0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Morgan Lindsey

  • Burtininkė
  • ***
  • 40
  • Lytis: Vyras
  • Paskambink man jei tau liūdna
Idėjų Eliksyras

Už lango kilo pūga. Tai buvo pirmoji Morgan Nuodų ir Vaistų pamoka. Hogvartsas galimai buvo vienas blogiausių jos padarytų sprendimų. Vaikai-blogiausias dalykas pasaulyje, ir su tuo sutiks kiekvienas sveiko proto žmogus. Pamokos temą mergina kartojosi jau gal šimtajį kartą. Jaudulys spaudė gerklę. Pora kartų suskambėjus varpui mokiniai susirinko, o jų buvo visokių-iš vienų galėjai matyti jog kažkas bus, o iš kitų nesimatė visiškai nieko. Susirinkus krūvai mokinių susėdusių į suolus Morgan pradėjo prisistatinėti ir pasakoti pamokos temą:
-Sveiki visi, aš esu Morgan Lindsey jūsų naujoji Nuodų ir Vaistų profesorė, tad tikiuosi sutarsime. Šiandienos tema-Idėjų Eliksyras. Jam reikės bet kokio daikto kuris jus įkvėpia pvz: Plunksna, medžio lapas, knygos lapas ar koks nors kitas daiktas kuris jus įkvėpia, juos galėsite susirasti vaikščiodami po Hogvartso koridorius. Beje ant stalo matote pora buteliuku, ant jų užrašyti skoniai kurių galite įsilašinti į savo eliksyra jog jis būtų skanesnis. Skonių pasirinkime yra Vanilė, Cinamonas, Šokoladas bei Avietės. Sekmės darbe.
Pasakiusi paskutinius žodžius Mergina atsivertė laikraštį ir pradėjo jį skaityti.


 Pamoka iki 2022-10-05 Jūsų užduotis pasivaikščiot po pilį surandant daiktus, kurie jūs įkvepia ir grįžus į kabinetą išsivirti eliksyrą
2 postai po 1200 arba 3 postai po 600
Jeigu kas neaišku/arba reikia posto/arba reikia pratesti pamoka galite man siūsti laišką per čia arba rašyti per discord Crueliil#3077
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Morgan Lindsey »

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 346
Ats: Pirmoji NiV pamoka visiems kursams/'2022 Ruduo
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Nelanna prisiminė, kaip atsikėlusi ryte iš lovos pažvelgė pro langą ir pamatė gražų rudens rytą, saulės spindulius žaidžiančius ežero vandens paviršiuje ir smagiai dangų raižančius paukščius. Deja, šio gražaus oro jau nebebuvo ir mergaitė laužė galvą svarstydama, koks baisusis raganius užkeikė orą, kad iš dangaus pasipylė snaigės, galiausiai virtusios į pūgą. Rudenį pūga? Kur tai matyta?!, savo akimis negalėjo patikėti varniukė. O gal tai naujosios nuodų ir vaistų profesorės darbas?, toliau mąstė Nelanna. Sklandė kalbos, kad, kaip ir jos pirmtakė, profesorė Lindsey nemėgo mokinių. Tad tokia mintis atrodė visai logiška.
Nenorėdama atkreipti į save dėmesio, varniukė kartu su kitais mokiniais išėjo iš nuodų ir vaistų kabineto, esančio požemiuose, ir grįžo į Varno Nago bendrąjį kambarį. Jeigu reikėjo surasti daiktą, kuris ją įkvepia, tai tas daiktas galėjo būti tik vienas - mamos dovanota knyga. Iš šios ji jau keletą metų semiasi įkvėpimo ir pasiima tuomet, kai pasidaro liūdna.
Rankose nešdama knygą, Nelanna grįžo į klasę. Šiek tiek padvejojusi, mergaitė pakėlė ranką ir paklausė:
- Profesore, aš nelabai suprantu, ką turėčiau daryti su atsineštu daiktu. Knygos tikrai nenoriu dėti į katilą, ji man per daug brangi.
Nežinodama, ką toliau daryti, mergaitė atsivertė vadovėlį ir bandė surasti kažką apie idėjų eliksyrą. Tikėjosi, kad vadovėlyje pavyks rasti ir eliksyro receptą, nes nenugirdo, kad profesorė būtų kažką apie tai minėjusi. Nebūtų nustebusi, jei receptą ji būtų įvardinusi tuomet, kai dalis mokinių jau buvo išėję.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Nelanna Light »

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Pirmoji NiV pamoka visiems kursams/'2022 Ruduo
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
   Erka atėjo į pirmąją šių metų nuodų ir vaistų pamoką. Ji jau tikėjosi išvysti tą pačią Glorią, kuri tesugeba jos eliksyrą mėtyti į Aurį. Jei kada ją dar pamatysiu tikrai atkeršysiu. Pagalvojo violetinių plaukų savininkė. Tačiau vietoje Glorios ji pamatė kažkokią profesorę. Ji atrodė jauna ir visiškai nežinanti ką reiškia dirbti Hogvartso profesore. Žinoma, reikėjo sugadinti ir jos pamoką. Būtent toks šiandien ir buvo penkiolikmetės tikslas. Atlikinėti praktikos užduoties ji neketino, tačiau vis dėlto klausėsi užduoties. Vienas dalykas jai labai užkliuvo. Profesorė nepasakė kur rasti eliksyro receptą. Žinoma, aš jo negaminsiu, bet ją dėl to paklausinėti bei dėl to iš jos pasišaipyti visai nebloga mintis. Pagalvojo klastuolė.
- Atsiprašau, profesore, o kur man rasti eliksyro receptą? Jūs jo nežinote, ar ne? Kaip išvis jus priėmė čia dirbti? Turbūt nemokate pagaminti nei vieno eliksyro, ar ne? - pašaipiai paklausė violetinplaukė stebėdama profesorę. Tikiuosi ji čia ilgai neužsibus. Pagalvojo Erka.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pirmoji NiV pamoka visiems kursams/'2022 Ruduo
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Teleskopas stovėjo ant stalo. Šalia teleskopo ant stalo stovėjo paršelis ir kartas nuo karto garsiai sukriuksėdavo. Šalia stalo ant grindų stovėjo Klastūnyno mokinė, vilkinti Varno Nago uniformą. Iš kur ją gavo, nežinojo niekas, tuo labiau Elliw, kuri ir buvo ta mokinė. Ji tiesiog spoksojo į pirmą kartą matomą mergiūkštę, kuri šiuo metu pliurpė.
Po kiek laiko velsietei nusibodo stovėti, tad ji nutarė išeiti. Vos žengusi žingsnį atsitrenkė į kitą mergiūkštę (o gal tai buvo ta pati, kuri anksčiau pliurpė, Elliw šito neprisiminė) ir supykusi nužygiavo durų link. Skubiai į jas atsitrenkė, tad garsiai suriko:
- AUČ!
Skaudėjo viską, o labiausiai teleskopą, kuris, tiesa, tebestovėjo ant stalo. Įsižeidusi Elliw pabandė atidaryti duris, tačiau geras kelias akimirkas nerado rankenos. Pagaliau pavyko ištrūkti į laisvę, tad mergaitė nužygiavo nežinia kur.
Už kelių posūkių, kai nė neįsivaizdavo, kur yra, ant žemės rado ne ką kitą, o nuostabų astronomijos prietaisą.
- Mano teleskopas! - baisiausiai apsidžiaugė ir čiupusi prietaisą nukurnėjo atgal. Neprisiminė, kur eina, bet netrukus vėl buvo klasėje (jei tik tai išties buvo klasė). Ten ant stalo stovėjo teleskopas, aplinkui nesimatė nė vienos bjaurios mergiūkštės, tad dabar Elliw jautėsi visai patenkinta. Prisiartinusi prie brangenybės ji įmetė naująją į katilą ir susimąstė, ką čia veikianti. Jeigu tai buvo pamoka, reikėtų mokytis, ar ne? Šiaip ar taip, Elliw - gera mergaitė.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Rensa

Ats: Pirmoji NiV pamoka visiems kursams/'2022 Ruduo
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
  Rensa atėjo į pirmąją nuodų ir vaistų pamoką. Varniukė tikėjosi, kad šį sezoną Gloria Clarke nebeprofesoriaus, o jei ir profesoriaus tai nebebus tokia žiauri. Vis dėlto Rensa žinojo, kad jos žiaurumas nesumažės, todėl tikėjosi, kad ji nebedirbs.
  Įėjusi į klasę ji pamatė naują profesorę, o tai tikrai stebino ir džiugino. Tačiau išklausiusi praktikos užduotį varniukė suprato, kad ši profesorė taip pat nemėgsta mokinių. Tai buvo aišku iš jos nelabai draugiško balso bei tokios pat šypsenos. Kodėl nuodų ir vaistų profesoriai visada nekenčia mokinių? Ar dabar tokių profesorių era? Pagalvojo Cavallon pavardės nešiotoja stebėdama profesorę. Mergaitė žinojo kokie gali būti nuodų ir vaistų profesoriai, todėl nusprendė kuo greičiau pradėti, o paskui ir pabaigti praktiką. Užduočiai reikėjo pasivaikščioti po pilį. Varniukė norėjo tą padaryti greičiau vien dėl to, kad kai jos nebus profesorė negalės jos aprėkti. Nors kas čia žino... Pagalvojo Rensa.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Rensa Cavallon »

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pirmoji NiV pamoka visiems kursams/'2022 Ruduo
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Elliw neįsivaizdavo, ką teleskopas veikia kažkokiame keistame inde, tačiau tai buvo visai įdomu. Kadangi ji neįsivaizdavo, kam astronomijos prietaisas reikalingas, toks variantas buvo visai tinkamas. Kažkokia nepažįstama mergaitė į savo indą įmetė žolių, tad velsietė nutarė, kad jai reikia padaryti tą patį. Nusišypsojusi žengė kito stalo link ir netyčia numetė nuo jo visus ten buvusius ingredientus. To nė nepastebėjusi ryžtingai nužingsniavo kažkur ir iš ten paėmė didelį kiekį įvairiausių žolių, kojelių ir kitų dalykų, kurių paskirties nežinojo. Jie kvepėjo ne itin maloniai, tad sumetusi į katilą užpylė dideliu kiekiu vandens. Tokiu dideliu, kad vanduo pasipylė per katilo kraštus.
Elliw skubiai tą faktą pamiršo ir apsižvalgė. Netoliese gulėjo kažkoks lapas, kas klastuolę be galo sudomino. Ji čiupo tą daiktą ir nė nesusimąsčiusi įmetė į savo eliksyrą (nors ir nežinojo, kad tai yra eliksyras). Tarsi to telaukęs, skystis sprogo. Elliw buvo pamiršusi, kad katile yra teleskopas, tad jo dalims pradėjus skraidyti aplinkui ją gerokai išsigando.
- Mano teleskopas! - garsiai suriko ji ir atsisuko į kažkada anksčiau pliurpusią mergiūkštę. Ji nebuvo iš septynių gerai žinomų bjaurybių, bet Elliw vis tiek supyko.
- Tai tu kalta! - rėžė ji ir čiupo nuo stalo antrąjį teleskopą - jis vis dar buvo sveikut sveikutėlis. Mergaitė nutarė, kad jai čia daugiau nėra ką veikti. Sproginėjantys teleskopai tikrai nėra tai, ką ji norėjo matyti. Vis dar pykdama (nors netrukus pamiršo, už ką pyko) nužygiavo durų link ir dar kartą į jas įsirėžė (ir visai nesvarbu, kad pirmojo karto seniai neprisiminė). Dar labiau supykusi šiaip ne taip atidarė duris ir nešina teleskopu (bet palikusi paršelį) paliko klasę.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 322
  • Taškai: 18
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Pirmoji NiV pamoka visiems kursams/'2022 Ruduo
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
  Vega sėdėjo pirmojoje šių metų nuodų ir vaistų pamokoje. Šio dalyko pamokos nebuvo jai prie širdies, tačiau nieko čia ypatingo. Juk ankstesnė profesorė tikrai nebuvo gera. Bet šį sezoną Clarke bent jau šio dalyko nebedėstė. O tai jau buvo gerai. Deja, Vega per anksti apsidžiaugė. Atrodė, kad ir ši profesorė nemėgsta mokinių. Na, vis tiek nebus blogiau nei Clarke. Pagalvojo šviesiaplaukė.
  Tada varniukė pamatė kažkokią varniukę. Kad ji iš Varno Nago Vega sprendė iš jos uniformos. Mergaitė priėjo prie jos.
- Labas, tu iš Varno Nago, ar ne? Kuo tu vardu? Aš Vega. Gal norėtum kartu atlikti praktiką? - paklausė mergaitė. Ji tikrai norėjo atlikti praktiką su ja. Iš patirties žinojo, kad atlikti praktiką ne vienai daug smagiau. Tuo labiau reikės pasivaikščioti po pilį, o per tą laiką jos galėtų susipažinti, todėl antrakursė dabar laukė jos atsakymo.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Claudette Carusso

  • I kursas
  • *
  • 6
  • Taškai:
Ats: Pirmoji NiV pamoka visiems kursams/'2022 Ruduo
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Claudettė įėjusi į pirmąją savo nuodų ir vaistų pamoka buvo visa pašiurpusi. Nežinodama ko tikėtis ji dairėsi aplinkui. Kabinete buvo pilna mokinių, bet viduryje stovinti mokytoja patraukė jos dėmesį. Tik pasižėjus į mokytoja Claudettė negalėtų daug ko pasakyti iškyrus, tai kad ji neatrodė labai apsidžiaugus būti čia, apsupta vaikų. Pirmakursė išklausė savo mokytojos ir jau ruošėsi pradėti darbą kai ją pakalbino. Mergina atsisuko į ją kalbinantį žmogų. Šviesaplaukė, varno nago narė, rudų akių, akcento negalėtų pasakyti, bet tikrai ne britų.
-Sveika Vega, taip aš iš varno nago. Per rugsėjo pirmosios švente šiais metais mane priskyrė pas jus. Mano vardas Claudette Carusso, mielai atlikčiau kartu darbą. Gal galėtai padėti man labiau suprasti kaip viską daryti? Čia mano pirmieji metai ir pirmoji pamoka tai nelabai dar žinau kaip viska daryt.
Claudettė nusišypsojo Vegai ir palinksėjo į staliuką kurį buvo nusižėjusi. Jis buvo kairiajam kabineto šone prie retųjų ingredientų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Claudette Carusso »

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 322
  • Taškai: 18
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Pirmoji NiV pamoka visiems kursams/'2022 Ruduo
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
  Vega džiaugėsi sulaukusi teigiamo atsakymo. Ji tikrai norėjo susipažinti su kuo daugiau varniukų, o pasivaikščiojimas po pilį tam puikiai tiko.
- Taip, žinoma. Kaip jau girdėjai reikia pasivaikščioti po pilį bei susirasti daiktą, kuris tave įkvepia. Gal norėtum tą ir padaryti, o kol vaikščiosime galėtume apie ką nors pasikalbėti. Tiktų? - pasakė varniukė. Ji jau norėjo pradėti ieškoti daikto, kuris ją įkvėptų. Visgi pamoka nebuvo begalinė, o praktiką atlikti reikėjo spėti. Tikiuosi pavyks rasti ką nors kas mane įkvepia. Kitaip tikrai nebus smagu. Pagalvojo rudaakė. Jai eliksyras visai patiko. Atrodė tikrai labai įdomus. Ir bent jau tai buvo eliksyras, o ne nuodai, kuriuos kol dėstė mėgdavo Clarke. Varno Nago atstovei ypač tai, kad buvi galima panaudoti daiktą, kuris žmogų įkvepia. Ši idėja mergaitei tikrai patiko.
- Na, eime? - paklausė antrakursė ir nukėblino prie durų.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Claudette Carusso

  • I kursas
  • *
  • 6
  • Taškai:
Ats: Pirmoji NiV pamoka visiems kursams/'2022 Ruduo
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Pirmakursė greitai padėjo savo knygą ir plunksną ant stalo kurį buvo nusižėjusi ir nuėjo prie durų į kabinetą.
- Manau galėsime, einam. - Claudette tai pasakius pagriebė durų rankena ir jas atidarė. Nelabai žinau apie ką kalbėti su Vega, jugi ji galėtų tapti mano pirmoji draugė mokykloje! Kas jeigu aš viską suvarysiu? Kas jeigu jai pasirodysiu neįdomi? Neunikali? Neverta vietos šioje mokykloje? Turėjau labiau pasiruošti tokiems dalykams, ką daryti! Po kelių minučių tylos ir Claudettės apmastymų ji pagaliau prakalbo:
- Tai kuriame kurse tu, Vega? Atrodo, kad gerai žinai kur mes einame ir nepamenu girdėjus tavo vardą skirstyme. - Labiau neįdomaus dalyko negalėjau paklausti, ane? Situacija tik blogėja.. Galėjau nors mėgstamiausios pamokos ar mokytojos paklausti…
- Kokia tavo mėgstamiausia pamoka ir mokytojas? Žinau, kad čia gan didelis pasirinkimas abiejų, bet mano nuomone visad yra mėgstamiausias. Aš tikiuos, kad ši pamoka ir astronomija bus smagios ir įdomios. Jos mane labiausiai domina. - Claudettė pridėjo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Claudette Carusso »

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 322
  • Taškai: 18
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Pirmoji NiV pamoka visiems kursams/'2022 Ruduo
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
  Joms išėjus ir patraukus koridoriais Claudette pradėjo klausinėti. Tai nudžiugino Vegą, nes ji tikrai norėjo su ja susibendrauti.
- Aš antrakursė, - nusišypsojo ji dairydamasi daikto, kuris ją įkvėptų. Ilgą laiką ji nieko nerado, o tai jos tikrai nedžiugino. Mergaitė žinojo, kad dažniausiai atlikti praktiką tikrai užtrunka, o ypač kai reikia vaikščioti po Hogvartso koridorius.
- Manau, kad man labiausiai patinka herbologija ir transfigūracija, o mėgstamiausias profesorius - Auris Senkleris, kuris ir dėsto transfigūraciją, - į antrąjį klausimą atsakė Vega ir nusišypsojo. Tuo metu pamatė net du ją įkvepiančius dalykus. Kažkokią gėlę ir knygą, tačiau abiejų buvo gaila.
- Mane įkvepia tas augalas ir štai ta knyga, - tarė ir mostelėjo ranka jų pusėn. - Tačiau man gaila ir vieno, ir kito. Nežinau ką daryti, - dar pridėjo ji ir patraukė toliau. Po kiek laiko pamatė užrašų knygutę, kuri taip pat patraukė jos dėmesį. Mergaitė priėjo prie jos. Visi jos lapai buvo visiškai tušti, todėl nusiplėšė miniatiūrinį gabaliuką iš pirmojo lapo.
  Kai jos  jau grįžo ir atsisėdo Vega gaminti eliksyrą. Tas procesas užtruko gan nemažai, tačiau ne tiek, kad reikėtų labai skubėti. Beliko tik įsilašinti kokio nors skonio, tačiau varniukė nerimavo, jog skonis gali sugadinti eliksyrą.
- Profesore, o skonis nesugadins eliksyro? - paklausė rudaakė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Vega Dellal »
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Claudette Carusso

  • I kursas
  • *
  • 6
  • Taškai:
Ats: Pirmoji NiV pamoka visiems kursams/'2022 Ruduo
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Claudettė klausantis Vegos atsakymų į jos klausimus vos nepražiopsojo žvakės stovinčios prie lango. Žvakė buvo labai gražus duetas dviejų spalvų: mėlynos ir sidabrinės. Pati žvakė buvo mėlyna, o sidabru buvo išraižyta visokių simbolių. Širdelės, žvaigždutės, saulytės, menuliai ir daug kitų mažų simbolių. Varno nago atstovė priėjo prie žvakes ir paiemė ją į rankas. Iš arčiau žiūrint matėsi, kad dar yra išraižytų runų kurių ji tikrai nežinojo. Manau čia bus mano daiktas, o jeigu ne tai nors nauja žvakė. Ji labai graži, gal ji kažkieno? Nesvarbu, radau aš tai mano ir bus. Jeigu ji būtų bucus vertinga ji negulėtų čia viena. Claudettė žvake įsimetė į krepšį ir grįžo atgal į savo vietą prie Vegos.
- Mano nuomone galėjai tiesiog pasiimti tą augalą ir knygą. Jie atrodo seniai jau ten stovi ir jeigu tu nepanaudisi šiam projektui manau kas kitas vistiek panaudos. - Claudette atsakė Vegai - Bet aišku tavo sprendimas, manau kažką dar rasi.
Po Vegos suradimo savo daikto ir abiejų varno nago atstovių grįžimo į nuodų ir vaistų kabineta, Claudettė atsisėdo prie to stalo kur buvo pasilikusi savo daiktus. Tikiuosi man viskas pavyks… Nenoriu nuvilti mokytojos ir sugadinti jos nuomone apie manę per pirmąją savo pamoką čia. Gaminti eliksyrus nebuvo naujovė Claudettei, su vyresniu broliu ir tėvu dažnai tuo užsiiemė, bet niekada nedarė to be jų. Atsivertusi knygą mergina savę nuramino ir pradėjo darbą. Nebuvo labai lengva, bet ir nebuvo baisiai sunku. Knygoje viskas aiškiai surašyta, o jeigu kas sunkiau varno nago narė įsivaizduodavo ką darytų jos tėvas. Visos žvakės ji tikrai nedrįso įdėti, žvakė tam buvo per graži. Nusipjovus mažą dalį žvakės vaško likusią žvakę įsidėjo į savo krepšį. Nenorėdama pertraukti ramybės kabinete pilkšvaakė kuo tyliau atsistojo ir nuėjo prie skonių, susirado cinamono skonį ir grįžo prie savo gaminimo vietos. Claudettė įlašeno tik biškutį skonio, nes žinojo koks stiprus cinamonas gali būti.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Pirmoji NiV pamoka visiems kursams/'2022 Ruduo
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Kartais Dori stebėdavosi savo sprendimais. Juk šeštas kursas, o ji vis dar ėjo ir į herbologiją, ir į nuodus ir vaistus. Kurių galų, jeigu ir taip aišku, kad vis tiek nieko neišmoks? Nesvarbu, stengsis ar nesistengs, ji neišmoks. Tad be reikalo čia atėjo. Žinoma, nuodai ir vaistai - rimtas mokslas. Tačiau Mendel buvo tokia tinginė, jog taip ir neišsiaiškino, ar norint tapti užmaršintoja jai reikės šio dalyko ar ne.
Ir dabar ji dūsavo sėdėdama suole. Dar viena nauja profesorė, tik šį kartą tamsiaplaukei tai buvo nei motais. Ji sėdėjo gale vartė akis. Jau būčiau geriau pamiegojusi. Na, arba pasiruošusi kerėjimui, o gal transfigūracijai. O gal geriau būtų nueiti paskraidyti į stadioną. Nors gal vertėjo tiesiog nupėdint į virtuvę keksiukų? Žodžiu, galėjau veikti bet ką, tik ne ateiti čia, kalbėjosi su savimi mintyse mergina.
Išgirdusi, kad reikės kažkur išeiti iš klasės, Dori griebė kuprinę ir movė pro duris. Jau ketino tiesiog imti ir dingti, tačiau vis dėlto klastuoliškumas šešiolikmetės viduje kartais vis dar būdavo itin stiprus. Ji ėmė kuistis savo kuprinėje. Kažkur tikrai dar turi būti. Kažkur lyg buvo, galvojo ranka maišydama krūvą daiktų: rašiūnas, akių tušas, lūpų balzamas ir kiti niekučiai.
- Va! - suriko išėmusi aplamdytą cigarečių pakelį, kuris čia nenaudojamas gulėjo jau nežinia kiek laiko.
Sukrizenusi Klastūnyno mokinė grįžo į klasę. Pasiėmė katilą ir atsisėdo į suolą, tačiau ne ten pat, kur sėdėjo prieš tai, bet prie Erkos.
- Kokia nuostabi diena, ar ne? - pavartė akis, balsas skambėjo kaip viskuo nepatenkinto paauglio, buvo be entuziazmo. - Einam į kiemą po pamokos?
Tada Dori prisidegė vieną cigaretę ir pradėjo ją rūkyti. To nedarė jau nuo pat birželio. Buvo šlykštu. Tačiau ji kentėjo. Nors pamokos pradžioje naujoji profesorė juodaplaukei visai nerūpėjo, tačiau dabar užsidegė noru ją paerzinti. O ką daugiau veikt?
Surūkiusi maždaug pusę cigaretės Mendel burtų pagalba pripildė katilą vandens, jį užkaitė ir įmetė ten kelias cigaretes. Likusias, o jų pakelyje buvo gal dvi, padėjo ant stalo per vidurį. Maždaug, jeigu Erka nori, gali imti ir ji.
- O kas tave įkvepia? - paklausė ir klastuoliškai šyptelėjo.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 346
Ats: Pirmoji NiV pamoka visiems kursams/'2022 Ruduo
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Nemažą dalį pamokos Nelanna praleido vartydama vadovėlį ir ieškodama eliksyro recepto, nes iš profesorės atsakymo taip ir nesulaukė. Pasitikėjimas šia profesore Nelannos akyse mažėjo kiekvieną minutę. Nors ankstesnė profesorė Gloria Clark nepraleisdavo progos pademonstruoti mokiniams, kaip jų nekenčia, bet bent jau iš jos būdavo galima sulaukti atsakymų, kas susiję su jos dėstomu dalyku. Kad ir kaip Nelanna ankstesnės profesorės nemėgo dėl jos rodomos neapykantos mokiniams, šį kartą teko pripažinti, jog Clark geriau išmanė, kaip būti profesore ir ko reikia jos nekenčiamiems padarams, t.y. mokiniams. Supratusi, kad iš profesorės Lindsey pagalbos nesulauks, varniukė ėmė dairytis po klasę ir išsiaiškinti, ką su eliksyru daro jos bendramoksliai. Akivaizdžiai matėsi, kad ir kiti nelabai supranta, ką daro, tad Nelannai teko kliautis ta informacija, ką pavyko rasti knygoje, nors ir nebuvo aišku, ar būtent tokio eliksyro pageidavo profesorė Lindsey. Jeigu jai rūpėtų, kad mokiniai pagamintų tiksliai tokį eliksyrą, kokio ji nori, tai tegul bent jau teikiasi pasidalinti receptu ir su kitais, piktinosi mergaitė.
Iš ingredientų spintos atsinešusi varlių kojelių miltelių, žiogo akyčių ir buožgalvių nuoviro, mergaitė viską paeiliui sudėjo į katilą, kaip buvo perskaičiusi knygoje. Maišydama ant ugnies kaistantį viralą, ji stebėjo kaip šis iš murzinos violetinės spalvos pamažu keičiasi, ryškėja, o šiam įgavus skaisčiai violetinę spalvą suprato, kad viralą pavyko pagaminti. Tik ar tai yra idėjų eliksyras ji nežinojo. Tikriausiai ir nesužinosiu, kol kas nors jo neišbandys. Tačiau pati tikrai nenorėjo jo bandyti savo kailiu - gyventi dar norėjosi.

*

Neprisijungęs Morgan Lindsey

  • Burtininkė
  • ***
  • 40
  • Lytis: Vyras
  • Paskambink man jei tau liūdna
Ats: Pirmoji NiV pamoka visiems kursams/'2022 Ruduo
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Net nepraėjus penkiolikai minučių pasipylė klausimai. Išgirdusi juos jaunoji profesorė rankomis užsidengė veidą. Negi jie tokie kvaili, jog negali pasivartyt knygos?! pora sekundžių sėdėdama galvojo mergina.
- Ar jūs tyčiojatės iš manęs, mažieji monstrai? Išmokyt skaityt jūs turėjo tėvai, o ne aš! - pyktelėjusi tarė profesorė, pati nejučia supanašėdama su savo pirmtake Clarke, - Kvailesnių klausimų gyvenime nesu girdėjusi. Jeigu turit ne tuos vadovėlius, ne mano problema. Marš į biblioteką ir kad tuoj pat matyčiau visus su reikalingais šiems metams vadovėliais. - Pyktis po truputį traukėsi iš merginos sąmonės. Šiek tiek nurimusi mergina nusprendė nekankinti mokinių ir po visų viščiukėlių išsireiškimų ji ant lentos, visą laiką buvusios Morgan užnugary užrašė tą nelemtą receptą:
Citata
Idėjų eliksyras

Ingredientai:
1. Įkvėpiantis objektas
2. Rozmarino lapeliai
3. Drakono kraujas
4. Vanilės/cinamono/šokolado/aviečių ekstraktas
5. Žmogaus plaukas

Gaminimas:
Verdančiame vandenyje išmaišykite sumaltą rozmariną. Maišydami įpilate porą lašų drakono kraujo, visą buteliuką ekstrakto ir įdedate žmogaus plauką. Gautam skysčiui pradėjus burbuliuoti kerais spiritus translatio perkeliate jūsų atsineštame objekte susikaupusią magiją į katilą ir užgesinate ugnį, leisdami eliksyrui nusistovėti porą minučių bei šiek tiek atvėsti.
- Jei išgirsiu dar vieną nepasitenkinimo žodį, grifai ir švilpiai netenka 20 taškų, kiti du koledžai 50 taškų. - Atsisėdo į savo kėdę ir išsitraukusi iš stalčiaus lazdelę, ją nukreipė į labiausiai nepatikusio išsireiškimo savininkę - klastuolę Erką. - Aguamenti - stipri srovelė turėjo sušlapint visą Erkos aprangą. Netrukus ta pati srovė buvo nukreipta į nežinia kiek auskarų turinčią Erkos bendrakoledžę. - Mano klasėje nerūkoma, brangute, - Reikia drąsos turėt taip įžūliai elgtis mano pamokose, Klastūnynas tikrai neteks 100 taškų šiandien! Lindsey pavartė akis nepatenkinta.
-Beje, panelyte, už tokius išsireiškimus neatleisiu - veide atsiradus nieko gero nežadančiai šypsenai, Morgan tarė violetinių plaukų sąvininkei.

pamoką pratesiu iki 2022-10-12 jeigu kas noes neaišku galite siūsti man pelėdą per IHą arba per discord Crueliil#3077
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Morgan Lindsey »