0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 68
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Restoranas ,,Išburk laimę''
« Prieš 1 metus »
Restoranas niekuo neišsiskiria iš kitų. Aplinkiniai namai yra žiobarų, bet pasitaiko ir burtininkų. Restoranas matomas tik burtininkas. Žiobarams jis atrodo kaip apgriuvęs ir apleistas namas.
                       **
Restoranas mano močiutės. Ji jį man perdavė. Taigi dabar reikia viską sutvarkyti. Pagalvojo Brita. Ji pradėjo tvarkytis. Jos draugė Orėja psisiūlė padėti. Brita nukreipė lazdelę į prekystali:
-REPARO! Na va bent prekystali sutvarkiau.- Pasakė Brita.
-REPARO! REPARO! REPARO! Man visai sekasi stalus.- Atsakė Orėja. Jos sutvarkė baldus ir stogą nes jis buvo prakiures. Jos pasikvietė Arven, Britos sesę. Ji jom padėjo nudažyti sienas.
- Kitą kartą pasikvieskit mane iš karto. Gerai?- Paklausė ji. Mergaitės linktelėjo.
- Na o dabar liko tik surasti darbuotojus.- Tarė Brita.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Brita Hedwig »
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 68
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Ats: Restoranas ,,Išburk laimę''
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Vasaros atostogos. Brita kaip ir kėkvieną dieną triūsia savo kavinėje. Darbuotojų dar neatsirado, tad darbavosi Brita, jos geriausia draugė Orėja ir vyresnė sesė Arven. Rentoranas žmonių tikrai sulaukė. Tad darbavosi visos trys. Brita priiminėdama užsakymus matė daug vyresnių mokinių iš Hogvartso. Vieną dieną į restoraną įsmuko iš matymo pažystamas vyresnis mokinys iš varno nago. Brita priėjo pasisveikino ir paklausė ko tas norėtu. Atnešusi užsakymą tarė:
- Labas, ar tu iš Varno Nago? Aš iš Grifų Gūštos. Ar patinka ten gyventi?
Pamačiusi kad berniukas nustebo išgirdęs tiek klausimų. Britai krestelėjo savo raudonus plaukus ir tarė:
- Na, mano vardas Brita, gali mane vadinti Bri. O koks tavo vardas?
Dabar jau tikrai per daug klausimų, ir ką aš sau manau. Gal jis visai ne burtininkas ir aš jam išpleoėjau apie Hogvartsą. Pagalvojo ,,gudragalvė''.
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?

Ats: Restoranas ,,Išburk laimę''
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Adris vasaros metu užsiėminėjo tyrinėjimais. Tai yra klaidžiojimais. Londonas buvo didžiulė teritorija, kur jam buvo ką pamatyti. Lakotui pavyko įsmukti į kai kurias įžymias miesto vietas. Ir pamatyti daug įdomių dalykų. Na o šiandien jis išsišaukė reaktyvinį autobusą. Sužinojo apie tą daiktą iš Alano. Ir pasakė, kad lips paskutinėj stotelėje, kurioje autobusas išleis paskutinį keleivį. Taip atsirado Godriko daubos miestelyje. Jis nebuvo didelis ir vaikinas apėjęs miestuką užmatė kažkokį restoraną. Užsuko ten nes buvo baisiai alkanas. Užsakymą priėmė kažkokia jauna mergaitė. Tai jam pasirodė labai keista. Gal jo lakais, prieš porą šimtų metų vaikai ir dirbdavo. Bet dabar...
- Man prašau vištienos troškinio ir stiklinę obuolių sulčių. - Užsisakė. Tikėjosi, kad jos bus šaltos, nes diena buvo karšta.
- Aha. Aš iš Varno Nago. Na taip, koledžas man patinka. - Atsakė.
- Turiu pažįstamų iš Grifų Gūžtos. Norėjau ten patekti. Bet mane paskyrė į Varno Nagą. Nesigailiu, man tas koledžas tikrai patinka. - Jam patiko plepėti su nepažįstamais žmonėmis. Be to domino kodėl ji čia dirba.
- Malonu Brita. Aš Adrijas. Ar susiradai vasarai darbo? Kiek tau metų? Kaip pavyko įsidarbinti? Aš irgi norėčiau padirbėti. Bet kol kas negaliu rasti vasarai darbo. - Na išskyrus amuletus, kuriuos pavyko parduoti mušeikų skersgatvyje. Pagalvojo.

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 68
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Ats: Restoranas ,,Išburk laimę''
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Išgirdusi klausimą Brita nusijuokė, bet iš karto susitvardė nes berniukas galėjo pagalvoti kad ji pamišelė. O tada tarė:
- Na, darbo aš nesusiradau, man venuolika, ir čia yra mano restoranas, jį paveldėjau iš močiutės. Neseniai jį sutvarkėme. Na o padirbėti tu aišku gali, mums kaip tik reikia darbuotojų. Na, o dabar prašom vaišintis.
Ir atkišo dubenėlį saldainių, kuriais vaišindavo mokynius iš Hogvartso. Juos čiulbdamas įmi jausti kėkvieno daigto skonį burnoje. Tada padavusi jam vištienos troškinį paklausė:
- O sulčių šaltų, ar apyšilčių? Nors gali būti ir tokios ir tokios.
Sulaukusi atsakymo plačiais žinksniais nužinksniavo į virtuve. Paėmusi šaltų sulčių stiklinę, dar paklausė ar su ledukais ar be. Atskraidinusi ledukų indelį išėmė tris ledukus ir įmetė į stikline. Ir nunešė Adrijui stikline. O tada tarė:
- Ar tu gyveni toli nuo čia? Aš ne gyvenu prie miestelio kapinių.
Tada apsisukusi nuėjo į virtuve, gaminti kitų užsakymų.
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?

Ats: Restoranas ,,Išburk laimę''
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Mergaitė atrodė draugiška, linksma. Jis vis dar stebėjosi, kad tokia jauna dirba. Bet greičiausiai tiesiog padeda savo šeimai vasaros metu.
- Būtų neblogai padirbėti. Bet aš čia negyvenu. Atvykau į Godriko Daubą iš Londono reaktyviniu autobusu. Gal ir galėčiau čia juo atvykti kiekvieną dieną. - Jai paklausus kokių sulčių nori atsakė. - Šaltų jei galima ačiū. - Paėmė saldainį. - Ačiū. - Padėkojo.
Jam atrodė, kad būtų neblogai susitikti su kažkuo vyresniu, nes Adrijo nuomone ši mergaitė negalėtų imti ir jo įdarbinti. Juk dar buvo vaikas. Adrijas neišmanė visko apie šį pasaulį. Tokį tolimą jam. Bet suprato, kad vaikai tikrai negali spręsti įdarbinti žmogų ar ne.
Maistas jam patiko. Buvo tikrai alkanas ir lėkštė greitai ištuštėjo. Dabar beliko susimokėti. Todėl laukė, kol kas nors prieis ir jis galės tai padaryti.

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 68
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Ats: Restoranas ,,Išburk laimę''
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
- Na, gali kada užsukti pas mus. Tada vyresnioji sesuo tave gal priimtų. Restoranas yra mano, bet ji sprendžia ką priimti. Ką manai dėl kito penktadienio?
Tarė Brita, nalabai tikra ar Arven sutiktu avesti svečių. Nors gerai pagalvojus ji pati labai nori kad atsirastu naujų darbuotojų tada ji galėtų daryti namų darbus užduotus vasarai. Tad Adrijo prisijungimas palengvintu visų jų našta. Pagalvojusi ji paklausė:
- O kuo tu norėtum dirbti? Virėju, indų plovėju, padavėju ar valytoju? Kolkas gali rinktis iš šitų keturių profesijų. O mums labiausiai reikia virėjų bei kepėjų.
Paėmusi pinigus iš berniuko ji pradėjo galvoti O kodėl gi mums nepakabinus skelbimo Hogvartse? Ten kaip tik yra skelbimų lenta. Taip pagalvojusi ji nusprendė dar pasitarti su sese.
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?

Ats: Restoranas ,,Išburk laimę''
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
- Penktadienį. Gerai. Bet žinai, galėsiu dirbti tik vasarą. Kaip ir tu. - Jam nebuvo jokio skirtumo kurią dieną atvykti. Dabar Adrijo gyvenimas priklausė tik jam. Nereikėjo niekam atsiskaityti. Aišku vaikų namuose jį užverstų klausimais. Kaip ir dabar, kai kažkur ilgai užgaišta. Bet kol kas išsisukdavo. Neketino niekam aiškintis. Juk buvo suaugęs žmogus įstrigęs vaiko kūne. Jam reikėjo pinigų ateičiai. Kai nebebus galima prisiglausti už mokyklos ar vaikų namų sienų.
- Nemoku nei virti, nei kepti. Būtų baisu jei pradėčiau gaminti. - Nusijuokė. - Nuvaryčiau jus į bankrotą. - Pasakė.
- Galiu būti padavėju. Arba valytoju. - Kai ji vėl priėjo susimokėjo už maistą. Jautėsi kuo geriausiai. Pagaliau buvo sotus ir pailsėjęs po savo klajonių. Jei dar pavyktų padirbėti. Tik kad labai jau ne daug tos vasaros beliko. Pamanė. Kažin ar toji Britos sesuo priims mane tokiam trumpam laikui. Juk geriau būtų turėti darbuotoja, kuris dirbs ilgai. Nei tokį kaip aš. Svarstė.

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 68
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Ats: Restoranas ,,Išburk laimę''
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
- Puiku. Tai kitą penktadienį tu gali ateiti čia ir tada mes nueitunėme pas mus. Ten jau mano sesė nuspręs priimti tave ar ne. O jeigu nemoki gaminti tai tada gali dirbti padavėju.
Nusijuokė Brita. Tada tarė:
- Na, galėsi dirbti per atostogas. Kaip ir aš. O gal tu galėtum pakabinti skelbimą savo bendrąbutyje, mes jieškome darbuotojų?
Nežinodama ką daugiau pasakyti pradėjo galvoti, Kaip turėtų atrodyti tas skelbimas gal taip:
DĖMESIO!
Jieškome darbuotojų kurie galėtų dirbti per atostogas restorane? Jei taip tai laukiame jūsų restorane ,,Išsiburk laime'', Gordriko dauboje.
Tada mergaitė nubėgo į virtuvę pasakyti Arven kas jų laukia.
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?

Ats: Restoranas ,,Išburk laimę''
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Taigi viskas buvo puiku. Jis sotus ir pasirengęs dar kur nors nuvažiuoti. Visai nenorėjo grįžti į vaikų namus. Paskui jį ten sekiojo tokia porelė. Dvynukai visai mažiai. Gal kokių penkerių ar panašiai. Tie vaikai jam pradėjo nusibosti. Na taip, jie ieškojo vyresnio užtarėjo ir šilumos. Bet jis nei nemanė būti tokiu žmogumi. Žodžiu ten grįžti planavo tik vakare. Kai tie mažiai sumigs.
- Gerai. Galėsiu dirbti padavėju. Jei tavo sesuo mane priims. O skelbimus galėsiu pakabinti, bet žinai. Nemanau, kad atsiras daug mokinių, kurie galės darbuotis. Kai kurių gali neišleisti tėvai ar tiesiog jie dar jauni. Jums reiktų suaugusių darbininkų. Juk tai būtų pastoviau. Nes mokiniai galėtų dirbti tik vasarą. Ir tai tik vyresni. - Jis pabaigė gerti savo sultis. Per tą laiką svarstė kur čia dar galėtų nusitrenkti. Kol galvojo apie tai iš jo kišenės išropojo voras. Jį gavo dovanų per Kalėdas nuo vienos Varno Nago koledžo mokinės. Voriukas trumpai paropinėjo jam ant rankos. Paskui dingo kišenėje vėl. Mėlis. Toks buvo to padaro vardas mėgo tamsias kertes. O Adrijas vaikų namuose neturėjo kur jo laikyti. Todėl dažnai tekdavo nešiotis vorą su savimi. Keista, kad jis dar nepabėgo. Pamanė.
Volkeris atsikėlė nuo kėdės ir išėjo iš restorano.