0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 436
Gruodė stengėsi niekur neužsibūti per ilgai. Tik paskui pagalvojo, kad toks jos blaškymasis galėtų sukelti įtarimą. Taigi padarė kelias užduotis.
Įdomu kas visgi yra Rensa? Svarstė mergaitė.
Nežinia kaip, bet ji nei karto nebuvo pričiupta kokio impostor'io. Nors pati manė, kad žmonės tikrai ją išbalsuos dėl to blaškymosi po laivą. Ne, visgi jai būtų labiau patikę pažiūrėti kaip kiti žaidžia ir paskui pažaisti pačiai. Bet nebuvo laiko ilgiems galvojimams. Prasidėjo balsavimai.
Žmonės kažkodėl išbalsavo Rensą. O tada staiga Gruodė atsidūrė klasėje.
- Šį kartą atrodo laimėjo Crewmate'ai. Buvau tarp jų. Nors nieko beveik nedariau, tik blaškiausi po laivą. - Pasakė Gruodė Rensai.
 Labai įdomu kaip profesorius sujungė žaidimus su magija. Norėčiau tai išsiaiškinti. - Dar pridūrė. Aišku, jai labai patiko atsirasti žaidimo viduje. Bet įdomiausia Gruodei vis tiek buvo pats viso to procesas. Žaidimo ir magijos sujungimas.

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

  • Burtininkas
  • ****
  • 260
Rafael'is tyliai atsiduso. Tam nukritusiam berniukui tikrai nepasisekė. Profesorius padėjo jam atsistoti ir apsižvalgė. Ieškojo paukščio, kuris galėjo ir išskristi pro langą, kadangi šis buvo pravertas.
- Aš manau, jog tavo paukštis išskrido pro langą, kadangi šis yra atvertas. Vis tik, kai griuvote su Elliw galėjot jį netyčia išgąsdinti, - pasakė Beaumont paimdamas berniuką už parankės. - Aš tave nuvesiu atsisėsti ir palauksiu paukščio su tavimi, - ištarė profesorius vesdamas berniuką link kėdės.
Galiausiai pamoka pasibaigė. Profesorius magijos pagalba panaikino visus aparatus, kompiuterius. Tada susipakavo savo dėžę ir atsisėdo šalia berniuko. Ėmė laukti jo paukščio, bet nežinojo ar jis grįš, tad pasiūlė berniukui eiti palaukti jo kitur.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr