0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kalėdų Senelis

  • Senelis
  • ***
  • 83
  • Lytis: Vyras
  • HO HO HO!
Magiškas adventas '22
« Prieš 1 metus »
HO HO HO!
Dėmesio dėmesio - didi naujiena! (nors jokia ne naujiena, visiems gerai jau žinoma) RYTOJ PRADEDAME ADVENTĄ! O tai yra GRAŽIAUSIOS, LINKSMIAUSIOS, MIELIAUSIOS, NUOSTABIAUSIOS ir kitokios -iausios šventės laukimą. ŠV. KALĖDOS jau ne už kalnų! Ir šiemet, pasitaręs su savo nykštukų armija, nusprendžiau, kad jas pasitiksime KARTU su jumis, forumiečiai!
Ką mes veiksime visas 24 dienas? Nesijaudinkite, veiklos tikrai netrūks! Aš ir mano nykštukai, elfai, elniai ir visi kiti, kas tik gali, parūpinome jums nuostabias Kalėdų tematikos užduotėles, kurias gausite kiekvieną dieną iki Kalėdų. Užduotėles rasite kiekvieną rytą įkeltas šioje temoje nuo 6 iki 11 valandos. Vienai užduočiai atlikti turite vieną parą - t.y. iki kitos užduoties paskelbimo. Atlikus užduotį ir - pagal tai, kaip reikalauja užduotis - atsiuntus ją man į asmenines žinutes ar įkėlus į šią temą, gausite dėlionės detalę.
Atkreipiu dėmesį, kad viena detalė bus siunčiama vieną dieną, tad jei vieną dieną užduoties neatliksite, kitą dieną atlikę užduotį, negausite vakarykštės detalės ir jūsų dėlionė nebus pilna. Iš viso bus 4 dėlionės po 6 detales. Surinkus pilną dėlionę atsiųsite visas detales man per asmenines žinutes ir gausite nuorodą į svetainę, kurioje galėsite sudėlioti dėlionę. Sudėliojus dėlionę atsiųsite ekrano kopiją, kurioje matosi sudėliota dėlionė, man ir gausite specialų ženkliuką su dėlionėje esančiu paveikslėliu. Bet nepasiduokite surinkę vieną dėlionę! Kalėdų dieną forumiečiai, per visą adventą surinkę ir sudėloję visas dėliones, gaus 10 galeonų prizą!

TVARKARAŠTIS

  • Gruodžio 1 - pradedame atlikinėti užduotėles ir rinkti dėlionės detales!
  • Gruodžio 6 - pirmosios dėlionės detalių atsiuntimas man.
  • Gruodžio 12 - antrosios dėlionės detalių atsiuntimas man.
  • Gruodžio 18 - trečiosios dėlionės detalių atsiuntimas man.
  • Gruodžio 24 - ketvirtosios dėlionės detalių ir visų sudėliotų dėlionių ekrano kopijų atsiuntimas man.
  • Gruodžio 25-26 - išdalinami prizai forumiečiaims, atlikusiems visas advento užduotis ir sudėliojusiems visas dėliones!

Iki rytojaus, kuomet ir pradėsime stebuklų kupiną metą - adventą!
Ho ho ho!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Kalėdų Senelis »

*

Neprisijungęs Kalėdų Senelis

  • Senelis
  • ***
  • 83
  • Lytis: Vyras
  • HO HO HO!
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
AAAAAAAAAAADVENTAAAAAAAAAAAS!
Pagaliau pagaliau! Šiandien pradedame mūsų kalėdinių užduotėlių maratoną! Ar jūs pasiruošę? Tikrai? Tuomet važiuojam!

#Gruodžio pirmos užduotėlė
Mes, gyvenantys Laplandijoj, taip išsiilgę Kalėdų, kad vos tik prasidėjus oficialiam jų laukimui, iškart jums siunčiame pirmąsias dovanas! Tai - Kalėdų laiškai. Jų pagalba galite rašyti anoniminius sveikinimus bet kuriam forumiečiui! Šiandien, atsidaręs forumo langą, jo dešiniajame kampe gali rasti vieną laišką nemokamai! Pasinaudok juo ir parašyk anoniminį Kalėdų ar advento sveikinimą norimam forumiečiui. Tačiau prieš išsiųsdamas nepamiršk padaryti ekrano kopijos ir man atsiųsti jos į PM! Kitaip užduotis nebus užskaityta. Bet sveikinimus gali rašyti ne tik šiandien! Visą gruodžio mėnesį Skersinio Skersgatvio parduotuvėje galėsi įsigyti papildomų Kalėdinių laiškų!

Ho ho ho!

*

Neprisijungęs Kalėdų Senelis

  • Senelis
  • ***
  • 83
  • Lytis: Vyras
  • HO HO HO!
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
HO HO HO!
Smagu matyti tiek aktyvių žmonių! Kaip sakoma, gera pradžia - pusė darbo! Tikiuosi po šios šaunios pradžios nemesite savo pusės darbo ir visi kartu džiaugsmingai pasitiksine Kalėdas! Na, o dabar lekiame prie antrosios užduoties!

#Gruodžio antros užduotėlė
Įsivaizduok, tokia situacija - Kalėdų Senelis (t.y. aš :D) atskrenda rogėmis su visu kalnu dovanų vienai šeimai. Išlipa iš rogių, pasiima dovanų maišą ir jau lipa pro kaminą į namus palikti dovanėlių… bet staiga paaiškėja, kad kaminas užkimštas kažkokia medžiaga ir per jį nei įlįsi, nei išlįsi! Bando Senelis, nusileidęs nuo stogo, patekti pro duris, bet šios - užrakintos! Langai užverti, nėr kas daryti, o dovanas tai reikia palikti… Sugalvok 2-3 originalius ir kūrybiškus būdus, kuriais Senelis gali patekti į namus tokioje situacijoje! Juos visus surašyk ir atsiųsk man į asmenines žinutes, o ryt prieš naują užduotį visi atsakymai bus sukelti į renginio temą, nurodant idėjų autorių. 

Ho ho ho!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Kalėdų Senelis »

*

Neprisijungęs Kalėdų Senelis

  • Senelis
  • ***
  • 83
  • Lytis: Vyras
  • HO HO HO!
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
#Gruodžio antros užduotėlės atlikimai

Katerina Petrova
1. Paskambinti į duris.
2. Kadangi daug kas mano, kad kalėdų senelis magiškas. Tai gal būt galėtu jis pasinaudoti magija, kad patektu į namus.
3. Pieškoti praviro lango.
4. Sukelti sąmyšį gatvėje, kad visi pabustu ir išeitu į gatve, o tada kalėdų senelis tūrėtų laiko patekti į namus ir iš jų išeiti.

Dori Mendel
1. Pasitelkti į pagalbą šnypštūną. Paprašyti, kad jis prikalbintų gyvatę kanalizacijos vamzdžiais nukeliauti į namą ir tada atidarytų langą.
2. Jeigu gyvatė atsisakys keliauti kanalizacijos vamzdžiais, paprašyti jos, kad praėstų skylę kamine. Žinoma, ėsti teks ilgai. Juk Kalėdų Senelis tai nelabai kūdas. Nors šiaip... ir pats Senelis gali praėsti tą skylę! Kodėl reikia prašyti gyvatės?!
3. Vis dėlto nepaėjus nei kanalizacijos, nei praėdimo planui, pasiskolinti iš Poterių giminės neregimąjį apsiaustą, susirasti reikiamą šeimą ir pavogti raktus. Padėjus dovanas, žinoma, vėl užsimesti apsiaustą ir raktą grąžinti.

Morgan Lindsey
Seneliuk, kadangi tikiu jog tu nesi silpnas, tai siūlau išdaužti langą ir įmesti maišą su dovanomis į vidų. Nu bet jeigu to nenorėtum daryti panaudok vaikų mėgiamą būdą, tik pakeisk jį savaip-Padėk dovanas prie durų, patuksenk ir šok į sniego pusnį šalimais. Na bet jeigu ir šitas netinka visada gali išsikviesti kaminkretį kad išvalytų stoga(na arba pasikviesk geriausią kaminų valytoja Morgan Lindsey #TikraiNeReklama)

Dafydd Carwyn Llewellyn
1. Pasiversti kalėdiniu nykštuku, kuris telpa pro bet kokio dydžio skylutę. Kokia nors skylė palangėje, sienoje ar kur nors vis tiek bus. Tik reikia nepamiršti susimažinti ir dovanų. Patekus į vidų svarbu nepamiršti jų padidinti. Tokiu būdu ištrūkti atgal.
2. Užkerėti dovanas taip, kad jos atidarius duris suskristų į vidų ir palįstų po eglute, ir palikti lauke prie durų. Vaikai atsikėlę nusiviltų, bet koks būtų džiaugsmas pamatyti skrendančias dovanas!

Sofi Barbierato
1. Išlaužti langą, jį išardyti ir tada pro jį įlipti
2. Kai kažkas išeis iš namo paslapčia įsmukti
3. Paprašyti mažų nykštukų, kad įlystų pro šuns skylę duryse ir jas atrakintų iš vidaus seneliui
4. Paprašyti nykštuko, kad įjungtų signalizaciją, visi išbėgtų į lauką, o senelis paliktų dovanas
5. Ant apšerkšnijusio lango vaiko kambaryje parašyti, kad jis pamiršo palikti pieno su sausainiais, jis atidarys langą, jį apžiūrės, o kai uždarys senelis mitriai įkiš kokį nors daiktą ir prasmuks.

Delfė Digori
1. Burtų galia sumažinti savo dovanų maišą, pasiversti mažu gyvūnu (pavyzdžiui skruzdėle) ir patekti į namus per rozetę.
2. Atsirasti oru.
3. Susprogdinti namus, padėti dovanas ir sutvarkyti namus:)

Nelanna Light
1. Kalėdų Senelis turi stebuklingą raktą, kuris gali atrakinti bet kurias duris. Todėl net jei kaminas užkištas ir pro duris nepavyksta įeiti, raktas visada išgelbės. Tačiau raktas gali atrakinti tik ribotą kiekį durų, dėl to jo kiekvienoms durims atrakinti nereikėtų naudoti ir įprastai Kalėdų Senelis patenka per kaminą ar duris.

2. Jeigu raktą Kalėdų Senelis visgi pamiršo arba išnaudojo jo limitą, tai jam tenka pasibelsti į duris, pasislėpti už namo kampo ir kieme užleisti Kalėdinę melodiją. Išėję į lauką tėvai nueis į kiemą patikrinti, iš kur muzika, o tuo tarpu Kalėdų Senelis galės įsmukti pro atrakintas duris į vidų. Jis turi stebuklingą akį, su kuria gali per namo sieną matyti, kurioje vietoje yra tėvai, ir patikrinti, ar kelias laisvas link eglutės.

Meghan Natali Pritz
1. Išdaužti langą, įlipti ir prie dovanų dar palikti naują stiklą su atsiprašymo rašteliu:)
2. Pabarbenti į vaikų kambario langą ir paprašyti, kad jį atidarytų - vaikai dar tiki Kalėdų seneliu, todėl jį matys ir neišduos paslapties (o jei ir išduos, niekas jais nepatikės (deja, taip yra, neįsižeisk, Seneli<3)).
3. Jei namuose yra šunų, paleisti elnius, kad šunys pradėtų loti ir šeimininkai išeitų pažiūrėti, kas nutiko, o tuo metu įsmukti vidun ir padėti dovanas.

Athena OConnor
1. Paprašyti burtininkų pagalbos ir pasinaudoti teleportacija.
2. Pasiimti kietą akmenį ir pradaužti langą, tada sudėti dovanas ir parašyti atsiprašymo raštelį už sudaužytą langą, bet palikti dovanas
3. Priklijuoti dovanas prie durų, kad atsikėlę žmonės jas surastų.

*

Neprisijungęs Kalėdų Senelis

  • Senelis
  • ***
  • 83
  • Lytis: Vyras
  • HO HO HO!
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
HO HO HO!
O jūsų galvos ir idėjų pilnos! Aš pats tai turbūt būčiau greičiau mirtinai sušalęs prie tų durų ar to kamino nei sugalvojęs kaip suktis iš padėties. O jūs! Labai jums dėkingas esu, dabar žinosiu kaip nešalti, o greičiau patekti į namus!

#Gruodžio trečios užduotėlė
Na, kur mūsų poetai?! Šiandien turėsite sukurti po vieną eiliuotą mįslę - vienas-du stulpeliai po keturias eilutes. Mįslės atsakymas turi būti susijęs su viena iš šių temų:

  • Kalėdos
  • Adventas
  • „Hario Poterio“ Kalėdos
Mįslę ir jos atsakymą atsiųskite man į asmenines žinutes, o į šią temą įkelkite tik mįslę, be atsakymo. Ryt jūsų laukia dar kai kas...

Ho ho ho!

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

  • Menininkas
  • *
  • 1964
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Greitas kaip vėjas
Padangėm sau skrieja.
Tikrai nenuslysi -
Neleis tau nukristi.

Kas?

*

Neprisijungęs Katerina Petrova

  • Burtininkė
  • ***
  • 32
  • Lytis: Moteris
  • ,,Sėkmė neateina pas tave... tu eini pas ją
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Bjaurus niekadėjas
Kalėdų nekenčia.
Vienintelis jo tikslas
Kalėdas pavogt.

Kas?
„Vengdami problemų niekada nebūsite tais, kurie jas įveikė“ KP


 

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 346
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Vienspalvis, su meile darytas,
Ant jo raidė smagiai užrašyta.
Šeimos nariams, bet ne tik -
Jei jo negausi, labai nesupyk.

Kas?

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Su jomis visos šventės smagesnės
Su jomis visos naktys gražesnės
Tai kaip drabužis nuobodžioms vietoms
Savo ryškiausiomis spalvomis pradžiugindamos sielas

Kas?

*

Neprisijungęs Sigurd Eddi Hallgrimsson

  • Burtininkas
  • ****
  • 413
  • Lytis: Moteris
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Į gyvatę panaši
Ir labai labai graži.
Mirguliuoja ji linksmai,
Spalvos keičiasi smagiai.

Kas?

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

  • Burtininkė
  • ***
  • 69
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Nors forma jo pažįstama,
Neapsieis be jo tikrai namai,
Stūkso jis ant stalo čia,
Namų mūs vidury.
Jo viduje kai kas taip švyti,
Ir jų ten vis daugiau.
O kai tas rytas jau išauš,
Jos visos visos švies.

Kas?

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Šiaip gyvena ji miške,
O per šventę bus name.
Jos spalva yra žalia,
Bet namuos ji papuošta!
Kas?

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Dažniausiai jos kaba ant eglučių
Tačiau jas galit pamatyti ir ant miesto klevučių
Spalvotų jų būna, taip pat ir baltų
Daug jų rūšių labai labai gražių.

Kas?
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

  • VII kursas
  • *
  • 281
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • If it's not my problem, I don't care.
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Baltas ir šaltas,
Ir labai jautrus.
Nors proto neturi,
Be jo Žiemos nebus!

Kas?
Some things never change.


*

Neprisijungęs Kalėdų Senelis

  • Senelis
  • ***
  • 83
  • Lytis: Vyras
  • HO HO HO!
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
HO HO HO!
Puikios mįslės! Bet visos mįslės reikalauja ir atsakymų, tad dabar - pats metas jas įminti!

#Gruodžio ketvirtos užduotėlė
Turime devynias mįsles. Nusikopijuok jas visas ir įsiklijavęs į laukelį, kuriame rašai man asmeninę žinutę, prie kiekvienos iš jų pateik po vieną arba du atsakymo variantus (pateikus 3 ir daugiau atsakymų variantų, atsakymas bus užskaitytas kaip neteisingas). Prie savo mįslės tiesiog parašyk teisingą atsakymą. ;) Jeigu neteisingai atsakysi 3 į daugiau mįslių, užduotis nebus užskaityta. Bet nesijaudink! Turi galimybę užduotį kartoti, pateikiant kitus galimus atsakymo variantus.

Ho ho ho!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Kalėdų Senelis »