0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Rašalo veidai '22
« Prieš 1 metus »
     Į Interaktyvų Hogvartsą sugrįžtą prieš porą metų vykęs renginys...

„Rašalo veidai“

     „Magijos Žiniose“ matomi interviu Tave domina? Manai, kad ir pats galėtum tokį sukurti? Trokšti geriau pažinti savo personažą, o gal - kitiems parodyti koks jis iš tikrųjų yra? Jo pusę, kurios neatskleidi per RPG? O gal tiesiog nori išsikalbėti su savo personažu? „Rašalo veidai“ - tai puiki proga visą tai ir dar daugiau perteikti viename interviu su savo personažu! Interviu galite kalbėti apie personažo praeitį, pasinerti į pokalbį apie personažo jausmus, jo išgyvenimus ar tiesiog paklausinėti jo nuomonės vienais ar kitais dalykais. Ir tai dar ne viskas! Geriausi (nubalsuoti renginy nedalyvavusių forumiečių) interviu su savo personažu bus apdovanoti! Tad, rašytojai ir personažų autoriai, nedvejodami griebkite plunksnas bei pergamentą ir lėkite apklausti savo veikėjo!

„Rašalo veidų“ taisyklės:

     I.    Interviu apimtis - mažiausiai 5 klausimai.
     II.   Interviu galima imti tik iš savo personažo.
     III.  Paimtą interviu dalyvis turi atsiųsti man asmenine žinute iki 11-20 20 val., žinutės temoje nurodant: „Interviu su (personažo, iš kurio imtas interviu, vardas ir pavardė be skliaustelių)“.
     IV.   Darbai bus talpinami šioje temoje neanonimiškai (virš kiekvieno paskelbto darbo bus iškart parašomas veikėjo vardas su nuoroda į jo profilį).
     V.    Organizatoriai pasilieka teisę darbų nepriimti, jei jie bus atlikti atmestinai.
     VI.   Trijų geriausių interviu autoriams skiriami galeonų prizai:
            1 vietai - 17 galeonų
            2 vietai - 12 galeonų
            3 vietai - 7 galeonai
     VII.  Kūrinių parašymui skiriamos 7 dienos, balsavimui - 4.
     VIII. Balsavimas vyks siunčiant balsus asmenine žinute organizatoriui. Dalyviai balsuoti negalės. Balsuoti reikės surašant eilės tvarka nuo geriausio iki blogiausio darbo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Vėtrūnė Kristė de Leighi »

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Rašalo veidai '22
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Erka Forrm

1. Anksčiau buvote minėjusi, kad savo feniksę pavadinote Mirtimi. Kodėl toks vardas? Ar tai susiję su jūsų praeitimi? Ar linkite kažkam mirties? Žinoma linkiu! Profesoriams!
2. Kuo save laikote? Savimi? O gal demonu? (sutrinka, gūžteli pečiais) Žmogumi...
3. Sklinda gandai, kad praeitais metais Gloria Clarke apipylė jūsų eliksyru kitą profesorių ir paaiškėjo, kad jūsų balsas nenusileidžia jai. Ar galite tai kaip nors pakomentuoti? (išplėčia akis) Kas jums šitai papasakojo? Na, tiesą sakant nemanau, kad galima ją pranokti. (vis dar žiūri išplėtusi akis, gūžteli pečiais) Beje, gal galėtume palikti šią temą ramybėje?
4. Informacijos šaltinių neatskleidžiame. Na, gerai. Paikime. Taip pat iš informacijos šaltinio sužinojome, kad vieną naktį susidūrėte su kažkokiais keistais padarais, kuriuos buvo galima lengvai panaikinti kerais. Kiek žinome tada dar buvote trečiame kurse. Kas tai per padarai? Ar jaudinotės? (dar labiau sutrinka, ilgoka tyla) Kas jums tai pasakė? (vėl tyla, į klausimus išgirsti atsakymus viltis blėsta)
5. Na, taip ir neatsakėte į mano klausimą, tačiau bet kuriuo atveju savo informacijos šaltinių mes neatskleisime. Beje, prie šio klausimo buvo parašyta: jei liks laiko. Nėra labai svarbu, bet jei atrodys, kad kažko trūksta. Vis dėlto jo paklausiu. Žinau, kad turite nemažai auskarų bei tatuiruočių. Kiek jų turite? Ką reiškia tos tatuiruotės? Iš viso turiu šešis auskarus. Du auskarus dešinėje ausyje, tris kairėje. Taip pat auskarą nosyje. Akivaizdu, kad jį dabar matote. Turiu dvi tatuiruotes. Beje, jūs iš užpraeito amžiaus, kad manote, jog tatuiruotės turi ką nors reikšti? Jos dėl grožio, ne reikšmės.

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Rašalo veidai '22
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Tobias Liam Walters

Taigi taigi, buvęs MM2 darbuotojas ir lobių atkeikėjas, dabar - baisiai nemėgstamas apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius, pagarsėjęs mušeika ir, tuo pat metu, žmogus, nenusipelnantis tokio ilgo pristatymo – Tobias Liam Walters! Sveikas.
(užverčia akis)
Ačiū, kad sutikai atsakyti į kelis klausimus.
Nepamenu, kad būčiau sutikęs. Tu tiesiog pasisodainai mane čia (mosteli ranka) sakydama, kad tai bus interviu, tačiau jaučiu, kad tuoj pradėsi mane tardyti ne prasčiau nei pareigūnai filmuose.
Mano mielas, tardymas yra tik dar viena interviu forma.
(dar kartą užverčia akis) Tebūnie. Grečiau sakyk, ko reikia ir baikime šitą cirką.
Kaip nori. Pradėsime paprastu klausimu – ką sapnavai praeitą naktį?
(tyla ir iškalbingas žudymas žvilgsniu)
Gerai, supratau. Kitas klausimas. Kur matai save po dešimties metų?
Niekada apie tai negalvojau, tačiau tu tikrai būsi du metrai po žeme, jei toliau mėginsi iš manęs daryti klouną.
Na, vaikine, nereikia taip nervingai. Aš viso labo noriu kiek su tavimi pasikalbėti. Jei nenori atsakinėti į mano klausimus, tiesiog papasakok ką nors apie save. Ir nebandyk išsisukti pusiau tiesiomis ar nebaigtomis mintimis.
(tyla)
Man reikia atsakymų. (ištraukia durklą iš Tobijo rankų ir įremia jam į krūtinę) Na?
(sugriežia dantimis) Ką nori išgirsti? Kad mano tėvas buvo apgailėtinas girtuoklis, o motina – silpnavalė? Kad mano vaikystė buvo pragaras? Kad mano sesuo – samdoma žudikė? Kad visą gyvenimą darau tai, kas man nepatinka, nes kitaip neišgyvenčiau? Kad kartais vienintelis mano stimulas gyventi yra nesuvestos sąskaitos? (nutyla ir nukreipia žvilgnsį į tolį)
(lėtai atsitraukia ir atsėda) Oho, tu, matau, nuo nulio šimtą pasieki per sekundės dalį. Tavo šeimą paliksime tavo psichologui (tikiuosi, tokį turi), tačiau mane domina tavo sesuo. Kokia ji?
(veido išraiška kiek sušvelnėja) Ji buvo nuostabiausias dalykas, kurio galėjau tikėtis savo vaikystėje. Reivena padėjo man išgyventi, buvo ir motina, ir geriausia draugė. Iki kol išdavė mane, pabėgo, tapo samdoma žudike ir pasirodė po trylikos metų tik persekiojama Lunos. Apie ją, manau, esi girdėjusi?
Žinoma, kas nėra? Tačiau nebaigei istorijos. Ją persekiojo Luna, ir kas tada?
Tada mes susitikome mano gimtinėje, Vokietijoje, kiek „pasikalbėjome“ ir išsiskirstėme. Manau, jos ir dabar viena kitą vaikosi, tačiau aš turėjau grįžti į Londoną, nes...
Nes?
Londone buvo likusi Britta.
(nusišypso) Ak taip, jaunesnioji buvusios Magijos ministrės sesuo. Tikiuosi, jūs dar neišsiskyrėte?
(lūpų kampučiai vos vos virpteli) Ne, mes vis dar kartu. Ir tikiuosi, kad taip bus dar daug metų. Tiksliau – amžinai.
To jums ir linkiu. Man patinka gražios pabaigos. O jei jums ir nesibaigs geruoju – aš bent turėsiu apie ką rašyti. (nusijuokia)
O tu tikrai esi beprotė, žinojai?
Žinoma, juk kitaip tu nebūtum buvęs sukurtas.
(abu šypsosi)
Ačiū tau už tavo atsakymus.
Prašom. Tikiuosi, artimiausiu metu manęs į šitą kėdę nepasodinsi.
Dėl šito dar pagalvosiu. Sėkmės tau. Ir Brittai.
(linkteli, pakyla ir išeina)

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Rašalo veidai '22
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Vėtrūnė Kristė de Leighi

Nužvelgiu prieš mane sėdinčią moterį ir bandau suvokti, jog tai ją sukūriau. Viską joje - nuo kiekvieno plaukelio iki visų charakterio savybių. Taip jau sėdime tikrai ne pirmą minutę, tačiau abiem nedrąsu pradėti pokalbį. Galiausiai pasiryžtu užduoti pirmąjį klausimą ir išsklaidyti nejaukią tylą.

(atsikrenkštimas) Taigi... Amm... Kaip šiuo metu tave turėčiau vadinti? Į kurią asmenybę turėčiau kreiptis?
(neįsivaizduoju kuri asmenybė): Mes bandysime į tavo klausimus atsakyti visos, tai... Nežinau, kaip tau patogiau.
Esu pratusi tave vadinti tiesiog Vėtra, tu nieko prieš?
(atsako galvos linktelėjimu)
Gerai, Vėtra, tai... (žvilgteliu į užrašų knygelę) daliai skaitytojų, kuriems pateiksiu šį interviu, gali būti nežinoma, ką turi omeny sakydama „mes visos“ - galėtum papasakoti kas tos mes?
Nihala: Čia ji [Vėtrūnė] sugalvojo vadintis „mes“ kai suprato, kad yra ne viena!
Vėtrūnė: Kai mes visos supratom, kad esam šiam kūne ne vienos.
Nihala: Koks skirtumas, nepertraukinėk! Taigi, kaip jau sakiau, čia Vėtros idėja taip vadintis! Aš jai nepritariu, sau vis vien esu aš, nesvarbu, kad yra ir dar kažkas. Esu atskira asmenybė, esu .
Odette: Bet ji klausė ne to, ji klausė kas mes. Mes esame penkios skirtingos asmenybės viename kūne. Net su skirtingais vardais, o trys iš mūsų ir amžiaus skirtumą turi.
Taip, bet, kaip Vėtrūnė minėjo, ilgą laiką juk nežinojot, kad iš vis esate ne vienos, tiesa?
Vėtrūnė: Tiesa. Tik neseniai tą aplamai sužinojom. Buvo... labai sunku apsiprasti. Kartais atrodo, kad dabar yra lengviau gyventi, kai viską žinai, kai nebėra tų tuščių trūkstamų gyvenimo akimirkų, tačiau kartais darosi ankšta čia sutilpti visoms, norisi privatumo, o retkarčiais visai užeina tokia depresija, kad, gink diev, turiu grįžti į tuos laikus kuomet nieko apie jas nežinojau, kai galėjau ramiai viena pati sau priiminėti sprendimus ir kažkokie balsai nekvaršino galvos. Gyvenimas tada buvo keistas - nuolat kažkas iškirpdavo iš mano gyvenimo įvykius, kurių niekaip neprisimindavau, (tiesa, taip kartais nutinka ir dabar, bet labai retai) tačiau nepaisant tų trūkumų vis vien norėčiau į jį nors akimirkai sugrįžti. Na, kalbu apie tą laikotarpį kuomet dar nebuvo nei Šnabždesių, nei Klyksmų. Tik vėliau supratau, kad jie buvo tas perėjimo laikotarpis į gyvenimą visoms penkioms asmenybėms pažįstant vieną kitą ir negalėjimą nė akimirkai nuo kitų atitrūkti.
Odette: Tiek Nihala, tiek Estella, tiek mažoji Vėtrūnė, jeigu nebūtų tokia drovi ir išdrįstų bent žodį pasakyti, papasakotų tau tą patį, tai nematau reikalo keturis kartus klausytis to paties. Bet užtat aš turiu ką pridurti kitaip. Su manim tarsi atskira istorija - susikūriau kuomet mokėmės VII kurse, tačiau aš Hogvartse nebuvusi. Nors ir susikūriau tuo metu, tačiau buvau - ir tebesu - už kitas asmenybes ketveriais metais vyresnė. Kol jos mokėsi Hogvartse, aš tarsi buvau visam laikui užšaldyta ir atsiradau tik tuomet kai jos baigė Hogvartsą, kas ir buvo tas lūžis po kurio mes visos ėmėm viena kitą girdėti. Aš to gyvenimo be jų net nežinau. Visą savo gyvenimą - beveik du metus - gyvenu su jomis.
Vėtrūnė: Abejoju, kad mažosios Vėtrūnės istorija būtų tokia pati. Vis dėl to jai nuolat 3 metai ir ji visai neauga. Ji visiškai kitokia nei mes, manau, papasakotų visai kitą istoriją, bėda ta, kad yra per daug drovi bei baikšti ir to nepadarys.
Nihala: (pasityčiodama) Nebent saldainį mažam vaikui duosi.
Odette: Nihala! Raminkis!
Estella: Bet jūs ką, rimtai? Pamiršot mane? Aš irgi neauganti! Nuolat šešiolikos!
Odette: Taip, bet tavo gyvenimas taip smarkiai nesikeičia šia tema nuo Vėtrūnės įvardyto. Ką pasakytum kitaip?
Estella: (pavarto akis, bet lieka tylėti)
Kaip gyvenimas su keliomis asmenybėmis keičia - nežinau, gadina ar gerina - bendravimą su kitais žmonėmis?
Estella: Tragedija! Tos trys man niekad neleidžia normaliai bendrauti su vaikinais!
Odette: Estella, nepradėk vėl. Jugi šimtus kartų apie tai šnekėjom, tu peržengi ribas.
Estella: Kokias dar ribas?! Nori pasakyti... (nutyla pamačiusi Odettes žvilgsnį) Gerai jau gerai, Aquamarine.
Odette: Nedrįsk manęs vadinti Aquamarine!
Gal galėtumėm grįžti prie klausimo?
Vėtrūnė: Labai trukdo. Vis dėl to esame skirtingos asmenybės, kiekviena turime savo pažiūras, savo skonį ir, neduok dieve, imsi bendrauti su tuo žmogumi, kuris kitai asmenybei nepatinka... Nuo Nihalos gali „gauti gerą antausį“, Odette tavęs neapkęs ir pasirūpins, kad su tuo žmogumi daugiau nesusituktumei, Estella gerą savaitę tave tiesiog ignoruos, o Vėtrūnytė bijo aplamai kiekvieno svetimo žmogaus, tad jei imsi su bet kuo bendrauti, nesvarbu kas tai bebūtų, jai jau neįtiksi. Bet problemos būna ne tik vidinės, kurias ką tik įvardijau ir kurių kiti žmonės nemato, išorinės būna netgi... baisesnės? Jeigu galima taip sakyti. Nesvarbu, kad šiuo metu jau žinome apie kitų asmenybių egzistavimą, vis vien vienu metu tik viena iš mūsų gali valdyti kūną. Ir mes visiškai negalime nuspręsti kuriuo metu kuri tą darys ir kuriuo metu staiga ims ir pasikeis valdančioji asmenybė. Jeigu tarkim aš imčiau bendrauti su žmogumi, kuris man patinka ir norėčiau palaikyti gerus santykius su juo, tai kitą kartą kai mes susitiksim, nėra garantijos, kad vėl kūną valdysiu aš. Jeigu valdytų kokia Nihala ir jai nepatiktų tas asmuo, geruoju tikrai nesibaigtų. Vargu ar kada nors daugiau galėčiau su tuo žmogumi normaliai pasikalbėti, nes galvotų, kad aš kažkokia nenormali.
Vėtra, kas be tavęs pačios dar žino apie kitų asmenybių egzistavimą? Ar pasakoji tai kitiems žmonėms?
Vėtrūnė: Ne, to niekam nesu sakiusi. Mes visos niekam to nesakome, tiesiog tai ir mums pačioms dar kiek painoka, tai kaip turėtų reaguoti kitas žmogus, kuriam tai papasakočiau? Palaikytų mus beprotėmis. Tą žino tik tėvai, jugi neįmanoma auginti vaiko ir nematyti, kad kas kažkiek laiko jis keičiasi, tampa tarsi visai kitu žmogumi, paskui vėl tama savimi ir taip pasaka be galo.
Odette: Na, žinoma, tą žinai ir tu.
Bei žmonės skaitantys mano parašytas istorijas. (šypteliu) Gerai, priešpaskutinis klausimas. Vėtra, žinau, kad dirbi Magijos ministerijoje, ar dirbate visos asmenybės bendromis jėgomis ar kaip?
Odette: Tiesą sakant, dirbu tik aš. Žinoma, esame vienas fizinis asmuo ir oficialiai Magijos ministerijoje dirba Vėtrūnė Kristina Džeinė de Leighi, tačiau į darbą einu tik aš. Estella ir mažoji Vėtrūnė iš vis per jaunos dirbti, Vėtrūnė mielai ką nors studijuotų ar kur nors keliautų, tačiau ją Londone laiko pririšęs mano darbas, o Nihala aplamai nė nenutuokia ką norėtų veikti, bet tik nedirbti. Blogiausi atvejai būna kai man darbe kas nors labai svarbaus, o kokia Nihala - visiška maištininkė - ar mažoji Vėtrūnė tuo metu valdo kūną ir aš nieko negaliu padaryti. Jeigu būna kokia Vėtrūnė, tai ji bent jau supranta, kad tai svarbu ir mane pavaduoja, su Estella kartais eina (ne)gražiuoju susitarti, bet ne visad.
Supratau... Ir paskutinis dalykas, kurį noriu paminėti yra mano atsiprašymas, Vėtra, kad į tavo gyvenimą įvėliau tiek sunkumų - kelios asmenybė viename kūne, aklumas, mokyklos keitimas ir dar, tuo metu, sunkus anglų kalbos suvokimas, nors mokeisi Anglijoje... Kaip ištvėrei visą šitą? Kaip išgyvenai iki dabar su tokiom problemom?
(visos asmenybės žiūri į pagrindinę - Vėtrūnę, kuriai labiausiai ir skirtas šis klausimas)
Vėtrūnė: (liūdnai šypsodamasi) Dabar būtų pats laikas pateikti kokią protingą citatą (deja, tokių nepamenu) ar tiesiog tave aprėkti, kodėl mano gyvenimą taip apsunkinai, tačiau pati pasipatoginai sau šią situaciją - sukūrei mano charakterį tokį, kad neišdrįsčiau tavęs aprėkti, mano kūrėja.

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Rašalo veidai '22
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Brett O'Connor

Sveiki, Bretai. Džiaugiuosi, kad sutikote pasikalbėti. Pirmiausia norėčiau daugiau sužinoti apie jūsų šeimą. Kaip sekasi sutarti su tokiu dideliu kiekiu brolių ir seserų?

(Ilgoka tyla) Nemanau, kad turėtumėte klausti tokių klausimų, nes tai paprasčiausiai yra labai neįdomu. Kurį laiką geriausiai sutariau su Brendanu, nes jis stengėsi išmokyti mane magijos, kurios per prakeiktą tėvą negalėjau mokytis Hogvartse. Athenos negaliu pakęsti, nes ji tiesiog… Na, jeigu nesuprantate, nė neverta aiškinti, nes akivaizdu, kad esate per kvaila.

Supratau. (meluoja) O kaip Kaede? Kaip jautėtės sužinojęs, kad turite dukrą, kuriai jau vienuolika metų?

Galbūt galite priminti, koks viso šito tikslas? Neturiu visos dienos! Kalbant apie Kaedę… Na, iš pradžių nenorėjau patikėti, kad tai yra tiesa. Kaip aš galiu turėti dukrą? Atrodė, kad kažkokia apspurusi mergiotė tiesiog nusprendė pasinaudoti žmogumi, kuris atrodė prieinamas. Vis dėlto mes esame panašūs. Tą galima pamatyti ir akyse, tačiau joje matau savo charakterį. Tai mane labai trikdo. Nemyliu jos, bet… (nutyla, akivaizdžiai norėdamas kažką nuslėpti)
Kiek žinau, ji jau susidūrė su jūsų šeima - tėvais ir broliais bei seserimis. Kaip sekėsi? Kaip dėl to jautėtės jūs?

Ar nebūtų protingiau tokių dalykų paklausti jos pačios? Vaikas nekvailas, tiek, kiek reikia, pasakys ir pati. Prie ko čia aš? Tikiuosi, kad Kaede nepradės bendrauti su ta kvaiša Athena. Abi sėdi Hogvartse, tad visko gali būti. Vis dėlto Kaede pernelyg protinga. Ne veltui mano vaikas. (skubiai nutyla, tarsi būtų pasakęs per daug)

Kodėl jums taip svarbu, kad Kaede mokytųsi ir baigtų Hogvartsą?

(akivaizdžiai supykęs sugniaužia kumštį) Argi tai neakivaizdu?! Sakiau, kad esate kvaila. Magija yra nuostabiausias dalykas šitame pasaulyje. Ta mergiotė turi šią galią. Vadinasi, reikia tuo ir pasinaudoti! Nenoriu, kad ji prarastų tokią galimybę. Jeigu mano tėvas yra toks nevėkšla, kad vienuolikametis sūnus turi atlikti jo darbus, nereiškia, kad ir aš toks. Kaede baigs Hogvartsą ir taps nuostabia ragana.

Kaedės atvejis tarsi byloja, kad vaikų galite turėti ir daugiau. Kaip manote, ar taip ir yra? Ar norėtumėte atrasti daugiau savo dukterų ar sūnų?

Tai yra ne jūsų reikalas. Kokia nauda iš vaiko, jeigu net nežinau, kas jo motina?
Ar ta nežinia bei Kaedės atsiradimas neparodo, kad galbūt reikėtų sukurti ilgalaikius santykius su viena mergina? Ar nenorite kurti šeimos?

Siūlotės? Nes jeigu ne, nematau klausimo prasmės.

Ne, deja, nesisiūlau. Vis dėlto dar norėčiau paklausti apie jūsų charakterį. Ar pats pastebite, kad greitai supykstate? Ar bandote su tuo kovoti?

(akivaizdžiai įsižeidžia) Kaip visada visi geri, tik aš ne? Ko kito reikėjo tikėtis? Esu koks esu. Ir matau, kad Kaede turi kažkokio panašumo. Nematau nei prasmės, nei poreikio kažką keisti. Jeigu netinka toks, koks esu, tiesiog palikite mane ramybėje. Panelių Britanijoje netrūksta.

Kaip manote, kas jūsų gyvenime būtų kitaip, jeigu būtumėte sėkmingai pabaigęs Hogvartsą?

Dabar nebūčiau toks prakeiktai nepasiturintis ir apspuręs! Turėčiau normalų darbą, namus. Ir galbūt netgi norėčiau į juos pakviesti Kaedę! Bet kam svajoti apie tai, kas nerealu. Neturiu daugiau jums ką pasakyti. (įsižeidęs atsistoja ir išeina)

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Rašalo veidai '22
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Alrisa Fuentes

(Mudvi sėdime jaukioje šurmuliuojančioje burtininkų kavinukėje) Malonu, kad sutikai sudalyvauti interviu. Pradėkime nuo lengvų klausimų. Kas sieja tave ir Elliw?

Ta bjaurybe? Ir iš kur tokie kvaili klausimai atsiranda tavo galvoje? Gal supelijusių keksiukų suėdei? Tiek to. (Dramatiškai pavarto akis) Tai yra pats šlykščiausias ir visoks kitoks -iausias padaras pasaulyje, todėl kiekvieną kartą pamačius ją tiesiog niežti pirštai sviesti ką nors į tą buką marmūzę. Ir viskas. Ir prašau daugiau tokių nesąmonių neuždavinėti, o tai atsistosiu ir išeisiu.

Gerai, pasistengsiu. (Nejučia pradedu kramtyti lūpas. Nors mūsų amžiaus skirtumas nėra didelis, aš vis tiek pradedu tos merginos prisibijoti.) Jei neklystu, šiais mokslo metais teko dalyvauti kvidičo rungtynėse. Ar patiko tokia patirtis?

Iki šiol dar nežinau, ar man patiko. Viską gadino toji teleskopinė pabaisa kartu su karve. Jei ne jos, buvimas kvidičo komandos vadove būtų vienas malonumas. Tos mergiotės per abejas rungtynes elgėsi tiesiog tragiškai. (Balsas pamažu ėmė garsėti) Negana to, kad šmaukštas buvo pagaunamas pernelyg vėlai - antrąjį kartą visiškai sustirau, karvė Dori ėmė bučiuotis su grifu. GRIFU! (Akyse ėmė rastis beprotybės kibirkštėlės, kai ji užrėkia ant visos kavinės. Po truputį ji nusiramina ir atsisėda) Tokia gėda Klastūnynui... Ir kur ritasi šis pasaulis...

Am... (Bandau nepasimesti.) Pereinant prie kitos temos: ką galvoji veikti pabaigus Hogvartsą? Paskutinieji, septinti metai jau ne už kalnų.

Baigti Hogvartsą? Kas tai?

(Visiškai sutrinku. Alrisa tuo pasinaudoja ir ima godžiai šlamšti pyrago gabalą, kol tuo metu karštligiškai peržvelgiu užrašus.) Na... Ne paslaptis, kad turi nemažai augintinių. Ar galėtum juos visus pristatyti? Ir kaip suspėji jais pasirūpinti, kadangi neabejoju, kad kai kurie reikalauja išties daug priežiūros?

Labai fkanus pfyragaf... Norėfiau dar... Augintiniai? (Staiga ji atkunta.) Nuo to ir reikėjo pradėti pokalbį! Balandis Jonas jau visiškas senis - arba aš jį peršėriau skanėstais, arba jis tingi skraidyti, tas bjaurybė. Saliamonas yra labai gera papūga, kurią man pavyko išdresiruoti, tik jis iki šiol mėgsta svaidytis keiksmažodžiais... Žiurkės Zita ir Lota amžinai kur nors pabėga, bet jas smagu laikyti apsiausto kišenėse per kokią herbologiją. Gaila, kad tas girtuoklis nebedėsto... (Atsidūsta.) Ai, kaipgi galėjau pamiršti naujausią pirkinį - tigrinį pitoną Xi! Man jis labai patinka, tačiau reikia saugoti žiurkes, kadangi Xi jas itin mėgsta. Be to, dar yra mano mylimiausiasis Yuno, šiknašaudis pliurzis. Kiekvieną kartą stengiuosi atsinešti į pamokas, kadangi nenoriu, kad jis nuobodžiautų. Žinoma, visada pilna žmonių, kurie Yuno bijo ir nori jam pakenkti. Sako, jog tokie negali būti prijaukinami… Tie bjaurybės galvoja tik apie išvaizdą, nesupranta, kad pliurziai panašūs į kates… Beje, ar norėtum jį pamatyti? (Alrisa ima energingai raustis kišenėse.)

Čia? Nemanau, kad tai gera mintis… Gal geriau pereikime prie kito klausimo? Pavyzdžiui… koks tavo mėgstamiausias desertas?

Tortai, pyragai, bandelės, šokoladas, saldainiai, ledai… Viskas! Gal labiausiai patinka tie gardėsiai, iš kurių išteka skystas šokoladas… Tik nieku gyvu neužsimink apie marcipaną - tos nesąmonės negaliu pakęsti. (Tęsia ji, ištraukdama mažą dėžutę.) Štai čia, viduje tupi sumažintas Yuno, specialiai jam nupirkau šitą dėžutę, pritaikytą gyvūnams. Labai tikuosi, kad nesupyks pamatęs, jog nepalikau pyrago. (Mergina mosteli lazdele ir po akimirkos ant stalo išsidrėbia milžiniškas gyvūnas.) Na, kaip? Ar patinka?

Ar… gggaliu susilaikyti nuo atsakymo? Mmmanau, kad… galime laikyti šį interviu baigtu. Labai ačiū už aaatsakymus… Iki! (Maunu pro duris, kol Alrisa nespėjo pamatyti mano išsigandusio veido. Nuskubu ton pusėn, kur susitariau susitikti su dar vienu interviu davėju - aukštu šviesiaplaukiu.)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Vėtrūnė Kristė de Leighi »

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Rašalo veidai '22
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
     Na štai, prieš jūsų akis - visi 5 interviu. Nedalyvavusieji ir dalyvavusieji forumiečiai, skiriame jums keturias dienas perskaityti šiuos interviu. Vieni ilgesni, kiti trumpesni, bet visi verti jūsų dėmesio! Skaitydami nepamirškite išrinkti labiausiai patikusių bei mane apie tai informuoti balsuojant. Balsuoti reikia siunčiant asmeninę žinutę man, žinutės temoje nurodant „Balsavimas“ ir interviu sudėliojant nuo labiausiai iki mažiausiai patikusio. T.y. pirmoje vietoje stovi labiausiai patikęs darbas, o penktoje - mažiausiai. Balsuodami, parašykite numerį ir personažo, iš kurio paimtas interviu, vardą, pvz.: 1. Vardenis Pavardenis. Atkreipiu dėmesį: balsuoti gali tik renginyje nedalyvavę forumiečiai!
     Balsavimas vyksta iki 2022-11-24 23:59.
     Pastebėjus įsivėlusią klaidą savo interviu - informuokite mane asmenine žinute.

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Rašalo veidai '22
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Balsavimas pratęsiamas!

     Per balsavimui skirtą laiką buvo sulauktas tik vienas balsas, todėl pratęsiame balsavimą iki sekmadienio - 11-27 12:00 - tikėdamiesi, kad sulauksime daugiau balsuojančių. Jugi nėra taip sunku perskaityti kelis interviu ir už juos prabalsuoti, ane? (giggle)

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Rašalo veidai '22
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
     Ir štai, pagaliau, sulaukus deramo skaičiaus balsų, tiesiai prieš jūsų akis galime paskelbti „Rašalo veidų '22“ nugalėtojus, o tai yra - geriausių interviu su savo pačių personažais autorius! Jau ir taip teko ilgėliau laukti rezultatų, mat balsavimas buvo pratęstas, tad dabar tikrai dar ilgiau jūsų negaišinsime su ilgomis įžangomis ir iškart paskelbsime rezultatus!

          1 vieta, be didelių abejonių, atitenka nuostabaus interviu su Tobiu Liam Walters autorei!
          2 vietą dalijasi po lygiai balsų surinkusios Alrisa Fuentes ir Vėtrūnė Kristė de Leighi!
          3 vieta atitenka taip pat ne ką blogesnio interviu su Brettu O'Connoru autorei!

     Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems už nuostabius interviu bei visiems balsavusiems už jų balsus! Laimėtojų laukia pažadėti prizai, kurie netrukus atkeliaus ir saugiai nuguls jų kišenėse!