0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

  • Burtininkas
  • ****
  • 260
(Tema: Vaizdo žaidimai)

Šį kartą žingsniuodamas koridoriumi, Rafael'is paskui save tempėsi didelę dėžę ant ratukų. Žiūrintiems iš šono ta dėžė atrodė kaip paprasta dėžė, tačiau ji tokia tikrai nebuvo. Tai buvo jo netgi kelių dienų darbas skirtas vienai pamokai.
Galiausiai Beaumont pavardės nešiotojas pasiekė kabinetą ir atsargiai įstūmė dėžę į vidų. Tada ją atidarė ir pastatė tiesiai prieš visą klasę. Dėžės korpusas buvo metalinis, o viduje buvo kažkokie purkštukai. Taip pat prie sienų stovėjo žaidimų aparatai ir kompiuteriai, kadangi vyras žinojo, jog greičiausiai ne visi norės nusikelti į žaidimus. Visa tai Rafael'is padarė pasitelkdamas magijos pagalbą ir būten dėl to jis eilinį kartą džiaugėsi, kad nėra žiobaras.
- Sveiki susirinkę, mielieji mano mokiniai, - ištarė vyras atsistodamas priešais dėžę ir nužvelgdamas visus susirinkusius. - Šiandien mes kalbėsime apie vieną iš žiobarų mėgstamų veiklų - vaizdo žaidimų žaidimą. Daugelis jūsų amžiaus žiobarų užsiima šia veikla ir ją labai mėgsta, tad nusprendžiau, jog jums būtų įdomu šiek tiek sužinoti apie tai, - pasakė rudų plaukus savininkas lėtais žingsniais šiek tiek pasitraukdamas nuo savo kurtos dėžės.
- Vaizdo žaidimai dažniausiai žaidžiame kompiuteriu, o tai yra toks žiobarų aparatas, tačiau žiobarai turi prigalvoję ir daugiau aparatų skirtų specialiai vaizdo žaidimams. Vaizdo žaidimai galima sakyti yra daugelio priklausomybė. Jų yra visokiausių rūšių: šaudymo, vaidmenų, lavinančių ir panašiai. Šiandien jūs turėsite ne tik galimybę juos pažaisti, bet ir nusikelti į žaidimo vidų. Žinoma, žaidimo viduje jūs galite mirti, tačiau kol turėsite gyvybių prisikelsite žaidime. Kai jų nebeturėsi, būsite priversti grįžti į klasę. Persikelti galite į kelis žaidimus - Minecraft, Genshin, Among us, GTA. Prieš kiekvieną žaidimą jums bus parodyta kaip turite jį žaisti, net jei ir persikelsite į jį. Tie, kurie norės persikelti, turės įeiti į šią dėžę, užsidaryti ir pasakyti žaidimo pavadinimą į kurį norite nusikelti. Jei kažkas nesigauna, kvieskite mane. Galite į žaidimą nusikelti ir kartu, - paiškino viską prancūzas tikėdamasis, kad jaunimas viską suprato.
- Tie kurie nenorite keltis į žaidimus, galite tiesiog pasirinkti žaidimą ir žaisti jį atsisėdę prie kompiuterių ar žaidimų aparatų. Žaidimų aparatuose galite rasti pac-man, tetris ir keli lavinantys žaidimai. Kompiuteriuose galite rasti Minecraft, Valorant, GTA, Among us, Genshin ir kitokių žaidimų. Galite pradėti, - ištarė profesorius magija viską paleisdamas.

( Pamoka iki rugpjūčio 6 dienos. Trys postai po 600 simbolių arba du postai 1200 simbolių. Jei kas nors neaišku rašykit į discord pm arba čia. Sėkmės.)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Rafael Beaumont »
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 436
Mergaitė ir vėl atėjo į žiobarotyrą. Buvo įdomu ką gi dabar profesorius parodys. Šį kartą tema buvo apie kompiuterinius žaidimus. Kelis iš jų Gruodė žinojo. Ir pasidarė labai įdomu į kurį nors iš jų patekti gyvai. Todėl pasiryžo įlįsti į tą dėžę, kuri nukels ją į pasirinktą žaidimą.
Tada antrakursė pamatė mergaitę iš Varno Nago. Jau buvo ją įsidėmėjusi dėl oranžinės spalvos plaukų. Tik dar niekada nekalbėjo. Gal būtų smagu susipažinti ir pažaisti? Pamanė ji. Dar kiek padelsė, kaip visada buvo labai sunku susipažinti su nauju žmogumi. Tada priėjo prie jos.
- Labas. Gal. Gal tu norėtum kartu pažaisti kurį nors iš tų žaidimų? Turiu galvoje gyvai, o ne per kompiuterį. - Paklausė ji kiek nedrąsiai. Labiausiai norėjo pažaisti Minecraft, nes tą žaidimą žinojo ir buvo truputį žaidusi namie, per tėvų kompiuterį. Būčiau jo viduje visa iš kvadratėlių. Galvoje išvydus tą vaizdą darėsi juokinga.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 611
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Sakura ir vėl dalyvavimo pamokoje su Vega. Klausydamasi profesoriaus mergina nelabai ką suprato. Žinojo, kas yra televizorius, mat jį žiūrėdavo ir tėtis, ir dėdė Juzefas. Suprato, kad čia bus kažkas panašaus. Panašaus, bet blogiau, pamanė varnanagė išgirdusi apie šaudymą. Nors ir televizoriuje kartais šaudydavo. Ir tai jai baisiai nepatiko.
- Kas jam yra su tuo šaudymu, - tyliai pasakė Vegai. - Mokslo metų pradžioje mokėmės apie burtininkų piešimą, buvo gražu ir įdomu, ar ne? O dabar. Tai tikrais ginklais mokiniai šaudė, tai dabar šaudys kažkur nusikėlę. Man visa tai nepatinka, - liūdėjo.
Sakura žinojo, kad tikrai niekur nesikels. Profesorius kažką minėjo apie lavinančius žaidimus, bet kaip juos rasti? Jam pradėjus vardinti žaidimų pavadinimus baltapūkės antakiai raukėsi.
- Nesuprantu apie ką jis šneka, - ir vėl tarė bendrakoledžei. - Vega, kuo skiriasi kompiuteris nuo žaidimo aparato? - ėmė dairytis. - Kaip žinoti, kuris yra kuris? Ir kaip rasti lavinantį žaidimą? - jautėsi pasimetusi.

*

Neprisijungęs Olive Cate Rechens

  • III kursas
  • *
  • 44
  • Taškai:
  • Tu sukiesi kartu su pasauliu
Kodėl tokie kaip aš turėtų lankyti žiobaratyros pamokas jeigu ir taip viską žinom apie tai ? Niūriai  paklausė savęs Olive sėdėdama  vienoje žiobaratyros pamokoje. Prieš prasidedant pamokai mergaitė atidžiai apžvelgė klasę ir pastebėjo kelis jos namuose ir pasaulyje  esančius daiktus. Tokius kaip kompiuterius ir konsoles. Spėju šiandien kalbėsime apie tokias technologijas. Nuobodybė. Pamanė Šviesiaplaukė ir padėjo galvą ant suolo tikėdamasi per šią pamoką klausytis tik nuobodžių plepalų. Bet dvylikametė liko nustebinta kai sužinojo, kad per šią pamoką jai nereiks klausytis, o ji galės pati nuveikti kažką įdomesnio. Bei be abejojo nustebo sužinojusi tikrąją pamokos temą - vaizdo žaidimai. Na truputį įdomiau, bet vis tiek aš tų žaidimų nemažai esu bandžiusi. Pala , bet  bus galima nusikelti į patį žaidimą. Tai daug kartų įdomiau. Nudžiugo viską supratusi Cate ir jau pradėjo galvoti, kad žiobaratyrą nėra tokia nuobodi pamoką. Deja buvo viena problema - kokį žaidimą  reiktų išsirinkti. Grifė ir pasiūlytų žaidimų visus buvo žaidžiusi ir jai visi kaip ir patiko. Gal nuėjusi prie dėžės sugalvosiu.  Nusprendė antrakursė ir nuėjo šalia keistosios dėžės. Ten įėjusi mergaitė nieko negalvojusi pasakė išrėkė pirmą žaidimą šovusį į galvą:
- Among us !!!
Na, o dabar prasidės tikras smagumas.  Pamanė jaunoji Rechens ką tik išrėkusi vieno vaido žaidimo pavadinimą.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Į šią pamoką jis atėjo kartu su Dori. Šį kartą Alano čia neatlydėjo jokie gyvūnai. Net Bevardė, kuri pastoviai būdavo kartu. Ji šiandien prasmego kažkur miške.
Tema jam pasirodė smagi. Buvo žaidęs žaidimus per savo draugų žiobarų kompiuterį. Dažniausiai žaisdavo juos su Džiordžiu. Bet niekada neteko atsidurti žaidimo viduje.
- Manau, kad eisim į žaidimo vidų ar ne? Juk esi žaidusi juos per kompiuterį? - Pasakė ir nusivedė Dori prie tos dėžės. Jis jau įsivaizdavo koks žaidimas iš pasiūlytų jai turėtų patikti labiausiai. Be to ir jam tas žaidimas kėlė labai daug prisiminimų. Kaip būdavo smagu kartu su Džiordžiu užkariauti ganksterišką GTA pasaulį. Žodžiu, kai įlipo į dėžę Alanas pasakė.
- GTA. - O tada dėžė pradingo ir vaikinas pasijuto bestovintis kažkokioj triukšmingoj gatvėj.
- Einam susirasim kokią mašiną. - Džiugiai pasakė. Norėjosi pralėkti keliu kaip reikiant.
- Moki vairuoti? - Dar paklausė Alanas.

*

Rensa

  Rensa atėjo į žiobarotyros pamoką. Ji domino varniukę, nors ji ir buvo grynakraujė. Tema ir užduotis jai patiko, nes vieną žaidimą buvo žaidusi per kompiuterį. Tada prie Rensos priėjo kažkokia mergaitė, kuri taip pat buvo iš Varno Nago.
- Labas. Aš Rensa. Žinoma. Ir aš norėčiau įlįsti į tą dėžę. Vieną kartą esu žaidusi vieną iš šių žaidimų per kompiuterį. Aš žaidžiau Among us. Gal tiktų nusikelti į tą žaidimą? Jis tikrai labai smagus, - pratarė Cavallon pavardės nešiotoja. Ji labai norėjo gyvai patekti būtent į Among us žaidimą. Jis jai atrodė smagiausias. Ji buvo girdėjusi apie minecraft, bet žaidusi nebuvo, tačiau iš pasakojimo jai atrodė, kad jis nėra įdomus.
- Eime. Įlįsime į tą dėžę, - tarė pirmakursė ir nusišypsojusi pažvelgė į mergaitę, kuri pasiūlė kartu nusikelti į žaidimą. Varniukė įlindo į tą dėžę ir laukė kol įlįs ir ta mergaitė. Varniukė ilgai laukti nenorėjo, nes tiesiog svajojo gyvai pažaisti tą žaidimą.

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 322
  • Taškai: 18
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
  Vega į jau trečiąją žiobarotyros pamoką atėjo kartu su Sakura. Varniukė nieko nebuvo girdėjusi apie kompiuterinus žadimus, nes visą savo gyvenimą pragyveno burtininkų pasaulyje ir išvis mažai ką žinojo apie žiobarus.
- Jam tikrai patinka ginklai ir šaudyti, - labai tyliai, kad girdėtų tik Sakura tarė Vega. - Visiškai nesuprantu kuo jam tai patinka tie ginklai. Juk juose nėra nieko gero. Šaudyti net ir žaidimuose yra blogai, o ką jau kalbėti apie realybę? - dar pridėjo pirmakursė. Jai ginklai išties nepatiko. O tada rudaakė išgirdo klausimą į kurį jau galėjo atsakyti, nes vieną kartą gyvenime buvo mačiusi kompiuterį, tačiau nieko daugiau apie jį Vega nežinojo.
- Vieną kartą gyvenime esu mačiusi kompiuterį. Komputeriai yra šitie, - tarė rudaakė ir parodė į kompiuterį, kuris buvo visai šalia jų. - Daugiau apie juos nieko nežinau. Tik jį esu mačiusi. Ir tai tik kartą. Tai reiškia, kad žaidimų aparatai yra tie kiti. Profesorius sakė, kad juose yra lavinamųjų žadimų. Pabandom pažaisti su kuriuos nors. Gal pavyks rasti lavinantį žaidimą, nes kitokių ir aš nenoriu žaisti, - pasakė Vega ir nuėjo prie žaidimų aparato.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 611
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Sakura linksėjo galva, kai Vega kalbėjo apie ginklus ir apie tai, kad šaudymas yra blogai. Ji džiaugėsi, kad šioje klasėje yra dar kažkas, kas nepritaria tokiems išmislams kaip ginklai.
Tada bendrakoledžė parodė šviesiaplaukei, kuris daiktas yra kompiuteris. Ir padarė išvadą, kad kitaip atrodantys prietaisai bus žaidimų aparatai.
- Pabandykime, - sutiko strazdanė su Vegos pasiūlymu dėl lavinamųjų žaidimų prie tų aparatų.
Netrukus strazdanė atsidūrė prie didžiulės, spalvotos dėžės. Stovėjo prie kito aparato, negu Vega, bet šalia. Ji nei neįsivaizdavo, ką reikia daryti.
- Prašau atsiverti lavinamąjį žaidimą, - pasakė Sakura žiūrėdama į aparatą. Nieko. - Lavinamasis žaidime, atsiverk, - pasakė dar kartą. Ir vėl nieko.
Mergina pažiūrėjo į Vegą ir gūžtelėjo pečiais.
- Kad jis neveikia. Manau, kad be profesoriaus pagalbos aš neišsiversiu. Profesoriau? - kreipėsi į jį varnanagė. - Profesoriau? Kaip atverti lavinamąjį žaidimą šiame aparate? - paklausė. - Ar galėtumėte man padėti?

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Dori kartu su Alanu buvo žiobarotyros pamokoje. Alanas ją nusivedė į tą dėžę ir perkėlė į GTA žaidimą.
- Žinoma, kad esu! - džiaugsmingai sušuko Dori. - Išrinkai puikų žaidimą! - pagyrė draugą, mat kol dar nežinojo esanti burtininkė, buvo daugybę kartų žaidusi GTA. - Aišku, kad moku! Na, per kompiuterį mokėjau, - sukikeno. - Kaip bus čia, nežinau.
Mendel jautėsi keistai būdama paties žaidimo viduje. Miestas buvo aktyvus ir triukšmingas. Mergina pribėgo prie kažkokios mašinos ir ištraukė iš jos vairuotoją.
- Dink iš čia, asile, - pasakė žmogeliukui Dori, o tada pradėjo jį mušti.
Netrukus žmogeliukas gulėjo, o šalia jo buvo pora ginklų ir kelios krūvelės pinigų. Penkiolikmetė perėjo per juos ir suprato šias gėrybes pasisavinusi.
- Nieko sau! - sušuko Alanui. - Nagi, lipame!
Netrukus paauglė jau vairavo, bet sekėsi siaubingai blogai. Kelios minutės, o ji jau buvo partrenkusi krūvą žmonių ir įvažiavusi į eilę automobilių. Bet pati jautėsi sveikut sveikutėlė. Tada ji pamatė gatvėje stovintį motociklą, staigiai sustojo ir iššoko iš automobilio.
- Alanai! Aš noriu pasivažinėti tuo motociklu! Nori jį pavairuoti? - pasiūlė draugui ir atsisėdo kaip keleivis.
Tačiau vos tik ji tai padarė, pradėjo kaukti motociklo signalizacija, o Dori ir Alano link lėkti policija.
- O Merline! - sušuko mergina. - Nagi, šok ir spunkam! - apimta azarto laukė, kol draugas pradės važiuoti.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Teleskopas stovėjo ant stalo. Šalia jo ant stalo stovėjo aukšta mergaitė trumpais rudais plaukais. Elliw, kuri ir buvo ta mergaitė, žvalgėsi aplinkui ir bandė suprasti, ką čia daro. To prisiminti, deja, nepavyko, tad teliko ir toliau stovėti ant stalo. Kadangi šalia buvo teleskopas, gyvenimas neatrodė visiškai tragiškas. Deja, velsietė norėjo atsistoti patogiau ir netyčia prietaisą nuspyrė. Jis nukrito ant žemės ir garsiai sudužo.
- Mano teleskopas! - persigandusi suriko Elliw ir pasilenkė, kad galėtų brangenybę matyti. Neišlaikiusi lygsvaros nusivertė nuo stalo ir, žinoma, nudribo tiesiai ant teleskopo.
- Tai tu kalta! - garsiai suriko mergaitė. Žodžiai buvo skirti visoms septynioms bjaurioms mergiūkštėms. Kodėl jos negali pagaliau išnykti iš šio pasaulio?!
Apie tai galvodama velsietė ir toliau gulėjo ant grindų. Visai netrukus pamiršo, apie ką mąstė, tačiau ir toliau tįsojo ant žemės.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Kaip ir tikėjosi jai patiko tas žaidimas. Pats Alanas užsikrėtė kažkokiu smagiu jauduliu ir paskui Dori nubėgo prie tos mašinos. Buvo kažkaip gaila to vargšo žmogelio, kurį Dori apkūlė ir atėmė pinigus ir viską, ką tas turėjo. Alanas pastebėjo kelias pinigų kupiūras pasilikusias ant žemės ir švystelėjęs jas tam tipeliui šoko į keleivio vietą.
- Greičiau, spausk, kol nepasirodė policija. - Pasakė ir jie ėmė lėkti. Visur trankėsi, mašinai pasibaigė nelabai gerai. Užtai Jiems nieko nenutiko. Kai Dori staigiai sustabdė Alanas stryktelėjo iš tos dabar jau niekam tikusios mašinos ir sužiuro į motociklą.
- Nuostabu. Neturiu supratimo kaip vairuoti, nors esu važiavęs realybėje, keleivio vietoje. - Tarė lipdamas į vairuotojo vietą. Ir kai jie sėdėjo ant jo sukaukė signalizacija. Alanas pabandė tą daiktą užvesti. Motociklas kelis kartus užgeso. Bet pagaliau jis užsivedė ir vaikinas nuzvimbė keliu.
Paskui švilpė policijos automobilis. Alanas vis didino greitį. Savisaugos instinktas rėkte rėkė to nedaryti. Bet jis jį nugalėjo. Juk tai žaidimas. Mums nieko nenutiks. Skriedamas keliu pasijuto toks gyvas, kaip niekados.
- Nuspręsta, Auris privalės mane išmokyti vairuoti tikrą motociklą! - Šūktelėjo Alanas. Jis nežinojo ar per vėjo kaukimą Dori jį išgirdo.
Policijos mašina atsiliko, bet jis pastebėjo, kad juos vejasi kiti žmonės. Jie irgi lėkė ant motociklų.
- Man atrodo ten to žmogaus, kurio motociklą mes pavogėm draugeliai! - Vėl šūktelėjo Alanas.
- Tu juk turi ginklų jei kas? - Dar riktelėjo. O į juos staiga pažiro kulkos. Šaudė kažkoks vyras, sėdintis ant motociklo keleivio vietoje. Matyt jie pavogė jo transporto priemonę. Alanas kryptelėjo į šoną ir motociklas gerokai pasviro. Bet kulkų šį kart išvengė.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 436
Gruodė nudžiugo, kad taip lengvai išėjo susipažinti su nauju žmogumi. Ir nors ją regis domino visai kitas žaidimas mergaitė nenusiminė. Nutarė pabandyti patekti į Rensos paminėtą kompiuterinį žaidimą.
- Malonu susipažinti, aš Gruodė. - Prisistatė ji. Ir nusekė paskui Rensą į dėžę. Ten lipant Gruodės galvoje vėl pradėjo zvimbti spiečius klausimų. Kaip profesorius sukūrė tokį dalyką? Ar jis kažkaip susiejo juos su kompiuteriniais žaidimais? Kokia tai magija? Kaip tai įmanoma? Ar ilgai jis užtruko tai darydamas? Norėjosi jo paklausti. Ji manė, kad žiobarams patiems patiktų pabūti savo kompiuteriniuose žaidimuose. Bet ar mes iškeliaujam iš tikrųjų? O kur? Juk žaidimuose yra miestai ar šalys ar dar kas nors. Kur mes nusikeliame, kai dėžėje ištariame žaidimo pavadinimą?
- Among Us. - Ištarė ji. Viskas pasikeitė. Ir mergaitė pamatė, kad yra erdvėlaivyje. Tai iškart nuteikė džiugiai. Siejosi su astronomija.
- Niekada nežaidžiau šio žaidimo. Ką dabar turime daryti? - Paklausė Rensos.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 346
Nelanna nenoromis atėjo į žiobarotyros kabinetą. Žinodama, kokios neįprastos buvo pirmosios šių mokslo metų pamokos, mergaitė su nerimu laukė, ką šį kartą sugalvojo profesorius. Profesorius Beaumont akivaizdžiai mėgsta per praktiką demonstruoti žiobarų išradimus, pagalvojo Nelanna ir pasiruošė atidžiai klausyti, ką jis papasakos. Išklausiusi, ką reikės daryti, mergaitė nuėjo prie profesoriaus parodytos dėžės, nes norėjo pati patekti į žaidimą ir pabūti jo veikėju. Taip jai atrodė įdomiau, nei sėdėti prie kažkokios keistos dėžės ir spoksoti į ekrane lakstančius žmogeliukus.
Įlipusi į dėžę, ji peržiūrėjo galimų žaidimų sąrašą. Pasirinkusi tą, kuris jai atrodo patraukliausiai, mergaitė sušuko:
- The Sims 3!
Staiga viskas aptemo ir Nelanna pajuto tarsi ją kažkas trauktų. Jaučiuosi taip, tarsi šiukšlė, įtraukiama į dulkių siurblį, pamanė varniukė. Neilgai trukus tas nemalonus jausmas pasibaigė. Dabar ji stovėjo prie gatvės ant pievelės, šalia buvo pašto dėžutė ir dar keli nepažįstami žmonės - vienas vyras ir du vaikai, iš kurių berniukas buvo maždaug jos amžiaus, galbūt vyresnis, ir kokių penkių metų mergaitė. Tikslumo dėlei reikėtų paminėti, kad prieš atsidurdama ant žemės, ją buvo apėmęs jausmas tarsi kristų. Galbūt išties ji nukrito iš pusmetrio aukščio? Nelanna pakėlė savo rankas, jos buvo kitokios nei įprastai. Pažiūrėjo žemyn į savo naująjį kūną. Šis buvo didesnis ir stambesnis. Nepanašus į vaikišką kūną. Ji pažvelgė į šalia stovintį vyrą ir suprato, kad ji turėtų būti panašaus amžiaus kaip ir jis, kadangi jų akys buvo beveik tokiame pačiame aukštyje.
- Bus įdomu, - tyliai sumurmėjo Nelanna ir svarstė, ką būtų galima nuveikti šiame žaidime.

*

Neprisijungęs Conan Emmerton

  • II kursas
  • *
  • 48
  • Taškai:
Buvo tikra kvailystė eiti į žiobarotyrą, kai jis pats vos prieš metus net nenutuokė apie burtininkų pasaulį. Spėjimai pasitvirtino. Ir net su kaupu, mat vaizdo žaidimų aklas berniukas niekaip negalęjo žaisti, net ant peties turėdamas ištikimą pagalbininką Ijo. Todėl vos tik profesorius pagaliau nutilo, pirmakursis atsistojo, ketindamas išeiti iš kabineto.
-Nemanai, kad būtų šiek tiek per grubu? - pasiteiravo kranklys. - Dar to betrūko, kad vėl apskųstų tave dėl pamokų nelankymo.
-Aš jau sudalyvavau, o dabar galiu išeiti.
- atkirto Conan, sukdamas link durų.
Bet čia atsitiko kai kas netikėto: kažkas pradėjo šaukti savo teleskopą (kam jis reikalingas šioje pamokoje?), kažkas garsiai sudužo ir juodaplaukis tuojau sustingo, bijodamas į ką nors atsitrenkti. Tas pats balsas kažką kaltino visai šalia, tad berniukas sumąstė apeiti tą neaiškią personą. Deja, augintinis dėl nesuprantamų priežasčių neatsiliepė į desperatiškus mintinius šauksmus - dabar net nejuto jo ant peties. Ūmai rankos ėmė drebėti, o širdis daužytis, kai jis suvokė besantis beviltiškoje padėtyje. Vis dėlto chaoso apgaubtos smegenys nepateikė jokio sprendimo, tad trūksmingai įkvėpęs mokinys pabandė žengti pirmyn.
Nelaimei, ten kaip tik ir buvo asmuo, kurio jis ketino išvengti - užkliuvęs už kūno Conan dribo ant jo taip, kad iš plaučių išlėkė visas oras.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Kai pasaulyje tiek daug bjaurių mergiūkščių, nekeista, kad net ir geroms mergaitėms, kokia ir buvo Elliw, retkarčiais kas nors atsitinka. Būtent dėl to viena iš tų gerų mergaičių dabar ir gulėjo ant grindų. Kitaip sakant, kaltos buvo tik neLiucija, ne neLiucija, ne ne neLiucija, ne ne ne neLiucija, ne ne ne ne neLiucija, ne ne ne ne ne neLiucija ir ne ne ne ne ne ne neLiucija. Reikėjo būtinai tą pranešti, taigi Elliw su tuo tikslu ir išsižiojo. Jau seniai neprisiminė, kad galbūt tą žinią jau buvo perdavusi.
Deja, nespėjus apkaltinti bjaurybių viena iš jų uždribo tiesiai ant Elliw. Kas gi kitas galėtų taip bjauriai elgtis? Tai privalėjo būti viena iš septyneto. Vis dėlto smūgis atėmė žadą, tad velsietė neturėjo galimybės bjauriajai mergiūkštei pasakyti naujienos. Be to, ji galiausiai suprato, kad tai visai ne kažkuri bjaurybė. Tai buvo niekada gyvenime nematytas berniūkštis.
- Pasitrauk! - galiausiai pavyko pražioti burną. Baisiausiai nepatenkinta Elliw nustūmė tą nemandagų padarą nuo savęs ir atsistojo. Suirzusi spyrė kažkur į tą pusę, kur gulėjo tas nemandagus berniūkštis. Visai netrukus apie jo egzistavimą pamiršo.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko