0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kalėdų Senelis

  • Senelis
  • ***
  • 83
  • Lytis: Vyras
  • HO HO HO!
Ats: Klausk Kalėdų Senelio '22
« Atsakymas #30 Prieš 1 metus »
Seneli, ar taip neatsakydamas Elliw nebijai, kad pats tapsi bjauria mergiūkšte?
Aš - mergiūkštė? Abejoju. Jau greičiau koks seneliūkštis.
Kalėdų Seni, ką man daryti, kai tokia mergiotė su teleskopu labai negražiai mane apkalba? Ar tu pats atitinkamai pasirūpinsi ja, ar vis dėlto toliau turėsiu pati tvarkytis? Man jau įgriso trankyti teleskopu jai per galvą.
Oi, trankymas per galvą tikrai nėra geras sumanymas. Atsargiau su tokiais užmojais, o tai teks tave įtraukti į blogų vaikų sąrašą kitiems metams.
seneli, draugas prašė paklaust ar pieną kurį palieka po egle vaikai išgeri todėl, kad tavo tėtis su juo niekada negryžo? PRIMENU DRAUGAS KLAUSĖ!
Pasakyk draugui, kad pieno dažniausiai negeriu, o pasiimu jį su savimi ir grįžęs atiduodu katei. Mane asmeniškai labiau domina sausainiai po egle, o ne pienas.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Klausk Kalėdų Senelio '22
« Atsakymas #31 Prieš 1 metus »
Teisingai! Ta mergiūkštė yra labai bjauri! Kodėl tu jos anksčiau neįtraukei į blogų vaikų sąrašą?
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Alrisa Fuentes

  • VII kursas
  • *
  • 182
  • Taškai:
Ats: Klausk Kalėdų Senelio '22
« Atsakymas #32 Prieš 1 metus »
Cha! Kokia nauda išvis tavęs, Kalėdų Seni, klausinėti, jei į mano patarimo prašymą net nesureaguoji? Manau, kad teks užsiimti senais gerais metodais...  (angel) O kodėl aš į tą blogų vaikų sąrašą nebuvau įtraukta šiais metais? Kiek kartų reikia daužti į galvą teleskopu, kad ten patekčiau?

*

Neprisijungęs Nina de Nobili

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
Ats: Klausk Kalėdų Senelio '22
« Atsakymas #33 Prieš 1 metus »
Sveikas Kalėdų seneli,
Jei tau nepatinka pienas, tai ką tuomet, be sausainių, palikti po egle? Ką veiki visą tą laiką iki Kalėdų? Ką valgai pietums? O vakarienei? Turi kažkokių augintinių (be katės)?

Saldžių knygų:)

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Klausk Kalėdų Senelio '22
« Atsakymas #34 Prieš 1 metus »
Kalėdų seneli, kas labiau patinka - šunys ar katės? Ar abu vienodai?

*

Neprisijungęs Morgan Lindsey

  • Burtininkė
  • ***
  • 40
  • Lytis: Vyras
  • Paskambink man jei tau liūdna
Ats: Klausk Kalėdų Senelio '22
« Atsakymas #35 Prieš 1 metus »
Kalėdu seni kada buvo tavo pirmosios kalėdos? kuriam amžiuj? gal priš kristu dar? jeigu neatsakysi būsiu labai gera mergaitė ir susirasiu tave  (angel) (angel)

*

Neprisijungęs Kalėdų Senelis

  • Senelis
  • ***
  • 83
  • Lytis: Vyras
  • HO HO HO!
Ats: Klausk Kalėdų Senelio '22
« Atsakymas #36 Prieš 1 metus »
Teisingai! Ta mergiūkštė yra labai bjauri! Kodėl tu jos anksčiau neįtraukei į blogų vaikų sąrašą?
Aš jo niekam neviešinu, aš juo tik grasinu. Jeigu ir buvo pakliuvusi šiais ar dar kitais metais, ne tavo reikalas.
Cha! Kokia nauda išvis tavęs, Kalėdų Seni, klausinėti, jei į mano patarimo prašymą net nesureaguoji? Manau, kad teks užsiimti senais gerais metodais...  (angel) O kodėl aš į tą blogų vaikų sąrašą nebuvau įtraukta šiais metais? Kiek kartų reikia daužti į galvą teleskopu, kad ten patekčiau?
Tiek, kad mano elfai tave pastebėtų kaip blogai besielgiančią.
Sveikas Kalėdų seneli,
Jei tau nepatinka pienas, tai ką tuomet, be sausainių, palikti po egle? Ką veiki visą tą laiką iki Kalėdų? Ką valgai pietums? O vakarienei? Turi kažkokių augintinių (be katės)?

Saldžių knygų:)
Ho ho ho, prašyčiau po vieną klausimėlį. Nuo tokios galybės man ir galva gali susisukti. Bet po egle man tinka rasi ir pieną, ką daugiau atiduočiau katei? Geriau nekeisk jo į nieką kitą, mano katė labai išranki - mėgsta tik jį vieną gerti. Iki Kalėdų atostogauju, daugiausiai. O kai prasideda visų laiškų antplūdis, tuomet jau kimbu į darbą ir juos skaitau, rūpinuosi, kad mano elfai dovanas gamintų ir t.t. Pietums labiausiai mėgstu Snieguolės keptą žąsį, bet tokią ne kiekvieną dieną gaunu. Vakarienei mėgstu pakasti kūčiukų ir mandarinų - tikras skanumynas! O jeigu dar šalia yra ir meduolių... Tobula! O be katės auginu dar ir elnius, nejau juos pamiršai?
Kalėdų seneli, kas labiau patinka - šunys ar katės? Ar abu vienodai?
Katės.
Kalėdu seni kada buvo tavo pirmosios kalėdos? kuriam amžiuj? gal priš kristu dar? jeigu neatsakysi būsiu labai gera mergaitė ir susirasiu tave  (angel) (angel)
Oj oj oj... Taip seniai, kad, žinok, jau net pats nebepamenu.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Klausk Kalėdų Senelio '22
« Atsakymas #37 Prieš 1 metus »
O kaip tada man žinoti, ar nesu tame sąraše?!
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Klausk Kalėdų Senelio '22
« Atsakymas #38 Prieš 1 metus »
Seneli... Girdėjau, priimi nereikalingus ir nemylimus vaikus. Jeigu tai tiesa, gal priimsi ir maniškį?
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Kalėdų Senelis

  • Senelis
  • ***
  • 83
  • Lytis: Vyras
  • HO HO HO!
Ats: Klausk Kalėdų Senelio '22
« Atsakymas #39 Prieš 1 metus »
O kaip tada man žinoti, ar nesu tame sąraše?!
Per Kalėdas ir sužinai. Jei randi dovanas po egle - nesi, jei ne - esi.
Seneli... Girdėjau, priimi nereikalingus ir nemylimus vaikus. Jeigu tai tiesa, gal priimsi ir maniškį?
Aš ne vaikų globos namai, aš tik suteikiu vakams džiaugsmo ir tikėjimo stebuklais. Čia jau tavo pareiga, kad jis būtų reikalingas ir mylimas.