0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 533
Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Prieš 2 savaites »
Butas, kuriame apsistojęs Auris yra septintame daugiabučio aukšte. Namas stūkso nuošalioje, prastai apšviestoje Londono gatvėje.
Pro buto langus galima girdėti, kaip retkarčiais atvyksta policijos automobilis. Ypač naktimis. Rajonas išties neramus. Aurio kaimynai ganėtinai neramūs asmenys. Dažnai triukšmauja. Ką nors švęsdami arba pykdamiesi. Todėl prie namo naktimis pasirodo policijos patruliai. Kuriuos iškviečia kiti kaimynai.
Pats butas nėra labai didelis. Prieškambaris mažutis. Iš jo pasukus koridoriumi kairėn patektum į nedidelę virtuvę. Pro jos langus matyti mašinų stovėjimo aikštelė. O šiaip virtuvė, kaip virtuvė. Joje stovi stalas ir kelios kėdės. Ir visi kiti buitiniai prietaisai.
Iš prieškambario pasukus dešiniau koridorius veda pro duris į vonios ir tualeto kambarį. Koridoriaus gale yra Aurio kambario durys. Jame stovi lova, drabužių spinta. Lentynos su daugybe knygų. Tai dalis vaikino turimos kolekcijos. Bet nelabai didelė. Ir tai nėra knygos apie juodąją magiją. Daugiausia ten sudėta žiobariškos literatūros. Seni knygų leidimai.
Vėl grįžus į prieškambarį ir paėjus koridoriumi tiesiai galima užeiti į antrą bute esantį kambarį. Seniau, jame buvo prikrauta visokių dėžių su kerėjimo įrankiais, knygomis ar kitokiu Aurio turtu. Dabar kambarys iškraustytas. Lyg lauktų naujo gyventojo. Gražiai sutvarkytas, išvalytas. Jame stovi lova, rašomasis stalas ir spinta daiktams susidėti. Be to yra durys į nedidelį balkonėlį.Auris ir Erka įžengė pro duris į jo laikiną butą. Raudonplaukis nervinosi. Taip jaudinosi jau porą mėnesių. Jo galvoje siautėjo tokios siaubingos mintys. Jau prisigalvojo visą kalną baisių scenarijų kas bus iš viso šito. Kaip? Kaip man į galvą galėjo šauti, kad galiu pasiimti vaiką į namus? Paauglę. Aš? O dieve... Ką aš sau maniau, tai darydamas?
Jie atsibeldė čia su kalnu daiktų. Erkos daiktų. O dar jos gyvūnų kampelis. Kaip mes čia tilpsim? Svarstė. Noriu viską pakeisti. Noriu atšaukti šį sprendimą. Aš negaliu. Nesusitvarkysiu. O jei mes taip susiriesim, kad ji pabėgs kur nors?
- Taigi, mes ir atvykom. - Tarstelėjo. Norėjo pasakyti kitaip. Tarkim, štai mes jau ir namie. Bet pasakė visai ką kitą. Išoriškai nesimatė Senklerio jaudulio. Buvo ramus, kaip visuomet. Bet šiaip... Galvoje degė tikras pragaras.
Už langų jau tvyrojo vakaras. Mat Auris pasiėmė erką iš geležinkelio stoties. Jai atvykus Hogvartso ekspresu. Galėjo tiesiog kartu vykti su ja namo ir gana. Būtų kur kas greičiau. Bet pasakė, kad turi sutvarkyti kelis reikalus. Ir sutarė, kad paims merginą iš stoties. Išties kažin kokių svarbių reikalų neturėjo. Suprato, kad vilkina laiką. Bet tiesiog reikėjo susitvarkyti su jauduliu.
- Einam į tavo kambarį. Galėsi išsikrauti daiktus. - Pasakė ir patraukė koridoriumi pirmyn. Pažadėjo Erkai, kad vėliau galės įsirengti sau kambarį tokį, koks patiks. To pažado ir ketino laikytis.
Taigi jos kambarys dabar atrodė tuštokas. Tik su būtinais baldais. Bet ir juos ketino pakeisti, jei ji to norėtų. O šiaip jam nerųpėjo ką ji norės daryti su savu kambariu. Kaip norės ar nenorės dekoruoti sienas, ar norės kokių plakatų ar dar kažko. Čia tai jau ketino suteikti jai visišką laisvę.
- Kai išsikrausi daiktus ateik į virtuvę. Pasidarysim kažką vakarienei. Ko norėtum? - Besidarant valgyti galėsim aptarti šiokias tokias namų taisykles. Manė. Va čia ir prasidės bėdos. Dar pagalvojo. Trumpam paliko Erką vieną, kad išsikraustytų daiktus, apsižiūrėtų, pailsėtų po ilgos kelionės traukiniu. Pats nuėjo į savo kambarį. Stovėjo, žvelgė pro langą. Gal meldėsi, kad viskas būtų gerai. Labai norėjo, kad jie galėtų normaliai gyventi kartu. Labai norėjo pastatyti Erkai gražų gyvenimą. Parodyti kas yra šeima. Bent jau kažkiek. Jei viskas bus gerai vasarą galėsime nuvykti į dvarą. Svarstė. Norėjo supažindinti ją su Alano tėvais. Po truputį įvesti į jų šeimą. Kaip Keista. Taip neseniai dar keikė tuos žmones. Alano tėvus. Manė, kad jie priešai. Bet pasirodė, kad ne. Kad jie padėjo jam sutvarkyti problemas, kilusias dėl Dolohovų persekiojimo.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • VI kursas
 • *
 • 294
 • Taškai:
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #1 Prieš 2 savaites »
  Erka kartu su Auriu įžengė į jo išsinuomotą butą. Jis buvo gražus, sutvarkytas. Žinoma, klastuolė nieko daugiau ir nesitikėjo. Ji žinojo, kad pas Aurį retai kada būna betvarkės. Na, arba ji tiesiog nematydavo tos betvarkės net jei ji būdavo dažnai. Dažniausiai kai ji užeidavo į jo kabinetą pamatydavo tik tvarką. Tai Erkai nebuvo labai artima, nes dažniausiai vaikų namuose nesitvarkydavo. Na, kaip nesitvarkydavo. Sugrūsdavo visus daiktus į spintą ir tiek. Tiesa, ji pastaruoju metu stengėsi bent kiek išmokti normaliai tvarkytis. Erka taip elgtis ir pas Aurį nenorėjo. Ir negalėjo. Ji jam buvo per daug dėkinga, kad galėtų taip elgtis.
- Gerai, - atsakė į jo žodžius apie kambarį ir patraukė jo nurodyta kryptimi. Kambaryje buvo keli baldai. Lova, spinta bei rašomasis stalas, tačiau Erkai tai buvo labai daug. Daug buvo vien tai, kad turėjo atskirą kamabarį.
- Oho! Visada svajojau apie savo kamabarį. Ačiū, - tarė ji. Kaip čia nuostabu! Ir čia net baldai nesustumti visiškai, kad užimtų kuo mažiau vietos kaip buvo daroma vaikų namuose. Kaip seniai apie tai svajojau! Pagalvojo violetinių plaukų savininkė. Išties ji niekada nežinojo ką reiškia turėti savo kambarį ar bent kelis normalius baldus, nes žinojo, kad tuose vaikų namuose jie buvo tikrai ne pirmos jaunystės. Visa tai jai atrodė labai nuostabu. Negali būti! Ar aš vis dar sapnuoju? Dar pridėjo klastuolė mintyse.
- Nežinau. Man tiks bet kas, - tarė. Tikrai negalėjo pasakyti ko norėtų valgyti. Nebuvo taip, kad ji nebūtų alkana, tačiau jai visiškai nebuvo svarbu koks tas maistas. Svarbiausia, kad jo buvo. Daugiau nieko nereikėjo. Taip, traukinyje buvo nusipirkusi kelias šokoladines varles bei jas suvalgiusi, tačiau to nepakako. Tiksliai! Aš gi vieną ir jam parvežiau! Va mano atmintis. Pagalvojo ji.
  Išsikrovusi daiktus bei kiek pailsėjusi ji nuslinko virtuvėn, kurią, laimei, rado iškart. Ten Aurio nepamatė, tačiau nežinojo kur reikėtų eiti jo ieškoti.
- Auri? Aš jau, - tarė kiek garsiau. Ne, nešaukė. Tik pasakė kiek garsiau nei įprastai. Tikrai neturėjo noro dabar kalbėti dar garsiau. Buvo tikrai pavargusi, o tos dešimt minučių pagulėjimo, kurias ką tik sau suteikė mažai tepadėjo.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 533
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #2 Prieš 2 savaites »
Auris dar vis žvelgė pro langą. Apačioje lakstė mašinos. O jis svarstė apie šį bei tą. Čia toks nekoks rajonas. Gal man reikės kur kitur su Erka persikelti. Ak, juk gyvenime neplanavau to, ką padariau. Prisiminęs kaip ji nudžiugo dėl kambario pirmą kartą šiandien nusišypsojo nuoširdžiai. Ir pagalvojo, kad gal viskas bus ne taip ir blogai. Gal visgi jis neiškrėtė didžiulės klaidos.
Išgirdęs Erkos balsą nuėjo virtuvėn.
- O tu greita. Bet aš ir išsiblaškęs. Nieko tau neparodžiau. - Auris išsivedė Erką iš virtuvės. Tiesą sakant nebuvo ko labai rodyti. Bet vis tiek.
- Ten vonios kambarys. O ten mano kambarys. - Apvedė trumputę ekskursiją po namus. O tada vėl sugrįžo virtuvėn.
- Mėgsti lietinius? - Paklausė.
- Kaip kelionė traukiniu? Ramiai parvažiavai? - Staiga mintis aptarti rimtus dalykus pasidarė ne tokia svarbi. Juk ji ką tik grįžo iš mokyklos. Važiavo visą dieną. Kam dabar kalbėti apie rimtus gyvenimiškus dalykus? Nusprendė, kad tikriausiai geriausia būtų šiandien tiesiog pavakarieniauti ir paplepėti apie šį bei tą. O tada gal Erka norės eiti miegoti. Viską, apie ką ketino pasikalbėti su ja šiandien, nutarė atidėti rytojui.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • VI kursas
 • *
 • 294
 • Taškai:
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #3 Prieš 1 savaitę »
  Sulaukusi Aurio Erka išgirdo, kad jis nori jai aprodyti butą. Ji neprieštaravo, todėl tiesiog nusekė paskui jį.
  Ekskursijai pasibaigus jie vėl sugrįžo į virtuvę. Erkai šis butukas patiko. Mažas, jaukus. Bei tiesiog nuostabus. Pagalvojo violetinių plaukų savininkė. Žinoma, ji džiaugėsi apsikritai dėl to, kad per atostogas nesėdi vaikų namuose. Tai jai jau buvo labai nuostabu. O dabar net dvigubai! Ne, trigubai! Pagalvojo violetiniplaukė. Tas trečiasis nuostabus dalykas buvo Auris. Klastuolė džiaugėsi, kad galės būti su puikiai pažįstamu žmogumi. Ji apskritai nemėgo pažindintis su naujais žmonėmis. Na, kaip čia puikiai pažįstamu. Žinau, kad jis su Dori bandė mesti rūkyti labai juokingu būdu. Žinau, kad jis kolekcionuoja senovines knygas. Žinau, kad jis mėgsta lėkti motociklu. Na, ir dar daugelį dalykų. Ar to užtenka? Pagalvojo ji. Taip! Dar patvirtino mintyse.
  Iš tų minčių ją pažadino Aurio balsas apie lietinius.
- Taip, taip, - tarė atsisukusi. Tiksliai neišgirdo ką jis sakė, tačiau manė, kad jis klausė ar ji mėgsta lietinius.
- Čia tau. Nupirkau traukinyje, - tarė ir padavė jam šokoladinę varlę, kuri visą tą laiką kol ji išsikrovė daiktus ramiai gulėjo kišenėje. Rodos, laukė progos sužibėti.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 533
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #4 Prieš 1 savaitę »
Auris jau ketino imtis gaminimo, kai Erka padavė jam šokoladinę varlę. Dar niekada nemanė, kad jį taip nudžiugins šokoladinė varlytė. Net valgyti jos nenorėjo. Norėjo pasilikti. Šis Erkos gestas pasirodė jam kažkaip labai mielas. Ir Senkleris kuriam laikui išties pamiršo visas baimes dėl jų ateities.
Gavęs tą šokoladuką atrodė nustebęs, bet šypsojosi.
- Ačiū. - Padėkojo ir įsidėjo ją į kišenę. Ir pats nežinojo kodėl taip sureagavo į tokį paprastą dalyką. Na, jis vis dar abejojo dėl savo sprendimo. Dažnai pagalvodavo, kad nereikėjo pildyti tų dokumentų dėl Erkos globos. Kad reikėjo palikti viską kaip yra. Bet dabar pagalvojo, kad jis galbūt yra reikalingas šitai vienišai mergaitei. Išties reikalingas.
Pagaliau paėmė lazdelę į rankas ir mostelėjo ja. Atsidarė spintelė. Iš jos išlėkė indas tešlai. O iš šaldytuvo. Virtuvėje stovėjo žiobariški prietaisai, nes rajonas toks buvo. Išskriejo pienas, kiaušiniai. Iš kitos spintelės miltai, cukrus. Jis ėmė maišyti tešlą.
- Ką norėtum nuveikti per atostogas? - Užvedė kalbą.
- Dar reikėtų šį bei tą nupirkti tavo kambariui. Gal mėgsti kokią muzikos grupę ar ką? Galėtume nusipirkti plakatų. - Paskui dar paklausė.
- Ar jau turėjai profesinį konsultavimą dėl dalykų, kuruos rinksiesi po VML egzaminų?

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • VI kursas
 • *
 • 294
 • Taškai:
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #5 Prieš 1 savaitę »
  Padavusi šokoladinę varlę Erka pradėjo stebėti Aurį, kuris kerų pagalba išskvietė produktus, o paskui pradėjo maišyti tešlą. Ak, kaip noriu valgyti. Pagalvojo ji. Paprastai Erka nenorėdavo valgyti, nes buvo įpratusi valgyti mažai ir daug ar dažnai tiesiog nenorėdavo, tačiau vis dėlto kelionė traukiniu išvargino tiek, kad ji net užsinorėjo valgyti. O ypač tokio nuostabaus maisto - lietinių. Ji ir šiaip mėgo lietinius ir panašius patiekalus, tačiau tai, kad jai neteks valgyti košės su keliom nesąmonėm kaip vaikų namuose padarydavo tą maistą tiesiog nuostabų.
- Ką žinau, - pasakė violetinplaukė paklausta apie atostogas bei nusijuokė. Ji išties neįsivaizdavo ką norėtų nuveikti per atosotgas, tačiau jai milžiniško skirtumo vis dėlto nebuvo.
- Na, ne itin mėgstu klausytis muzikos, - pasakė.
  Paskui klastuolė išgirdo išgirdo klausimą profesinį konsultavimą, tačiau į jį jai atsakyti nebuvo taip lengva, nes ši neįsivaizdavo kas tai.
- Ne, o kas tai yra? - paklausė ji. Žinojo, kad tą gali sužinoti tik iš Aurio, o iš jo tai sužinoti ir buvo lengviausias variantas, todėl ir nusprendė to paklausti. Apaskritai ji žinojo, kad jei tik Auris atsakymą žinos tai tikrai atsakys, o būtent to violetinių plaukų savininkė dabar ir norėjo.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 533
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #6 Prieš 1 savaitę »
Į virtuvę atbėgo Kipšė. Užsirangė ant palangės ir ten drįbsojo užsimerkusi. Matyt užmigo. Auris maišė tešlą.
- Na matysim. Sugalvosim ką nors. Nėra kur skubėti. - Tikrai. Kur skubėti? Jei Erka greičiausiai pasiliks pas jį iki pat mokyklos baigimo. O ir vėliau galbūt kuriam laikui, kol įsigys savo namus. Kaip ir būna šeimose.
Buvo keista, kad ji nieko negirdėjo apie profesinį konsultavimą. Bet gal tik po atostogų pasikalbės apie tai su savo koledžo vadovu.
- Juk žinai, kad po penkto kurso galėsi rinktis pamokas į kurias eisi. Geriausia aišku rinktis tokias, kurios atitiktų tavo norimą profesiją. manau po atostogų gausit lankstinukus, kuriuose bus aprašytos magiškosios profesijos ir kokie reikalavimai joms taikomi. Tai galėsi aptarti su koledžo vadovu. Tai ir yra profesinis konsultavimas. - Pasakė. Užkaitė keptuvę ir laukė kol įkais.
- Ar įsivaizduoji ką norėtum veikti po mokyklos? - Paklausė.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • VI kursas
 • *
 • 294
 • Taškai:
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #7 Prieš 1 savaitę »
Erka pamatė, kad Aurio katė įbėgo į virtuvę. Ši įsitaisė ant palangės ir giliai įmigo.
- Oho. Tikra namų karalienė, - tarė ir nusijuokė. Kipšė Erkai patiko. Žinoma, savo augintinius ji mylėjo labiau, tačiau ir Kipšė jai labai labai patiko.
- Na, tu galėsi ir galvot, - tarė.
  Erka klausėsi Aurio. Išties profesinis konsultavimas atrodė toks paprastas dalykas, kad ji neįsivaizdavo kokiu būdu jo nebuvo girdėjusi. Išties kodėl niekas man apie jį nepapasakojo? Ar todėl, kad šiais metais Klastūnyno vadovas buvo Sigurd? Bet juk abu tokie pat šmikiai! Na, Matthew bent, kad ir įkyrėdamas, bet apie ką nors papasakoti sugebėdavo. Ne taip kaip naujasis vadoviūkštis. Na, prieš jį dar buvo ir Moore, tačiau ir jis nepasižymėjo didesniu protavimu už Sigurd ar Turner. Pagalvojo violetinių plaukų savininkė.
- Na, norėčiau kiek ilgiau pamiegoti, - atsakė į klausimą apie veiklą po mokyklos ir nusižiovavo. Klastuolė tik dabar pajuto kaip stipriai pavargo per kelionę. Išties tas ilgas važiavimas vargino. Ir taip, tai atsiskleidė tik dabar, tačiau šiuo metu Erka jautėsi taip lyg pavargo prieš kokias tris valandas, tačiau vis nepavykdavo pailsėti.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 533
Ats: Išsinuomotas Aurio Senklerio butas
« Atsakymas #8 Prieš 4 dienas »
Auris žvilgtelėjo į tą padarą, miegantį ant palangės. Prisidūksta, o paskui miega. Piktai pamanė. Jau seniai norėjo ją ištrenkti lauk. Nes ta katė tiesiog nedavė jam ramybės. Ypač ankstyvais rytais šokinėdavo ir viską versdavo. Ir šiaip pastovei išdykaudavo. Bet žinoma bėgo metai, ir Kipšė toliau gyveno pas jį.
- O taip. Visiškai teisingai pasakyta. Įdomu kaip sugyvens Kipšė ir Pola. - Pasakė. Keptuvė pagaliau įkaito ir jis ėmė kepti blynus. Po namus pasklido maisto kvapas. Ir Auris pasijuto alkanas.
- Ir dabar jau atrodai išvargusi. Pavalgyk ir eik miegoti. - Na, o klausimas kokio darbo ji norėtų po mokyklos liko nukeltas kažkur į ateitį.
Jis mostelėjo lazdele į stalčių. Iš jo išlėkė įrankiai. Iš spintelės lėkštės ir stiklinės. Viskas nuskriejo stalo link Ir dailiai pasiserviravo ant stalo.
Kai blynai pagaliau iškepė Jis iš šaldytuvo ištraukė stiklainį uogienės. Įpylė sulčių.
- Skanaus. - Tarė ir atsisėdo ant kėdės. Ir pradėjo valgyti.