0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Burtininkė
 • ****
 • 289
 • Personažas priklausė Erkai Forrm
Teleskorija

  Roma keliavo ateities būrimo klasės link ir galvojo apie šiandienos pamokos temą. Šį būrimą ji pasirinko tik dėl Elliw. Dėl tos keistos mergaitės. Na, jau, tiesą sakant, merginos. Norėjo ją kaip nors nudžiuginti, nes matė, kad pamokose jai tekdavo tik peštis, o ji bent jau specialiai rietis nepradėdavo. Na, paskui, žinoma, neblogai pasitrankydavo teleskopu, bet vis tiek pradėdavo arba ne ji, arba ji, bet ne specialiai. Viskas būtų gerai, tačiau tamsiaplaukė kiek nerimavo, kad ši tema gali nepatikti kitiems mokiniams. Tuo labiau ji buvo girdėjusi Elliw minint kažkokias neLiucijas. Neįsivaizdavo kas jos, bet spėjo, kad ši tema joms nepatiks labiausiai.
  Pasiekusi klasę profesorė kiek nurimo. Stengėsi susikaupti. Vis dėlto norėjo normaliai pravesti pamoką. Nenorėjo, kad klasė taptų kiaulide ar vištide, tačiau spėjo, kad taip būtinai nutiks. Nerimą kėlė ir pirmakursis, kuris jau per pirmąją pamoką buvo spėjęs užsidirbti areštą. Profesorė taip negražiai tikėjosi, kad jis neateis. Taip, ji suprato, kad tai negražu, bet taip pat suprato, kad jam neatėjus bus geriau ir jai, ir jam. Su tokiomis mintimis ji kerais ant visų stalų sudėliojo po kelis teleskopus.
  Nuskambėjo varpas ir klasė prisipildė mokinių.
- Sveiki, - tarė bei nusišypsojo. - Šiandienos pamokos tema - teleskorija. Tai ateities būrimo būdas, kurio metu pasinaudojama teleskopu. Būrimas pakankamai paprastas. Taip, kitokių stengiuosi neparinkti. Šį būrimo būdą 2005 metais sukūrė škotė Arfilga Niegarja, - tarė bei padarė pauzę, leisdama keliems mokiniams užsirašyti informaciją, nors tokių tikriausiai ir nebuvo. - Jums, žinoma, reikės teleskopo. Taip pat išsiburto vandens. Jei kažkas nemokate išsiburti vandens prieikite. Aš išbursiu. Taip pat žmogaus, kurio ateitį norite sužinoti plauko. Taip pat mandragoros lapelio, mėnulio miltelių bei gabalėlio vienaragio rago. Siūlyčiau bandyti sužinoti savo ateitį, nes taip lengviausia, tačiau galite dirbti ir poromis ar grupėmis. Jūsų pasirinkimas, - tarė ir sustojo pailsėti. - Išsiburkite vandens ir užpilkite ant teleskopo. Siūlau burtis iškart ant teleskopo. Tada žiūrėdami pro jį išsiraukite savo ar dar ko nors plauką bei ant teleskopo jį uždėkite. Tada pasinaudodami lazdele sukurta ugnimi sudeginkite jį bei likusius daiktus, - va čia ir prasidės bėdos. - Vėlgi jei to nemokate padėsiu. Neklauskite manęs kam viskas taip apsunkinta, - nusijuokė. - Atsakymas gaunamas įvairiomis formomis. Tad nenustebkite jei jį gausite kitaip nei jūsų draugas. Tačiau tas pats žmogus visada jį gauna taip pat. Na, atrodo viską pasakiau. Jei ne vadinasi visko nesugebėjau, - gūžtelėjo pečiais ir dar kartą nusijuokė. - Na, sėkmės dirbant. Papildomų teleskopų turiu, todėl prieikite jei būrimas nepavyks, tačiau prašyčiau jais nedaužyti kitiems galvų, - pasakė profesorė bei nusišypsojo.

(Praktika parašyta post'e. Galite daužytis teleskopais, juos gadinti ar dar ką nors daryti. Jei reikės mano post'o parašykite AŽ. Bent trys post'ai. Praktika iki sausio 2d. Sėkmės.)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Roma Keit »

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VII kursas
 • *
 • 903
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Antra ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Teleskopas stovėjo ant stalo. Teleskopas stovėjo ant stalo. Teleskopas stovėjo ant stalo. Teleskopas stovėjo ant stalo. Teleskopas... Pala, kodėl ant stalo tiek daug teleskopų? Tai, žinoma, džiugino, tačiau kartu buvo ir kiek keista. Ir įtartina, žinoma. Ar tik nebus pasidarbavusios tos bjaurios mergiūkštės? Tai buvo tiesiog siaubingai nelogiška, bet kas jas ten žino? Iš tokių bjaurybių galima tikėtis visko. O štai Elliw buvo gera mergaitė, taigi ji bandė suprasti, kur atsidūrė. Jeigu ji pamokoje, reikia mokytis. Bet kaip žinoti, ar taip ir yra?
- Ar aš pamokoje? - garsiai paklausė ir skubiai pamiršo tą mintį. Geriau pasiimti teleskopą ar du ir gerai juos apžiūrėti. Bent iš tolo prietaisai atrodė sveikutėliai, tad velsietė jautėsi patenkinta. Taigi paėmė vieną iš jų ir pradėjo tyrinėti. Taip, jis buvo nesudaužytas. Bent kartą gyvenime pasisekė, ar ne?
Deja, sulig ta mintimi (Elliw nespėjo jos netgi pamiršti) prietaisas išsprūdo iš rankos ir garsiai nukritęs ant grindų sudužo.
- MANO TELESKOPAS!!! - suklykė klastuolė.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

 • V kursas
 • *
 • 674
 • Taškai: 213
 • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Antra ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Teleskopas stovėjo ant stalo. Tai buvo taip absurdiška, kad Eion nusprendė gerai paerzinti šitą profesorę. Nuo pat pirmos pamokos, kai gavo areštą už nieką, elgėsi šitose pamokose kaip pelė po šluota. Žinoma, tai nereiškė, kad atlikdavo pamokos darbą, tačiau nieko nei laužė, nei erzino. Vis dėlto elliwitu užsikrėtusiai profesorei reikėjo parodyti jos vietą. Daugiau ji šio klastuolio neerzins!
Apsidairęs iš karto pamatė tą išprotėjusią teleskopų maniakę. Kad apie ją išgirstum, nereikėjo su niekuo bendrauti - Eion neturėjo nė vieno draugo. Netgi nė vieno žmogaus, kurio egzistenciją pakęstų. Ir vis tiek puikiai žinojo apie tą keistuolę. Atsistojo iš įprastinės vietos klasės gale ir prisivertė nueiti iki išsigimėlės su teleskopu. Nuo savo stalo prietaiso, žinoma, nepaėmė. O kam reikia, kai jų čia pilna visur?
- Ko tu rėkauji? - nepatenkintas paklausė, kai nespėjus prieiti teleskopų maniakė pradėjo klykauti apie tą kvailą daiktą. Čiupo vieną nuo jos stalo ir įbruko į rankas. - Turėkis ir užsikišk!
- Paėmė dar vieną ir apžiūrėjo. Pasvarstė, ar neverta vožtelėti juo Elliw į galvą, bet apsigalvojo. Geriau jau perzinti profesorę. Taigi dabar priėjo prie jos ir parodęs teleskopą įžūliai išrėžė:
- Argi nematai, kad šitas teleskopas niekam tikęs? Kaip aš su tokiu turiu atlikti pamokos darbą?!
Stovėjo visai netoli, o dabar dar ir paleido prietaisą profesorės link. Jeigu pasiseks, jis pataikys į galvą lygiai taip pat sėkmingai, kaip andai tą padarė čiaupas.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Mulungu Kinyonga

 • II kursas
 • *
 • 165
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Antra ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Mulungu vis dar nepriprato prie naujojo būvio. Jis buvo labai draugiškas vaikas, ir tai, kad kai kurie mokiniai jo dabar bijojo, gerokai skaudino. O ir profesoriai tikrai ne visada būdavo patenkinti, jeigu vaiduoklis apsireikšdavo pamokose. Tik ką daryti, kad šis vaiduoklis labai norėjo mokytis? Vis dar ne viską suprato, kas šnekama angliškai, vis dar painiojo žodžius “skanaus”, “ačiū” ir “labas”, tačiau stengėsi. Norėjo būti tas kompanijos siela, kuris buvo iki mirties. Ją, tiesa, prisiminė gana sunkiai.
Dabar paskui kelis mokinius keliavo ateities būrimo klasės link. Tėvas nebūtų patenkintas, kad sūnus lanko šią pamoką - tokiems reikalams gentyje egzistavo šamanai. Pirmojo genties medžiotojo sūnus neturėjo užsiimti magija. Tiesą sakant, viskas Hogvartse ėjo prieš berniuko prigimtį. Bet čia jam buvo labai įdomu. Bet jis nė nebuvo tikras, kad tėvas tikrai žino, kad jo sūnus žuvo.
Keliaujant link klasės Mulungu prasilenkė su keliais kitais vaiduokliais. Gerai, kad jie buvo draugiški, tad pamažu Mulungu susirado draugų. Jie buvo kitokie nei gyvi žmonės, tačiau vis tiek buvo visai smagu. Tik tiek, kad naujieji draugai visai nenorėdavo eiti į pamokas. Tai šiek tiek liūdino: būtų labai smagu, jeigu klasė prisipildytų mirusiųjų!
Galiausiai pasiekė kabinetą, kuriame dabar vyko pamoka. Įskrido į klasę per uždarytas duris ir sau įprastiniu garsumu (t.y. taip, kad net stiklai sudrebėjo) pasisveikino:
- SKANAUS!
Turbūt pirmas forumo veikėjas, miręs du kartus.
Pirma mirtis
Antra mirtis

Rašantys paslapčių kambaryje: jeigu pageidaujate, galite naudoti kabančią negyvą Mulungu dvasią kaip NPC.

SKANAUS!

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Burtininkė
 • ****
 • 289
 • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Antra ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
  Pamoka prasidėjo sklandžiai. Rodės, Elliw džiaugėsi pamačiusi tiek daug teleskopų, o tai profesorę džiugino. Ji nerimavo dėl tos keistos mergaitės. Atrodė, kad ji jau turėjo būti baigusi Hogvartsą. Tai reiškė tik vieną - ji neišlaiko egzaminų. Ji dėl to nekalta. Ji nekalta, kad jos atmintis tokia prasta. Jei galėčiau jai padėčiau. Bet kaip ją mokyti, kad po to ji ką nors prisimintų? Pagalvojo moteris.
  Deja, ilgai galvoti ji negalėjo - Eion jau artinosi prie Elliw. Gerai nebus. Pagalvojo ir neklydo. Jis iškart pradėjo reikšti nepasitenkinimą Elliw, tačiau kitas jo veiksmas nustebino tamsiaplaukę. Jis jai padavė teleskopų. Romai tai pasirodė labai mielas žingsnis. Vienaip ar kitaip jau pažanga, todėl norėjo jį pagirti, tačiau nespėjo - jis su pretenzijomis atėjo pas ją.
- Norėtum atliktum, - mįslingai tarė. Neturėjo ko ir bepridėti. Norai jį pagirti dingo iškart.
  Paskui ji pastebėjo į ją skrendandį teleskopą. Moteris ramiai pasilenkė, todėl šis praszvimbė pro ją ir atsimušė į lentą. Šis berniuko gestas jos nenustebino.
- Tu nuspėjamas, - ramiai pasakė, o tada nuo jo nusisuko. Jai smagiau buvo žiūrėti į kitus mokinius. Į tuos, kurie dirbo.
  Kiek laiko viskas buvo gerai, tačiau ji išgirdo garsų skanaus. Tas žodis nuskambėjo taip, kad Romai net pasirodė, jog langai ir grindys suvirpėjo. Bet labiausiai ją nustebino tai, kad ji negirdėjo atsiveriančių durų. Profesorė sutrikusi atsisuko. Atsisukusi pamatė vaizdą, kuris viską paaiškino ir leido nusiraminti.
- Labas, - nusišypsojo. Tiksliai nežinojo ką reiškia skanaus, tačiau nemanė, kad vaiduoklis būtent tą norėjo pasakyti. Matė, kad jis svetimšalis. - Ateik. Tik gal galėtum kalbėti kiek tyliau? Dėl manęs galėtum ir garsiai, bet šioje klasėje yra žmonių, kuriems viskas netinka ir neabejoju, kad pradėtų reikšti pretenzijas, - tarė ir piktai dėbtelėjo į Eion. Moteris nebuvo prieš, kad jos pamokoje būtų vaiduoklis. Vis dėlto vaikas, kuris akivaizdžiai norėjo eiti į pamokas. Nesvarbu gyvas ar miręs. Tai profesorę tik džiugino, todėl bent trumpam jos veide atsirado plati šypsena.
- Atleisk, kad klausiu, bet kada mirei? Žinau, tai neetiškas klausimas, tačiau man įdomu todėl, nes niekada anksčiau tavęs nemačiau. Beje, smagu, kad vis tiek eini į pamokas, - tarė atsisukusi į vaiduoklį bei nusišypsojo. Su juo bendrauti buvo kur kas maloniau nei su berniuku, kuris tik svaidėsi teleskopais. Nors, tiesą sakant, Roma norėjo paklausti kodėl jis paprasčiausiai neišeina, tačiau suprato, kad to geriau nedaryti.

*

Neprisijungęs Mulungu Kinyonga

 • II kursas
 • *
 • 165
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Antra ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Profesorė jį pastebėjo, tad Mulungu veide atsirado šypsena. Nors ji buvo moteris, bijoti neverta.
- Kiek Tyliau?! - baisiausiai apsidžiaugė. Anksčiau, kai dar buvo gyvas, pažinojo mergaitę, vardu Truputį Tyliau. Galbūt jos giminaitės? Šito vaiduoklis angliškai paklausti, deja, nemokėjo, tad tiesiog prisistatė: - Mulungu!
Žinoma, padarė tą lygiai taip pat garsiai. Perregimu pirštu bakstelėjo sau į krūtinę, kad būtų aišku: Mulungu yra ne kas kitas, o jis.
Kiek Tyliau toliau kalbėjo, bet čia Mulungu anglų kalbos žinių neužteko. Jis įdėmiai klausėsi, profesorei pažvelgus į mokinį, nukreipė ir savo žvilgsnį į jį. Deja, suprato tik vieną žodį - mirei. Vos tik tapo vaiduokliu išmoko reikiamą frazę angliškai, tad nė kiek ne tyliau pratarė:
- Aš miręs!
Ši profesorė jam patiko. Buvo draugiška ir maloni. Turbūt nepraleis nė vienos jos pamokos, kad ir kaip tai nepatiktų tėvui.
Turbūt pirmas forumo veikėjas, miręs du kartus.
Pirma mirtis
Antra mirtis

Rašantys paslapčių kambaryje: jeigu pageidaujate, galite naudoti kabančią negyvą Mulungu dvasią kaip NPC.

SKANAUS!

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

 • V kursas
 • *
 • 674
 • Taškai: 213
 • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Antra ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Eion pasipiktino. Iš kur šitai profesorei žinoti, ko jis nori ir ko - ne! Akivaizdu, kad mano blogiausią. Tai labai įžeidė - ar bent jau berniukas apsimetė įsižeidęs. O dar ir teleskopas nepataikė į tą kvailą marmūzę! Norėjo griebti dar vieną ir šį kartą tiesiog trenkti mokytojai, bet kažkas užriko taip, kad, atrodė, ausų būgneliai sprogs. Nepatenkintas atsisuko ir pamatė vaiduoklį - tą patį, kuris anksčiau lankėsi magiškųjų gyvūnų priežiūros pamokoje. Jeigu aš būčiau vaiduoklis, nė už ką nesitrinčiau pamokose pagalvojo klastuolis ir atsisuko į artimiausią stalą. Čiupo nuo jo du teleskopus ir atsisuko į rėksnį.
- Ar tu gali užsičiaupti pagaliau?! Trukdai man mokytis!
Nepagalvojęs, kad vaiduoklio neužgaus, paleido astronomijos prietaisus tiesiai į jį.
- Tokiai rėksnei kaip tu gal ir tinka, kad čia kažkas rėkauja ir trukdo. Bet aš neketinu daugiau mokytis šito nesąmoningo dalyko, - atsisukęs į profesorę. Visiškai nenorėjo jos matyti, bet reikėjo paaiškinti, kokia nesąmonė yra ateities būrimas. Vis dėlto kol kas daugiau nieko nesakė - nužygiavo iki savo suolo klasės gale ir atsisėdo. Nė už ką čia daugiau nedirbs, o kol sugalvos, kaip dar pakenkti, ramiai pasėdės suole.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Alrisa Fuentes

 • VII kursas
 • *
 • 182
 • Taškai: 10
Ats: Antra ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Neįtikėtina, bet Alrisa dalyvavo pamokoje, ir ne bet kokioje, o ateities būrimo. Pastarąjį dalyką laikė absoliučia nesąmone, neverta laiko gaišimo. Tačiau netyčia pastebėjusi į Šiaurinį bokštą kopiančią Elliw negalėjo praleisti tokios smagios progos. Tačiau dabar kol kas gailėjosi čia užlipusi: praktika buvo susijusi su teleskopais, kas galėjo tą mergiotę visiškai išvesti iš proto, kabinete sukinėjosi vaiduoklis ir šviesiaplaukis pyplys. Tas klastuolis, nors dar buvo labai jaunas, rodė neblogą pavyzdį, kaip iš tikrųjų reikia elgtis pamokoje. Tiesa, tik neblogą, nes jis nesusiprato vožtelėti teleskopu bjaurybei į galvą. Tą apmaudžią sekundę Alrisa vos susilaikė nepuolusi iš suolo ir neatlikusi to pati. Visa laimė, berniokas nusviedė prietaisą profesorės pusėn. Irgi geras pasirinkimas, bet su šlykštyne peštis nepalyginamai smagiau.
-Na, ir ką gi mes čia turim? - nieko gero nežadančiu tonu pratarė ji, prisiartinusi prie Elliw. Mergina jau buvo atpažinusi vaiduoklį, todėl žutbūt siekė nepakliūti į jo akiratį. Laimei, šis kurtinančiai garsiai plepėjo su profesore, tad kuriam laikui buvo galima nusiraminti. - Teleskopų rojus, ką? - tarstelėjo ji, išplėšdama astronomijos prietaisą kvaišai iš rankų bei skambiai tvodama jai per galvą. Žinoma, toks paprastas dalykas negalėjo pasotinti nuotykių ištroškusios septintakursės. Alrisa pastatė daiktą atgal ant stalo ir išsitraukusi lazdelę piktdžiugiškai murmtelėjo:
-Flagrante. Štai, vėl gali jį turėtis. - paslaptingai šyptelėjo ji, atitoldama per kelis žingsnius. Neabejojo, jog bjaurybė puls prie savo brangenybės, tik šįkart...

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VII kursas
 • *
 • 903
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Antra ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Elliw niekaip negalėjo suprasti, kodėl jai taip nesiseka. Juk ji yra gera mergaitė, kuri stengiasi mokytis. Kodėl tada teleskopai nuolat dūžta, o bjaurios mergiūkštės tik ir taikosi sugadinti gyvenimą?
- Mano teleskopas! - baisiausiai apsidžiaugė, kai minėtas prietaisas netikėtai atsidūrė jos rankose. Pradėjo įdėmiai jį apžiūrinėti. Dabar jautėsi laiminga, nors visai netrukus pamiršo to priežastį. Svarbiausia, kad prietaisas sveikas, ar ne?
- Ačiū! - sušuko, nors neprisiminė, kodėl tai daro. Žodis tikriausiai buvo skirtas astronomijos prietaisui, mat jam padėkoti galima visada.
Bet argi gali gyvenime pasisekti? Galbūt, bet ne šįkart. Netrukus Elliw pajuto skausmą galvoje.
- Tai tu kalta! - suriko ir apsižvalgė. Netrukus pasišlykštėjo - pamatė ne ką kitą, o neLiuciją, kurios tiesiog negalėjo pakęsti. - Atstok nuo manęs!
Aišku, kad astronomijos prietaisas buvo prarastas. Jeigu jau ta bjauri mergiūkštė prisiartina prie teleskopo, gero nelauk. Reikėjo pagaliau ją gerai pamokyti. Atsistojo norėdama trenkti iš to, kurį turėjo rankose (tik iš kur jis čia atsirado?!), neLiucijai per galvą, bet netrukus pamatė visai netoli jos dar vieną. Visiškai sveiką teleskopą.
- Mano teleskopas! - baisiausiai apsidžiaugusi suriko. Pamiršo apie neLiuciją ir kad ką tik norėjo ją pamokyti. Čiupo prietaisą, bet iš karto nusvilo delnus. Skausmas buvo nepakeliamas, tad prietaisas iškrito iš rankų ir nukritęs ant žemės sudužo.
- AUČ! - garsiai suriko Elliw.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Elliw Gwawr Dwynwen Goff »
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Burtininkė
 • ****
 • 289
 • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Antra ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
  Vaiduoklis akivaizdžiai jos beveik nesuprato, tačiau Roma nusprendė nekreipti į tai dėmesio. Vis dėlto žmogus. Ir vis dėlto nenori tik manęs sužeisti. Pagalvojo ji ir vėl piktai dėbtelėjo į Eion. Buvo smagu, kad net vaiduoklis jos pamokoje norėjo mokytis. Nesvarbu, kad iš dalies tai kėlė peštynes.
- Roma, - nusišypsojo vaiduokliui pasakius savo vardą. Deja, jis nesuprato ką reiškia kiek tyliau, todėl toliau kalbėjo labai garsiai. O tai, žinoma, neapsiėjo be pasekmių.
- Eion, negi nematai, kad jis svetimšalis ir ne viską supranta? Jei toks nepatenkintas tiesiog išeik. Jei manai, kad aš dėl tavo norų išvarysiu kitus klysti, - tarė. Taip, nenorėjo taip su niekuo kalbėti, tačiau ir nenorėjo, kad jis kabintųsi prie vaiduoklio. Jai šioje pamokoje chaoso jau užteko.
  Deja, paaiškėjo, kad kai kuriems chaoso neužteko. Profesorė pamatė kokius kerus panaudojo Alrisa. Ir suprato dėl ko, žinoma.
- Alrisa! Atiduok teleskopą! - garsiai tarė. Žinoma, nežadėjo jo imti plikomis rankomis. Tikėjosi jį paimti kerais.
  Bet buvo jau per vėlu. Elliw, žinoma, pamanė, kad tai jos teleskopas. Ir jį paėmė. Paskui sudaužė, bet Roma į tai nekreipė dėmesio. Teleskopas jai nerūpėjo. Tikrai nežadėjo jo taisyti.
- Elliw, ta mergaitė bloga, - pradėjo ramiu balsu. - Eik nuo jos, gerai? Tada galėsi pasiimti visus aplink esančius teleskopus, - pabandė kalbėti jai suprantama kalba. Taip, teleskopų jai nebuvo gaila, tačiau abejojo, kad ji prisimins bent vieną jos ištartą žodį. Na, bet dabar buvo svarbesnių reikalų nei abejojimas. Reikėjo, kad Elliw viską prisimintų bent iki kol sutiks tą padaryti.
- Elliw... - pradėjo žiūrėdama į jos rankas. - Gal galėtum su manimi nueiti iki ligoninės sparno? - paklausė. Matė, kad ji delnus apdegė stipriai ir dėl to tikėjosi, kad ji bent sekundei prisimins jos žodžius. Na, bent kol sutiks. Jei sutiks, žinoma.
- O tu, - atsisuko į Alrisą. - Dabar pat eini atlikti praktikos darbo arba gresia areštas. Spėju, kad gali tekti jį atlikinėti kartu su Eion. Bet jei toliau nieko nedarysi viską pamiršiu, - pasakė. Abejojo, kad ji eis atlikinėti pamokos darbo, bet tikėjosi, kad bent atstos nuo Elliw. Dabar vienintelis tamsiaplaukės tikslas buvo padaryti, kad Elliw bent šią pamoką daugiau nesusižeistų.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VII kursas
 • *
 • 903
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Antra ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Skaudėjo visą pasaulį, o labiausiai teleskopą. Turbūt nereikia ir sakyti, kad dėl visko kalta buvo tik neLiucija. Kodėl ji turi amžinai griauti Elliw gyvenimą? Juk Elliw - gera mergaitė. Ji nori mokytis ir susirasti teleskopą.
- Taip! Ji bjauri mergiūkštė! - sušuko velsietė. Taip apsidžiaugė išgirdusi tokią frazę, kad ją netgi prisiminė. Netgi vardą žinojo. - Roma! - apsidžiaugusi riktelėjo ir pripuolė prie naujosios draugės. Stipriai ją apkabino - rankų skausmą jau seniai buvo pamiršusi. Nepaisant to, kad Liucija, Sabrina, Joana trečioji, Vėtratrūnė ir Sarah jau seniai buvo išnykusios, klastuolė buvo laiminga. Ji ką tikra naują draugę.
- Reikia tą bjaurią mergiūkštę gerai pamokyti! - patenkinta pranešė Romai ir apsidarė ieškodama teleskopo. Reikėjo pagaliau trenkti neLiucijai į galvą. Čiupusi artimiausią prietaisą, kuris, laimei, nebuvo užkerėtas, prisiartino prie bjauriosios mergiūkštės. Per tą laiką pamiršo, kodėl tai padarė, tačiau esant arti jos yra tik vienas logiškas dalykas - ją pamokyti. Būtent todėl ir šniojo astronomijos prietaisu Alrisai į galvą.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Mulungu Kinyonga

 • II kursas
 • *
 • 165
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Antra ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Roma Kiek Tyliau. Tai buvo keistas vardas, bet Mulungu nutarė, kad Kiek Tyliau yra pavardė, tad jis vadins šią profesorę Roma. Jeigu jau ji prisistatė, vadinasi, galima, ar ne?
- Ačiū, Roma! - užbaubė vaiduoklis, norėdamas pasakyti "malonu susipažinti." Deja, mirtis anglų kalbos žinių nepatobulino, tad jis ir toliau dažnai likdavo nesuprastas.
Profesorė pradėjo šnekėtis su kitais, tad Mulungu priskrido prie teleskopų. Suprato, kad reikia kažką padaryti su jais, bet kas tai galėtų būti? Bandė prisiminti žodžius, tačiau kai nelabai supranti, prisiminti yra gana sudėtinga. Vis dėlto berniukas žinojo - šitie daiktai naudojami per astronomiją. Bandė pažiūrėti pro okuliarą, bet nieko nepamatė. Tai nuliūdino - ar tai reiškia, kad jis negalės atlikti praktikos darbo? Norėjo paklausti profesorės, tačiau pakilęs iki lubų pamatė draugę, kurią pažinojo dar būdamas gyvas.
- Truputį Tyliau! - baisiausiai apsidžiaugęs dar garsiau nei paprastai sušuko Mulungu ir priskrido prie tos mergaitės. Dabar šypsojosi taip plačiai kaip niekada gyvenime - jiedu su Truputį Tyliau tikrai smagiai praleis laiką, ar ne?
Turbūt pirmas forumo veikėjas, miręs du kartus.
Pirma mirtis
Antra mirtis

Rašantys paslapčių kambaryje: jeigu pageidaujate, galite naudoti kabančią negyvą Mulungu dvasią kaip NPC.

SKANAUS!

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

 • V kursas
 • *
 • 674
 • Taškai: 213
 • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Antra ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Ir vėl jis, matote, neįtinka! O kad teleskopas netinkamas dirbti, kažkoks vaiduoklpalaikis čia rėkauja, tai viskas gerai, ar ne? Kaip visada, dėl visko kaltas tik Eion. Na nieko, šita kvaila profesorė dar atsiims. Vieną gražią dieną taip gaus iš teleskopo į galvą, kad maža nepasirodys.
- Niekur aš neišeisiu, - burbtelėjo profesorei. Aišku, kad ji tik to ir siekia - nusikratyti šito mokinio. Vadinasi, jis ateis į kiekvieną ateities būrimo pamoką. Gal net prisivers atsisėsti klasės priekyje. Smagu, ar ne? - O jeigu tu nesuteiki tinkamų sąlygų mokytis, tai jau ne mano problemos. Aš norėjau atlikti pamokos darbą.
Žinoma, tokio plano jaunasis airis neturėjo, bet argi kvailai profesorei tą būtina žinoti? Baisiausiai nepatenkintas grįžo į savo vietą ir atsisėdo. Galvoje brendo planas, kaip čia dar labiau sugriauti pamoką. Net ne “dar labiau”, kol kas berniukas iš viso nieko nepadarė.
Kurį laiką Eion sėdėjo tyliai. Spoksojo į teleskopą ir apsimetė, kad atlieka pamokos užduotį. Tiesa, jai, jeigu gerai prisiminė, buvo reikalinga ugnis, bet koks vis dėlto skirtumas? Profesorė vis tiek nepatikės, kad jis mokosi, tad persistengti neverta.
Anksčiau ar vėliau tai turėjo nusibosti. Ir nusibodo. Kiek paspoksojęs į tą patį erzinantį vaiduoklį norėjo paleisti teleskopą į jį, bet kokia prasmė - prietaisas pereis kiaurai, o anas gal nė nepastebės. Vadinasi, atėjo laikas paerzinti profesorę. Eion tyliai atsistojo ir tiesiog apvertė stalą. To nė nesistengė daryti tyliai, tad sukėlė nemažai triukšmo.
- Tavo net stalai sulūžę! - vėl atsisuko į profesorę. - Teleskopas neveikia, kažkas rėkauja, stalai griūna… Ir kaip aš čia turiu mokytis?!
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Burtininkė
 • ****
 • 289
 • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Antra ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
  Elliw patvirtino, kad ji bjauri mergiūkštė, o tai jau nežadėjo nieko gero. Prasideda. Pagalvojo Roma bei atsiduso. Tiesa, paskui Elliw ją apkabino, o tai nustebino bei sutrikdė.
 Tamsiaplaukė dėl bėdos neklydo - Elliw tuoj pat prisistatė prie Alrisos su teleskopu rankoje.
- Elliw, - bandė kalbėti ramiai. - Eik nuo jos. Geriau nueikime į ligoninės sparną. Tau ten reikia, - pasakė jau praradusi viltį. Abejojo, kad ji ten nueis. Buvo beveik tikra, kad Elliw nesuvokia, kad to reikia, tačiau į tai profesorė pabandė nekreipti dėmesio. Nusprendė bet kokiais būdais ją ten nuvesti. Matė, kad rankas ji apdegė tikrai stipriai.
  Žinoma, Elliw spėjo trenkti Alrisai teleskopu per galvą, tačiau profesorė į tai nekeipė dėmesio. Žinojo, kad tai nepadės, o Alrisa bet kokiu atveju stipriai jai įkrės.
  Sutrikti teko ir dėl vaiduoklio, tačiau šįkart kiek mažiau - Roma suprato, kad jo ačiū tikrai nereiškia ačiū. Tačiau neįsivaizdavo ką tai galėtų reikšti, todėl tik nusišypsojo.
  Po kiek laiko vaiduoklis, rodos, pastebėjo pažįstamą mergaitę, todėl tamsiaplaukė atsikvėpė - jis turės užsiėmimą, todėl neturėtų nei gąsdinti pirmakursių, nei pykdyti kai kurių mokinių. Taip, profesorė žinojo, kad jis nieko blogo nedaro, tačiau taip pat žinojo, kad kai kurie mokiniai pykdavo už nieką.
  Greitai tuo teko įsitikinti - apie savo egzistavimą priminė Eion.
- Nusiraučiau plaukus jei paaiškėtų, kad tai tiesa, - tarė ji. Ji puikiai žinojo, kad pirmakursis tikrai nenorėjo atlikti pamokos darbo.
  Paskui jis nuėjo į klasės galą, todėl profesorė pamanė, kad bus ramiau. Deja, klydo - jis apvertė stalą. Žinoma, garselis buvo neblogas, todėl jį išgirdusi Roma iškart suprato kaltininką. Net atsisukti nereikėjo, tačiau ji vis dėlto tą padarė.
- Ar tikrai sulūžę? Nesijaudink aš puikiai mačiau, kad tu jį apvertei. Tuoj pat jį sutaisyk! Gali kerais, bet sutaisyk.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • Burtininkė
 • ****
 • 434
Ats: Antra ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Iš įpročio ji sėdėjo pamokoje. Ateities būrimo vis dar nevertino, bet mėgo profesorę, todėl neatsisakė šios pamokos. Visur aplink stovėjo teleskopai. Kartais atrodo, kad tie prietaisai mane persekioja. Bet greit pamiršo šią mintį kai išgirdo, kad teks deginti. Kodėl? Kodėl visada, na beveik visada reikia ugnies? Būtų mielai pasakiusi mokytojai, kad šito nedarys. Bet greit pamatė, kad klasėje prasideda beprotnamis ir nieko neištarė. Profesorei ir taip bus per akis reikalų ir be jos.
Pasiėmusi teleskopą išsiėmė lazdelę ir išbūrė vandens srovę. Tai jau buvo paprasta. Šiuos kerus mokėjo. Bet toliau... Ne, pati ji tikrai nieko nedegins. Juk tai paprasta. Gal reikėtų. Ne, būsiu per daug arti ugnies. Ir dar pati turėsiu ją paleisti. To jau tikrai nedarysiu. Eliksyrus irgi reikėjo virti. Bet ten buvo paprasčiau. O čia... Ne.