neprisijungęs Sodautas Kazlauskas

  • I kursas
  • *
  • 3
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Už Lietuvą vyra
Ats: Trečia ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
-Taigi taigi kaipgi.Galvoja sau Sodautas.
-Kodel mes čia mokames kažkokių kortu,kažkokių menkaverčių ir neįdomiu burtų ir dar kažko.Negi mes nesame verti mokytis juodosios magijos kuri tikrai yra galingą ir įdomi?Kodel turime paklusti kvailam seniui Dumbldorui ir jo kvailiems įsakymams?Juk ši mokykla yra išlaikoma ne iš jo,o iš mūsų tėvų pinigų.Argi tikrai būtų blogai jeigu mes neklausytume to seno diedo ir jį pašalintume??  :-\ :-\
-Ach kam aš tai kalbų pats sau.Galvoja sau Sodautas.
-Reikia apie tai pasikalbėti su savo brangiais draugais iš Klastunyno  (KL2) (KL2).Jie turėtų mane suprasti ir palaikyti juk šis koledžas buvo įkurtas pačio didžiai gerbiamo Salazaro Klastuolio kuris atvirai palaikė tamsiusius burtus ir tvirtai priešinosi galimybei leisti kvailiems žiobarams lankyti Hogvartsą.Jis kaip niekas suprastų mano skausmą ir sielvartą dėl jo taip mylimos Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklos ir jo vykdomos mokymosi programos.
Taigi Sodautas pasiėmė savo kuprinė ir išėjo iš pamokos.

Roma: mintis reikia paprastai išskirti pasviruoju šriftu, o ne dialogu. Taip pat post'e negalima naudoti įvairių emoji. Beje, reikalingi trys post'ai jei nori gauti visus įmanomus taškus. Jei nori taškų maksimumo parašyk dar du post'us. Ir būtinai šį pataisyk iki pamokos pabaigos! Žinutę ištrinsiu aš.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Roma Keit »
Wdcnja

*

Prisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Trečia ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
Sofi prakalbus apie sesę ir tai, kad galbūt jos dukterėčia ar sūnėnas čia mokysis, Dori pagalvojo, kad jos tai niekas ir niekada nebesies su Hogvartsu. Vaikų juk Dori neturės, fui, to dar betrūko, o pati gi neturi jokių giminaičių.
Sofi ištraukus kortą tamsiaplaukei prireikė šiek tiek laiko, kol ji susirado reikšmę. Susiradusi ją ir perskaičiusi septintakursė šyptelėjo ir prabilo:
- Čia yra trijų monetų korta. Tai reiškia, kad gali gauti sunkią užduotį arba atsakingą darbą. Dar minima, kad viskas priklauso nuo žmogaus ryžto. Nežinau, Sofi, arba tu gausi užduotį lydėti sesės vaikus į Kings Krosą, arba tikrai dirbsi mokykloje, - pajuokavo. - Vis tik korta susijusi su darbu ir pinigais. Jeigu būtum profesorė, kokį dalyką norėtum mokyti? - toliau plepsėjo.
Laukė, kol bendrakoledžė iš naujo išmaišys kortas ir galės traukti pati traukti.

*

Neprisijungęs Sofi Barbierato

  • VII kursas
  • *
  • 124
  • Taškai:
Ats: Trečia ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 1 metus »
   Išgirdusi kortos reikšmę Sofi užsiėmė už galvos. Ji net negalėjo pagalvoti apie dėstymą Hogvartse. Tai juk nesąmonė! Aš net pati nesu labai gera mokinė, tai kaip galėčiau mokyti kitus?
 - Aš norėčiau dėstyti sėdėjimą ir valgymą. Manau, šis mokslas yra labai pravartus šiuolaikinėje visuomenėje.- ji tai pasakė taip rimtai, atrodė, kad šį mokslą tikrai norėtų dėstyti,- Jeigu rimtai, manau gal nuodus arba herbo. Mano mėgstamiausia pamoka nuodai, man jie sekasi, manau, vienintelius juos ir sugebėčiau dėstyti. O herbo, man irgi prie širdies, man patinka augalai, taip kaip ir gyvūnai, tiesiog jie supranta kitaip nei žmonės, bet gyvūnai spjaudosi ir spardosi, o su augalu, kalbiesi kaip su gyvu ir jis tave supranta. Nors nemanau, kad kas nors atims iš didžiojo herbo aso Turner šią vietą,- ji nusijuokė ir patraukė kortas pas save.- Gerai, dabar sugalvok klausimą ir užduok jį man.- kortas ji laikė rankose ir laukė bendrakoledžės klausimo. Įdomu, koks jis bus? Tikiuosi, bet pasijuokti galėsiu.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • V kursas
  • *
  • 715
  • Taškai: 42
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Trečia ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 1 metus »
Susitarti su profesore po pamokos nueiti į tualetą buvo... Gana keista. Vis dėlto Eion nieko nesakė ir neprieštaravo. Visai nebenorėjo pyktis, o jeigu profesorė Keit ruošiasi parodyti, kaip veikia reparo kerai, jis nesiginčys. Taip niekada ir neišbandė šio burtažodžio ir nė kiek neabejojo, kad apsijuoks. Tik gal ši profesorė pernelyg nesityčios? Po sudėtingo arešto, kuris virto dar sudėtingesniu pokalbiu, teko pakeisti nuomonę. Anksčiau manęs, kad ji tiesiog tokia pati bjauri kaip ir Henderson, dabar pripažino, kad iš tiesų yra ne taip. Tik kažkodėl nuo to nelabai tepalengvėjo.
- Jeigu aš būsiu su kištukais, negirdėsiu pamokos informacijos, - tarsi ji man rūpėtų. - O šitas perrėks bet ką. Gal geriau nereikia. Kodėl negalite išvyti jo iš pamokos? Man jis trukdo.
Suprato besielgiantis bjauriai. Gal net būtų pasiūlęs tam vaiduokliui kartu atlikti praktiką - vis geriau negu gyvi kvailiai. Bet tas nenormaliai garsus kalbėjimas tiesiog varė iš proto.
- Aš nenoriu atlikti praktikos, - liūdnai pratarė ir pasidėjo galvą ant suolo. Tiesą sakant, buvo priešingai - jis mielai būtų kažko paklausęs profesorės, bet paprasčiausiai bijojo.
- Ar aš baigsiu Hogvartsą? - vis dėlto staiga paklausė ir neryžtingai pažvelgė į mokytoją.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Prisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Trečia ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 1 metus »
Dori ėmė garsiai kvatoti, kai Sofi pasakė, jog norėtų dėstyti sėdėjimą ir valgymą.
- Tuomet tavo pamokose aš būčiau pirmūnė, - vis dar juokdamasi atsakė.
Po to raudonplaukė papasakojo, ką iš tiesų dėstytų.
- Aš tai tiesiog negalėčiau dėstyti, - kiek surimtėjusi pasakė ir gūžtelėjo pečiais. - Tieisog negaliu pakęsti vaikų, - pavartė akis.
Tuomet Mendel visai surimtėjo, nes atėjo jos eilė užduoti klausimą ir ištraukti kortą. Pati negalvojo, kad reikėtų klausti ko nors rimto, tačiau tas klausimas tarsi pats ėmė ir išsprūdo iš septyniolikmetės lūpų:
- Ar mano ir Alano santykiai bus tokie pat tvirti ir kitais mokslo metais, kai teks beveik visus juos praleisti atskirai?
Dori širdis stipriai suspurdėjo ir ji ištraukė vieną kortą iš Sofi rankų bei ją atvertė.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 611
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Trečia ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 1 metus »
- Oi, - šiek tiek pasimetė Sakura pamačiusi Alano gyvatę. - Net nemačiau. Kaip laikosi Spanguolė? - pasidomėjo apie pelėdą, kurią kartu su Dori nešėsi į Kiauliasodį, o paskui perdavė prižiūrėti Juzefui.
Alanas buvo teisus. Deitas bus tikrai jos pasiilgęs. Tačiau ko tada klausti? Ar Auris Senkleris, paties Alano pusbrolis, dings iš Sakuros gyvenimo, kai ji baigs mokyklą? Juk tikriausiai Alanas visiškai nieko nežino, kad jiedu yra bendravę už mokyklos ribų.
- Deitas dabar pas mano tėtį, - atsakė į klausimą mergina. - Bėda ta, kad aš nežinau, ko klausti, - atsiduso Sakura žiūrėdama į tris kortų krūveles.
Juk ji nieko negali klausti ir apie Matthew Turner.
- Gerai. Ar aš auginsiu dar kokį nors gyvūną? - nesugalvojusi nieko kito paklausė varnanagė, kai sušnypštė Bevardė, ir tiesiog paėmė vieną kortą bei ją atvertė.
Laukdama, ką apie tai pasakys Alanas, baltapūkė pasiėmė likusias kortas ir pradėjo jas maišyti, o paskui padėjo ant stalo, jog uždavęs savo klausimą ir Alanas galėtų ištraukti kortą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Sakura Levins »

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Trečia ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 1 metus »
- Suprantu, kad kištukai garso visiškai nenuslopins, tačiau su jais bus kiek lengviau. Atleisk, tačiau tikrai negaliu išvyti jo iš pamokos. Vis dėlto jis yra mokinys, - švelniai pasakė profesorė. Žinoma, taip pat tyliai, kad Mulungu tikrai negirdėtų.
  Ji išgirdo Eion sakant, kad jis nenori atlikti praktikos, o paskui jis padėjo galvą ant suolo. Ji nuėjo prie berniuko ir švelniai paglostė jam galvą.
- Žinau, kad ji gali tau nepatikti, tačiau čia yra pamoka. Negaliu tau neiko kito pasiūlyti, - švelniai pasakė. Norėjo pridėti, kad tai buvo lengviausia ką ji galėjo sugalvoti, tačiau susilaikė. Puikiai suprato, kad Eion tai nepatinka vien todėl, kad reikės ką nors daryti. Na, dar todėl, nes kartu su kažkuo.
  Kitas klausimas moterį nustebino. Ji nesitikėjo išgirsti tokio klausimo. Tiesa, tylėti nenorėjo, todėl pasakė:
- Žinoma, jog baigsi, tačiau dėl to turi mokytis pamokose.
  Po kiek laiko nuskambėjo varpas, skelbianits pamokos pabaigą, todėl tamsiaplaukė grįžo prie savo stalo.
- Šauniai padirbėjote. Iki kitos pamokos, - pasakė ji, o tada kerais sutvarkė visą klasę.
  Viską sutvarkiusi ji paliko klasę ir patraukė tualeto link, kad kartu su Eion galėtų sutaisyti čiaupą.