0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 639
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #30 Prieš 2 savaites »
Neįtikėtina, bet Erka buvo nusistačiusi prieš žiobarus kaip ir jo paties šeima. Tikra grynakraujų magų šeima, kuri jau kartų kartas palaikė vien gryną kraują. O jos taip juk niekas neauklėjo. Pati įgavo kažkokią keistą neapykantą jiems. Problemos su Erka dygsta kaip grybai po lietaus. Liūdnai pagalvojo. Gal tai kol kas nebuvo svarbiausias dalykas. Jei užaugusi neims smurtauti prieš žiobarus. Kaip tai darydavo kiti tokie burtininkai.
- Na... Visą gyvenimą man buvo kalama kokie žiobarai netikėliai. Bet atvirai tau pasakysiu. Savo vaikystėje daugiau pagalbos ir paguodos sulaukiau iš jų, nei iš tų puikiųjų burtininkų. Todėl ne. Nemanau, kad žiobarų pasaulis prastesnis. Sunku buvo to atsikratyti. Nes mano šeimoje regis įgimta nekęsti žiobarų. Bet aš manau, kad tai kvaila ir beprasmiška. - Jei jau pats klausinėjo Erkos apie jos požiūrį į gyvenimą ar šiaip nutikimų merginos praeityje. Turėjo ir pats būti atviras, turėjo su ja dalintis savo gyvenimu. Nors ir nenorėjo. Nes nemėgo niekam pasakoti apie savo vaikystę.
- Išsirinkau. - Pasakė išsirinkęs kažkokį smagiai išsišiepusį vyruką. Jo akyse regis degė peštynių siautulys. Ir Auriui jis patiko.
- Aukštoji matematika? Šitas pultelis. Oi, pamatysi, tikrai ne. - Nusijuokė ir pradėjo smūgiuoti.
- Ginkis Erkuže, kol nepargrioviau tavęs ringe.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • VI kursas
 • *
 • 410
 • Taškai: 197
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #31 Prieš 2 savaites »
- Ir jie buvo labai teisūs, - suburbėjo Erka. - Bet kodėl manai, kad tik iš žiobarų galima sulaukti paguodos? Taip, gal tavo tėvai ir nebuvo patys nuostabiausi žmonės. Kaip ir mano. Sugebėjo mirti ne laiku. Tačiau tai nereiškia, kad to galima sulaukti tik iš žiobarų. Juk yra ir labai gerų burtininkų, ir labai blogų žiobarų, - pasakė. Ne itin norėjo žiobarus vadinti gerais, tačiau turėjo tą pasakyti. Kitaip tai visai nebūtų įtikinima, o to violetinplaukė tikrai nenorėjo.
- Dieve! Tas vyrukas labai baisiai šypsosi! - sušuko pažvelgusi į jo personažą. - Tikrai galėjai pasirinkti kokį gražesnį. Na, bet jau žaiskim, - suburbėjo Klastūnyno atstovė.
- Bijau, kad pamatysiu, jog tikrai taip, - nsuijuokė ji.
  Imtynės prasidėjo. Kol kas Erka lyg ir tinkamai spaudė mygtukus. Na, bent jau jai atrodė, kad ji tą daro tinkamai.
- Eik toli! Nespėsi net sujudėti ir būsi negyvas, o aš net nesusvirduliuosiu! - pasakė ir iškart jos personažė nugriuvo. - Tik pasakiau. Tik pasakiau, - vaidino įsižeidusią, tačiau paskui vis tiek nesusilaikė ir padėjo juoktis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 savaites sukūrė Erka Forrm »
Mes esame kiaulės, kiaulės yra mes

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 639
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #32 Prieš 2 savaites »
- Žmonių yra visokių ir žiobarų ir magų tarpe. Aš tiesiog sakau, kad daugiau gerumo sulaukiau iš žiobarų pusės. Na o kažkaip vertinti žmogų pagal tai, kas jis yra man atrodo kvailystė. O kodėl manai, kad tavo tėvai buvo ne patys nuostabiausi žmonės? Mano mama buvo puiki. Tik žuvo. O tėvas gyvas ir... Na štai jis tikrai nėra nuostabiausias žmogus žemėje. - Buvo baisiai neįprasta užsukti šitą temą. Bet jei jau pradėjo kalbėtis su ja, turėjo tęsti.
- Varyk, varyk. Kur tavo rankos? Gal pametei? Tai jau ne, niekur neisiu, kol negulėsi ant žemės. - Kvailiojo įnirtingai spaudinėdamas mygtukus. Jo personažas atliko kelis veiksmus ir vargšė Erkos pasirinkta imtynininkė plojosi ant žemės.
- Nieko, čia pirmas raundas. Žiūrėk, gal dar atsigriebsi. - Gal ir neblogai buvo kalbėtis apie rimtus dalykus ir įpinti žaidimą. Gal taip ir paprasčiau. Auris padarė pauzę.
- Tuojau, einu pažiūrėsiu kaip kepa mūsų biskvitas tortui. - Pasakė ir movė į virtuvę. Viskas atrodė normaliai ir jis sugrįžo atgal.
- Na ką? Pasiruošusi kovai? - Vyptelėjo ir vėl įjungė žaidimą.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • VI kursas
 • *
 • 410
 • Taškai: 197
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #33 Prieš 2 savaites »
- Galbūt, - mįslingai tarė, tačiau daugiau į tokias kalbas veltis nenorėjo. - Na, jie nebuvo nuostabūs vien todėl, nes mirė ne laiku, - gūžtelėjo pečiais Erka. Tiesą sakant, ilgai galvojo kas galėjo būti jos tėvai, tačiau tai jai pernelyg nerūpėjo. Nenorėjo knaisiotis po praeitį.
 Erka išgirdo Aurį šūkaujant, todėl suburbėjo:
- Jei dar taip baisiai šūkausi daugiau nežaisim. Na, gal ir turiu. Iš kur man žinoti?
  Vos Erkos imtynininkė plojosi ant žemės žaidimas baigėsi.
- Tai ką čia viskas? - paklausė ji nustebusi.
  Auris nuėjo pažiūrėti torto. Jam grįžus Erka paklausė:
- Na, jau sudegė?
  Auris paklausė ar ji pasiruoišusi ir įjungė žaidimą. Tiesą sakant, violetinplaukė pati nežinojo ar yra pasiruošusi. nesuprato ką reiškia pasiruošti žaidimui. ir dar tokiam.
- O ką reiškia pasiruošti tokiam žaidimui? - paklausė ir irgi vyptelėjo, o tada pradėjo spaudinėti mygtukus. - Nemanai, kad nuo mūsų žaidimo mygtukai sulįs į vidų? - dar paklausė ir nusijuokė.
Mes esame kiaulės, kiaulės yra mes

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 639
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #34 Prieš 2 savaites »
- O, bet mirties negalima numatyti. Ji ateina ir nieko nepakeisi. Ji nesirenka kada laikas tinkamas ir kada ne. Gaila, bet taip jau yra. - Auriui buvo labai įdomu ar ji kažką žino apie tėvus. Kodėl jie žuvo abu kartu. Ar ji žino kur jie palaidoti. Ir ar kažkas liko iš merginos šeimos. Kaip ji atsirado žiobariškuose vaikų namuose. Bet klausinėti per daug nenorėjo. Nesinorėjo užversti tokiais klausimais.
Erkai pradėjus bambėti tarė.
- Aš tik keliu kovinę dvasią. Dar nebaigta. Tu tiesiog prakišai pirmą raundą. - Kažkodėl ji manė, kad pyragas sudegė.
- Ne. Jis kuo sveikiausias ir kepa. Pasiruošti žaidimui tiesiog čia toks klausimas ar esi pasiruošusi kautis. Kai išėjau paspaudžiau pauzę. O tai reiškia, kad žaidime viskas sustingo. Dabar ją išjungiau tai ir klausiu ar jau esi pasiruošusi tęsti imtynes. - Ir vėl ėmėsi spaudinėti mygtukus. Ekrane jų žaidėjai ir vėl pradėjo kovoti.
- Nieko mygtukams nebus. Tikriausiai. O jei kas ir nutiks pataisysiu.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • VI kursas
 • *
 • 410
 • Taškai: 197
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #35 Prieš 1 savaitę »
- Na, jie vis tiek galėjo nemirti tokiu metu. Tuo labiau iš kur man žinoti dėl ko jie mirė? Gal dėl to, nes aš gimiau ir nusižudė, - gūžtelėjo pečiais Erka. Ji tikrai nežinojo kodėl mirės jos tėvai. Net kas jie tokie buvo. Tik žinojo, kad jie buvo buvp grynakraujai burtininkai. Tai buvo viskas.
- Apie juos žinau tik tiek, jog jie buvo grynakraujai buritninkai, - pasakė violetinplaukė.
  Erka išgirdo, kad jis kelią kovinę dvasę, todėl tik subambėjo:
- Kurgi ne. Dar pasakyk, kad šūkaudamas kepi tortą.
  Erka ir vėl pradėjo spaudinėti mygtukus. Tikėjosi, kad šį raundą nepralaimės. Na, ir stengėsi tą padaryti, žinoma. Tačiau šis mygtukų kratinys jai ivs dar buvo keistas dalykas, todėl Erka dažnai nuspausdavo ne tą mygtuką, o tai jos veikėją susilpnindavo.
- Oho. Tikrai? - nusistebėjo išgirdusi, kad Auris galėtų sutaisyti tokį dalyką. - Juo vien žaisti jau sunku, o tu nori dar ir taisyti, - pasakė išplėtusi akis. - Ne paprasčiau būtų nunešti į taisyklą?
Mes esame kiaulės, kiaulės yra mes

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 639
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #36 Prieš 1 savaitę »
- Galėjo nemirti. Bet mirties neperkalbėsi. Ir baik jau. Kas čia per mintys... Kam jiems nutraukti savo gyvenimus dėl tavo gimimo. Jei nenorėtų turėti vaikų būtų tiesiog tave kam nors palikę. Bet jau tikrai nenutrauktų savo pačių gyvenimų tyčia. - Ne. Tokia mintis pasirodė labai nelogiška.
- O kas tau pasakė, kad jie buvo grynakraujai burtininkai? Juk tu augai žiobariškuose vaikų namuose. Ten to tikrai negalėjo žinoti. - Viskas pasidarė dar įdomiau.
- Ne. Tortą kepą orkaitė, mano balsas to deja negali. - Nusišypsojo.
- Sutaisyti pultelį juk vienas juokas. Pamiršai reparo kerus? Jie puikiai taiso žiobariškus daiktus. - Jie toliau žaidė. Erkai dar kartais nelabai sekėsi. Vis painiojo mygtukus. Vienu momentu Auris pamanė, kad gal jam reikėtų truputį pasiduoti. Kad laimėtų ji. Bet tada pagalvojo, kad Erka galimai tai suprastų ir tai jai tikrai nepatiktų. Bent jau jam atrodė, kad žino, jog tai merginai visai nepatiktų. Todėl žaidė kaip žaidęs.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • VI kursas
 • *
 • 410
 • Taškai: 197
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #37 Prieš 1 savaitę »
- Na, pasaulyje visokių žmonių yra, buvo ir bus. Girdėjau, kad kai kurie nusižudo dėl meilės. Spėju, kad ir dėl dar kvailesnių dalykų, - pasakė ji. Bet ne, baigti ji tikrai neketino. Kalbėti, kad ir nelogiškus dalykus ji tikrai mėgo.
  Paskui ji išgirdo dar vieną klausimą apie tėvus. Šia tema ji daug pasakyti negalėjo ir manė, jog Auris tą supras, todėl neįsivaizdavo kaip jam gali kilti dar daugiau klausimų. Vis dėlto violetinplaukė atsakė:
- Na, kažkas man nuo jų liko. Tai buvo laiškas, kurį jie man žadėjo duoti prieš gaunant laišką į Hogvartsą. Ant voko net buvo parašyta: perskaityk kai tau bus vienuolika. Turbūt manė, kad visada jį laikysiu. Aš, žinoma, tiek ilgai neišlaukiau. Perskaičiau vos išmokusi tą daryti. Ten ir paminėjo, jog aš greičiausiai burtininkė, nes jie buvo grynakraujai ir dar tokių bla bla bla dalykų. Nuo tada ir ėmiau laukti laiško. Laimei, sulaukiau. Beje, tau neatrodo, kad per daug klausinėji? Tu juk profesorius, o ne koks pėdsekys, - papasakojo klastuolė.
- Kodėl tavo balsas tiek daug dalykų negali? Arba gali viską, arba negali nieko! - nusijuokė Klastūnyno atstovė bei taip pat nusišysojo.
  Erka išgirdo, kad reparo kerai veikia ir ant žiobariškų daiktų. Tas buvo netikėta. Na, su paprastais daiktas viskas aišku, tačiau ji tikrai nemanė, jog jie galėtų sutaisyti elektroninius prietaisus.
- Negi jie veikia ir ant elektroninių prietaisų? - stebėjosi ji.
Mes esame kiaulės, kiaulės yra mes

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 639
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #38 Prieš 4 dienas »
- Na taip. Aišku būna visokių keistenybių. Bet, kad tavo tėvai būtų taip keistai pasielgę. Nemanau, kad taip buvo.
Auris vis tiek nemanė, kad jos tėvai galėjo imti ir abu kartu nutraukti gyvenimą dėl dukters gimimo. Tai atrodytų mažų mažiausiai keista. Ir dar paliko jai laišką. Tai kas tada ją ir tą laišką atgabeno į vaikų namus? Gal Erka turi kokių giminaičių apie kuriuos nieko nežino. Galvojo.
- Tik noriu tave pažinti. Todėl ir klausiu. - Pasakė.
- Ne. Mano balsas gali kelti tik kovinę dvasią. Bet kitokių galių neturi. O tie kerai taiso daiktus. Nežinau ar pataisytų pačią elektroniką. Bet mygtukus tai tikrai sutvarkytų. - Kurį laiką jie dar pažaidė. Auris vis nueidavo žvilgtelėti kaip kepa biskvitas. Galiausiai jis iškepė ir Auris ištraukė jį. Paliko atvėsti.
- Einam. Pasidarysim kremą. - Pasakė.
- Dabar supilk į indą maskarponę, įdėk karamelės. ir žiupsnį druskos. Tada sumaišyk. Aš paruošiu sirupą.
Į puodą supylė stiklinę vandens. Jį užvirė. Ten idėjo šaukštą rudojo cukraus ir įpylė šlakelį romo. Paskui atskirame puodelyje ištirpino šokoladą.
- Dabar atsargiai ir pasistenk kuo lygiau supjaustyti biskvitą į tris lakštus. Tada ant jo dėk kremo. Pilk biškį sirupo. Uždėk ant jo lakštą. Tada vėl kremo ir sirupo ir vėl lakštas. Tada vėl tas pats ir dar supilk šitą ištirpusį šokoladą ir viršų pabarstyk lazdyno riešutais. Tada padėsim tortą į šaldytuvą, kad truputį pastingtų. - Jiems bgaminant virtuvė pamažu virto visiška betvarke.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • VI kursas
 • *
 • 410
 • Taškai: 197
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #39 Prieš 3 dienas »
- O tu manęs nepažįsti? Laba diena, nepažįstamasai, - nusijuokė klastuolė.
  Erka ir toliau klausėsi to, jog jo balsas gali kelti tik kovinę dvasę. Per jo kalbą vis kažką suburbėdavo. Kažką panašau į "taip", "nejaugi" ir panašiai.
  Po kiek laiko ji išgirdo Aurį sakant, jog jau reikia eiti daryti kremą, todėl ji greitai pasileido virtuvės link. Vis dėlto gaminimas Erkai buvo kiek labiau prie širdies nei žaidimas tuo Playstation.
  Violetinplaukė klausėsi visų Aurio nurodymų. Ji supylė į indą maskarponę, karamelę ir šiek tiek druskos. Tada viską išmaišė. Kiek liūdėjo, jog yra prie Aurio, nes žinojo, kad maišyti kerų pagalba būtų daug lengviau.
- Žinojai, jog žodžio biški nėra? - pklausė violetinių plaukų savininkė, o tada toliau klausėsi nurodymų ir gamino. Viską padariusi įkišo jį į šaldytuvą - dar vieną niekam nereikalingą žiobarišką išradimą.
Mes esame kiaulės, kiaulės yra mes

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 639
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #40 Prieš 3 dienas »
- Tiesiog domiuosi tavo gyvenimu. Kartais atrodo, kad ir pats savęs nepažįsti, o ką jau kalbėti apie kitą žmogų? - O tai filosofas...
Taigi tortas stingo. Auris šį kartą kerų pagalba ėmėsi tvarkyti virtuvę.
- Gerai žinosiu dabar gramatikos mokslų daktare. - Nusišypsojo. Baigęs tvarkytis susirado gražesnes lėkštes. O taip, dabar namie buvo net tokių dalykų. Be to buvo nusipirkęs žvakučių, kurias irgi ištraukė.
- Velniop tą šaldytuvą. - Nusišypsojo ir ištraukė tortą. Pasinaudojo tam tikrais kerais, kurie padėjo tortui sustingti. Tada susmeigė į jį vieneto ir šešeto formos žvakes ir uždegė.
- Ką gi... Tai dar kartą su gimtadieniu. Sugalvok norą ir užpūsk žvakes. Tada paragausim ką čia iškepei. - Ceremonijos praleisti negalėjo namų ponia. Kipšė atlindo į virtuvę ir užsiropštė ant stalo.
- Tai jau ne... - Tarė ir ją nubaidė.