0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 620
 • Taškai: 214
Ats: III MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #15 Prieš 1 savaitę »
Alanas tykino prie sergančio gyvūno atsargiai. Pliurzis nors atrodė nekaip vis tiek buvo pavojingas. Gal net galėjo padegti visą centrą savo liepsnomis.
Kai prie pat priėjo Dori jis sustojo. Ji atsirado šalia visai netikėtai ir ūpas dar labiau pakilo.
Iki pliurzio dar reikėjo paėjėti.
- Sveikutė. Bet gal visgi būtum tokia gera ir galėtum jį nuplauti? Aš tuo tarpu nukreipčiau jo dėmesį. Gal su maistu. - Paprašė. Būtų gerai kartu su ja dirbti. Jam kaip tik trūko žmogaus, kurio gali pasitikėti.
- Pabandyčiau jį sudominti maistu. O tu tuo tarpu paimtum dubenį su vandeniu ir atsargiai jį nuplautum. Tik jei tai visgi darysi, daryk lėtai ir atsargiai. - Vis dar bandė ją įtikinti.
- Na, o jei visgi nenori to daryti, tai palauk manęs čia gerai? Tada galėsime eiti prie kokio kito gyvūno.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • III kursas
 • *
 • 114
 • Taškai: 545
Ats: III MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #16 Prieš 1 savaitę »
Pagaliau visa jų grupė pasiekė Kiauliasodį ir įėjo į magiškų gyvūnų priežiūros centrą. Nelanna su nekantrumu laukė, kada galės pradėti rūpintis sužeistais ir sergančiais gyvūnais, juk tokia galimybė ne kasdien pasitaiko. Ji įsivaizdavo, kad šiame centre turėtų būti rūpinamasi įvairiais skirtingais gyvūnais ir norėjo visus juos apžiūrėti, bet deja teks pasitenkinti tik tais, dėl kurių priežiūros profesorius susitarė su centro darbuotojais.
Gruodei pasiteiravus apie šiknašaudžius pliurzius, varniukė papasakojo, ką žino:
- Pliurziai yra panašūs į skorpionus, tik už juos daug didesni. Vieni turi geluonį, o kiti čiuptuvėlius kraujui siurbti. Jei neklystu, geluonį turi vyriškosios lyties pliurziai. Taip pat jie gali spjaudytis ugnimi, - nusipurtė Nelanna, pagalvojusi, kaip šie gyvūnai gali ką nors padegti. - Mielai išvengčiau susidūrimo su jais. Galbūt pirmiausia eikime apžiūrėti pelėdų? Pabandytume sušerti joms vaistus.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 778
 • Taškai: 667
 • 277 teleskopai (22-08-06)
Ats: III MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #17 Prieš 1 savaitę »
Kažkokia mergiūkštė pradėjo rėkti, bet Elliw to nepaisė. Ji jau seniai neprisiminė, kad galbūt paleido dubenį kam nors į galvą. Kam varginti atmintį tokiais nereikšmingais dalykais? Geriau susimąstyti apie tai, kur yra teleskopas. O jis, deja, buvo beviltiškai dingęs.
Užtat prie gyvūnų gulėjo kažkokie augalai. Vieną jų pačiupusi padėjo prie pat nepatenkinto gyvūno ir netyčia kaukštelėjo jam į galvą. Padaras urgztelėjo ar padarė kažką kito, tačiau tai klastuolei visiškai nepatiko. Nutarusi, kad jis nėra teleskopas, mergaitė nusisuko ir patraukė kažkur. Nė nepastebėjo, kaip priėjo prie tos pačios mergaitės, į kurią prieš tai paleido dubenį. Natūralu, kad į ją atsitrenkė ir, žinoma, supyko.
- Pasitrauk! - riktelėjo bandydama pastumti tą bjaurią mergiūkštę į šoną. Netrukus priėjo prie kažkokių kitų gyvūnų. Kad neseniai matė kitus padarus, Elliw jau buvo sėkmingai pamiršusi, tad dabar spoksojo į gyvūną ir pasijuto sutrikusi.
- Ką mes čia darome? - garsiai paklausė.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1227
 • Taškai: 102
 • Lytis: Moteris
Ats: III MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #18 Prieš 1 savaitę »
Žinoma, kaip Dori galėtų atsisakyti, jeigu prašo jis, Alanas? Dar prieš kelias akimirkas ji pasakė, kad to nedarys. Viduje buvo visiškai tuo įsitikinusi. Bet...
- Na, gerai, - atsiduso mergina. - Tačiau aš jo neliesiu. Tik švelniai pilsiu ant jo vandenį. O tu jau žiūrėk, ką daryti toliau, tik neversk manęs jo liesti. To mėšlo gabalo, - paskutinį sakinį pridūrė tik sau mintyse ir žiūrėdama į sergantį šiknašaudį pliurzį juo baisėjosi.
Dori pasiėmė į rankas dubenį ir ėmė lėtai bei atsargiai, kaip ir prašė grifas, pilti ant gyvūno vandenį. Tas padaras ėmė muistytis ir iš jo užpakalio pradėjo šaudyti ugnis, tačiau negalinga.
- Na, va, - burbtelėjo. - Mes jam norime padėti, o jis šaudosi ugnimi. Tikrai nedėkingas gyvūnas, nemanai? - paklausė raudonplaukio vis dar pildama vandenį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Vega Dellal

 • I kursas
 • *
 • 94
 • Taškai: 514
Ats: III MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #19 Prieš 6 dienas »
  Einant Vega išgirdo, kad Sakura dar nebuvo buvusi magiškųjų gyvūnų priežiūros centre. Juk jis kiauliasodyje, o kiauliasodis taip arti. Nors visada būna pirmas kartas, žinoma. Pagalvojo varniukė ir nusišypsojusi pažvelgė į Sakurą. Kai visi atėjo į centrą Sakura prisijungė prie pirmosios grupės. Rudaakė ją nusekė. Visi jie atrodė panašūs į mėšlą. Varniukei taip jų pagailo. Jos akyse pradėjo kauptis ašaros, tačiau ji susiėmė ir visus jausmus suspaudė savyje, nes nenorėjo, kad Sakura ar dar kas nors pastebėtų, kad ji verkia. Rudaakei jų buvo be galo gaila, todėl nusprendė kuo greičiau bent vieną išmaudyti, todėl paėmė pirmą po ranka pasitaikiusį pliurzių ir pradėjo jį maudyti.
- Taip, jų ištues ir man labai gaila, - liūdnai tarė Vega, bet tai pasakė nuoširdžiai. Jai išties buvo labai gaila pliurzių.
- Maniškis irgi labai ramus, tarė ir toliau jį prausė. Jis visiškai nesipriešino. Pirmakursė švelniai jį paglostė. Tada dar truputį paprausė. Baigusi davė jam magiškąjį svogūną. Jis jį taip pat ramiai suėdė. Tada varniukė jam davė dar vieną, nes tikėjosi, kad jie padės. Pliurzius nesipriešindamas suėdė ir antrąjį. Mergaitei buvo taip gaila pliurzių, kad būtų padariusi bet ką, kad tik jiems mažiau skaudėtų, bet reikėjo padėti ir kitiems gyvūnams, todėl Vega atsisuko į Sakurą ir jau norėjo sakyti, kad būtų gerai eiti prie kitos grupės, kad būtų įmanoma viską spėti, tačiau Vegai bsižiojant ji pamatė pliurziaus jauniklį. Jis buvo toks mažytis. Matėsi, kad neseniai gimęs, bet jau sirgo. Varniukei jo buvo taip gaila, kad ji nusprendė nuprausti ir jį.
- Sakura, pažiūrėk. Jis jauniklis, - tarė rodydama pirštu į pliurzių. - Nuprausiu ir jį, - dar pridėjo ir pradėjo jį prausti. Jis taip pat nesipriešino. Tada varniukė prie jo padėjo du msgiškuosius svogūnus. Pliurzius net nežiūrėdmas kas ten jį suėdė. Jam turbūt labai blogai. Juk jai nebūtų labai blogai bent pažiūrėtų ar pauostytų ką ėda. Pagalvojo Vega, o tada jau atsisuko į Sakurą.
- Sakura, gal jau eime prie kitų gyvūnų? Manau, kad kitaip galime ir nespėti, o aš norėčiau padėti visoms trims gyvūnų rūšims. Ką manai? - tarė Vega ir nusišypsojo.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Prisijungęs Sakura Levins

 • V kursas
 • *
 • 190
 • Taškai: 653
Ats: III MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #20 Prieš 6 dienas »
Sakura nuprausė ir pamaitino keliais magiškaisiais svogūnais du šiknašaudžius pliurzius. Vega parodė šviesiaplaukei visai jaunutį pliurzį.
- Kaip gaila mažiuko, - liūdnu balsu tarė. - Puiku, kad šiandien atėjome čia! Bent kiek palengvinsime gyvūnėliams dalią.
Netrukus bendrakoledžė pasiūlė eiti prie kitų gyvūnų.
- Gerai, - sutiko strazdanė.
Dabar Sakura stovėjo prie pelėdų laiškanešių, o rankoje jau laikė kelias tabletes nuo viduriamo.
Patalpa, kurioje buvo pelėdos, ne itin maloniai kvepėjo, nes jos, vargšelės, juk viduriavo. Kerais apvaliusi patalpas varnanagė ištiesė ranką su vaistu prie vienos iš pelėdų snapo tikėdamasi, kad vis tik ši ją sules.
Tačiau laiškanešė demonstratyviai nusisuko ir plasnodama sparnais pakilo į viršų palikdama dovanėlę tiesiai prie Sakuros kojų.
- Ji viduriuoja, bet vaisto nenori. Kaip gi pelėdoms įsiūlyti tabletes? - paklausė Vegos.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 620
 • Taškai: 214
Ats: III MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #21 Prieš 6 dienas »
Viskas susiklostė kuo gražiausiai ir Dori ėmė maudyti sergantį pliurzį.
Tuo tarpu Pats Alanas Iš čia pat buvusio dubens paėmė maisto pliurziui. Išsitepė rankas, bet tai nebuvo didelė problema.
- Na, norėtum ar ne? - Bandė kalbinti padarą. Kuris nors ir susidomėjo siūlomu maistu vis tiek leido ugnį.
- Pabūsi ramiai ir gausi. - Pasakė jam. Jei gyvūnas būtų sveikas taip paprasta tikrai nebūtų buvę. Bet matyt dabar jis neturėjo labai daug energijos. Pabandė muistytis ir pasitraukti nuo vandens. Bet kartu mėgino pasiekti ir Alaną su maistu.
- Na taip. Jie jau tokie. Tikriausiai neprijaukinami. Nieko nepadarysi. - Atsakė Alanas Dori. Ir kai ji baigė vaikinas sušėrė pliurziui viską ką turėjo. Reikėjo tik džiaugtis, kad pirštai išliko sveiki.
- Noriu čia savanoriauti. Ir kaip nesugalvojau ateiti nuo pirmo kurso? - Pasakojo jis Dori.
- Gal eikim pas knisius kaip manai? - Paklausė. Vandeniu iš lazdelės nusiplovė rankas. Tada paėmė Merginą už rankos ir nusivedė prie kitos grupės.
- Matai. Ir nebuvo jau taip sudėtinga ar ne? Numaudei jį ir gerai. - Pasakė.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 161
 • Taškai: 198
Ats: III MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #22 Prieš 6 dienas »
- Ug... Ugnimi? - Išmikčiojo Gruodė. Dabar moliuskų vaizdas jos galvoje visai pasikeitė. Kraujo siurbimas, geluonys. O baisiausia liepsna... Brrrr. Siaubingi padarai. Nenoriu ten eiti.
- Prašoviau pro šalį. - Šyptelėjo mergaitė.
- Jų pavadinimas skambėjo taip smagiai. Nenoriu ten eiti. Gerai, einam pas pelėdas. Man jos patinka. - Vargšės gražuolės pelėdos atrodė prastai. Ir blogas kvapas čia tvyrojo be galo smarkus. Smarkesnis, nei bet kur kitur.
- Ką nors žinai apie tą jas kamuojančią ligą? - Paklausė ji Nelannos.
- Reiktų vaistus paslėpti kokiame gardėsyje. Gal taip jos juos sulestų. - Nors kažin ar tokios liguistos norės lesti. Bet gal visgi...
- Gal tu žinai ar šiuos vaistus galima maišyti su maistu? - Vėl paklausė ji. Mergaitei atrodė, kad šios žinios apie pelėdas tikrai pravers. Juk pati augino vieną jų.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1227
 • Taškai: 102
 • Lytis: Moteris
Ats: III MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #23 Prieš 5 dienas »
Jiedu bendromis jėgomis nuprausė tą šiknašaudį pliurzį. Regis, Alanui tokia veikla - kartu rūpintis sergančiais gyvūnais - išties patiko. Dori jautėsi maloniai matydama, kad grifas laimingas, tačiau šita veikla, turėjo ji pripažinti, buvo klaiki. Galiausiai Alanas pasakė, kad nori gyvūnų centre savanoriauti. Dėkui Merlinui, kad anksčiau apie tai negalvojai, mintyse pamanė mergina. Dabar jai Hogvartse liko vos dveji metai. Kaip nors ištvers draugo apsilankymus šitoje baisioje vietoje. Per tą laiką užsiims kokiomis nors nesąmonėmis su Erka ar panašiai.
- Gerai, - sutiko su vaikino pasiūlymu eiti pas knisius. - Nebuvo sudėtinga, nebuvo, - pripažino. - Tik nelabai malonu, - šyptelėjo.
Ir štai, Dori jau stovėjo prie papuošalų, kurie jos laukė knisių patalpoje.
- O čia jau daug geriau! - sušuko linksmu balsu.
Klastuolė knaisiojosi po papuošalus ir rinkosi gražiausius. Pasipuošė grandinėle, ant kurios kabėjo širdelės formos pakabukas, keliomis tviskančiomis apyrankėmis ir begale žiedų. Grožėjosi papuošalais, kuriais apsikarstė, o knisius ir užduotį su jais tą akimirką buvo pamiršusi.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • III kursas
 • *
 • 114
 • Taškai: 545
Ats: III MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #24 Prieš 5 dienas »
Nelanna su Sakura nuėjo pas sergančias pelėdas laiškanešes. Ant laktos tupėjo keli gražūs paukščiai, bet patalpoje tvyrantis kvapas buvo pasibaisėtinas. Tikriausiai šitai dėl jų ligos sukelto viduriavimo, nes Hogvartso pelėdyne nors ir pelėdų daugiau, tokios smarvės nėra, mąstė varniukė.
- Žinau tik tiek, kas buvo paminėta šiandien pamokoje. Na, kad pelėdžiukės užsikrečia susibūrimo vietose, kai sustoja pailsėti. O pati liga pasireiškia stipriu viduriavimu. Matyt tai paaiškina, kodėl čia toks stiprus ir klaikus kvapas, - pasakė Nelanna draugei.
Varniukė apsidairė ieškodama vaistų. Prie sienos ant stalo buvo dėžutė su užrašu "Supakropas". Iš jos ji paėmė vieną tabletę ir grįžo pas Gruodę.
- Pažiūrėk, kokia didelė tabletė, - nusivylusi pasakė Nelanna. - Jeigu pelėdoms nepatinka jų skonis, kaip sakė profesorius, jos tikrai savo noru nevalgys. Jeigu būčiau pelėda, nesunkiai pastebėčiau tarp maisto paslėptą tokią tabletę ir jos nevalgyčiau. Gal reikėtų labai susmulkinti, kad būtų maždaug sorų kruopų dydžio - gal pavyktų tarp lesalo įmaišyti? Arba sutrinti į miltelius ir ištirpinti vandenyje? Kaip manai?

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 161
 • Taškai: 198
Ats: III MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #25 Prieš 4 dienas »
Gruodė pamačiusi tą didelę tabletę irgi pagalvojo apie tai, kad ją reikėtų susmulkinti.
- Žinai, jei subersime miltelius į vandenį, pelėda iš kart juk vaistų negaus. Na ji tą tabletę gaus tik po truputį. O čia tikriausiai reikia jai suduoti visą iškart. Gal reikia pabandyti sutrinti ir užberti ant kokio skanaus kąsnelio? - Mergaitė pradėjo dairytis kas čia galėtų tikti. Pamačiusi pelėdų gardėsių dėžutę paėmė ją nuo čia pat buvusios lentynėlės. Ji atsinešė dar vieną tabletę. Tada kilo problema kaip ją sutrinti ir visko neišbarstyti. Tam reikalui susiieškojo tuščią indelį, į kurį buvo beriamas lesalas. Įdėjo ten tabletę ir tada išsitraukė lazdelę. Kad ir kaip nemėgo kerėti nutarė pasistengti šį kartą.
- Diffindo. - Pasakė ir tabletė pertrūko per pusę. Reikėjo pakartoti burtažodį daug kartų, kad tabletė visai subirtų ir virstų milteliais. Tą patį ji padarė su gardėsiais. Jų primetė ten daugiau, kad visai užmaskuotų vaistus ir gavosi miltelinė košė.
Tada mergaitė priėjo prie vienos iš pelėdų. Toji tupėjo neaukštai. Gruodė ištiesė ranką galvodama, kad gal paukštis atskris pas ją.
- Nagi, turi sulesti šį maistą. Juk tu nori vėl skraidyti ir nešioti laiškus ar ne? - Švelniai prabilo ji.
- Juk nori medžioti ir gerai jaustis. - Nieko nenutiko. Ji toliau kalbėjo, bandė įsiūlyti jai vaistus. Pasibėrė jų ant delno ir pagaliau po truputį pelėda pradėjo imti miltelius nuo rankos.
- Pabandyk ir tu tą patį su kita pelėda. - Paragino Nelanną Gruodė.
Su paukščiu užtruko ilgai. Pelėda lesė nenoriai. Bet pagaliau miltelių neliko.
- Ar tu jau baigei? Gal dar suspėtume pas kitus gyvūnus? Gal eikim pas knisius? - Pasiūlė ji.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 620
 • Taškai: 214
Ats: III MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #26 Prieš 4 dienas »
Taigi jie atėjo pas knisius. Alanas net neįsivaizdavo kaip dabar reikėtų juos linksminti. Buvo taip keista matyti tokius nejudrius gyvūnėlius.
Kai pamatė Kaip Dori puošiasi visokiais daikčiukais pasakė.
- Klausyk, gal pašokim? Kaip manai? Tik palauk, pasidabinsiu ir aš.- Tada pats irgi pradėjo puoštis. Jautėsi keistai. Bet ko jau nepadarysi dėl sergančio gyvūno. Alanas pamatė daug vienodų blizgančių apyrankių. Jas užsidėjo ir kai papurtydavo rankas apyrankės smagiai žvangėdavo. Toje daiktų krūvoje pastebėjo kažkokį blizgantį plaukų papuošalą. Pabandė prisitaisyti ir jį. Dabar jau jo nuomone atrodė tikrai kvailai. Prie rūbų prisisegė visokių blizgių ženkliukų ir pasidarė panašus į klouną.
- Na, tai einam pašokti? - Paklausė nusišypsodamas Dori. Tada tyčia pasipurtė ir viskas, ko ant savęs prisikabino ėmė tarškėti.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • III kursas
 • *
 • 114
 • Taškai: 545
Ats: III MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #27 Prieš 4 dienas »
- Tikra tiesa, vandenį pelėda ilgai gers. Geriau susmulkinti tabletę ir pasistengti sušerti viską vienu kartu.
Nelanna nusižiūrėjo, kaip tai daro Gruodė, ir viską pakartojo su savo atsinešta tablete. Pelėdžiukė lesė nenoriai, bet galiausiai visa tabletė buvo sumaitinta.
- Jau baigiau! - pasakė Gruodei. - Eikime pas knisius.
Kitoje patalpoje buvo keletas knisių. Įprastai guvūs ir vis ką nugvelbti tykantys gyvūnėliai čia buvo ramūs. Nelannai buvo liūdna ir neįprasta juos tokius matyti.
- Vargšeliai... Pabandykime juos pralinksminti!
Varniukė nuėjo pasiimti papuošalų ir kiek įmanoma daugiau jų užsimovė. Žinoma, paėmė tiek, kad liktų dar ir kitiems mokiniams.
- Gruode, atrodau kvailai. Tik nesijuok iš manęs, - paprašė Nelanna. - Bet jei tai padės knisiams, tebūnie.
Mergaitė grįžo prie knisių ir ėmė šokti judindama apyrankėmis apmautas rankas. Vienas iš knisių parodė susidomėjimą ja, tad ji priėjo arčiau ir jį paglostė.
- Nagi, mažyli, pralinksmėk! Juk tau labai norisi iš manęs surinkti visą šitą auksą, ar ne?
Nelanna taip įsijautė, kad net pamiršo, jog dar visai neseniai jos išvaizda ir elgesys atrodė kvailas. Visaip linksmindama ir kalbindama knisių, galiausiai jį prajuokino. Mergaitė suprato, kad užduotis pavyko, kai knisius pabandė nutraukti jai nuo kaklo spindinčią auksinę grandinėlę ir vos jos nepasmaugė.
- Ei, atsargiau! - Sušuko mergaitė. - Imk šitą, o grandinėlę tuoj atsegsiu.
Ji nusimovė nuo rankos apyrankę ir davė knisiui. O kol šis kišosi gautą brangenybę.. na, kažkur, kur jis deda visus nugvelbtus auksinius daiktus... Nelanna nusisegė grandinėlę ir padėjo ją šalia knisiaus.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1227
 • Taškai: 102
 • Lytis: Moteris
Ats: III MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #28 Prieš 4 dienas »
Dori vis dar gėrėjosi papuošalais ir tada jos užsiėmimą pertraukė Alanas.
- Pašokti? - nustebusi perklausė ji ir tada prisiminė knisius, kuriuos jiedu turėtų linksminti.
Mergina atsiduso, bet vis dėlto nepasidarė labai nuobodu ar liūdna, nes netrukus Alanas taip pat neva pasipuošė. Jis atrodė linksmai, visas žvangėjo, tad penktakursė nusijuokė.
- Na, tiek jau to. Pašokim, - sutiko.
Prisiminė tą šventę praeitais metais, kurios metu jiedu šėlo. Žinojo, kad dabar turėtų šokti dėl knisių, bet knisiai iš tikrųjų klastuolei nei kiek nerūpėjo. Jis man pasiūlė pašokti, o ne pasistaipyti prieš knisius. Tai ir pašoksim, pagalvojo mintyse ir apsikabino Alaną bei ėmė suktis ratu vis dar nekreipdama dėmesio į gyvūnus. Pasijuto kvailai, nes nebuvo muzikos. Galiausiai sustojo ir ėmė kvatotis.
- Nesąmonė, bet visai linksma, - pasakė.
Kokia kvaila pamoka, mintyse pridūrė.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

 • III kursas
 • *
 • 79
 • Taškai: 128
Ats: III MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #29 Prieš 4 dienas »
Darbai ties knisių aptvaru buvo baigti. Athena buvo tuo patenkinta, kadangi jos knisius pagorbė visus papuošalus nuo jos kaklo. Na, ir nuo rankų, žinoma. Būtent tada O'Connor pavardės savininkė pajudėjo link pelėdų aptvaro. Pelėdos buvo įdomus gyvūnas ir rudaplaukė norėjo kuo daugiau sužinoti apie jas, bei išgydyti jas, tad žingsniavo jų aptvaro link. Tiesa, būtent tada į ją atsitrenkė ta teleskopininkė. Athena susiraukė ir suprato, jog greičiausiai būtent Elliw ir metė į ją tą dubenį.
- Pati ir pasitrauk, - piktu tonu ištarė smaragdinių akių savininkė pasitvarkydama savo ilgus plaukus. Jai reikėjo kaip nors atkeršyti tai trumpaplaukei, kuri vis nedavė O'Connor ramybės. Klastuolė susimąstė ir galiausiai sugalvojo ką gali padaryti. Ji juk gali apsimesti, jog atlieka užduotį ir apipilti kitą klastuolę vandeniu. Athena nuėjo prie šiknašaudžių pliurzių aptvaro ir pasiėmė dubenį vandens. Tada prie aptvarų ėmė ieškoti mergaitės. Galiausiai ją surado ir tada šliukštelėjo pilną dubenėlį vandens tiesiai ant jos. Klastuolė šyptelėjo ir kartu su dubenėliu nubėgo prie pelėdų aptvaro. Dubenėlį greitai nuspyrė ir apsimetė, jog visada buvo prie pelėdų. Tada pabandė priartėti prie vienos iš pelėdų ir ją pagauti tam, jog sugirdytų vaistus, tačiau jai nepavyko. Smaragdinių akių savininkė susiraukė ir pradėjo artėti prie kitos pelėdos. Ją pagauti pavyko.
- Atleisk, jei skauda, - sumurmėjo rudaplaukė ir tada pasiėmė tabletę. Pabandė suimti pelėdos snapą ir ją pražiodyti. Jai nesisekė, bet po maždaug dešimties minučių jai pavyko. Klastuolė lengviau atsikvėpė ir pasitvarkiusi plaukus paleido pelėdą.