0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

 • Magiškų žaidimų ir sporto departamento vadovė
 • *
 • 199
 • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Kadangi Walgunas Levinsas pakeitė savo kursą po registracijos turnyrui, jo kursas žaidynių metu yra 1.

Baigėsi visos šventės, kartu su Kalėdomis ir Naujaisiais metais taip pat greitai pralėkė ir laikas, skirtas atostogoms, poilsiui nuo mokslų. Pasibaigus šiems žiemos malonumams ir visiems aptingusiems mokiniams bei profesoriams sugūžėjus atgal į pilį, jaunieji kvidičininkai laiko netempė ir iškart šoko ant šluotų treniruotis - jugi visai netrukus įvyks paskutinės Kvidičo čempionato rungtynės! Laikas tiksi, vietoj savaitės liko tik pora dienų, o tos dvi dienos staiga transfigūravosi į dvi valandas, šios į dvidešimt minučių, ir štai - jau visa minia nuo Hogvartso pilies plūsta link Kvidičo aikštės, mat oras tiesiog tobulas stebėti rungtynes - debesys kiek aptraukę dangų, tačiau ne taip kaip per antrąsias šių metų rungtynes, kuomet burtininkai ir raganos turėjo šlapti krentančiame ir ant mantijų tirpstančiame sniege ir šalti lediniame vėjyje, šiandien visai šilta. Matyt oras susipyko su sausiu, mat paprastai tokiu pavidalu jo mėnesiu nesirodo...


Švilpynė

Kapitonė: Astrida Nilsen

Gaudytoja: Astrida Nilsen
Gynėja: Luna Evanns
Atmušėja: Delfė Digori
Puolėjos: Sophie Garcia, Džeimsas Peledinis

Grifų Gūžta

Kapitonas: Walgunas Levinsas

Gaudytoja: Patricija Simoneti
Gynėjas: Alanas Senkleris
Atmušėjas: Walgunas Levinsas
Puolėjai: Olive Cate Rechens, Henrieta Poter

Šluotos, aprangos ir amžiaus koeficientai

Astrida Nilsen: ŠK [2.5] + AK [1.5] + ŽKK [0.5] = NK [4.5]
Luna Evanns: ŠK [2.5] + AK [1.5] + ŽKK [0.5] = NK [4.5]
Delfė Digori: ŠK [2.5] + AK [1.5] + ŽKK [1.5] = NK [5.5]
Sophie Garcia: ŠK [2.5] + AK [1.5] + ŽKK [1.0] = NK [5.0]
Džeimsas Peledinis: ŠK [2.5] + AK [1.5] + ŽKK [0.5] = NK [4.5]

Patricija Simoneti: ŠK [2.5] + AK [1.5] + ŽKK [1.5] = NK [5.5]
Alanas Senkleris: ŠK [2.5] + AK [1.5] + ŽKK [1.5] = NK [5.5]
Walgunas Levinsas: ŠK [2.5] + AK [1.5] + ŽKK [0.5] = NK [4.5]
Olive Cate Rechens: ŠK [2.5] + AK [1.5] + ŽKK [1.0] = NK [5.0]
Henrieta Poter: ŠK [2.5] + AK [1.5] + ŽKK [1.5] = NK [5.5]

Apsaugų koeficientas

Astrida Nilsen: APK [2.0] = 2 papildomus kartus žaidėjas gali būti nutrenktas muštuko.
Luna Evanns: APK [2.0] = 2 papildomus kartus žaidėjas gali būti nutrenktas muštuko.
Delfė Digori: APK [2.0] = 2 papildomus kartus žaidėjas gali būti nutrenktas muštuko.
Sophie Garcia: APK [2.0] = 2 papildomus kartus žaidėjas gali būti nutrenktas muštuko.
Džeimsas Peledinis: APK [2.0] = 2 papildomus kartus žaidėjas gali būti nutrenktas muštuko.

Patricija Simoneti: APK [2.0] = 2 papildomus kartus žaidėjas gali būti nutrenktas muštuko.
Alanas Senkleris: APK [2.0] = 2 papildomus kartus žaidėjas gali būti nutrenktas muštuko.
Walgunas Levinsas: APK [2.0] = 2 papildomus kartus žaidėjas gali būti nutrenktas muštuko.
Olive Cate Rechens: APK [2.0] = 2 papildomus kartus žaidėjas gali būti nutrenktas muštuko.
Henrieta Poter: APK [2.0] = 2 papildomus kartus žaidėjas gali būti nutrenktas muštuko.

Kauliuko rezultatas oro sąlygoms nustatyti: 3 (apniukę, šilta)

Kritlis atitenka Švilpynei teisėjui kauliuku išridenus 1-3 akis, o Grifų Gūžtai – 4-6 akis.
Kauliuko rezultatas: 5.

Rungtynės prasideda.

Su kritliu rungtynes pradeda Grifų Gūžta.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Vėtrūnė Kristė de Leighi »
Nėra nieko stipriau už norą gyventi


*

Neprisijungęs Patricija Simoneti

 • VI kursas
 • *
 • 58
 • Taškai: 111
Ats: Kvidičo čempionatas 2022 Švilpynė - Grifų Gūžta
« Atsakymas #1 Prieš 3 mėnesius »
Ir vėl varžybos. Tik šį kartą Patricija atėjo į aikštę su kitokiu nusiteikimu, nei praeitą sykį.
Oras šią dieną pasitaikė neprastas. Todėl ji dėl nieko nesiaikštydama stovėjo aikštėje ir apžiūrinėjo naujuosius varžovus. Ypač ją domino priešininkų gaudytoją. Na, jei ta mažė pirma pagaus šmaukštą bus aišku, kad gaudytojos pozicija visai man netinka. Tikrai. Reikėjo būti atmušėja. Tai kur kas smagesnis užsiėmimas.
Jei oras būtų buvęs prastas, kaip tą siaubingą dieną žaidžiant su Klastuoliais, tai Simoneti dar būtų gerai pagalvojusi kėblinti į aikštę ar ne. Na, bet dabar ji buvo čia. Nusiteikusi kur kas ramiau nei seniau. Ant žemės Grifę šiek tiek nuleido tai, jog šmaukštą sugavo toji keistuolė Elliw.
Patricija šovė dangun. Nutarė nesivaikyti Švilpių gaudytojos. Nusprendė niekur nesikišti, jei bus įmanoma. Nutarė tiesiog skrajoti ir žvalgytis to nenuoramos kamuoliuko. Taigi taip ir pradėjo. Skrajojo po aikštę ir dairėsi. Bet neilgai tęsėsi toks susikaupimas. Lėkdama pro Grifų Gūžtos lankus, kuriuos gynė Senkleris trumpam sustojo.
- Mums reiktų pasikalbėti. Po varžybų. - Pasakė. Tik ne priešišku tonu, kokiu su juo seniau kalbėdavosi. Dabar kalbėjo ramiai. Senkleris kažkur dingo iš Grifų Gūžtos bendrojo kambario. Ir užtikti jį pasidarė sudėtingas reikalas. Tikriausiai Patricija greičiau būtų sugavusi šmaukštą, o ne jį. Todėl dabar radusi progą ir pasakė ką norėjo. O tada vėl nuskriejo ieškoti kamuoliuko, kuris kaip visada skraidžiojo kažin kur.
Patricija suko ir suko ratus po aikštę. Kartais stabteldavo ir apsidairydavo atidžiau. Ir pagaliau, kai šitas užsiėmimas pradėjo gerokai įgrįsti pasirodė, kad pastebėjo jį blizgantį visai netoliese. Tikėdamasi, kad neapsigavo nulėkė ten, kur manė esant šmaukštą.

[Bandymas pastebėti aukso šmaukštą: 3]

*

Neprisijungęs Astrida Nilsen

 • I kursas
 • *
 • 20
 • Taškai: 9
Ats: Kvidičo čempionatas 2022 Švilpynė - Grifų Gūžta
« Atsakymas #2 Prieš 3 mėnesius »
Mergaitei buvo neįtikėtinai neįprasta būti šiame stadione vėl. Juk po nesėkmės, pralaimėjimo Klastūnynui, Astrida buvo 99.9% tikra, kad jos šios komandos sudėtyje nebus. Sugebėti juk dar reikia taip - leisti (turbūt) psichinės sveikatos problemų turinčiai klastuolei nugriebti šmaukštą iš panosės. Ji po tų rungtynių verkė visą vakarą ir net nepasirodė kaip stebėtoja/sirgalė sekančiose rungtynėse, Grifų Gūžtos prieš Klastūnyną. Nugirdo iš bendrakoledžių, kad vėl laimėjo Klastūnynas. Dabar du pralaimėtojai rungėsi dėl ko? Žinoma, kad dėl antros ir trečios vietų.
  Štai dar sykį kapitonė ir gaudytoja stovėjo kitos komandos priešaky. Nors įprastai pasižymėjo nekantrumu, dabar iš nekantrumo drebėjo kojos ir rankos. Baimė pralaimėti, baimė nukristi bei dar keletas baimių, kurių rudaplaukė nesugebėjo apsakyti po truputį užvaldė mergaitės kūną, kilo adrenalino kiekis ir rankoms vis dar šiek tiek drebant viena ranka suspaudė šluotos kotą, o kita paspaudė bendraamžiui Grifų Gūžtos kapitonui ranką. Jis atrodė labiau pasitikintis savimi nei švilpė.
  Teko pastebėti, kad oras šiandien tyčiojosi iš Švilpynės kvidičo komandos, mat buvo tokiu pat nuostabiu kaip ir praėjusių rungtynių metu. Beliko tikėtis, kad tai nėra vienas iš ženklų, tyliai šnabždančių į ausį "jūs trečioje vietoje, lūzeriai". Žaidimo eiga parodys, kokia bus žaidimo pabaiga. Atsisėdusi ant šluotos, pirmakursė pakilo į tą patį aukštį, kuriame buvo lankai. Kabėdama ore pradėjo giliai kvėpuoti, siekdama susikaupti ir kiek sumažinti adrenalino kiekį kraujyje. Sakoma, kad koncentracija padeda pasiekti norimų tikslų. Ar tai tiesa, jaunoji burtininkė nežinojo. Rungtynės buvo lygiagrečios adatos ieškojimui šieno kupetoje, taigi reikėjo griebtis kiekvieno šiaudo.
  Gaudytojos akių obuoliai judėjo gan greitai, Astrida jau buvo pradėjusi žvalgytis šmaukšto. Negalima buvo nei sekunde delsti, kitaip nespės kaip tai įvyko praėjusį kartą. Kalta liktų tik ji pati, jeigu pasikartotų ta situacija, nors bendrakoledžiai tikrai nebaksnotų į pirmakursę pirštu (negražu juk), bet užnugary šnabždėtųsi apie jos nesėkmingą karjerą burtininkų sporto šakoje. Nežinia ar apgaudinėjo akys ar ne, bet tolumoje pastebėjusi judant mažą objektą vienuolikmetė pajudėjo jo link, maldaudama sėkmės.

[Bandymas pastebėti aukso šmaukštą: 6]

*

Neprisijungęs Delfė Digori

 • VII kursas
 • *
 • 168
 • Taškai: 11
 • Lytis: Moteris
 • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Kvidičo čempionatas 2022 Švilpynė - Grifų Gūžta
« Atsakymas #3 Prieš 3 mėnesius »
Mažiausia ko Delfė norėjo, buvo pasirodyti kvidičo aikštėje po žiauraus Švilpynės koledžo pralaimėjimo kvidičo rungtynėse su Klastūnynu. Švilpinukė labiausiai pyko ant savęs dėl daugelio dalykų. Kad nesugebėjo žaisti kokybiškiau, kad nesutrankė Klastūnyno koledžo kvidičo žaidėjų muštukų pagalba ir pats svarbiausias dalykas - kad pati pasitiko skaudų muštuką iš Dori ir nesugebėjo atkeršyti. Negana visų blogų minčių, oras buvo toks pat kaip ir per ankstesnes rungtynes. Tačiau atsisėdusi ant savo šluotos, vyriausia komandos žaidėja vėl pajuto nedidelį kvidičo jaudulį, palaimą atsikračius prikaustančios prie žemės gravitacijos sunkumo ir blogos emocijos palengva išgaravo. Dabar pagrindinis tikslas buvo antroji vieta, o laimėti prieš tokį patį kiekį taškų turintį koledžą neturėjo būti taip sunku. Prieš rungtynes švilpinukė pabandė šiltai nusišypsoti Švilpynės gaudytojai, kad šioji žinotų, jog nei vienas iš komandos jos nekaltina dėl pralaimėjimo (dėl ketvirtakursės puolėjos buvo įmanoma abejoti, ypač pastebint jos nesugebėjimą susivaldyti tiek aikštėje tiek pilies sienose).
Švilpė pakilo aukščiau dairydamasi žmogaus, į kurį būtų galima nusviesti šį skausmą sukeliantį kamuolį. Buvo net penki pasirinkimai, tačiau svarbiausia buvo suprasti, kurio Grifų Gūžtos žaidėjo nutrenkimas padėtų Švilpynės komandai geriausiai.
Minutėlei sustojusi, švilpinukė dar kartą apžvelgė visą priešininkų komandą. Grifų Gūžtos žaidėjų Delfė nepažinojo, dėl to šešiolikmetė šiek tiek nuliūdo. Nors per praeitas rungtynes žaidžiant su Dori nepasisekė, Delfė negalėjo meluoti, kad buvo neįdomu žaisti su pažįstamu žmogumi. Tačiau susitaikiusi su žaidimo aplinkybėmis ir pakėlusi akis švilpinukė greitai susirado Grifų Gūžtos gaudytoją. Į ją nutaikyti muštuką apsimokėjo labiausiai, nes į ją nenutaikius muštuką, Švilpynė vėl pralaimėtų ir užimtų gėdingą trečią vietą. Kaip tik netoliese plazdėjo nematomais sparnais muštukas, tad negalvodama švilpinukė greitai priskrido prie jo ir iš visų jėgų sviedė tamsios spalvos sferą į Grifų Gūžtos žaidėją. Britė tikėjosi, kad jeigu muštukas nutrenks priešininkų komandos gaudytoją, tai sutaupys Astridai daugiau laiko, ir ji galės greičiau pastebėti aukso šmaukštą ir laimėti šitas rungtynes.

[Atmušimas į Patriciją Simoneti: 1, 3]

*

Neprisijungęs Walgunas Levinsas

 • II kursas
 • *
 • 87
 • Taškai: 158
Ats: Kvidičo čempionatas 2022 Švilpynė - Grifų Gūžta
« Atsakymas #4 Prieš 3 mėnesius »
  Walgunas puikiai prisiminė praeitas rungtynes, kuriose ne itin pasisekė. Na, tiksliau visai nepasisekė. Bet labiau jis liūdėjo ne dėl Klastūnyno pergalės, o dėl to, kad į nieką normaliai nepataikė muštuko. Arba jis visiškai nepataikydavo, arba priešininkų komandos žaidėją, kuriam grėsė tokia lemtis puikiai uždengdavo kiti komandos nariai. Pasirodo, Klastūnynas išties labai vieningas koledžas. Nors Walgunui kartais pasirodydavo, kad ne visi norėdavo ginti vieni kitus.
  Na, vis dėlto dabar turėjo prasidėti jų rungtynės su Švilpyne, todėl mąstyti apie jau praėjusias jas su Klastūnynu nebuvo nei vieta, nei laikas. Laimė, laiko buvo apžvelgti priešininkus. Švilpynės komandos sudėtis berniukui patiko vien todėl, nes joje nebuvo atminties neturinčios Hogvartso kvidičo legendos, todėl šansai laimėti gerokai padidėjo. Tiesa, jis nežinojo ar Švilpynė žaidė gerai, nes per barsukų rungtynes su Klastūnynu jis tikrai atidžiai nežiūrėjo. Jam nebuvo įdomu kvidičas tarp nepilnamečių burtininkų. Walguną labiau domino tikrų komandų rungtynės. Jis tik dabar pagalvojo, kad būtų nieko nepraradęs jai stebėti Švilpynės ir Klastūnyno žaidimo nebūti atėjęs. Bet jau kas padaryta, tas padaryta.
   Taip jam bemąstant apie viską, bet ne kvidičą jis išgirdo švilpuką, skelbiantį rungtynių pradžią, todėl kartu su visais pakilo į padangę. Na, iki padangės pakilti negalėjo, nes aikštė buvo kur kas žemiau. Pakilęs jis pamatė tą pačią nemėgstamą personą. Patricija. Pagalvojo Walgunas. Jis buvo visiškai pamiršęs, kad ir ji yra komandos dalis, o dar tokia svarbi. Tiesa, atmušėjas netroško būti arti jos, nes žinojo ką ji gali padaryti. Vien iš to saugumo jausmo berniukas nuskrido kiek toliau nuo jos. Jis puikai matė kaip ji elgėsi su priešininkais praeitų rungtynių metu. Tiesa, ir su savo komandos nariais nesielgė nuostabiai. Kaip ji per praeitas rungtynes sugebėjo visiems sugadinti nuotaiką net nespėjus pakilti? Liūdnai pagalvojo Walgunas. Jis to visiškai nesuprato. Jam atrodė, kad ji kaip tik turėtų drąsinti komandos narius. O jei ne drąsinti ar gražius žodžius sakyti tai bent jau nelaikyti mūsų priešininkais galėtų. Juk atrodo, kad jai nėra skirtumo priešininkai mes ar ne. Pagalvojo Grifų Gūžtos komandos kapitonas, o tada priskrido prie Patricijos. Jau žiojosi jai sakyti ne pačius gražiausius žodelius, tačiau apsigalvojo.  Jis nenorėjo dar labiau pykdyti komandos narių, nes nesantaikos jau buvo, todėl tada nuskrido tvarkyti savų reikalų, kurių tikrai turėjo. Tačiau apsidairęs nepastebėjo muštuko, todėl leido sau kiek pailsėti bei atidžiau apsižvalgyti. Kodėl visada problemos vien tik su gaudytojomis? Ir kodėl bent jau šiuose trijuose koledžuose yra gaudytoja, o ne gaudytojas? Vėl prie gaudytojų sugrįžo berniuko mintys, kurios, tiesą sakant, visiškai nenorėjo palikti jų ramybėje. Net priešinosi tam. O tuo Walgunas tikrai nesidžiaugė. Jam jau kelintą kartą kliudė ne kas kitas, o jo paties mintys, kurios tik ir stengėsi kuo greičiau jam pakenkti bei sugadinti visus planus, kurių šiuo metu tikrai buvo nemažai.
  O tada atsitiko dalykas, kurio jis labiausiai bijojo. Jis pamatė muštuką, tačiau jis jau buvo atmuštas priešininkų atmušėjos ir skrido ne į ką kitą, o į jų gaudytoją, todėl berniukas pasileido jos link tikėdamasis nublokšti į ką nors muštuką. Žinoma, į priešininkų komandos narį. Walgunas visu greičiu priskrido prie Patricijos ir iš visų jėgų blokštu trenkė į muštuką stengdamasis nublokšti jį priešininkų atmušėjos link.

[Muštuko atmušimas nuo Patricijos į Delfę Digori: 2, 6]

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • VI kursas
 • *
 • 274
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Kvidičo čempionatas 2022 Švilpynė - Grifų Gūžta
« Atsakymas #5 Prieš 3 mėnesius »
  Henrieta stovėjo kvidičo aikštėje pasiruošusi dar vienoms šių mokslo metų varžyboms. Galvoje nuolat skriejo mintys apie praėjusias rungtynes prieš klastūnyną ir grifų pralaimėjimą. Dėl to Poter šiek tiek kaltino save, nes per rungtynes nuolat blaškėsi ir nepadarė nieko vertingo, kas būtų galėję padėti pasiekti pergalę. Tad nuo pat ryto grifų gūžtos puolėja buvo nusiteikusi per šias rungtynes pasistengti pasirodyti geriau.
  Užsėdusi ant šluotos, Henrieta pakilo į orą ir pasiruošė rungtynių pradžiai. Netrukus pasigirdo švilpukas ir grifė nieko nelaukdama šovė teisėjos išmesto kritlio link. Neužilgo kamuolys jau puikavosi Poter rankose ir ši, negaišdama laiko, patraukė priešininkų lankų link. Šeštakursė buvo nusiteikusi padaryti viską, kad tik pavyktų užimti antrąją vietą ir nepasirodyti visiškais nevykėliais.
  Turėdama kritlį rankose, Henrieta pasiryžo padaryti viską ką gali, kad šis neatitektų švilpiams, todėl lėkdama priešininkų lankų link vis stengėsi aplenkti švilpynės puolėjus. Poter pastebėjo, kad priešininkų atmušėja jau spėjo nusitaikyti į grifų gaudytoją, tačiau pastebėjusi į pagalbą atskubėjusį grifų komandos kapitoną, nusprendė nekeisti savo tikslo ir toliau susikaupusi skriejo švilpių lankų link pamažu mažindama atstumą.

[-]
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Sophie Garcia

 • IV kursas
 • *
 • 59
 • Taškai: 11
 • Life isn't about finding yourself, life is about creating yourself
Ats: Kvidičo čempionatas 2022 Švilpynė - Grifų Gūžta
« Atsakymas #6 Prieš 3 mėnesius »
Pasirodyti kvidičo aikštėje po pralaimėjimo buvo žymiai labiau nejauku nei Sophie atrodė. Tuo labiau, kai pati švilpinukė beveik visas praeitas rungtynes šaipėsi iš klastuolių ir prieš rungtynes visiems skelbė, kad Švilpynės komanda šimtu procentu laimės pirmą vietą. Mergina nekentė fakto, kad klastuoliai laimėjo vien dėl to, nes jie per visas rungtynes šaipėsi iš švilpių ir nors nejautė tokios neapykantos Grifų Gūžtos komandai, negalėjo leisti komandai užimti paskutinės vietos, nes nors iš niekada nebuvo žaidusi kvidiče, jautė, kad pralaimėtojai visą laiką pasitinka daugybę piktų žvilgsnių. Bent jau aš taip daryčiau, jeigu mano koledžo komanda pralaimėtų. Be viso to, švilpinukei vėl teko nusivilti šiltu, o ne iššūkius keliančiu oru, kurio ji tikėjosi. Nors pagalvojus, gal taip ir geriau, nes tie mažvaikiai nesugebėtų žaisti net pasirodžius mažam lietučiui. Tačiau rožinių plaukų savininkė niekam neparodė savo pykčio ir nejaukumo, tiesiog kažkam prašnekus apie varžybas, pavartydavo savo tamsiai rudas akis. O galiausiai užlipus ant savo "Padangių Valdovės", švilpinukė pabandė nusiraminti ir susitelkė į naują tikslą, antrąją vietą. Jeigu nelaimėsim, bent jau būsiu geriausiai žaidžiančia komandoje pabandė paguosti save švilpė ir greitai akimis susirado kritlį.
Tačiau keturiolikmetė pavėlavo keliomis sekundėmis ir kritlis jau buvo pas Grifų Gūžtos puolėją. Sophie garsiai nusikeikė ir lyg kulka šovė prie priešininkų komandos puolėjos, kurios ketvirtakursė nepažinojo. Kadangi grifė atrodė vyresnė už Sophie, o ir vos prasidėjus rungtynėms švilpinukė nenorėjo pradėjo rėkauti įžeidimus, Sophie stipriai sukando dantis ir susitelkė ties kritliu. Akies krašteliu mergina peržvelgė kitus Švilpynės komandos narius ir ką jie darė. Švilpių atmušėja nusviedė muštuką į Grifų Gūžtos gaudytoją, tačiau Grifų kapitonas turėjo galimybę ją apginti. Tikiuosi ji nors šį vienintelį kartą sugebės nusviesti muštuką ten kur reikia ir pataikyti... Jauniausia komandos žaidėja dairėsi šmaukšto, o kito Švilpinės komandos puolėjo švilpinukė niekur nematė. Palengva Sophie pradėjo jausti pykčio priepuolį, tad pasistengė susikaupti, paguodė save, kad vėliau galės aprėkti antrakursį berniuką ir pabandė perimti kamuolį. Ko jau ko, bet negaliu padaryti nei menkiausios klaidos šiame žaidime. Kitaip negalėsiu šaipytis iš kitų, kad jie blogai žaidžia.

[Perėmimas iš rankų: 5]

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • VI kursas
 • *
 • 770
 • Taškai: 113
Ats: Kvidičo čempionatas 2022 Švilpynė - Grifų Gūžta
« Atsakymas #7 Prieš 3 mėnesius »
Nuo praeitų varžybų pralėkė dar nelabai daug laiko. Alanas tikėjosi, kad šios rungtynės bus kitokios. Ne tokios grobuoniškos. Nors, kai jų gaudytoja Yra tokia kaip Simoneti... Visokių kvailysčių galima tikėtis.
Alanas stovėjo greta Walguno. Ir prieš kylant į dangų pasakė jam.
- Sėkmės. Nesijaudink labai. Viskas bus gerai. O jei toji. - Mostelėjo ranka į Patricija. - Vėl pasakys tau kokią nors nesąmonę tiesiog nekreipk dėmesio.
O tuomet atėjo laikas kilti ir vaikinas nuskrido prie lankų. Neilgai ten kybojo vienas. Nes priartėjo Grifų gaudytoja. Alanas jai taip ir nespėjo atsakyti, nes šeštakursė nuskriejo savais keliais. Pasikalbėti? Įdomu apie ką gi. Tai jau ne. Nei nemanau. Raudonplaukis neabejojo, kad ji bus išvien su tais vaikigaliais, su kuriais jis nesutarė po praeitų kvidičo varžybų. Liūdniausia buvo tai, jog su tais vaikinukais gyveno viename kambaryje visą mokymosi laiką. Bet po to karto, kai ryte rado suplėšytą be galo branginamą ir ilgą laiką pildytą eskizų sąsiuvinį pradėjo nakvoti kambaryje iki pareikalavimo. Ir dėl tų kivirčų su jais nelabai dabar degė noru žaisti už Grifų Gūžtos koledžą. Bet ką gi... Jei jau užsirašė į komandą negalėjo tiesiog neateiti į varžybas. Kažkaip labai neatsakinga tai būtų.
Neilgai Senkleris kybojo prie Grifų lankų. Pastebėjęs, kad muštukas lekia tiesiai į Simoneti eilinį kartą puolė jos gelbėti. Negalėjo gi leisti muštukui pataikyti į komandos gaudytoją. Lėkdamas matė, kad kamuolį turi Henrieta ir mintyse palinkėjo merginai sėkmės.
Atskriejęs prie Patricijos pasakė.
- Neturim apie ką kalbėtis.  - Muštukas vis artėjo. Čia pat skraidė ir Walgunas. Pamatęs, kaip berniukas paleido į darbą savo blokštą Alanas tikėjosi, kad tas nelemtas kamuolys pakeis kryptį. Bet dėl visa ko pamėgino užstoti Patriciją nuo muštuko.

[Bandymas uždengti Patriciją Simoneti stojant tarp jos ir muštuko: 1, 6.]

*

Neprisijungęs Luna Evanns

 • II kursas
 • *
 • 77
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • L+V will never be together
Ats: Kvidičo čempionatas 2022 Švilpynė - Grifų Gūžta
« Atsakymas #8 Prieš 3 mėnesius »
Save kaltinti viskame buvo lengviausia. Netyčia užminei sraigę ir ji mirė, tu kaltas. Nespėjai apginti komandos narių, tu kaltas. Todėl Luna šiandien atėjo į kvidičo aikštę šypsodamasi, buvo akivaizdu ją esant geros nuotaikos. Ji gavo dar vieną galimybę parodyti, kad kažką gali padaryti komandos labui ir tas kažkas yra tinkamai atliekamas paskirtas darbas. Šią nuostabią dieną ji apgins lankus, priskirtus Švilpynės komandai ir kiek išgalės apsaugos kitus komandos narius nuo muštukų. Jaunoji Evanns džiaugėsi ir tuo, kad šį kartą ji žaidė prieš Grifų gūžtą, o šį koledžą švilpė mėgo daug labiau nei gudrius ir nedraugiškus klastuolius. Grifai antrakursės akyse buvo draugiškesnis ir sąžiningesnis koledžas. Galbūt turėdama tokius priešininkus, jos komanda bent kartą laimės rungtynes šiemet. Luna buvo pasiruošusi pridėti visas galimas pastangas prie atstovaujamo koledžo pergalės ir tikėjosi, kad kiti švilpiai - Delfė, Astrida, Džeimsas ir Sophie padarys tą patį. Jie juk negalėjo likti trečioje vietoje, to nenorėjo pati Luna, gal ir kiti komandos nariai buvo tokios pat nuomonės. Būdama viena iš gynėjų, ji turėjo atidžiai išnagrinėti kitos komandos narių išvaizdas ir suprasti kokie galėtų būti atmušėjo Walguno veiksmai. Pasisekė, kad šis buvo pirmakursis, kadangi neturėtų svaidytis muštukais tokia pat jėga kaip tą darė klastuolė Mendel. Tai reiškė tik vieną, barsukėliai turi galimybė laimėti prieš liūtus. Švilpynės komandos gynėja apsidairė ką daro kiti komandos nariai. Delfė paleido muštuką į Grifų gūžtos gaudytoją, Astrida ieškojo šmaukšto, o Sophie bandė perimti kamuolį. Visi turėjo savo užduotis, kurias turėjo įvykdyti, tačiau Luna kol kas neturėjo ką veikti. Dvylikametė atsiminė, kaip nesugebėjo apginti Delfės nuo muštuko per ankstesnes varžybas ir mergaitė pajuto baimę, kad ir vėl padarys klaidų ir nesugebės apginti komandos žaidėjų. Švilpė pabandė išlaikyti šypseną, tačiau tai buvo sunku. Ir nors visi barsukai buvo draugiški (išskyrus vieną), Evanns jautė pareigą jų nenuvilti ir jeigu pavyks, žaisti geriausiai.
Kadangi Astrida buvo ganėtinai toli nuo muštuko, Walguno ir Delfės, Luna darė pretekstą, kad muštukas bandys nutrenkti Delfę. Artėdama trijulės link tikėjosi, kad muštukas nenutrenks svarbios komandoje žaidėjos.

[Bandymas uždengti Delfę Digori nuo muštuko: 1, 3]

Sono fuori di testa, ma diverso da loro
E tu sei fuori di testa, ma diversa da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

 • Magiškų žaidimų ir sporto departamento vadovė
 • *
 • 199
 • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Kvidičo čempionatas 2022 Švilpynė - Grifų Gūžta
« Atsakymas #9 Prieš 3 mėnesius »
RPG vertinimas

Astrida Nilsen: 10
Luna Evanns: 10
Delfė Digori: 8
Sophie Garcia: 10
Džeimsas Peledinis: -
Patricija Simoneti: 9
Alanas Senkleris: 9
Walgunas Levinsas: 9
Olive Cate Rechens: -
Henrieta Poter: 8


Bendras dalyvio koeficientas

Astrida Nilsen: NK[4.5] + PĮK[5.0] = BDK[9.5]
Luna Evanns: NK[4.5] + PĮK[5.0] = BDK[9.5]
Delfė Digori: NK[5.5] + PĮK[4.0] = BDK[9.5]
Sophie Garcia: NK[5.0] + PĮK[5.0] = BDK[10.0]
Džeimsas Peledinis: NK[4.5] + PĮK[0.0] = BDK[4.5]

Patricija Simoneti: NK[5.5] + PĮK[4.5] = BDK[10.0]
Alanas Senkleris: NK[5.5] + PĮK[4.5] = BDK[10.0]
Walgunas Levinsas: NK[4.5] + PĮK[4.5] = BDK[9.0]
Olive Cate Rechens: NK[5.0] + PĮK[0.0] = BDK[5.0]
Henrieta Poter: NK[5.5] + PĮK[4.0] = BDK[9.5]


Koeficientų palyginimas tarp žaidėjų

Patricija Simoneti [10.0] - Astrida Nilsen [9.5]  = KS[0.5] 0 papildomų kauliukų ridenimų.
Delfė Digori [9.5] - Patricija Simoneti [10.0] = KS[0] 0 papildomų kauliukų ridenimų.
Walgunas Levinsas [9.0] - Delfė Digori [9.5] = KS[0] 0 papildomų kauliukų ridenimų.
Sophie Garcia [10.0] - Henrieta Poter [9.5] = KS[0.5] 0 papildomų kauliukų ridenimų.
Alanas Senkleris [10.0] - Delfė Digori [9.5] = KS[0.5] 0 papildomų kauliukų ridenimų.
Luna Evanns [9.5] - Walgunas Levinsas [9.0] = KS[0] 0 papildomų kauliukų ridenimų.


Komandinis koeficientų palyginimas (KKS)

Švilpynė[2.0] - Grifų Gūžta [2.0] = KKS[0] 0 papildomų kauliuko ridenimų.


Kauliuko rezultatas

Astrida Nilsen: 2
Luna Evanns: 5
Delfė Digori: 4
Sophie Garcia: 6
Patricija Simoneti: 4
Alanas Senkleris: 3
Walgunas Levinsas: 5

Patricija Simoneti nepastebi aukso šmaukšto.
Astrida Nilsen nepastebi aukso šmaukšto.
Delfė Digori nesėkmingai muša muštuką į Patriciją Simoneti.
Walguno Levinso veiksmas anuliuojamas, nes muštukas neskrenda į Patriciją Simoneti.
Sophie Garcia neperima kritlio iš Henrietos Poter rankų.
Alano Senklerio veiksmas anuliuojamas, nes muštukas neskrenda į Patriciją Simoneti.
Lunos Evanns veiksmas anuliuojamas, nes muštukas neskrenda į Delfę Digori.


Kvidičo rungtynės tęsiamos.

Kritlis Henrietos Poter rankose. Dėl sėkmingai išlaikyto kritlio vieną RPG ratą, galima iškart mesti į lankus.
Rezultatas: Švilpynė 0 - 0 Grifų Gūžta.
Nėra nieko stipriau už norą gyventi


*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • VI kursas
 • *
 • 274
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Kvidičo čempionatas 2022 Švilpynė - Grifų Gūžta
« Atsakymas #10 Prieš 3 mėnesius »
  Belekiant ant šluotos, grifė tik dabar atkreipė dėmesį į orą. Per praeitas jos rungtynes oras buvo tiesiog siaubingas, snaigės trukdė matyti, o su jomis atkeliavęs šaltis taip pat nepadėjo. Tačiau dabar oras buvo visai gražus. Saulė buvo uždengta debesų ir nespigino į akis. Taip pat buvo visai šilta. Toks oras buvo daug palankesnis rungtynėms.
  Bemąstant apie orus, prie grifės prisiartino viena švilpynės puolėja. Pastebėjusi, kad ši stengiasi pagriebti kritlį, Henrieta staigiai pakreipė šluotą ir padarė staigų lankstą aplink priešininkę. Vos nepraradusi kritlio, Poter vėl susikaupė į žaidimą. Tolumoje šeštakursė pastebėjo kaip švilpių atmušėjos paleistas muštukas pralėkė pro grifų gaudytoją. Vadinasi dabar jai reikėjo susikaupti ties švilpynės koledžo lankais.
  Atstumas iki šių nuolat mažėjo, o kartu su juom didėjo jaudulys ir ryžtas. Pasilenkusi arčiau šluotos Henrieta šiek tiek padidino greitį. Ji nebuvo tikra ar švilpė, bandžiusi atimti kritlį, bandys savo laimę dar kartą. Vis dėlto, reikėjo būti pasiruošus bet kam. Galiausiai švilpynės lankai priartėjo kaip tik tiek, kad pro juos būtų galima mesti kritlį. Nelėtindama šluotos, šeštakursė giliai įkvėpė ir sviedė kritlį vieno iš lankų link. Širdyje sukirbėjo viltis, kad kritlis pasieks savo tikslą ir pelnys grifams taškų.

[Metimas išlaikius kritlį pas save vieną RPG ratą: 2]
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Walgunas Levinsas

 • II kursas
 • *
 • 87
 • Taškai: 158
Ats: Kvidičo čempionatas 2022 Švilpynė - Grifų Gūžta
« Atsakymas #11 Prieš 3 mėnesius »
  Walgunas kiek apsidžiaugė, kad priešininkų atmušėjai nepavyko atmušti muštuko į Patriciją, tačiau jis tuo pačiu ir nuliūdo. Priešininkės nesėkmė reiškė, kad ir jis visiškai neturėjo šansų muštuko numušti į ją. Muštukas. Muštukas. Ak, tas muštukas. Tas apgaulingas, nieko neklausantis kamuolys. Juk kiek besistengtum jį kur nors numušti jis gali ramiai nuskristi visai į kitą pusę ar kaip bumerangas grįžti ir tave nutrenkti. Pagalvojo berniukas. Jis sužinoti apie tokius žiobariškus dalykus kaip bumerangai laiko turėjo, nes net tris metus gyveno vien su žiobare mama. Laimei, tada įsikišo tėtis. Walgunas vis dar mėgdavo prisiminti tą jų susitikimą skersiniame skersgatvyje. Jo mintys į tuos laikus galėdavo nulysti net tokiomis svarbiomis akimirkomis kaip ši. Juk jis turėtų dairytis muštuko bei stengtis jį numušti į priešininkus, o pats prisimena prieš daugiau nei pusę metų vykusį įvykį. Apgailėtina. Pakuždėjo mintys jam. Išties jo mintys nenorėjo galvoti apie kvidičą. Rodos, jos vienu metu galėdavo apmąstyti tūkstančius ar net milijonus skirtingų, nesusijusių minčių, tačiau galvoti apie kvidičą niekada nesutikdavo.
  Walgunas buvo spėjęs pastebėti, kad čia malonių nebuvo. Visi tesugebėdavo vienas kitą pravardžuoti ar panaudoti prieš priešininkus kerus. Rodos, niekam kitam nerūpėjo kvidičo taisyklės. Na, taisyklės gal kažkam kitam ir rūpėjo, tačiau pražangos - tikrai ne. Juk jis puikiai matė, kaip per praeitas rungtynes Patricija su priešininkų atmušėja svaidė viena į kitą kerus, nors žaidimo metu naudoti lazdeles buvo griežtai draudžiama. Tą jis puikiai žinojo, nes prieš rungtynes gal dešimt kartų perskaitė kvidičo taisykles. Taip pat perskaitė įvairių knygų apie kvidičą. Tiesa, viso to neprireikė, nes jis buvo matęs daugybę rungtynių, o taisykles puikiai mokėjo mintinai. Mokėjo net daugumą pražangų, tačiau įkalti į galvą visų 700 pražangų jis dar nebuvo pasiruošęs. Na, bet to jam užteko.  Ak, ir kodėl visi čia nori taisykles sulaužyti? Juk negali būti, kad neskaitė jų. Tikrai skaitė, o dar žinant tai, kad kai kurie žaidžia jau ne pirmus metus. Pagalvojo Walgunas kiek nusiminęs. Jam nebuvo smagu matyti, kad visi čia žaidžia norėdami laimėti bei pasityčioti vieni iš kitų. Na, arba jam tik taip atrodė, bet jis buvo vos ne šimtu procentų tikras.
Walgunas puikiai prisiminė daugelį rungtynių tarp tikrų, garsių komandų. Ten žaidimas atrodydavo kiek kitaip nei jų su Klastūnynu. Tiesa, berniukas tikėjosi, kad švilpiai nėra tokie kaip klastuoliai ir tikrai nesielgs taip pat. Taip, kelis nelabai gražius žodžius jis girdėjo ir Švilpynei žaidžiant su Klastūnynu, bet atrodė, kad šiandien viskas bus kitaip. Ir Walgunas nuoširdžiai tuo tikėjo.
  Jis ilgą laiką nepastebėjo muštuko, kurį taip mylėjo. Išties, atmušėjo pozicija buvo viena jo mėgstamiausių. Jis neįsivaizdavo savęs puolėjo pozicijoje tikrai. Ir gynėjo jam nebuvo prie širdies. Išties labiausiai jam patiko blokštu valdyti muštuką. Tą jis dabar ir norėjo daryti, todėl staigiai pasileido į vieną pusę, nes tikėjosi, kad taip skrisdamas pastebės muštuką. Deja, vietoje to tik atsitrenkė į Patriciją.
- Oi, aš labai atsiprašau. Nepastebėjau tavęs, - tarė jis. Viskas. Man galas. Pagalvojo atmušėjas, o tada visai šalia savęs pamatė dar niekeno nepaliestą muštuką. Po susidūrimo skaudėjo dešinę ranką, o Walgunas buvo dešiniarankis, todėl stipriai užsimoti blokštu buvo sunku. Na, bet berniukas vis tiek pabandė jį numušti priešininkų gaugytojos link.

[Muštuko atmušimas į Astridą Nilsen: 3, 4]

*

Neprisijungęs Astrida Nilsen

 • I kursas
 • *
 • 20
 • Taškai: 9
Ats: Kvidičo čempionatas 2022 Švilpynė - Grifų Gūžta
« Atsakymas #12 Prieš 3 mėnesius »
  Deja, tai buvo ne jis. Ir tas faktas, kad tai buvo ne aukso šmaukštas šiek tiek skandino į nebūtį Astridos pamąstymus apie sėkmingą žaidimo pradžią. Tai jau nebebuvo sėkminga žaidimo pradžia. Atrodė, pati visatos esybė buvo fokusininkė, kuri tyčiojosi iš vargšės mergaitės. Beliko tikėtis, kad kitiems komandos nariams sekasi geriau, o grifų gaudytoja yra tokia pat nevykusi višta kaip Nilsen. Nors neatidumas buvo viena iš priežasčių kodėl ne Švilpynė laimėjo praėjusias rungtynes, mergaitė šiandien siekė būti kuo atidesniu žmogumi ir greičiau pabaigti šią kankynę.
  Negalima buvo sau leisti vaikytis kiekvieno objekto, panašaus į auksasparnį. Bet kuriuo metu kitame aikštės krašte gali būti tikrasis šmaukštas ir šalia jo ant šluotos sėdės ne pirmakursė, o šeštakursė. Dar vienas pralaimėjimas Švilpynės kišenėje reikštų, kad šis koledžas gali nebedalyvauti rungtynėse ateinančiais metais ir dar porą metų į priekį kol neatsiras talentingi studentai, galintys pakeisti komandoje tokius kaip Astrida. Visiškai praradusi koncentraciją, jaunoji burtininkė nepastebėjo šalimais praskridusio dideliu greičiu šmaukšto. Kaip atsirado taip ir dingo lyg į vandenį.
  Pagaliau susikaupusi ir vėl susikoncentravusi ties rungtynių eiga rudaakė apsižvalgė. Kritlis vis dar buvo raudonmarškinių rankose, o muštukas taip ir nepalietė nei vieno komandos nario. Nuotaika šiek tiek pasitaisė supratus, kad tarp koledžų vis dar lygiosios. Sophie dar gali atimti kritlį iš merginos, kurios vardo Astrida nežinojo. Delfė vis dar turėjo galimybę vožti muštuku kitai gaudytojai arba atmušėjui per sprandą. Pirštines dėvinčios rankos šiek tiek atsipalaidavo ir pirmakursė pradėjo skraidyti po aikštę dairydamasi šmaukšto. Stengėsi nežiūrėti į kitą gaudytoją, šventai tikėdama tuo, kad ji šmaukšto neturi ir tik išblaškys tokį patį tikslą turinčią priešininkę. Gal be reikalo tą darė, o gal ir ne. Šį kart dalykas kurį pastebėjo tolumoje Nilsen tikrai turėjo būti šmaukštu. Prašau, būk šmaukštu, būk šmaukštu kartojo mintyse skrisdama arčiau ir arčiau.

[Bandymas pastebėti aukso šmaukštą: 2]

*

Neprisijungęs Delfė Digori

 • VII kursas
 • *
 • 168
 • Taškai: 11
 • Lytis: Moteris
 • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Kvidičo čempionatas 2022 Švilpynė - Grifų Gūžta
« Atsakymas #13 Prieš 3 mėnesius »
Šis muštukas, beveik kaip ir visi prieš tai buvę muštukai, nepataikė į priešininkų komandos gaudytoją. Delfė stipriai paraudonavo iš gėdos, tikėdamasi išgirsti piktus, įžeidimų kupinus šūksnius iš savo komandos ir iš Švilpynės mokinių sėdinčių tribūnose. Tačiau arba barsukai buvo supratingi, arba Delfė tiesiog neišgirdo, bet įžeidimų pilnų šūksnių nebuvo. Tačiau švilpinukė vis tiek labai pyko ant savęs, tad stipriai sugniaužė savo blokštą bei šluotą, kad sulaikytų palengva besikaupiančias pykčio ašaras. Kaip nusviesti muštuką priešininko link gali būti taip sunku? Kodėl kitiems atmušėjams tai taip gerai sekasi? Akimis grynakraujė švilpinukė susirado laisvą muštuką ir jau ketino skristi prie jo, tačiau galvoje vėl pasirodė blogos, optimizmą naikinančios mintys. Kokia prasmė nusviesti į kažką muštuką, jeigu žinau, kad jis vėl nuskries į visai kitą pusę? Turbūt ir visi grifai, ir kai kurie barsukai juokiasi iš mano siaubingai nesėkmingų pastangų į ką nors pataikyti... Paskendusi savo mintyse, mėlynakė britė pametė iš akių muštuką. Tyliai prakeikusi save mažiausiai septynis kartus, švilpė iš visų jėgų pabandė susikaupti ir susirasti naują laisvą muštuką.
Kelias minutes ieškojusi muštuko, šešiolikmetė vėl užsigalvojo. Šviesių plaukų savininkės mintys nuklydo į praeitas rungtynes su Klastūnynu. Viskas atrodė lygiai taip pat kaip ir per šias rungtynes - lygiai toks pat oras, šiltas ir apniukęs, Delfei lygiai taip pat nesisekė su muštukais. Tačiau švilpinukė jautėsi saugiau, nes pralaimėtojų žaidimas su pralaimėtojais negalėjo būti toks blogas. Ir nors šeštakursė liūdėjo, kad Švilpynės kvidičo komanda taip ir neužims pirmos vietos, ji dar labiau liūdėjo, dėl savo nesugebėjimo žaisti. Galima sakyti, kad čia mano paskutiniai metai žaidžiant kvidičą Hogvartse, ir aš vėl sugebėjau suklysti... Galėjau vėl būti gynėja, kaip ir seniau... Bet gynėja man irgi nesisekė būti... Švilpynės koledžo kvidičo komandos atmušėja, vėl pajutusi, kad užsimąstė, vėl supyko ant savęs ir vėl ėmė ieškoti skausmą keliančio kamuolio, muštuko pavadinimu.
Muštuką švilpė greit susirado, taip pat greitai pamatė kažkurį Grifų Gūžtos žaidėją, tačiau net neįsidėmėjo kokią poziciją šis žaidžia ir jau užsimojo, tačiau tuo pačiu metu šešiolikmetė pastebėjo kaip Grifų Gūžtos atmušėjas nusiuntė muštuką į Švilpynės koledžo kvidičo komandos gaudytoją. Nors Luna, Sophie ir Džeimsas galėjo apginti Astridą, tačiau greitai apsidairiusi Delfė nusprendė, kad jie visi turi savo svarbesnių užduočių, o ir pati Delfė, būdama vyriausia komandoje, jautėsi šiek tiek atsakinga už jauniausią komandos žaidėją ir kapitonę, tad pamiršusi savo susirastą muštuką, švilpinukė stipriai suspaudusi savo "Padangių Valdovę" ir atmušėjos blokštą, visu įmanomu greičiu nulėkė prie komandos kapitonės. Švilpinukės šluota, tarsi pati pajutusi savo savininkės nerimą, regis spaudė visą savo galimą greitį. Priskridusi prie Astridos, šeštakursė atmušėja kartodama visas įmanomas maldas, stipriai suspaudė savo blokštą ir pabandė uždengti Švilpynės kvidičo komandos gaudytoją, numušdama skausmą keliantį kamuolį į tą patį Grifų Gūžtos atmušėją, kuris ir nusiuntė muštuką į Astridą.
Delfė norėjo nusišypsoti pašaipą keliančia šypsena, surėkti kažką Grifų Gūžtos atmušėjui, kaip tikriausiai būtų padariusi Klastūnyno atmušėja, tačiau žinodama savo sugebėjimus žaisti, švilpinukė tik meldėsi, kad muštukas bent jau nepataikytų į Astridą ir pati švilpė vėl neapsikvailintų.

[Bandymas uždengti Astridą Nilsen atmušant muštuką į Walguną Levinsą: 4, 6]

*

Neprisijungęs Patricija Simoneti

 • VI kursas
 • *
 • 58
 • Taškai: 111
Ats: Kvidičo čempionatas 2022 Švilpynė - Grifų Gūžta
« Atsakymas #14 Prieš 3 mėnesius »
Patricija lėkė įsijautusi. Juk manė pastebėjusi šmaukštą. Bet deja šį kartą tik pasivaideno. Matyt iš nuobodulio. Pamanė.
Grifė pastebėjo, kad prie jos buvo priskriejęs tas Varliūkštis Walgunas. Bet nei nemanė klausytis ką tas jai norėjo pasakyti. Greičiausiai norėjo dėl ko nors atskaityti pamokslą. Bet tikrai jau ne mažvaikiui jai aiškinti kaip gyventi.
Dabar ji vėl stabtelėjo. Tuo tarpu prie merginos priskrido Senkleris ir pareiškė, kad nėra apie ką kalbėtis. Tikrai turim apie ką kalbėtis. Pagalvojo Simoneti. Bet taip nieko ir neatsakė, nes pamatė, kaip pro juos pralėkė muštukas. Ji palydėjo tą kvailą kamuoliūkštį nirčiu žvilgsniu. Praeitą sykį jau paragavo nelemto muštuko smūgio. Ir daugiau nenorėjo pakartoti. Matyt Švilpynės atmušėjos bandymas. Pamanė. Gerai, kad taiklumu matyt nepasižymi. Kažin, gal ir iš jos atimti blokštą? Tai smagiai pasivaikėm praeitą kartą su Dori. Bet gal visgi nereikia... Ji prisiminė tą siaubingą skrydį žemyn galvą. Tada buvo baisu. Tikrai baisu. Šeštakursė tą kartą vos nenusirito nuo šluotos. O galvos svaigulys persekiojo pusę dienos.
Alanas žinoma  sugrįžo į savo vietą. O Patricija vėl ėmė naršyti aikštę ieškodama to kamuoliuko.
Jei žaisdavau slėpynių vaikystėje mėgau slėptis. O ne ieškoti. Čia tas pats. Kažkoks slėpynių žaidimas. Ir kiek aš čia dar turėsiu sukiotis? Bent jau nesninga. Vis šis tas. Vedė kažkokį padriką monologą savo mintyse. Bet buvo labai šiurkščiai nutraukta. Beje ir vėl to jau skersai gerklę stojusio Varliūkščio. Mažius rėžėsi į ją Ir pasipiktinusi Patricija vos nenudardėjo nuo šluotos. Bet kažkaip susilaikė. Smūgis nunešė merginą truputį į kairę pusę. Reikėjo išsilyginti.
- Oi Walgunėli, ar nesusižeidei? - Paklausė nutaisiusi susirūpinusį toną. Kaip vardan dievo meilės galima nepastebėti žmogaus ant šluotos? Netyčia? Štai tyčia tikrai galima nepastebėti. Ir Grifei tikrai atrodė, kad kaip tik taip ir nutiko. Kad jis tyčia sumanė iškrėsti jai šitą pokštą. Reikėjo tą mažių pamokyti, kad daugiau gyvenime nekiltų tokių idėjų. Tik kažkaip dabar Patricija neturėjo tam reikalui ūpo.
- Aš gerai žinau, kad šitas susidūrimas tyčinis. Verčiau tu neprasidėk su manim Walgunėli. - Pasakė tokiu pat draugišku ir rūpestingu tonu, kokiu klausė ar jis nesusižeidė. O tai ištarusi nulėkė savo keliu. Prieš tai dar užkabindama jį truputį. Nesmarkiai. Bet jam turėjo pasidaryti aišku, kad jei dar kartą pasikartos tokie susidūrimai bus blogiau.
Ji toliau nardė padangėje. Ir pagaliau vėl kažką pastebėjo. Gal šį kartą tai ne miražas. Viltingai pamanė ir pasileido priekin norėdama įsitikinti ar tikrai pastebėjo aukso šmaukštą.

[Bandymas pastebėti aukso šmaukštą: 5]