0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 590
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Atrakcionų parkas
« Atsakymas #45 Prieš 4 mėnesius »
Sakura liūdnai šyptelėjo. Jai namuose nebuvo liūdna vienai. Tiesą pasakius, vienai gyventi auginant Deitą merginai labiausiai patiko. Tačiau... Na, kai namuose gyveno Dori, Sakura negalėdavo parsivesti vyriškos lyties svečių į namus. Ji vis kovojo ir kovojo su savo norais, tačiau Dori išsikrausčius ir vėl buvo paslydusi nemažai kartų. Tad galiausiai nusprendė, jog ilgalaikiai santykiai padės. Ir taip atsirado Džordžas. Bet baltapūkė nežinojo, kaip tai paaiškinti Nelannai. Ji žinojo apie kai kuriuos Sakuros nuotykius, tačiau tikrai ne apie visus ir apie tai kalbėti buvo gėda.
- Tiesiog... Tiesiog pamaniau, kad rimti santykiai man bus į naudą. Na, žinai. Kad tapsiu... stabili, - vos surado bent kažkiek tinkamą žodį. - Bet Džordžas nepatinka mano tėčiui. Nepatinka ir Juzefui. Ir jie Džordžui nepatinka.
Apie tai kalbėtis - išties nelengva. Taip norėjosi temą nustumti šalin nuo draugystės su Džordžu...
- O kaip tu, tikriausiai neimsi Tikučio į keliones, - nusišypsojo. - Jis bus su mama? Kartais aš galvoju, kad per mažai laiko skiriu Deitui, - nusijuokė. - Tikrai galėčiau pasiimti jį kur nors dažniau.
Taip, kalba apie gyvūnus buvo kur kas paprastesnė.
Sakuros visai neramino pasakymas, jog iš šio rato gal iškristi sunkiau, nei nuo šluotos. Ji giliai kvėpavo, nes ratas jau ėmė suktis ir merginos jau šiek tiek pakilo aukštyn. Mėlynakė manė, kad bus labai labai baisu iškart, kai tik jos ims kilti. Tačiau kol kas nebuvo.
- Dabar nėra baisu, - kiek sutrikusi pasakė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Sakura Levins »

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • Hilerė praktikantė
 • ****
 • 330
Ats: Atrakcionų parkas
« Atsakymas #46 Prieš 4 mėnesius »
Ratas judėjo. Nelanna dairėsi į šonus ir galvojo apie tai, ką prieš akimirką pasakė Sakura. Draugei norėjosi stabilaus gyvenimo. O ji pati kaip tik ruošėsi sprukti iš ramaus, stabilaus gyvenimo pas mamą. Ir iškeliauti. Jei tik ras geradarių, galinčių kartu su savimi į kelionę pasiimti merginą, ką tik baigusią Hogvartsą, ir norinčią būti hilere.
- Kaip gaila, kad nei tėčiui, nei profesoriui Levinsui nepatinka tavo draugas. Bet gal tam yra priežastis? - susimąstė. Jai taip pat norėjosi pamatyti naująjį Sakuros vaikiną ir susidaryti savo pačios nuomonę apie jį.
Apie Tikutį ji, tiesą sakant, nebuvo pagalvojusi. Kur ji turėtų dėti didžiulį paukštį kelionių metu?
- Taip, tikriausiai teks jį vėl palikti mamai...,- nuliūdo. - Bet labai norėčiau rasti kokią išeitį. Būdą jam keliauti kartu su manimi. Nors tikriausiai pirmiau turėčiau pramokti amato ir įsitvirtinti, kad galėčiau vežtis ir drontą.
Ratui sukantis, Nelanna vis žvalgėsi į apylinkes. Štai jau matosi kelių žemesnių namų stogai. Žmonės apačioje atrodė tokie mažyčiai. Dar šiek tiek ir visą atrakcionų parką galės pamatyti iš viršaus. Visai kaip skrendant šluota.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 590
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Atrakcionų parkas
« Atsakymas #47 Prieš 4 mėnesius »
Sakurą akimirką spoksojo į tolį šaltu veidu. Taip ir skambėjo Nelannos žodžiai mintyse: bet gal tam yra priežastis? Bet gal tam yra priežastis? Bet gal tam yra priežastis?.. Dabar baltapūkė jį girdėjo tarsi aidą, kuris slėgė. Kodėl visiems nepatinka Džordžas?
- Nėra, - galiausiai pasakė Sakura papurtydama galvą. - O tu mokykloje nespėjai įsižiūrėti kokio nors septintakursio varnanagio? - dabar jau nusišypsojo. Gal taip pavyks pakeisti temą? - Manau, kad Tikutis galės su tavimi keliauti ateityje, kai įsitvirtinsi, - padrąsinamai tarė.
Jos jau pakilo visai į viršų ir merginai buvo taip keista, kad jos nekaustė baimė. Ratas sukosi ramiai ir lėtai, jo nereikėjo valdyti. Levins dairėsi.
- O tu žinai, labai gražu, - pasakė ji draugei. - Nelabai yra tekę taip stebėti panoramą. Juk žinai, kad nemoku skristi šluota, - nusijuokė. - Bet turbūt jausmas visai kitoks? Na, ar įmanoma skristi taip lėtai, ramiai ir grožėtis? Niekada taip negalėčiau, - toliau juokėsi.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • Hilerė praktikantė
 • ****
 • 330
Ats: Atrakcionų parkas
« Atsakymas #48 Prieš 3 mėnesius »
Nelanna nusprendė toliau neplėtoti temos apie Sakuros vaikiną. Matėsi, kad draugė nenori apie jį kalbėti. Ji tik tikėjosi, kad kada nors ateis laikas, kai Sakura nuspręs išsipasakoti. Bet tik ji pati galės nuspręsti, kada tas laikas atėjo. Nelanna jos tikrai nespaus.
- Juk žinai, kad mokykloje neturėjau laiko vaikinams, - šyptelėjo. - Visą laiką skyriau mokslams. O tą kartą, kai mama atgabeno man Tikutį, to laiko liko dar mažiau. Turėjau rūpintis augintiniu.
Apie Sakuros nesugebėjimą skristi ji jau buvo pamiršusi. Spėliojo, kiek draugė graužiasi dėl to, kad netenka galimybės iš aukštai matyti miestą ir laukus. Ją pačią sesuo buvo pamokiusi skraidyti, jos nuolat išeidavo į gamtą, kur toliau nuo žiobarų akių, ir skraidydavo.
- Šluotų yra visokių, ne visos yra skirtos kvidičui ar greitam keliavimui. Tad tikrai galima rasti tokią, kuria pavyktų skristi lėtai. O žinai, - po akimirkos pridūrė, - visai nebloga verslo idėja, jei tokios veiklos dar nėra. Rengti burtininkams ekskursijas šluotomis. Ir iš aukštai rodyti vietoves. Gal net pavyktų sukurti saugias šluotas, kurios sektų paskui vadą, ir kurių pačiam nereikėtų valdyti.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 590
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Atrakcionų parkas
« Atsakymas #49 Prieš 3 mėnesius »
Ratas jau apsisuko vieną kartą. Dabar sukosi antrą. Sakura nudžiugo, nes iš pradžių galvojo, jog suksis jis tik vieną kartą. Per vieną kartą niekaip nespėtų tinkamai pasigrožėti panorama.
- Gal ir gerai, kad skyrei prioritetą mokslams, - pasakė Sakura. - O aš pasielgiau kvailai. Nors Hogvartsą ir baigiau išties neblogais pažymiais, bet po to nieko nesiekiau, - atsiduso. - Aišku, dar nėra vėlu pradėti kažką keisti, bet...
Nelannos pasakojimas apie šluotas nepadėjo pakeisti baltapūkės nuomonės apie jas. Tai jai vis tiek atrodė labai pavojinga.
- Na, ant tokios šluotos, kurios nereikia pačiam valdyti, galbūt ir sutikčiau skristi. Tačiau šluota tokia plona. O žmogus būna taip aukštai. Kadangi nemoku skraidyti, tai nežinau, kaip ten yra iš tikrųjų. Bet dabar atrodo, jog jeigu sekundėlei prarasi pusiausvyrą, tai gali ir nukristi... Skaičiau knygą tų, kurie nėra burtininkai. Tai ten rašoma apie įsivaizduojamą magijos pasaulį ir apie tai, jog burtininkai naudojasi skraidančiais kilimais. Štai, jie man atrodytų praktiškesni už šluotas, nes mažesnė tikimybė nukristi, - nusišypsojo.
Joms grožintis vaizdu ir kalbantis visai netikėtai ėmė stipriai niauktis.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • Hilerė praktikantė
 • ****
 • 330
Ats: Atrakcionų parkas
« Atsakymas #50 Prieš 3 mėnesius »
Nelanna galvojo, kad galės tik kartą apžiūrėti panoramą, dėl to labai stengėsi pamatyti kuo daugiau vaizdų. Ratui nesustojus, ji apsidžiaugė. Bet taip pat jai buvo neramu, kad padarė kažką neteisėto.
- Gal mes turėjome išlipti pačios? - sutrikusi paklausė. - Kai įlipome, ratas juk taip pat judėjo, nebuvo sustojęs vien tik mus įlaipinti.
Blogiausiu atveju, jei žiobarai prisikabintų, tektų panaudoti magiją. Arba būtų galima iškeliauti oru..
- Skraidyti su šluota reikia įprasti. Taip, iš pradžių būna nepatogu, bet ilgainiui pripranti, - nusišypsojo. - Aukščiausios rūšies kvidičo prekėse mačiau parduodamas šluotas su balneliu, tarsi žiobarų dviračio. Įdomu būtų išbandyti, nors ir esu pripratusi prie standartinės. Beje, skraidantys kilimai prieš daug metų buvo naudojami ir Didžiojoje Britanijoje, bet, įvedus Draudžiamų užkerėti daiktų registrą, į šalį draudžiama įvežti skraidančius kilimus. Taip pat ir užkerėti juos čia, nes tai Žiobarų darbo produktas. Bet kitose šalyse, daugiausiai Azijoje, vis dar galima naudotis skraidančiais kilimais. Gal tą žiobarų knygą parašė koks nors Nevertėlis iš Azijos?
Besidalinant perskaityta informacija, Nelanna nepastebėjo, kaip pradėjo temti.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 590
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Atrakcionų parkas
« Atsakymas #51 Prieš 3 mėnesius »
Sakura sukluso. Apsidairė.
- Tikriausiai ne... - pasakė. - Regis, rate sukasi tie patys žmonės.
Tačiau vis dėlto ji nebuvo tuo tikra. Gal joms reikėjo išlipti? Gal kiti nusipirko kelis bilietus?
- Jeigu kas nors ką nors mums sakys, paaiškinsime, kad nežinojome...
Sakura dairėsi toliau, bet jai ėmė darytis baisoka. Oras greitai keitėsi. Ėmė pūsti stiprus vėjas, kuris judino kabiną. Keli lietaus lašeliai atsidūrė ant baltapūkės odos.
- Oho, na, jei šluota būtų su balneliu, tikrai norėčiau pabandyti, - nusišypsojo stengdamasi ignoruoti orą. - Aišku, jos bus labai brangios. Tikrai negalėčiau nusipirkti... Nežinojau, kad skraidantys kilimai egzistavo! Ar, juolab, dar kažkur egzistuoja! Tačiau šluotas gamina ir tie, kurie nėra burtininkai. Žinoma, jos skirtos šluoti, - nusijuokė. - Juk būtų galima kurti specialius kilimus, kurie, kaip ir šluotos, būtų skirti skraidymui, - svarstė. - O kilimų, kuriuos gamino tie, kurie nėra burtininkai, neužkerėti.
Ir štai, atėjo akimirka, kuomet nebebuvo galima ignoruoti netikėtai subjurusio oro. Mat iš dangaus pasipylė stiprus lietus. Sakura jautė, kaip jos plaukai ir drabužiai ėmė šlapti. Dabar merginos buvo beveik viršuje. Kabina stipriai susiūbavo.
- Ai! Man tai visai nepatinka!

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • Hilerė praktikantė
 • ****
 • 330
Ats: Atrakcionų parkas
« Atsakymas #52 Prieš 3 mėnesius »
Sakura nemanė, kad ratu galima važiuoti tik vieną kartą, bet Nelanna vis tiek nerimavo, kad jos padarė kažką netinkamo. Ji stengėsi į tai nekreipti dėmesio ir tiesiog mėgautis miesto vaizdais, matomais iš aukštai. Bet akivaizdžiai bjurstantis oras tam trukdė. Pradėjo lyti, sukilo vėjas. Nelannai tai visai nepatiko. Kitokiomis aplinkybėmis ji mielai būtų pratęsusi su Sakura pokalbį apie šluotas ir skraidančius kilimus, bet ne šį kartą.
Draugė taip pat nebuvo patenkinta pasikeitusiu oru. Ir net nereikėjo stebėtis, kodėl. Toks oras bet kam gali sugadinti nuotaiką.
Ratas vis dar lėtai sukosi. Staiga žemę sukrėtė stiprus griaustinis, po kelių sekundžių plykstelėjo žaibas. Apžvalgos ratas sudrebėjo ir... sustojo!

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 590
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Atrakcionų parkas
« Atsakymas #53 Prieš 3 mėnesius »
Joms esant aukščiausioje apžvalgos rato padėtyje ne taip jau ir toli blykstelėjo žaibas. Sakura krūptelėjo. Šiaip tokių dalykų ji nebijojo, nes buvo pripratusi prie įvairiausių oro sąlygų, tačiau dabar, esant tokioje padėtyje...
Kabina siūbavo, o mergina užsimerkė ir laukė, kol atsidurs žemai ir galės išlipti. Pajuto, kad apžvalgos ratas dabar stovi vietoje.
- Tikriausiai kiti žmonės dabar išlipa, tuoj ateis ir mūsų eilė, - pasakė baltapūkė draugei.
Tačiau jos, būdamos pačiame viršuje, kaip nejudėjo, taip nejudėjo. Sakura jau buvo kiaurai permirkusi.
- Labai atsiprašome už nepatogumus, tačiau apžvalgos ratas sugedo. Prašome ramiai sėdėti savo kabinose ir stipriai laikytis, - pasigirdo balsas per garsiakalbį.
Sakura atsimerkė. Pasidarė nežmoniškai baisu. Dabar pasigailėjo, kad vis dėlto nemoka keliauti oru.
- Nelanna, ką darysime?
Diena, turėjusi prasidėti taip smagiai, virto tarsi katastrofa.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • Hilerė praktikantė
 • ****
 • 330
Ats: Atrakcionų parkas
« Atsakymas #54 Prieš 2 mėnesius »
- Kodėl būtent šiandien?.. - su apmaudu balse paklausė varniukė. Susitikimas su geriausia drauge po ilgo jų nesimatymo turėjo būti tobulas. Bet štai... Gamta nusprendė priešingai.
Įprastu atveju būtų visai įdomu stebėti lietų ir žaibus, sėdint šiltuose namuose, galbūt prie židinio ugnies. Bet tik ne tuomet, kai esi apžvalgos rato viršuje, atviroje kabinoje. Dabar net nebuvo tikslo burtais išsidžiovinti drabužių, nes tuoj jos vėl būtų šlapios.
- O, sugalvojau! - Nelanna išsitraukė iš vidinės kišenės saugiai paslėptą lazdelę. - Impervius!
Jas apgaubė nematoma apsauga, kuri atmušė lietaus lašus ir taip sustabdė jas nuo tolimesnio mirkimo lietuje.
- Kuriam laikui bus gerai. Tik gerai būtų sušilti.. Kas nesusirgtume iki kol mus nuleis žemyn.
Gerai būti burtininke, jau ne pirmą kartą galvojo Nelanna. Ir jai vėl pasidarė gaila tų, kurie neturėjo magiškųjų sugebėjimų.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 590
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Atrakcionų parkas
« Atsakymas #55 Prieš 2 mėnesius »
Sakura nelabai gebėjo blaiviai mąstyti stresinėse situacijose. Laimei, už jas abi pamąstė Nelanna. Ji panaudojo kerus ir dabar ant merginų nebekrito galingi lietaus lašai. Tačiau buvo šalta.
- Šauniai sugalvojai, - pagyrė draugę, bet balsas tikrai neskambėjo džiaugsmingai, nes baltapūkė vis tiek labai bijojo. - Kaip manai, kada mus nuleis žemyn?
Ar joms ilgai teks laukti? Ką dar jos galėtų padaryti? Ar kuriai nors pavyktų paversti kokį nors daiktą nešykle? Sakurai - kaži... Ji niekuomet to nėra dariusi. O reikėtų pasipraktikuoti, pagalvojo. Iš kitos pusės, ką pamanytų tie, kurie nėra burtininkai, jeigu merginos tiesiog skradžiai žemę prasmegtų? Ar jie jų pasigestų? Gal ne? Bet negalima rizikuoti...
Apie tai begalvojant užpūtė stiprus vėjo gūsis. Jis ėmė baisiai judinti kabiną. Sakura suspiegė ir akimirksniu persikraustė prie Nelannos, įsikibo jai į ranką.
- O jei nukrisime? - baimingai paklausė.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • Hilerė praktikantė
 • ****
 • 330
Ats: Atrakcionų parkas
« Atsakymas #56 Prieš 2 mėnesius »
Nors lietus nebetrukdė, Nelannai vis tiek buvo šalta. Lietuje kiaurai permirkę drabužiai glaudėsi prie kūno ir mergina ėmė drebėti. Reikėjo kažką daryti.
- Mes juk raganos, ar ne? - sušnabždėjo sau tyliai. - Baigėme Hogvartsą tikrai gerais pažymiais. Turime rasti išeitį...
Nelanna dar kartą išsitraukė lazdelę ir mostelėjo ja, nukreipusi į draugės, po to į savo drabužius. Karšto oro gūsis pamažu išdžiovino abiejų merginų drabužius, o anksčiau panaudoti kerai neleido lietaus lašams dar kartą jų sušlapinti.
- Impervius! - dar kartą, dėl viso pikto, panaudojo burtus. Naujas apsauginis sluoksnis pakeitė ankstesnįjį. - Ką gi, šitaip turėtume išlaukti, kol būsime nuleistos. Bet tikriausiai teks prieš nusileidžiant panaikinti apsauginių kerų poveikį. Žiobarai tikrai susidomėtų, kodėl mes sausos.
Netikėtas stiprus vėjo gūsis sudrebino jų nedidelę atvirą kabiną. Nelanna persigando, bet stengėsi išlikti rami. Matėsi, kad Sakura bijo labiau, nei ji, tad turėjo pasistengti dėl draugės. Dvi panikuojančios varniukės apžvalgos rato viršuje - ne itin geras derinys. Sakura įsikibo jai į ranką ir tai buvo geras įrodymas, kad draugė apimta baimės. Nelanna ją švelniai apkabino.
- Viskas bus gerai, mes išsikapanosim. Jei pasijustum geriau, galiu tave pririšti prie sėdynės ranktūrių, - nusijuokė. - Neturėtų būti sudėtinga išburti virves, ar ne?

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 590
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Atrakcionų parkas
« Atsakymas #57 Prieš 2 mėnesius »
Netrukus Sakurą užliejo šiluma.
- Ak, ačiū, Nelanna, - palaimingai tarė baltapūkė.
Ir taip, jos išties Hogvartsą baigė gerais pažymiais. Tačiau panašiose situacijose Sakurai nepavykdavo rasti išeities. Kerint buityje problemų nekildavo, bet jei kokia problema... Gerai, kad šalia Nelanna.
- Aha, tikrai. Nieko, paskui nueisim kur nors už kampo ir išsidžiovinsime. Na, žinoma, jei čia nereikės būti iki ryto.
Sakura sėdėjo Nelannos glėbyje ir pasijuto visai kaip vaikas. Dabar vėjas jau nebuvo stiprus, tačiau negalėjai žinoti, kada vėl užeis jo gūsis.
- Pasistengsiu susiimti, - pabandė nusišypsoti Sakura. - Nelabai žavi mintis būti surištai, - nusijuokė.
Netikėtai apžvalgos ratas pajudėjo, kiek pasisukęs sustojo. Sakura krūptelėjo. Vėl stipriai išsigando. Tačiau pamačius, kas vyksta, baimė ėmė slūgti. Regis, atrakcionas vėl ėmė veikti, o žmonės po truputį buvo iš jo išleidžiami.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • Hilerė praktikantė
 • ****
 • 330
Ats: Atrakcionų parkas
« Atsakymas #58 Prieš 2 mėnesius »
Ir taip kurį laiką jos sėdėjo apsikabinusios. Nelannai buvo gera leisti laiką su geriausia drauge. Dažnai ji jausdavosi taip, tarsi Sakura būtų jos sesė, o ne draugė. Ir nenuostabu, kai kraujo giminyste su ja susieta sesė nebuvo jai artima. O artimesnio ryšio varniukei labai reikėjo. Visą vaikystę iki Hogvartso buvusi vieniša, ji nepaprastai apsidžiaugė mokykloje susipažinusi su Sakura ir greitai prie jos prisirišo. Dabar šio jų ryšio merginai kaip niekada reikėjo.
Ratas netikėtai pajudėjo. Apačioje, jau išlaisvinti iš rato žiobarai, nepaprastai garsiai reiškė dėkingumą ir džiaugsmą, kad pagaliau atsidūrė ant žemės. Cha, ką jie sakytų, jei būtų atsidūrę pačiame rato viršuje, kai tas buvo sustojęs, mąstė Nelanna.
- Žinai, mums reikėtų išmokti keliauti oru... Gailiuosi, kad Hogvartse nepasinaudojau galimybe lankyti keliavimo oru pamokas.. Dabar šis sugebėjimas tikrai būtų pravertęs.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 590
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Atrakcionų parkas
« Atsakymas #59 Prieš 2 mėnesius »
- Tai iš tiesų būtų naudinga, bet ne man... Keliavimas oru man atrodo labai pavojingas dalykas, - nusišypsojo.
Mergina ėmė jausti pasitraukiančią baimę. Draugės leidosi vis žemiau ir žemiau. Lauke vis dar pliaupė, tačiau jos nebuvo šlapios. O turėjo būti. Tad baltapūkė atkerėjo jas ir štai, strazdanė vėl pajuto šaltą lietų. Pasidarė labai nemalonu, bet tuo pačiu galvoje sukirbėjo klausimas: nuo kada Sakura bijo lietaus?
Kai jau jos išlipo iš atrakcionio, Levins matė, jog nemaža žmonių dalis džiaugėsi. Darbuotojai visus kvietė po šalia aktrakciono esančiu stogu, atsiprašinėjo ir teisinosi, ėmė skaičiuoti, atidavinėti pinigus. Viena moteris buvo pikta, pradėjo šaukti ant darbuotojų, grasinti policija ir teismais.
- Gal tiesiog einam? - tyliai paklausė Nelannos mergina.