0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Prisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1716
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #30 Prieš 1 metus »
Neįtikėtina, bet Erka buvo nusistačiusi prieš žiobarus kaip ir jo paties šeima. Tikra grynakraujų magų šeima, kuri jau kartų kartas palaikė vien gryną kraują. O jos taip juk niekas neauklėjo. Pati įgavo kažkokią keistą neapykantą jiems. Problemos su Erka dygsta kaip grybai po lietaus. Liūdnai pagalvojo. Gal tai kol kas nebuvo svarbiausias dalykas. Jei užaugusi neims smurtauti prieš žiobarus. Kaip tai darydavo kiti tokie burtininkai.
- Na... Visą gyvenimą man buvo kalama kokie žiobarai netikėliai. Bet atvirai tau pasakysiu. Savo vaikystėje daugiau pagalbos ir paguodos sulaukiau iš jų, nei iš tų puikiųjų burtininkų. Todėl ne. Nemanau, kad žiobarų pasaulis prastesnis. Sunku buvo to atsikratyti. Nes mano šeimoje regis įgimta nekęsti žiobarų. Bet aš manau, kad tai kvaila ir beprasmiška. - Jei jau pats klausinėjo Erkos apie jos požiūrį į gyvenimą ar šiaip nutikimų merginos praeityje. Turėjo ir pats būti atviras, turėjo su ja dalintis savo gyvenimu. Nors ir nenorėjo. Nes nemėgo niekam pasakoti apie savo vaikystę.
- Išsirinkau. - Pasakė išsirinkęs kažkokį smagiai išsišiepusį vyruką. Jo akyse regis degė peštynių siautulys. Ir Auriui jis patiko.
- Aukštoji matematika? Šitas pultelis. Oi, pamatysi, tikrai ne. - Nusijuokė ir pradėjo smūgiuoti.
- Ginkis Erkuže, kol nepargrioviau tavęs ringe.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #31 Prieš 1 metus »
- Ir jie buvo labai teisūs, - suburbėjo Erka. - Bet kodėl manai, kad tik iš žiobarų galima sulaukti paguodos? Taip, gal tavo tėvai ir nebuvo patys nuostabiausi žmonės. Kaip ir mano. Sugebėjo mirti ne laiku. Tačiau tai nereiškia, kad to galima sulaukti tik iš žiobarų. Juk yra ir labai gerų burtininkų, ir labai blogų žiobarų, - pasakė. Ne itin norėjo žiobarus vadinti gerais, tačiau turėjo tą pasakyti. Kitaip tai visai nebūtų įtikinima, o to violetinplaukė tikrai nenorėjo.
- Dieve! Tas vyrukas labai baisiai šypsosi! - sušuko pažvelgusi į jo personažą. - Tikrai galėjai pasirinkti kokį gražesnį. Na, bet jau žaiskim, - suburbėjo Klastūnyno atstovė.
- Bijau, kad pamatysiu, jog tikrai taip, - nsuijuokė ji.
  Imtynės prasidėjo. Kol kas Erka lyg ir tinkamai spaudė mygtukus. Na, bent jau jai atrodė, kad ji tą daro tinkamai.
- Eik toli! Nespėsi net sujudėti ir būsi negyvas, o aš net nesusvirduliuosiu! - pasakė ir iškart jos personažė nugriuvo. - Tik pasakiau. Tik pasakiau, - vaidino įsižeidusią, tačiau paskui vis tiek nesusilaikė ir padėjo juoktis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Erka Forrm »
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Prisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1716
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #32 Prieš 1 metus »
- Žmonių yra visokių ir žiobarų ir magų tarpe. Aš tiesiog sakau, kad daugiau gerumo sulaukiau iš žiobarų pusės. Na o kažkaip vertinti žmogų pagal tai, kas jis yra man atrodo kvailystė. O kodėl manai, kad tavo tėvai buvo ne patys nuostabiausi žmonės? Mano mama buvo puiki. Tik žuvo. O tėvas gyvas ir... Na štai jis tikrai nėra nuostabiausias žmogus žemėje. - Buvo baisiai neįprasta užsukti šitą temą. Bet jei jau pradėjo kalbėtis su ja, turėjo tęsti.
- Varyk, varyk. Kur tavo rankos? Gal pametei? Tai jau ne, niekur neisiu, kol negulėsi ant žemės. - Kvailiojo įnirtingai spaudinėdamas mygtukus. Jo personažas atliko kelis veiksmus ir vargšė Erkos pasirinkta imtynininkė plojosi ant žemės.
- Nieko, čia pirmas raundas. Žiūrėk, gal dar atsigriebsi. - Gal ir neblogai buvo kalbėtis apie rimtus dalykus ir įpinti žaidimą. Gal taip ir paprasčiau. Auris padarė pauzę.
- Tuojau, einu pažiūrėsiu kaip kepa mūsų biskvitas tortui. - Pasakė ir movė į virtuvę. Viskas atrodė normaliai ir jis sugrįžo atgal.
- Na ką? Pasiruošusi kovai? - Vyptelėjo ir vėl įjungė žaidimą.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #33 Prieš 1 metus »
- Galbūt, - mįslingai tarė, tačiau daugiau į tokias kalbas veltis nenorėjo. - Na, jie nebuvo nuostabūs vien todėl, nes mirė ne laiku, - gūžtelėjo pečiais Erka. Tiesą sakant, ilgai galvojo kas galėjo būti jos tėvai, tačiau tai jai pernelyg nerūpėjo. Nenorėjo knaisiotis po praeitį.
 Erka išgirdo Aurį šūkaujant, todėl suburbėjo:
- Jei dar taip baisiai šūkausi daugiau nežaisim. Na, gal ir turiu. Iš kur man žinoti?
  Vos Erkos imtynininkė plojosi ant žemės žaidimas baigėsi.
- Tai ką čia viskas? - paklausė ji nustebusi.
  Auris nuėjo pažiūrėti torto. Jam grįžus Erka paklausė:
- Na, jau sudegė?
  Auris paklausė ar ji pasiruoišusi ir įjungė žaidimą. Tiesą sakant, violetinplaukė pati nežinojo ar yra pasiruošusi. nesuprato ką reiškia pasiruošti žaidimui. ir dar tokiam.
- O ką reiškia pasiruošti tokiam žaidimui? - paklausė ir irgi vyptelėjo, o tada pradėjo spaudinėti mygtukus. - Nemanai, kad nuo mūsų žaidimo mygtukai sulįs į vidų? - dar paklausė ir nusijuokė.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Prisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1716
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #34 Prieš 1 metus »
- O, bet mirties negalima numatyti. Ji ateina ir nieko nepakeisi. Ji nesirenka kada laikas tinkamas ir kada ne. Gaila, bet taip jau yra. - Auriui buvo labai įdomu ar ji kažką žino apie tėvus. Kodėl jie žuvo abu kartu. Ar ji žino kur jie palaidoti. Ir ar kažkas liko iš merginos šeimos. Kaip ji atsirado žiobariškuose vaikų namuose. Bet klausinėti per daug nenorėjo. Nesinorėjo užversti tokiais klausimais.
Erkai pradėjus bambėti tarė.
- Aš tik keliu kovinę dvasią. Dar nebaigta. Tu tiesiog prakišai pirmą raundą. - Kažkodėl ji manė, kad pyragas sudegė.
- Ne. Jis kuo sveikiausias ir kepa. Pasiruošti žaidimui tiesiog čia toks klausimas ar esi pasiruošusi kautis. Kai išėjau paspaudžiau pauzę. O tai reiškia, kad žaidime viskas sustingo. Dabar ją išjungiau tai ir klausiu ar jau esi pasiruošusi tęsti imtynes. - Ir vėl ėmėsi spaudinėti mygtukus. Ekrane jų žaidėjai ir vėl pradėjo kovoti.
- Nieko mygtukams nebus. Tikriausiai. O jei kas ir nutiks pataisysiu.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #35 Prieš 1 metus »
- Na, jie vis tiek galėjo nemirti tokiu metu. Tuo labiau iš kur man žinoti dėl ko jie mirė? Gal dėl to, nes aš gimiau ir nusižudė, - gūžtelėjo pečiais Erka. Ji tikrai nežinojo kodėl mirės jos tėvai. Net kas jie tokie buvo. Tik žinojo, kad jie buvo buvp grynakraujai burtininkai. Tai buvo viskas.
- Apie juos žinau tik tiek, jog jie buvo grynakraujai buritninkai, - pasakė violetinplaukė.
  Erka išgirdo, kad jis kelią kovinę dvasę, todėl tik subambėjo:
- Kurgi ne. Dar pasakyk, kad šūkaudamas kepi tortą.
  Erka ir vėl pradėjo spaudinėti mygtukus. Tikėjosi, kad šį raundą nepralaimės. Na, ir stengėsi tą padaryti, žinoma. Tačiau šis mygtukų kratinys jai ivs dar buvo keistas dalykas, todėl Erka dažnai nuspausdavo ne tą mygtuką, o tai jos veikėją susilpnindavo.
- Oho. Tikrai? - nusistebėjo išgirdusi, kad Auris galėtų sutaisyti tokį dalyką. - Juo vien žaisti jau sunku, o tu nori dar ir taisyti, - pasakė išplėtusi akis. - Ne paprasčiau būtų nunešti į taisyklą?
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Prisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1716
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #36 Prieš 1 metus »
- Galėjo nemirti. Bet mirties neperkalbėsi. Ir baik jau. Kas čia per mintys... Kam jiems nutraukti savo gyvenimus dėl tavo gimimo. Jei nenorėtų turėti vaikų būtų tiesiog tave kam nors palikę. Bet jau tikrai nenutrauktų savo pačių gyvenimų tyčia. - Ne. Tokia mintis pasirodė labai nelogiška.
- O kas tau pasakė, kad jie buvo grynakraujai burtininkai? Juk tu augai žiobariškuose vaikų namuose. Ten to tikrai negalėjo žinoti. - Viskas pasidarė dar įdomiau.
- Ne. Tortą kepą orkaitė, mano balsas to deja negali. - Nusišypsojo.
- Sutaisyti pultelį juk vienas juokas. Pamiršai reparo kerus? Jie puikiai taiso žiobariškus daiktus. - Jie toliau žaidė. Erkai dar kartais nelabai sekėsi. Vis painiojo mygtukus. Vienu momentu Auris pamanė, kad gal jam reikėtų truputį pasiduoti. Kad laimėtų ji. Bet tada pagalvojo, kad Erka galimai tai suprastų ir tai jai tikrai nepatiktų. Bent jau jam atrodė, kad žino, jog tai merginai visai nepatiktų. Todėl žaidė kaip žaidęs.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #37 Prieš 1 metus »
- Na, pasaulyje visokių žmonių yra, buvo ir bus. Girdėjau, kad kai kurie nusižudo dėl meilės. Spėju, kad ir dėl dar kvailesnių dalykų, - pasakė ji. Bet ne, baigti ji tikrai neketino. Kalbėti, kad ir nelogiškus dalykus ji tikrai mėgo.
  Paskui ji išgirdo dar vieną klausimą apie tėvus. Šia tema ji daug pasakyti negalėjo ir manė, jog Auris tą supras, todėl neįsivaizdavo kaip jam gali kilti dar daugiau klausimų. Vis dėlto violetinplaukė atsakė:
- Na, kažkas man nuo jų liko. Tai buvo laiškas, kurį jie man žadėjo duoti prieš gaunant laišką į Hogvartsą. Ant voko net buvo parašyta: perskaityk kai tau bus vienuolika. Turbūt manė, kad visada jį laikysiu. Aš, žinoma, tiek ilgai neišlaukiau. Perskaičiau vos išmokusi tą daryti. Ten ir paminėjo, jog aš greičiausiai burtininkė, nes jie buvo grynakraujai ir dar tokių bla bla bla dalykų. Nuo tada ir ėmiau laukti laiško. Laimei, sulaukiau. Beje, tau neatrodo, kad per daug klausinėji? Tu juk profesorius, o ne koks pėdsekys, - papasakojo klastuolė.
- Kodėl tavo balsas tiek daug dalykų negali? Arba gali viską, arba negali nieko! - nusijuokė Klastūnyno atstovė bei taip pat nusišysojo.
  Erka išgirdo, kad reparo kerai veikia ir ant žiobariškų daiktų. Tas buvo netikėta. Na, su paprastais daiktas viskas aišku, tačiau ji tikrai nemanė, jog jie galėtų sutaisyti elektroninius prietaisus.
- Negi jie veikia ir ant elektroninių prietaisų? - stebėjosi ji.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Prisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1716
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #38 Prieš 1 metus »
- Na taip. Aišku būna visokių keistenybių. Bet, kad tavo tėvai būtų taip keistai pasielgę. Nemanau, kad taip buvo.
Auris vis tiek nemanė, kad jos tėvai galėjo imti ir abu kartu nutraukti gyvenimą dėl dukters gimimo. Tai atrodytų mažų mažiausiai keista. Ir dar paliko jai laišką. Tai kas tada ją ir tą laišką atgabeno į vaikų namus? Gal Erka turi kokių giminaičių apie kuriuos nieko nežino. Galvojo.
- Tik noriu tave pažinti. Todėl ir klausiu. - Pasakė.
- Ne. Mano balsas gali kelti tik kovinę dvasią. Bet kitokių galių neturi. O tie kerai taiso daiktus. Nežinau ar pataisytų pačią elektroniką. Bet mygtukus tai tikrai sutvarkytų. - Kurį laiką jie dar pažaidė. Auris vis nueidavo žvilgtelėti kaip kepa biskvitas. Galiausiai jis iškepė ir Auris ištraukė jį. Paliko atvėsti.
- Einam. Pasidarysim kremą. - Pasakė.
- Dabar supilk į indą maskarponę, įdėk karamelės. ir žiupsnį druskos. Tada sumaišyk. Aš paruošiu sirupą.
Į puodą supylė stiklinę vandens. Jį užvirė. Ten idėjo šaukštą rudojo cukraus ir įpylė šlakelį romo. Paskui atskirame puodelyje ištirpino šokoladą.
- Dabar atsargiai ir pasistenk kuo lygiau supjaustyti biskvitą į tris lakštus. Tada ant jo dėk kremo. Pilk biškį sirupo. Uždėk ant jo lakštą. Tada vėl kremo ir sirupo ir vėl lakštas. Tada vėl tas pats ir dar supilk šitą ištirpusį šokoladą ir viršų pabarstyk lazdyno riešutais. Tada padėsim tortą į šaldytuvą, kad truputį pastingtų. - Jiems bgaminant virtuvė pamažu virto visiška betvarke.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #39 Prieš 1 metus »
- O tu manęs nepažįsti? Laba diena, nepažįstamasai, - nusijuokė klastuolė.
  Erka ir toliau klausėsi to, jog jo balsas gali kelti tik kovinę dvasę. Per jo kalbą vis kažką suburbėdavo. Kažką panašau į "taip", "nejaugi" ir panašiai.
  Po kiek laiko ji išgirdo Aurį sakant, jog jau reikia eiti daryti kremą, todėl ji greitai pasileido virtuvės link. Vis dėlto gaminimas Erkai buvo kiek labiau prie širdies nei žaidimas tuo Playstation.
  Violetinplaukė klausėsi visų Aurio nurodymų. Ji supylė į indą maskarponę, karamelę ir šiek tiek druskos. Tada viską išmaišė. Kiek liūdėjo, jog yra prie Aurio, nes žinojo, kad maišyti kerų pagalba būtų daug lengviau.
- Žinojai, jog žodžio biški nėra? - pklausė violetinių plaukų savininkė, o tada toliau klausėsi nurodymų ir gamino. Viską padariusi įkišo jį į šaldytuvą - dar vieną niekam nereikalingą žiobarišką išradimą.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Prisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1716
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #40 Prieš 1 metus »
- Tiesiog domiuosi tavo gyvenimu. Kartais atrodo, kad ir pats savęs nepažįsti, o ką jau kalbėti apie kitą žmogų? - O tai filosofas...
Taigi tortas stingo. Auris šį kartą kerų pagalba ėmėsi tvarkyti virtuvę.
- Gerai žinosiu dabar gramatikos mokslų daktare. - Nusišypsojo. Baigęs tvarkytis susirado gražesnes lėkštes. O taip, dabar namie buvo net tokių dalykų. Be to buvo nusipirkęs žvakučių, kurias irgi ištraukė.
- Velniop tą šaldytuvą. - Nusišypsojo ir ištraukė tortą. Pasinaudojo tam tikrais kerais, kurie padėjo tortui sustingti. Tada susmeigė į jį vieneto ir šešeto formos žvakes ir uždegė.
- Ką gi... Tai dar kartą su gimtadieniu. Sugalvok norą ir užpūsk žvakes. Tada paragausim ką čia iškepei. - Ceremonijos praleisti negalėjo namų ponia. Kipšė atlindo į virtuvę ir užsiropštė ant stalo.
- Tai jau ne... - Tarė ir ją nubaidė.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #41 Prieš 1 metus »
- Na, kad tu savęs nepažįsti tai jau tikrai niekas neprieštaraus, - pasakė ji vaidindama rimtą, tačiau ilgai to padaryti nepavyko. Po kelių akimirkų Erka prapliupo juokais.
  Išgirdusi kitus Aurio žodžius violetinplaukė tik atsiduso.
- Kad ir kiek tave mokysiu kertu lažybų, kad vis tiek kalbėsi netaisyklingai, - pasakė ji ir dar kartą atsiduso.
- Tai mes šaldėm, o tu tik dabar sugalvojai apie kerus?! Ką?! - sumišusi pasakė klastuolė. Jai tai tikrai pasirodė kvaila. Arba šaldom, arba ne. Nors antrasis variantas tikrai geresnis. Ką daryti, kad aš šitų kerų nežinojau? Pagalvojo ji.
- Auri, tu tampi vis labiau nesuprantamas. Bent palauk kol baigsiu Hogvartsą ir kitus tokius mokslus, jog suprasčiau tavo šitas nesąmones, - pasakė ir nusijuokė.
  Erka noro negalvojo. Vietoje to iškart užpūtė žvakes. Tuo metu į virtuvę atėjo Kipšė. Erka susiraukė kai pamatė, kad Auris ją nubaidė.
- Auri! Ji čia tikrai tikresnė šeimininkė nei tu! Leisk namų šeimininkei pasimėgauti!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Erka Forrm »
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Prisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1716
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #42 Prieš 1 metus »
- Kalba yra jau giliai įsišaknyjęs įprotis. Kas sakė, kad bus lengva? Mokyti yra sudėtingas procesas. - Atrėžė.
- Ką tokio padariau? - Paklausė besišypsodamas.
- Dieve mano, mes dar tik pradėjom kartu gyventi. Dar visai nieko ypatingo neprikrėčiau. O ką norėtum laukti dvi valandas kol tortas sustings be kerų? - Guviai paklausė. Jai užpūtus žvakes atpjovė to torto ir įdėjo į lėkštutę.
- Prašom Erkuže. - Padavė. Kartais, ypač tokiomis akimirkomis atrodydavo, kad ji čia gyvena ne pusę savaitės o ištisai. Jau labai seniai. Tada būdavo visai paprasta bendrauti.
- Ką? Kas jai deda ėdalo? Aš. Šeimininkė mat atsirado. Jau kačių ant šitos virtuvės stalo nebus ir taškas. Tegu okupuoja palangę, bet ne daugiau. - Dabar katė murksojo ant palangės. Auris ėmė valgyti.
- Kaip pirmam kartui tai sakyčiau gerai gavosi. - Įvertino.
Kita savaitės pusė ėjosi taip pat greitai. Bent jam. Dabar kartu gamindavo valgyti. Eidavo pasibastyti kur nors. Auris tą savaitės dalį kalė merginai į galvą, kad pats laikas sėsti prie mokslų. Tuo tarpu tai buvo didžiausias jų kivirčas. O šiaip viskas buvo gerai.
Kilo sumaištis kai reikėjo krautis daiktus. Kaip visada. Juk mokyklon reikėjo išruošti ne vien Erką, bet ir visą krūvą gyvūnų. Namai virto šiokiu tokiu chaosu. Bet jam vis tiek patiko, buvo kažkaip smagu, neįprasta. Paskutinį vakarą namie pasakė jai.
- Tikiuosi, jog nesigaili savo sprendimo atvykti gyventi čia.
Taigi pralėkus pavasario atostogoms jie vėl išvyko į mokyklą.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #43 Prieš 1 metus »
- Gimei, - atsakė Erka vos tramdydama juoką, nors ir stengėsi kalbėti rimtai. Deja, jai nelabai pavyko, todėl ji greitai prapliupo juokais. - Man atrodo, kad tu iki šiol nepastebėjai, jog gimei. Iki šiol netikėjau, bet dabar suprantu, kad tai vis dėlto - tiesa, - pasakė violetinių plaukų savininkė ir dar kartą nusijuokė.
  Išgirdusi Aurio klausimą tik susiraukė. Ne, laukti dvi valandas ji tikrai nenorėjo, tačiau nesuprato kodėl jis anksčiau nepanaudojo šių kerų.
- Ne, nenoriu laukti dviejų valandų, tačiau nesuprantu ir niekada gyvenime nesuprasiu kodėl tik dabar panaudojai kerus. Juk galėjai tą padaryti iškart. Tu visada visus verti laukti, - pasakė ji ir nusižiovavo.
  Tada Erka sulaukė torto. Jis atrodė gražiai. Labai.
- Ačiū, Auruži, - išsiviepė ji.
Auriui neįtiko tai, kad Kipšė tikresnė namų šeimininkė nei jis, todėl klastuolė tik vyptelėjo.
- Na, ėdalo jai dedi gal ir tu, tačiau namams karaliauja vis tiek ji. O jei tau atrodo, kad jai ant palangės tinka tai pats prie jos ir valgyk.
Erka pradėjo valgyti. Tortas buvo labai skanus, todėl violetinplaukė įsidėjo dar vieną gabaliuką bei suvalgė ir jį. Tik dabar klastuolė suprato kaip visgi mėgsta įvairius saldumynus. Nesvarbu kokie jie bebūtų. Saldainiai, pyragaičiai, tortai ar dar kažkas. Vis dėlto tai buvo gryna Erkos meilė. Labai gryna.
- Tortas tiesiog nuostabus, bet manau, kad aš jau soti. Vis dėlto dviejų gabaliukų per akis, - nusišypsojo violetinių plaukų savininkė.
  Likęs atostogų laikas taip pat buvo labai smagus. Bent jau Erkai tai tikrai. Tiesa, gal ne taip patiko, kad jis labai ją erzindavo su tais mokslais. Buvo net įsiplieskęs nemažas konfliktas, tačiau nepaissant to buvo visai neblogai. Erka per atostogas tikrai pailsėjo nuo Hogvartso ir nuo išdaigų profesoriams, todėl žinojo, kad vos nuvykusi į Hogvartsą galės kurti naujus planus kaip sugadinti vieno ar kito profesoriaus pamokas.
  Atostogos greitai pralėkė ir atėjo laikas krautis daiktus į mokyklą. Tas irgi buvo smagus, nes kilo daug chaoso, o chaosas merginai patiko.
  Išgirdusi Aurio žodžius Erka nusišypsojo.
- Žinoma, kad nesigailiu, - pasakė ji.
   Erka liūdėjo, kad atostogos baigėsi. Buvo gera jas taip leisti. Paprastai laukdavo kol jos pasibaigs. Na, tai būdavo vaikų namuose. Čia buvo kitaip. Tačiau pagrindinė priežastis vėlgi nebuvo ta. Jai tiesiog taip leisti laiką su Auriu buvo be galo smagu. Ji labai norėjo, kad tos akimirkos būtų užsitęsusios amžinai. Deja, taip nebuvo. Jos vis dėlto labai greitai pasibaigė.
Pilnai pasibaigus atostogoms jie išvyko atgal į Hogvartsą. Į vienaip ar kitaip pragaro irštvą.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 444
  • Taškai: 39
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #44 Prieš 10 mėnesių »
Buvo saulėtas birželio šeštadienis. Atostogos. Jog saulėtas ir jog šeštadienis, Kajai tai reikšmės neturėjo visai. Bet kad mama ją atplėšė nuo kompiuterio ir privertė kažkur vykti, na, tai tikrai suerzino būsimą dvylikmetę.
Mergaitė girdėjo kažką apie tai, jog vasarą ją papildomai mokys transfigūracijos profesorius. Tačiau net neketino gilintis, nes buvo svarbesnių reikalų instagrame ir tiktoke. Ir šiaip nenorėjo mokytis, todėl visas šias mintis atidėliojo kiek įmanoma tolimesniam laikui.
- Tu pažiūrėk, kaip čia baisu, - pasakė tėtis mamai. - Tas mokytojas gyvena šitokiame prastame rajone, gal reikėjo paieškoti kokio nors normalaus burtininko? - dabar jau ėmė kalbėti pašnibždomis.
- Nesinervuok, - atrėžė mama tėčiui. - Juk šitas mokytojas yra tas, na, ten tos jų kažkokios grupės vadovas. Kaja, kaip vadinasi ta grupė?
- Tai ne grupė, o koledžas, mama, - pataisė ją šviesiaplaukė. - Grifų Gūžta.
- Tai va, jis yra ten tos kažkokios gūžtos vadovas, - toliau kalbėjo mama. - Juk jis padarė taip, kad žaislinis triušis kakotų plastmase. Tai gal jis išmokys Kają visokių gudrybių ir tada mes kakosim pinigais, - nevykusiai papokštavo ir ėmė trinti delną į delną.
Kaja atsiduso. Visą tą laiką, kuomet ji jau buvo grįžusi iš Hogvartso, mama nesiliovė šnekėti apie tai, jog jų dukra privalo išmokti burti ir tokiais būdais padėti šeimai susikrauti dar daugiau turtų. Mama šnekėjo apie savo išvaizdos patobulinimus ir apie didesnę gamybą tėčio versle. O Kajai norėjosi skradžiai žemę prasmegti, nes ji dar ne visada sugeba gerai suvaldyti vandens srovę iš burtų lazdelės.
Tėtis buvo irgi už tai, jog mergaitė mokytųsi papildomai, tačiau būtent čia, kaip ji pastebėjo, tėčiui labai nepatiko. Septintame aukšte priešais duris jis stovėjo akivaizdžiai skeptiškai nusiteikęs. Tada į jas pabeldė. Tą akimirką vyro veidas iškart pasikeitė. Nei įtarti negalėtum, jog vos prieš akimirką šitas žmogus atrodė nepatenkintas. Veide atsirado plati šypsena. Visa šeimyna- Kaja, liekna kaip smilga, ganėtinai aukšta, smulkių ir dailių veido bruožų jos mama bei žemesnio ūgio bei stambesnio sudėjimo tėtis - laukė, kol Grifų Gūžtos vadovas atidarys duris.