0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Burtininkė
 • ****
 • 289
 • Personažas priklausė Erkai Forrm
Fishenkolija

Citata
Trečioji Ateities būrimo pamoka vyks prie ežero. Reikės jame išsimaudyti.
  Šis raštelis kabėjo ant kiekvieno koledžo bendrojo kambario durų. Oras buvo pats geriausias pamokai - švietė saulė, bet nebuvo per karšta. Tai buvo vienas pačių svarbiausių dalykų, nes profesorė nekentė didelio karščio, o dabar buvo pavasario pabaiga, todėl jo tikrai buvo nemažai. Jau net kvepėjo vasara. Profesorė tuo džiaugėsi, nors labiau ir mėgo žiemą. Roma buvo geros nuotaikos. Gal tam turėjo įtakos oras, o gal tai, kad nereikės sėdėti niūriame kabinete. Su puikia nuotaika profesorė laukė mokinių ir varpo, kuris jau greit turėjo suskambėti. Netrukus profesorė jį ir išgirdo, o prieš ją jau buvo nemažai mokinių.
- Sveiki! - džiaugsmingai tarė ji. - Šiandienos tema - Fishenkolija. Tai ateities būrimo būdas, kuriuo sužinoma kada artimiausiu metu valgysi žuvies, - tarė ir tyliai nusijuokė, nes tema jai atrodė juokinga, tačiau taip pat ir įdomi. - Manoma, kad šis Ateities  būrimo būdas buvo sukurtas prieš tūkstantčius metų. Nors jis ir senas, - Labai senas. - Bet labai tikslus. Daugumai jis tiksliai tą pasakė, nors jie ir negamino bei nepirko žuvies. Šis būdas tiksliai tą pasakė ir man, - pratarė profesorė ir leido mokiniams viską užsirašyti. Nors tokių turbūt nėra. Pagalvojo profesorė ir nusišypsojo. Ji pati dažniausiai nieko nerašydavo. Nors būdavo ir išimčių. Ji žinojo, kad delsti nevalia, nes pamoka nėra labai ilga, todėl nusprendė kuo greičiau viską pasakyti, kad mokiniai spėtų atlikti visą būrimą.
- Taigi pereikime prie praktikos. Jums tiesiog reikia visą šį būrim atlikti, - tarė Roma ir padarė pauzę. - Pirmiausia reikia be magijos pasigauti žuvį iš ežero. Bet reikia pasigauti tiesiog rankomis. Pagauta magijos ar meškerės, nors nežinau iš kur ją gausit pagalba netiks. Tada ją įdėti į dubenį su vandeniu. Jie čia, - tarė ir mostelėjo ranka į dėžę, kuri buvo padėta prie ežero. - Vandens reikės išsiburti. Manau, kad tą kiekvienas mokate. Tada užsidegti laužą ir tą dubenį pakaitinti maždaug trisdešimt sekundžių. Laužai jau paruošti, bet jų nėra daug, todėl visi to daryti vienu metu negalėsite. Paskui tą vandenį reikia išgerti. Nebūtinai visą ir galite palaukti kol atvės. Na, o toliau reikia išsimaudyti ežere. Tiesa kol maudaisi burnoje reikia laikyti vieną mandragoros lapelį, žiupsnelį mėnulio miltelių ir vieną smulkintą voro kojytę. Visa tai taip pat yra dėžėse, kurios yra prie ežero. Taip pat vandens, kurio irgi galite išsiburti. Tik svarbiausia, kad tai nebūtų vanduo, kuris buvo kaitinamas! Kiek svarbu nėra. Užtenka ir kelių lašelių. Tiesa, jei vandens laikysite daugiau, greičiau sužinosite atsakymą, o jei norite delsti galite laikyti tik lašelį, bet tuomet aš nepažadu, kad viską spėsite. Kol maudaisi į galvą ateina atsakymas. Tai kaip balsas, bet jį girdite tik jūs. Na, o jį išgirdę galite išlipti iš ežero ir išspjauti viską ką laikėte burnoje. Jei nenorite praryti, žinoma. Tik būtų gerai, kad tą padarytumėte kuo greičiau, nes kitaip išgirsite visokių nesąmonių. Tą pasakau, nes man taip jau buvo. Tada prašysiu atsakymą užrašyti. Taip pat prašyčiau, kad užsirašytumėte vardą, pavardę, koledžą bei kursą. Aš ne ekstrasensė, o animagė. O tada atneškite man. Manau, kad viską pasakiau, todėl galite pradėti, - tarė profesorė ir nužvelgė mokinius.

(Trumpai neskaitantiems posto:
Be magijos pasigaunate žuvį. Įdedate ją į dubenį su vandeniu ir virš ugnies pakaitinate (laužų yra mažiau nei mokinių). Išgeriate jį ir burnoje laikydami mandragoros lapelį, žiupsnelį mėnulio miltelių, smulkintą voro kojytę ir vandenį išsimaudote ežere. Tuo metu išgirstate atsakymą. Tada atsakymą (ką girdėjote) užrašote.
Prašau bent trijų post'ų.
Pamoka iki rugpjūčio 10 dienos.)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Roma Keit »

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VII kursas
 • *
 • 903
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Tai buvo tik tų septynių bjaurių mergiūkščių kaltė. Teleskopo ant stalo nebuvo. Tiksliau, teleskopas buvo, bet trūko stalo. Tad kur Elliw turėtų pasidėti astronomijos prietaisą? Ką ir vėl pridirbo tos bjaurybės?! Jas būtinai reikėjo pamokyti, tad velsietė apsižvalgė: gal kurią nors pastebės ir galės kaukštelėti teleskopu per galvą?
Kodėl jie buvo prie vandens, mergaitė nė neįsivaizdavo. Gal šiandienos užduotis įmesti bjaurią mergiūkštę į ežerą? Deja, čia Elliw susidūrė su problema: ji nei vienos iš bjaurybių nepamatė. Kadangi buvo gera mergaitė, norėjo mokytis, bet ką daryti, kad… Na, savo problemą ji jau buvo pamiršusi, bet vis tiek žengė artyn vandens. Tada nutiko tai, ko, ko gero, reikėjo ir laukti: velsietė su visu teleskopu įslydo į ežerą.
- Mano… Teleskopas! - suriko ji. Prietaisas išsprūdo iš rankų ir kažkur dingo, o Elliw pilna burna vandens pasinėrė ir neiškilo.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Burtininkė
 • ****
 • 289
 • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
  Vos prasidėjus pamokai atrodė, kad viskas eisis ramiai, tačiau profesorė žinojo, kad tai tik iliuzija, o greitai tai ir pasitvirtino, nes ji pamatė Elliw. Na, nenuobodžiausiu. Pagalvojo tamsiaplaukė. Bet bent jau kol kas Elliw nieko nenutiko, todėl Roma galėjo ramiai stebėti kitus mokinius, kurie į pamoką atėjo mokytis, o ne šauktis teleskopo. Deja, bet tuo metu profesorė išgirdo  jau gerai pažįstamą balsą ir dar geriau pažįstamą žodį - teleskopas. Tada profesorė suprato, kad viskas nėra taip gerai. Nors taip visada ir būdavo, todėl Roma jau neisistebėjo. Šįkart Elliw pradėjo skęsti. Sugebėk tu man. Dar pagalvojo ji ir nuėjusi ištraukė Elliw. Magijos nenorėjo tam naudoti todėl, nes Elliw turbūt nesuprastų kas vyksta. Būtent todėl ji Elliw ištraukė be magijos.
- Ar gali ką nors pasakyti? -paklausė profesorė. Tikiuosi ji neprigėrė per daug vandens. Dar pagalvojo profesorė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Roma Keit »

Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Alanas nors ir buvo lauke bet vis tiek dūsavo. Kam man to reikia? Galvojo stovėdamas ežero pakrantėje. Paaiškinkit kas nors kam? Jau geriau dabar būtų savo atrastame atkampiame koridoriuje ir gilintųsi į eliksyro receptą. Jau greitai. Jau labai labai greitai jis padarys tai, ką planavo jau trejus metus. Adrijas bus laisvas.
Adrijas gulėjo apsiausto kišenėje. Tiksliau veidrodėlis ten buvo. Alanas girdėjo, kaip tasai tylomis juokiasi. Matyt iš jo dūsavimų suprato kaip Alanas nenori daryti šios užduoties.
Po kojomis žolėje gulėjo Bevardė. Gulėjo ir tylėjo. Dabar retai kalbindavo Alaną prie kitų mokinių ir mokytojų.
- Kaip pagauti žuvį plikomis rankomis? - Paklausė Alanas tyliai Adrijo.
- Reikia būti labai ramiai. Laukti. Reikia turėti greitą reakciją. - Tylomis atsakė tas.
- Aš to niekada nepadarysiu.
- Gal. Tu net neišdrįstum dėti dubens su gyva žuvimi ant laužo Alanai. - Pasakė Adrijas. Ir tas buvo teisybė. Na, žuvies aš vis tiek niekada nepagausiu. Tai ir nereikės jos kaitinti. Pamanė ir patraukė prie ežero. Gyvatė nušliaužė paskui.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VII kursas
 • *
 • 903
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Visai netrukus Elliw gulėjo ant žemės ir nė neprisiminė, kad ką tik skendo. Prie jos buvo kažkokia mergiūkštė. O štai teleskopo nesimatė. Velsietė supyko. Norėjo apkaltinti septynias bjaurias mergiūkštes, tačiau išsižiojusi pradėjo spjaudytis vandeniu. Taigi nepavyko net padaryti svarbiausios užduoties - pranešti, kad dėl visko kaltos tik tos bjaurybės.
Kiek pagulėjusi (nors taip ir nesuprato, kodėl tai daro) netyčia pavirto į ožką ir išsigando. Apkaltinti bjaurių mergiūkščių ir vėl nepavyko, tačiau netrukus ožka bent jau buvo ant kojų. Jai tiesiog verkiant reikėjo rasti teleskopą. Taigi ožka nužygiavo ežero link ir vėl į jį įkrito (nors ir neprisiminė, kad tai nutiko vėl). Astronomijos prietaiso nematė, tačiau vos prasižiojo surikti vienos iš frazių, mat taip ir nesuprato esanti ožka, į gerklę įplaukė žuvis, ir keturkojė Elliw persigandusi puolė kilti į viršų. Vos iškišo galvą, atvirto į mergaitę ir šiaip ne taip išsikabarojo ant kranto. Numetusi kažką (o tas kažkas buvo žuvis) skubiai apie tai pamiršo, bet vis tiek galiausiai suriko:
- Tai tu kalta!
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • Hilerė praktikantė
 • ****
 • 330
Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Buvo graži pavasario diena. Atrodė, kad saulė žeme ritinėjasi. Saulės spinduliai taip džiugino Nelanną, kad į ateities būrimo pamoką prie ežero ji atėjo išsišiepusi iki ausų. Ji jautėsi taip, kad niekas negalėjo jos nuliūdinti. Išskyrus neįdomią ir, jos nuomone, niekam nereikalingą pamokos temą. Neilgai trukus paaiškėjo, kad gera jos nuotaika ilgai neišsilaikys. Profesorei papasakojus, ką per pamoką reikės daryti, ji niekaip nesuprato, kam toks ateities būrimo būdas yra reikalingas. Tad šitai jos gerą nuotaiką nupūtė kaip pienės pūką.
Kadangi buvo susitarusi čia ateiti su Sakura ir Gruode, Nelanna apsižvalgė jų ieškodama. Tikėjosi, kad bent draugės padės jai pralinksmėti.
- Nesuprantu, kaip man gali padėti žinojimas, kada aš valgysiu žuvį, - burbėjo varniukė draugėms. - Kaip jums atrodo, kokia nauda iš šitų burtų?

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 590
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Buvo šilta pavasario diena. Laiminga Sakura tiesiog straksėjo ant minkštos žolės. Tačiau klausantis profesorės žodžių laimė po truputį traukėsi, mat ateities būrimo būdas pasirodė labai neetiškas žuvų atžvilgiu. Jau nebe su tokios džiaugsmingos nuotaikos šviesiaplaukė kalbėjosi su Nelanna.
- Na, daug kas nemėgsta žuvies, - pradėjo samprotauti strazdanė. - Galbūt tiems, kurie jos nevalgo, bus visai įdomu sužinoti, kada gi jie tai padarys? Bet. Yra vienas bet. Aš negaliu taip burti, - atsiduso. - Tai yra žuvies kankinimas. Virti ją gyvą. Jai skaudės. Jūs tai darysite? - susirūpinusiu žvilgsniu pažiūrėjo į Nelanną ir Gruodę.
Ir susimąstė. Apie tai, ką rudenį jai sakė Dori dėl gyvūnų. Kad Sakura elgiasi keistai sakydama, jog auginti šunį yra jo kankinimas, o kai kurių gyvūnų naudojimą maistui pilnai pateisina. Ar valgyti vištieną, triušieną ir žuvį tikrai yra etiška? Bet juk tai pievoje mes darėme visuomet. Tik niekas gyvos žuvies nepliko, kalbėjosi su savimi mintyse varnanagė.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • Burtininkė
 • ****
 • 434
Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Gruodė nesijautė laiminga. Saulė taip spigino. Pavasaris reikšdavo, kad jai bus karšta. Nes tuojau ateis vasara. O ji visada vilkėdavo ilgarankovius marškinėlius ir džinsus ar ką panašaus. Pirma nenorėjo rodytis su tokiais randais. Antra oda buvo jautri ir būti saulės spinduliuose jai kenkė.
Atėjusi prie ežero susirado drauges ir atsisėdo ant žolės prie jų.
- Gal tiesiog einam maudytis? - Paklausė ji.
- Jūs manote, kad mes galime pagauti žuvį plikomis rankomis? Nemanau, kad mums reikės ją kaitinti. Nes aš abejoju, kad mes ją pagausim. Nebent jūs labai miklios. - Nusišypsojo ji. Būdas apie kurį mokėsi atrodė toks neįprastas. Įdomiai skambėjo. Bet jis jai tiesiog atrodė neįmanomas. Be to Gruodė neketino eiti prie laužų ir kaitinti gyvą žuvį jai atrodė siaubinga. Ji tiesiog to negalėjo padaryti. Mergaitė pati vos nesupleškėjo gaisre. Tai ar dabar galėtų tyčia kišti kokį gyvą padarą į ugnį?
- Žinot, einam verčiau maudytis ir tiek. - Bjaurybė Alanas žadėjo išmokyti plaukioti. Bet jis vis nerasdavo tam laiko. Jei Gruodė jį aptikdavo kur nors miške ar panašiose vietose, tai jis skaitydavo kažkokią knygą ir raukydavosi kažką rašydamas. Jai labai norėjosi išsiaiškinti ką jis jau ten tokio daro.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VII kursas
 • *
 • 903
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Kiek pagulėjusi Elliw nusprendė, kad jai nusibodo tą daryti. Tuo labiau, kad neprisiminė to priežasties. Taigi ji atsistojo ir pradėjo žvalgytis teleskopo. Jis buvo beviltiškai dingęs, o dėl to kaltos buvo tik neLiucija, ne neLiucija, ne ne neLiucija, ne ne ne neLiucija, ne ne ne ne neLiucija, ne ne ne ne ne neLiucija ir ne ne ne ne ne ne neLiucija. Reikėjo galiausiai jas visas gerai pamokyti, tad velsietė apsižvalgė. Nė vienos nepamatė ir pirmą kartą gyvenimą (o gal ankstesnių kartų tiesiog neprisiminė) dėl to nusiminė.
Kiek pastovėjusi pamiršo, kodėl tai daro, tačiau viena suprato aiškiai: jai buvo šalta. Laimei, netoliese degė ugnis, tad velsietė skubiai patraukė ten. Deja, prie pat laužo susipynė jos kojos, ir mergaitė įdribo tiesiai į ugnį.
- AUČ!
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • Hilerė praktikantė
 • ****
 • 330
Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Nelanna galvojo apie tai, ką pasakė Sakura.
- Bet jeigu žmogus visai nevalgo žuvies, na tarkim yra jai alergiškas. Arba tiesiog skonis jam nepatinka ir iš principo atsisako ją valgyti. Ir panaudojęs šiuos burtus sužino, kad kažkada jis žuvį vis tiek suvalgys. Ar nebus taip, kad jis labai dėl to nusimins? - svarstė varniukė.
Ji neįsivaizdavo, kokiu būdu be magijos reikėtų pasigauti žuvį. Juk jos taip greitai plaukioja ir tikrai nesileis pagaunamos! Gal tikrai pasinaudoti Gruodės pasiūlymu?, svarstė mergaitė.
- Eime į vandenį! Gal netyčia kokia žuvis pati pas mus atplauks ir visgi galėsime išbandyti šiuos burtus. O jei ne.. Na, tuomet neturėsime pirmosios sudedamosios dalies ir nieko mums vis tiek nesigaus.
Nelanna nusirengė, nusiavė batus ir įlipo į vandenį. Šis buvo šaltas, bet maloniai vėsino.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 590
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
- Taip, žmogus išties nusimintų, - Sakura vis dar diskutavo su Nelanna. - O jeigu yra alergiškas, tai dar ir išsigąstų. Imtų bijoti, kad netyčia suvalgys žuvį.
Šviesiaplaukė nusišypsojo Gruodei.
- Pagauti žuvį yra labai paprasta. Tam net nereikia burtų lazdelės ir jokių kitų burtų. Tiesiog turi būti tyliai ir palaukti. Pievoje žuvų gaudymas rankomis buvo įprastas dalykas, - atmintyje iškilo prisiminimai.
Abi bendrakoledžės siūlė eiti maudytis. Maudynės baltapūkei labai patiko ir būdavo visai nesvarbu, ar tai vasara, ar žiema. Penktakursė pasidėjo daiktus ant žolės ir tiesiog šoko į vandenį. Nuplaukusi pakankamai toli ėmė plūduriuoti. Kelios žuvys buvo netoliese, tačiau kiti besimaudantys mokiniai sukėlė triukšmą, nors buvo ir daug arčiau kranto, ir tada laimikiai nuplaukė tolyn.
Galiausiai Sakurai pavyko sulaukti pakankamai ilgo tarpo tylos ir ji atplaukė arčiau kranto su dviem žuvimis rankose. Bebraidžiodama po vandenį tarė Nelannai ir Gruodei:
- Jeigu jums nepavyks pagauti žuvų, bet norėsite burti, pasakykit. Galiu duoti jums po žuvį.
Pati mergina jau buvo tvirtai nusprendusi, kad tikrai nekaitins gyvos žuvies.

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Burtininkė
 • ****
 • 289
 • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
  Roma pamatė, kad Elliw kažką numetė ant žemės. Deja, kitoje pusėje nei buvo profesorė, todėl ji negalėjo įmatyti kas tai, bet viena buvo aišku: tai nebuvo teleskopas. Kiek Roma jį matė krentant nebuvo panašu į teleskopą. Be to Elliw tikrai niekada nemėtytų teleskopo. Nors tai Elliw, todėl įmanoma viskas... Pagalvojo profesorė, o kai Elliw nuėjo Roma pažvelgė į tą daiktą. Tai buvo žuvis! Profesorė nuturėjo jokio supratimo kaip Elliw pagavo žuvį. Reikia būti tyliai bei nejudėti, o kai žuvis priplaukia ją staigiai čiupti. O Elliw vandenyje to tikrai nedarė. Na, nebent žuvis pati įplaukė į Elliw ranką. Pagalvojo ji, bet tai tamsiaplaukei atrodė neįmanoma. Elliw nuėjus profesorė ją sekė akimis, o paskui pamatė, kad ji įkrito į ugnį.
- Elliw, kaip taip sugebi? - paklausė, bet klausimas mors ir ištartas garsiai buvo skirtas ne Elliw. Tai buvo aišku - Elliw klausimo tikrai neprisimins. Tai buvo pernelyg nerealu. Bet laiko apmąstymams nebuvo. Nors jų nebuvo labai daug, žinoma. Profesorė jau lėkė prie laužo, kuriame degė Elliw. Atsidūrusi prie jo neįsivaizdavo ką daryti. Greitai išsitraukė lazdelę, nes nesugalvojo nieko kito kaip kerais užgesinti laužą, o tuo pačiu ir Elliw.
- Depuso, - tarė profesorė norėdama išstumti Elliw iš ugnies. - Aguamenti, - dar pridėjo, kad Elliw užgestų.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VII kursas
 • *
 • 903
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Skaudėjo, tačiau Elliw neprisiminė to priežasties. Viskas buvo pernelyg sudėtinga. Taigi velsietė pasipiktino ir jau norėjo apkaltinti bjauriąsias mergiūkštes. Nė vienos iš jų nesimatė, o netrukus Elliw kažkur nuskrido. Tai būtų nustebinę, tačiau ji skubiai pamiršo tą faktą. Tik gulėjo ant žemės ir staiga susimąstė.
- Mano teleskopas! - persigandusi sukliko klastuolė ir norėjo pašokti ant kojų. Deja, tuo metu iš kažkur atsirado vanduo, ir ji sušlapo.
- Pasitrauk! - garsiai suriko nutarusi, kad tai kažkuri iš bjaurybių vėl gadina gyvenimą. Po kiek laiko galiausiai atsistojo, bet tai nepadėjo surasti teleskopo. Tai buvo labai didelė problema, kurios mergaitė tikrai negalėjo išspręsti. Ją apėmė kuo nuoširdžiausia panika.
- Kur mano teleskopas?! - garsiai suklykė ji ir vėl nusivertusi ant žemės pradėjo garsiai verkti.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • Burtininkė
 • ****
 • 434
Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Abi merginos įlipo į vandenį. Gruodė nusiavė batus ir irgi įbrido į ežerą. Vanduo jai pasirodė šaltokas. Taigi brido po truputėlį.
- Tu moki plaukti Nelanna? - Užklausė Gruodė. Pagaliau ji prisiruošė atsisėsti vandenyje. Vienas, Du, Trys... Skaičiavo mintyse ir vis nesiryžo to padaryti. Džinsai jau prilipo prie kojų. Šaltis regis vėrė kiaurai. Vienas, Du... Skaičiavo ji iš naujo ir pagaliau atsitūpė, o tada jau atsisėdo vandenyje.
Labai toli eiti nedrįso, nes nemokėjo plaukti.
Gruodė nei nemanė gaudyti žuvų. Kam, jei vis tiek neketino jų kaitinti.
- Oho. Tai jūs pievoje niekada nemeškeriodavot? Gaudėt tik rankomis? - Paklausė Sakuros. Šalta. Kaip reikės nusišluostyti? Svarstė. Mergaitė ėmė judėti, vėl braidžioti vandenyje, kad nebūtų taip šalta.
- Oho. Tu jas pagavai? Rimtai? Čia tai bent. - Stebėjosi, kai Sakura pasirodė šalia su dviem žuvimis rankose.
- Aš nekaitinsiu žuvies. Tai būtų baisi kankynė. Bet kaip tau taip pavyko? Juk jos tokios greitos. - Vis dar stebėjosi antrakursė.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • Hilerė praktikantė
 • ****
 • 330
Ats: III Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Neilgai trukus prie Nelannos prisijungė ir Sakura su Gruode. Atrodė, kad abiems draugėms patiko mintis atsivėsinti.
- Moku plaukti. Vaikystėje dažnai maudydavausi upėje. Mūsų miestelis yra įsikūręs ant upės kranto, - atsakė į Gruodės klausimą ir pridūrė: - Biburis. O tu ar moki?
Nelannai toks ateities būrimo būdas pasirodė keistokas, o ji tuo labiau nenorėjo sužinoti, ar kada teks valgyti žuvį. Labiau mėgo netikėtumus ir savaime besiklostančius įvykius, įskaitant ir ką valgys pietums. Tad šiek tiek nusivylė, kad Sakurai pavyko pagauti žuvį.
- Gal tiesiog paleiskime tas žuvis į vandenį ir pasakykime profesorei, kad jos pabėgo? - Pasiūlė Nelanna. - Arba kad nepavyko mums jų pagauti.
Varniukė tikėjosi, kad profesorė labai nepyks, kad jai ir jos draugėms nepavyko atlikti šios pamokos užduoties. Panašu, kad paskutinė šių metų ateities būrimo pamoka nenusisekė. Na, bent jau smagiai praleido laiką su draugėmis. O ko gi dar reikia tokią gražią pavasario dieną.
Pamokai besibaigiant, Nelanna vėl buvo geros nuotaikos. Gal net geresnės, nei iki čia ateinant. Štai ką duoda laikas, praleistas gamtoje, geroje draugijoje.