0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Rensa

Ats: Sidabrinės klintarožės - Ruduo '22
« Atsakymas #30 Prieš 1 metus »
- Aišku eime! - džiaugsmingai atsakė Rensa ir nusekė paskui draugę. Priėjusi pamatė, kad ant jos augalo daugiau lapelių nei ant Vegos.
- Ak, ačiū, - tarė ji ir nusišypsojo. Tada pradėjo ieškoti tirpalo recepto, kuris buvo neblogai pasislėpęs. Cavallon pavardės nešiotojai gana ilgai nesisekė rasti to recepto. Na, kurgi tu? Mintyse paklausė oranžinių plaukų savininkė. Laimei, Vega rado receptą ir pastūmė jį taip, kad Rensa matytų.
- Ačiū tau labai. Nežinau ką būčiau dariusi jei ne tu, - tarė ji ir dar kartą nusišypsojo. Tada ji pradėjo spintelėje ieškoti igredientų. Tai nebuvo tokia sunki užduotis kaip rasti receptą. Tą darydama ji netyčia numetė užverstą vadovėlį. Krisdamas jis atsivertė. Rensa jį pakėlė ir pamatė, kad atsivertė būtent tas puslapis, kuriame ir buvo eliksyras.
- Ar tu juokauji? Atsivertė būtent tas puslapis, kuriame buvo eliksyras, - tarė mergaitė ir nusijuokė.

*

Neprisijungęs Vega Dellal

 • VI kursas
 • *
 • 303
 • Taškai: 10
 • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Sidabrinės klintarožės - Ruduo '22
« Atsakymas #31 Prieš 1 metus »
  Vega pradėjo gaminti tirpalą. Ji cikadų sparnelių mitelius ir ciberžolės miltelius užpylė vandeniu, o paskui viską labai gerai išmaišė. Ir tirpalas jau buvo baigtas.
- Na, kaip sekasi? Aš jau pagaminau tirpalą. Beliko tik pamirkyti jame tuos lapus su dėmelėmis, - tarė varniukė atsisukusi į draugę. Užduotis tikrai buvo įdomi, o ir šiaip mergaitei patiko augalai. Jie tokie paslaptingi. Tokie įdomūs. Ak, kaip norėčiau kokį įdomesnį augalą auginti savo namuose. Pagalvojo antrakursė, o tada išgirdo kažką krentant. Mergaitė suprato, kad tai - Rensos vadovėlis. Paskui ji išgirdo draugės žodžius, kurie peivertė nusijuokti.
- Geras, - tarė ji ir dar kartą nusijuokė. Paskui mergaitė išmirkė tuos lapus tirpale ir užsidėjo pirštines, kad galėtų surūšiuoti likusias augalo dalis. Tą padariusi ji pradėjo laukti pamokos pabaigos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Vega Dellal »
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Rensa

Ats: Sidabrinės klintarožės - Ruduo '22
« Atsakymas #32 Prieš 1 metus »
  Rensa pasijuokusi iš spintelės ištraukė cikadų sparnelių miltelius, ciberžolės miltelius bei vandenį. Reikėjo pagaminti tą tirpalą kuo greičiau, nes pamokos laiko nebuvo likę labai daug, todėl mergaitė greitai perskaitė receptą, kuris buvo išties lengvas ir pradėjo gaminti. Visus miltelius sumaišė su vandeniu ir lapus, kurie turėjo rausvų dėmelių pamirkė jame.
- Na, visai gerai. Aš irgi jau pagaminau tirpalą, - tarė ji ir nusprendė tęsti užduotį. Užduotis buvo gana lengva, tačiau taip pat labai įdomi. Antrakursę visada domino augalai iš kurių buvo galima pagaminti ką nors naudingo. Taip,  Cavallon pavardės nešiotoją domino visi augalai, tačiau tokie labiausiai. Tada jai buvo likę tik surūšiuoti likusias augalo dalis. Kad tą padarytų saugiai ji užsidėjo pirštines. O tada ėmėsi darbo. Ji gana greitai pabaigė rūšiuoti, todėl tiesiog pradėjo laukti pamokos pabaigos.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

 • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
 • *
 • 833
 • Lytis: Moteris
 • miau
  • Sparnuota
Ats: Sidabrinės klintarožės - Ruduo '22
« Atsakymas #33 Prieš 1 metus »
Stebėdama, kaip mokiniai dirba su sidabrinėmis klintarožėmis, Arwen jautėsi pakylėta. Būtent toks vaizdas ir buvo tai, ko ji pasiilgdavo pabaigusi savo kaip profesorės karjerą ir būdama tik mokyklos direktore. Mokiniai, įsitraukiantys į klasės darbą, dedantys pastangas ir norintys kuo daugiau išmokti - kiekvienas mokytojas turėtų jais džiaugtis. Žinoma, kiekvienais metais bent vienas mokinys pasirinkdavo netinkamus prioritetus ir mieliau krėtė išdaigas. Tokių buvo ir šioje pamokoje. Snaigių debesėlis, pradingusi mokinė ir kiti neramumai - palyginus su tuo, ką kitiems profesoriams tekdavo patirti, šitokios išdaigos atrodė menkniekiai.
Vienas po kito mokiniai pabaigė darbuotis su augalais, sudėjo jų dalis į reikiamas vietas ir paliko šiltnamį. Likusi viena, Arwen  sutvarkė darbo vietas, paruoštus ingredientus perdėjo arčiau šiltnamio durų - bus paprasčiau juos atiduoti atkeliavusiam burtininkui. Dar kartelį peržiūrėjusi šiltnamį, Hogvartso direktorė, dabar einanti ir herbologijos profesorės pareigas, patraukė į pilį.