0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 590
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
- Kas yra meškeriojimas? - paklausė Gruodės Sakura. - O kaip kitaip pagauti žuvį, jei ne rankomis? Na, taip. Dar galima naudoti kerus, - svarstė.
Regis, Gruodė buvo labai nustebusi, kad šviesiaplaukė rankomis pagavo žuvį.
- Tai man buvo tarsi kasdienybė, - pasakė ir nusišypsojo.
Nei viena draugė nenorėjo atlikti būrimo. Tai strazdanę džiugino, mat parodė, jog abi bendrakoledžės nėra už gyvos žuvies kaitinimą virš verdančio vandens.
Sakura paklausė Nelannos patarimo ir paleido žuvis atgal į vandenį. Tada dar šiek tiek paplaukiojo ir išlipo į krantą.
- Visai smagi pamoka, ar ne? - paklausė draugių. - Gal po pamokos eikime pavalgyti? Aš visai neatsisakyčiau žuvies, - nusijuokė. - Tik, žinoma, ne tos, kuri išvoliota tuose baltuose miltuose ir kepta aliejuje, - susiraukė. - Tikiuosi, kad bus tiesiog paprastai iškeptos žuvies be kalno prieskonių.
O jeigu nebus, gal pačiai reikėtų pasigauti ir išsikepti ant laužo, mintyse pagalvojo. Ėmė svarstyti, kuriuos draugus galėtų pasikviesti tokiam pavakarojimui.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 434
Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
- Ne. Aš nemoku plaukti. - Atsakė Gruodė Nelannai.
- Tikriausiai smagu gyventi prie upės. Galima vasaromis dažnai maudytis. - Sakura paleido žuvis į ežerą. Ir gerai. Tegu sau toliau plaukioja. Galvojo mergaitė.
- Meškeriojimas. Na taip pavyzdžiui žuvis gaudo žiobarai. Yra meškerė. Tarkim ji gali būti iš medžio ar šiais laikais iš kitų medžiagų. Tai tokia ilga kartis. Ant jos yra užkabintas kabliukas. Ant kabliuko užkabini masalą. Ir taip gaudai žuvį. Meškerioji. Reikia paieškoti bibliotekoje kokio paveiksliuko, kad būtų aiškiau. Dar žuvį gaudo tinklais. Tada jų pagauni daug iškart. - Paaiškino Gruodė.
- Užtai rankomis žuvies niekas negaudo. Ar bent aš nemačiau. Tu labai mikli, kad taip padarei. - Nusišypsojo Varniukė.
- Gerai, eikim pavalgyti po pamokos. - Pati norėjo kokio karšto skanaus troškinio. Norėjosi sušilti.
Dar kiek pamirkusi vandeny ji išlipo. Truputį pašokinėjo, pabėgiojo krantu, kad apšiltų. Buvo smagu. Kaip kokioje iškyloje.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
  Profesorė stebėjo mokinius. Elliw kol kas nieko nepridarė ir nesusižeidė. Na, arba prisidirbo, bet Roma to nepastebėjo. Įdomu kur Elliw gyvena. Ar ji išvis prisimena kaip grįžti namo? Bet vasarą tai kažkur praleidžia. Pasileido į apmąstymus tamsiaplaukė. Ji tuo metu nekreipė dėmesio į mokinius. Galvojo apie kažką kas visiškai nebuvo susiję su mokykla, tačiau greitai jos mintys sugrįžo prie Elliw. Ji egzaminus išvis laiko? Mintyse savės paklausė, bet to negalėjo garantuoti. Na, turėtų laikyti, bet turbūt į kitus kursus nepereina, ar ne? Juk ji nieko neprisimena. Pagalvojo profesorė. Ji taip manė, nes Elliw tikrai atrodė vyresnė nei turėtų atrodyti jei jos amžius būtų pagal kursą. Ar ji bent atsimena kiek jai metų? O kada jos gimtadienis? Nemanau, kad tai atsimena. Dar Roma pridėjo mintyse, o tada suskambėjo varpas.
- Pamoka baigta. Susitiksime per egzaminus, - tarė ji ir palaukė kol išeis visi mokiniai. Išėjus visiems mokiniams ji išnyko iš lauko, o paskui save kerų pagalba tempėsi krūvą daiktų.