0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Ateities būrimo profesorė
 • *
 • 112
 • Lytis: Moteris
 • Dingsti iš akių arba nužudysiu!
  Roma laukė mokinių Ateities būrimo klasėje. Ak... Jau treti metai Hogvartso profesorės vietoje. Ir ką man atneš šie metai? Į apmąstymus pasinėrė profesorė laukdama mokinių bei varpo, kuris jau netrukus turėjo nuskambėti.
  Klasė gana greitai prigužėjo mokinių. Jų lydimas nuskambėjo ir varpas. Profesorė nužvelgė mokinius tikėdamasi, kad bent vienas iš jų nusiteikęs mokytis. Žinoma, to tikėtis buvo pernelyg naivu, tačiau Roma vis tiek tikėjosi, kad taip yra ir nebus mokinių, kurie tik trukdys pamoką. Na, tokių atsirasdavo visada. Ir tai visiškai nedžiugino tamsiaplaukės. Ne dėl to, kad jie ją nervintų. Taip, tos išdaigos ją nervino, tačiau Romai labiau buvo gaila pačių mokinių. Jie vietoj to, kad mokytųsi krečia išdaigas pamokose ar tiesiog visiškai nieko nedaro. Pagalvojo profesorė. Vis dėlto šiuo metu buvo pamoka, todėl reikėjo vaikus ko nors išmokyti.
- Sveiki, esu Roma. Šiais metais jums dėstysiu ateities būrimą. Tikiuosi gerai sutarsime ir man nereikės atiminėti taškų ar paskirti areštų, - tarė ir padarė pauzę. - Taigi pasakykite po vieną ateities būrimo būdą, kuriuo nuspėjamas artimas laikas. Bei trumpai apie jį papasakote, - tarė tamsiaplaukė, o paskui pradėjo laukti mokinių atsakymų.

(Būdą sugalvokite patys. Taip pat trumpai apie jį papasakokite. Teorija iki rugsėjo 30d.)
– Oi, Hari, turėsi būti labai labai atsargus. Neieškok bėdos, Hari…
– Aš ir neieškau, – pyktelėjo Haris. – Pati mane susiranda.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • IV kursas
 • *
 • 124
 • Taškai: 90
Ats: I Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 3 dienas »
Tokių skanių pusryčių Nelanna jau seniai nebuvo valgiusi. Namų elfai pranoko patys save. Tobulo skanumo blynai su klevų sirupu maloniai šildė gomurį ir varniukė jautėsi tarsi pasakoje. Pusryčiai buvo tokie nuostabūs, kad juos mergaitė vis dar prisiminė po keleto valandų sėdėdama ateities būrimo klasėje ir klausydama koledžo vadovės pasakojimo.
Jau keli mokiniai spėjo atsakyti į profesorės klausimą, bet Nelanna vis dar nedrįso pasisakyti. Galiausiai sukaupusi drąsą ji pakėlė ranką ir pasakė:
- Artimą laiką galima nuspėti panaudojus medžio lapus. Kuo trumpesnis laikas praėjo nuo lapo nuskynimo, tuo artimesnis laikas gali būti nuspėtas. Tad geriausią rezultatą galima išgauti tik ką parsinešus lapą iš lauko. Jį palaikius virš žvakės ugnies ir pasakius burtažodį Stelifokus, ant to paties lapo atsiranda užrašytas atsakymas. Žinoma, laikant lapą virš ugnies reikia galvoti apie klausimą, į kurį atsakymą nori sužinoti.
Pasakiusi savo atsakymą, Nelanna patogiau įsitaisė suole ir laukė kitų mokinių atsakymų variantų.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • III kursas
 • *
 • 174
 • Taškai:
Ats: I Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 3 dienas »
Gruodė vis dar nebuvo tikra ar ateities būrimas tikrai patikimas dalykas. Bet, kadangi tai buvo koledžo vadovės dėstoma pamoka pavyzdingai ją ir lankė.
Dabar mergaitė sėdėjo suole stovinčiame vidurinėje eilėje ir svarstė kokiu būdu galėtų užsidirbti pinigų. Labai norėjo nusipirkti šluotą. Žinoma, Dori visada paskolindavo jai savo atliekamą šluotą. Bet norėjosi ir savos. Kad ir ne pačios geriausios. Gruodei buvo tik svarbu, kad ji būtų manevringa. Tada tiktų triukams ore atlikinėti. Greitai mano gimtadienis. Mintijo mergaitė. Gal visgi paprašyti tėvų. Jie tikrai nupirktų. Bet tėvai ir taip turi kur kitur tuos pinigus dėti. O čia... Bet aš taip norėčiau. Negyveno jie baisiai vargingai. Bet šluotos kainavo brangiai. Ir ji nenorėjo prašinėti.
Trečiakursė sunkiai sugrįžo pamokon iš savų minčių. Buvo kalbama kažkas apie artimiausią laiką. Ir beklausydama kitų atsakymų ji suprato ko daugmaž klausė profesorė. Galvoje kaip tik radosi atsakymas, kuris visai tiko jos pačios atvejui. Gruodė pakėlė ranką ir pasakė.
- Yra ateities būrimo būdas parodantis ar artimiausiu laiku išsipildys koks nors žmogaus noras. Tiksliau jis parodo ar mėnesio bėgyje įvyks tai, ko žmogus nori. Tą norą reikia užrašyti ant popieriaus skiautės. Ant kito popieriaus lapo reikia užrašyti skaičius nuo vieno iki trisdešimt vieno. Nes vienas mėnuo gali turėti tiek dienų. Tada tą lapelį su noru reikia uždėti ant lapo su skaičiais ir ištarti burtažodį laikrivito. Lapelis su noru turėtų nuslysti prie kurio nors skaičiaus. Pavyzdžiui, jeigu jis sustojo ties septyniais reiškia, kad gal noras išsipildys po savaitės. Jei tas lapelis su noru nesustos prie skaičiaus reikš, kad  noras artimiausiu metu neišsipildys. - Gal man pačiai reikėtų pabandyti. Tada paaiškėtų ar artimiausiu metu gausiu šluotą ar ne. Mąstė Gruodė. Ak, gana jau apie tas šluotas pagaliau. Nutraukė pati save. Labai norėjosi dabar kompanijos. Ir ji pastebėjo, kad pamokoje yra Nelanna. Prieš tai žinoma išgirdo ją kalbant, kai draugė atsakinėjo į klausimą. Taigi, Varniukė susirinko daiktus ir persikraustė į kitą suolą. Šalia Nelannos.
- Sveikutė. - Pasisveikino.
- Kaip sekasi? - Paklausė.