0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1737
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Pirma žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 1 metus »
- Ne, aš nenorėčiau, kad jis žemintų Gruodės tėvus, - atsakė Dori Alanui. - Tačiau... nemanau, kad jam reikėtų draugauti su žiobarais. Tiesiog, - prikando lūpą. - Aš bendrauju su Gruode, bet Gruodė tai juk burtininkė, ar ne?
Dori norėjo pasakyti, kad žiobarai yra per prasti, jog turėtų teisę bendrauti su burtininkais. Ypač grynakraujais. Tačiau nuo šio sakinio tamsiaplaukė susilaikė. Žinojo, kad Alanui tokie žodžiai nepatiktų. Tikriausiai nepatinka ir tai, ką mergina jau pasakė.
- Džiaugiuosi, kad tavo ir tėčio santykiai pasitaisė, - nusišypsojo. Ir iš tiesų džiaugėsi. - Su Erka mokykloje smagu, - sukrizeno.
Tada tiek Dori, tiek Alanas aprašė įspūdžius iš prisiminimų. Padėję darbus ant stalo jiedu išėjo iš pamokos.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 590
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Pirma žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 1 metus »
Sakurai labai nepatiko tai, kas atsitiko su Adrijumi. Baltapūkė jau nebebuvo ta naivi mergaitė kaip anksčiau. Jai atrodė, kad Adrijas išties pasimetė. Ir galbūt strazdanė būtų galėjusi pagalvoti, jog ji suklydo, tačiau bendrakoledžis taip ir neatsakė į jos klausimą, o likusią pamokos dalį buvo nekalbus ir galiausiai išėjo iš klasės be jos.
Toliau pamoka irgi nebuvo rami, mat Erka siautė ir šiandien. Ji išbūrė gyvatę ir metė ją į melynakės giminaitį. Septintakursė atsiduso ir tiesiog pagalvojo apie tai, kodėl toji mergina apskritai nėra išmetama iš mokyklos. Juk ji šitaip elgiasi...
Tačiau stebėti aplinkos ir mąstyti kada jau nebuvo. Reikėjo parašysi sąsiuvinyje apie kelionę minčių koštuvu. Tą varnanagė ir padarė.

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

  • Žiobarotyros profesorius
  • *
  • 495
Ats: Pirma žiobarotyros pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 1 metus »
Alanas sakė, jog tas demonas yra žmogus, gyvenantis savo gyvenimą. Juzefui tai visai nebuvo panašu į žmogų, tačiau apie tokius dalykus kalbėti pamokoje - ne vieta. Tačiau su Sakura būtinai reikės pasišnekėti. Ar ji žino? Juk ji tokia naivi mergina... Na, bent jau buvo iki šiol. Dabar, regis, kažkas keičiasi. Tačiau beplaukis vis tiek negalėjo suprasti, kaip brolis leidžia jai gyventi vienai.
Toliau pamoka ėjosi pakankamai ramiai. Didžioji dalis mokinių dirbo. Ant Levinso stalo kaupėsi vis daugiau sąsiuvinių. Erka, aišku, atsikalbinėjo toliau ir net neketino gilintis, ko šiandien moko plikis. Juzefas tikėjosi, jog Erka bus vienas iš tų žmonių, kurie palaikys naująjį profesorių. Juk Dori draugė, Aurio globotinė. Deja, pažintis prasidėjo ne kaip ir vyrukas pajuto tai mergiotei nemažą antipatiją.
O štai Patricija vėliau pasirodė visai maloni, bet tik iki tol, kol Juzefas atsivertė jos sąsiuvinį ir pamatė, ką grifė nupiešė. Mano laikais tokių dalykų tikrai nebuvo. Po velnių, juk nebuvo, galvojo žiūrėdamas į tą nesąmonę.
Galiausiai pamoka pasibaigė, mokiniai išsiskirstė. Likęs vienas plikšius tvarkingai sudėjo tušinukus ir sąsiuvinius, o tada prisiminė, jog jam reikia kuo skubiau į dušą. Ir galbūt išmesti marškinius. Todėl pats išmovė iš klasės, vos nepamiršo jos užrakinti. Nes juk vis dėl to. O jeigu ta varlė sirgo?