0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

 • VII kursas
 • *
 • 10
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 7 metus »
Kasiopėja sukikeno.
-Didelis pasiekimas. Youtube. Kas galėjo pagalvot,-ji kiek sarkastiškai pasakė.
Visa laimė, kad mergina gyveno Koukvorte. Ten vien tik žiobarai, tad namie buvo ir skalbimo mašina, ir boileris, ir kompiuteris su visokiais priedais, įskaitant ir spausdintuvą. Gaila, kad paliko savo ,,naująją" Nokia 3310 namie.
-Žinoma,-ji draugiškai parodė Firielei sėstis. Stbėdama, kaip varnanagė kamuojasi, bandydama įkišti ausines ne į tą angą, Kasiopėja pakreipė galvą.-Spalvos turi sutapti, o ne derėti. Raudona prie raudonos. Mėlyna prie mėlynos. Žalia prie žalios. Aukštoji matematika,-mergina nusijuokė.
Pasigailėdama, kad Hogvartse neveikia elktronika (ot būtų sužvejojusi informacijos wikipedijoje), ji apžiūrėjo kompiuterį. Keista dirbti su kompiuteriu, ne tai, kad jo neįjungiant, o negalint įjungti.
-Aš anksčiau mėgdavau žaisti Minecraft`ą. Gal kuris nors iš jūsų irgi žaidė?-ji kreipėsi į Firielę ir Fasą. Kasiopėjos manymu, jie abu turėjo nors pabandyti pažaisti nors vieną žaidimą, bet čia skonio reikalas. Nori žaidi, nori ne. Turi pilną pasirinkimo laisvę, ar būti priklausomam nuo kompiuterinių žaidimų ar ne.-O tavo koks? Stacionaras ar laptop... tai yra nešiojamas?-ji paklausė Faso, šiam užsiminus apie žaidimus.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

 • *****
 • 1177
 • Lytis: Vyras
 • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 7 metus »
Fasas beviltiškai nudelbė akis žemėn - Kasiopėjos nestebino net Youtube. Kai prie grifiukų prisigretino dar ir Firielė, vaikinas pasilenkė prie kompiuterio, apsimesdamas kažką apžiūrinėjantis. ,,Dar vienas gėdos imtuvas." - pamanė Fasas, bet nudžiugo ir šyptelėjo, pamatęs, kad elfė apie kompiuterius išmano ne ką daugiau už jį. Išgirdęs jos repliką, vaikinas kilstelėjo antakį - juk minčių jis tikrai neišreiškė garsiai. Po kiek laiko Kasiopėja nustojo aiškinti apie spalvų derinimus ir prakabo kur kas suprantamesne tema - apie kompiuterinius žaidimus.
- Minecraftą esu tik stebėjęs, manęs neužkabino,- gūžtelėjo septintakursis pečiais. Išgirdęs dar vieną klausimą, Fasas susimąstė.
- Na, pas mane toks... yra ta dėžė, sisteminis blokas, yra ekranas ,,plokščias", nors jis ten nė velnio neplokščias... man rodos, stacionarus...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

 • VII kursas
 • *
 • 10
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 7 metus »
Kasiopėja dar kartą patikrino visus laidus, pažiūrėjo ar Fasas su Firiele turi užrašus ir lėtai pakinkavo galva.
-Aha, bus stacionaras. Pati turiu nešiojamą, man asmeniškai patogesnis nei pc.  Tai yra stacionaras,-ji greitai pasitaisė. Vat kas daros, kai gyveni tarp žiobarų. Tada ir pc,  ir laptopai,  ir flešai ir kitokie navarotai atsiranda. Mergina tik gūžtelėjo pečiais. Ne pirmi žargonai ir tikrai nepaskutiniai. -Man asmeniškai GTA labiausiai patiko. Dar žaisdavau Need For Speed, bet kažkaip jau lenktynės nebedomina, -tauškė septintakursė,  visiškai nesisarmatydama dėl to, kad kaip moteriškosios lyties atstovė ji šneka apie vaikinams skirtus žaidimus.
Kasiopėja dar kartą patikrino ar viskas tvarkoje, ir permetė akimis per užrašus. Kai kur buvo nupaišytas nešiojamo kompiuterio eskizas, žemiau pelytė ir klaviatūra.
-Manau, jau baigėm. Viskas savo vietose. Spalva prie spalvos, ženkliukas prie ženkliuko, -ji kilstelėjo ranką, duodama ženklą, kad baigė. Nors ir gailėjosi, kad Hogvartse neveikia elektronika, ji pažvelgė į tai pro kitą galą. Kam ta elektronika kai yra magija?

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

 • ***
 • 123
 • Lytis: Moteris
 • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 7 metus »
Damon atsidūrė Žiobarotyros kabinete ir liko patenkintas, nes čia vietoje kėdžių stovėjo foteliukai, klasėje vyravo šviesios spalvos, profesorė atrodė maloni ir geranoriška. Plestelėjęs prie vieno suolo vaikinukas išklausė mokinių pasakojimus apie kompiuterį, bet jam vis tiek nedašuto niekas apie jį. Atėjus eilei praktikai Klastuolio smegenys tarsi pasijungė ir jis visus daiktus, kurie turėjo vienodus kištukus ir sukišo į vienodas skyles. Tai buvo USB laidas, klaviatūra, pelytė, atmintukas. Į nešiojamą kompiuterį daugiau ir netilpo - tik keturios stačiakampio formos skylės. Antrakursis apžiūrėjo kiekvieną daiktą. Namie tokiais nesinaudojo, o su žiobarais nebendravo. Klastuolis atšoko, kai netyčia atidarė CD įdėjimui ertmę ir pamanė, kad sulaužė kompiuterį, bet paspaudęs dėklą jį uždarė ir nusiaramino. Suradęs dvi apvalias skylutes apžiūrėjo ir pamatė du ženklelius. Nė vieno nesupratęs ėmė grūsti mikrofoną į ausinių vietą, o ausines - į vietą, skirtą mikrofonui. Vėliau sugalvojo, kad reiktų apkeisti vietas. Vos tai padarius problemos neliko. Klastuolis baigė savo darbą ir pasididžiavęs savimi atsirėmė į atlošą pranešęs, kad baigė. Jis nieko nerašė, nes nieko apie tokį prietaisą ir nežinojo.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

 • Burtininkė
 • ****
 • 269
 • Lytis: Moteris
 • Ella está tratando de matarme
Re: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 7 metus »
Firielė pakraipė galvą. Neprisiminė, kada paskutinį kartą krapštėsi prie kompiuterio, tačiau buvo tikra, kad tai buvo įvykę. Atsiduso ir nusprendė daugiau nebeliesti to aparato ir palikti jį Kasiopėjai - ji geriau išmano. Prisitraukė grifės užrašus ir nusirašė. Staiga pastebėjo Faso veido išraišką. Šyptelėjusi pasižiūrėjo į jį ir nuramino:
- Minčių tikrai neskaitau, nesijaudink.
Paskui nusisuko ir per atstumą ėmė su šiokiu tokiu susidomėjimu tyrinėti kompiuterį. Kasiopėjos ir Faso kalbos apie kompiuterinius žaidimus ir panašius dalykus jos nedomino, taigi, nebuvo ką veikti. Nejučia Lučiena vėl ėmė svajoti apie sąvaržėles ir jų paslaptį. Reikės kada nors paklausti profesorės Stuart... dingtelėjo Firielei.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Feluriana Felei

Re: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 7 metus »
Feluriana žiobarotyros pamokoje jautėsi kaip žuvis vandeny. Kadangi gyveno tarp žiobarų visą savo kol kas ne itin ilgą gyvenimą, apie kompiuteriu ir panašius dalykus nusimanė kaip tikra žiobarė. Tačiau kaip ir per visas šios dienos pamokas, teorinę dalį pratylėjo, tačiau kaip prisireikė surinkti kompiuterį, ji nekantraudama ėmėsi darbo. Pirmiausia į tam skirtą skylutę įkišo akumuliatoriaus laidą. Pabandė kompiuterį įjungti, tačiau šis kaip buvo, taip ir liko paprastu nmikroschemų ir plastmasės gabalu. Gūžtelėjusi pečiais Felu išsitraukė pergamentą ir šį tą jame paskrebeno. Paskui prijungė pelytę, ausines, mikrofoną ir visokius kitokius mažmožius bei laidus. Vėliau surašė jų visų pavadinimus. Dirbdama nesidairė į šalis ir buvo susikaupusi, tačiau kai baigė, atsitiesė ir apsidairė. Tyliai sukikeno, išgirdusi, kaip trys spetintakursiai kamuojasi su vienu kompiuteriu. Du iš jų akivaizdžiai buv iš burtininkų šeimų, o trečioji - žiobarė. Feluriana pakėlė ranką norėdama pranešti profesorei Stuart, kad jau baigė.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

 • **
 • 6
 • Lytis: Moteris
 • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 7 metus »
Gabriella šioje pamokoje jautėsi labai gerai ir dar labiau pasitikėjo savimi. Jos mama buvo žiobarė, o ji lankė mokyklą, kurioje buvo informacinių technologijų pamoka. Namie klastuolė netgi susirašinėdavo su savo draugais žiobarais "facebook". Gabriellai viskas buvo labai pažįstama, tad net neieškojusi sau poros, pasiėmė nešiojamąjį kompiuterį ir pasidėjo sau ant stalo. Atmintukas. Štai čia. Pelytė. Namie turėjau bevielę. USB jungtis. Mikrofonas. Apvali skylutė, tokia pati kaip ir ausinėms. Klaviatūra - USB. Kamera... Pamiršau kur reikia dėti kamerą. Tiksliai. Mergina sukišo kuo daugiau priedų ir iš kitos dėžės pasiėmė įkroviklį ir interneto laidą ir juos sukišo į tam skirtas vietas.
- Baigiau, - pakėlusi ranką tarė Gabriella mokytojai šypsodamasi.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Gabriella Morris »

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Katherine Rivers

 • VI kursas
 • *
 • 2
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Re: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 7 metus »
Baigus viseims mokiniams praktinę užduotį, mokytoja perėjo ir patikrino ar viskas gerai sukaišiot, sujungta ir prijungta. Ji buvo maloniai nustebusi matydama, kad visi mokiniai suistvarkė nuostabiai. Ši praktinė užduoti užėmė daugumai mokinių pusę pamokos, tad iki skambučio likęs laikas liko tik parašyti atsiskaitymui/apklausai. Profesorė dar kartą apėjo klasę ir surinko mokinių lapelius, kuriuose buvo rašoma apie praktinį darbą. Dauguma parašė nemažai, nes buvo kilęs iš žiobarų šeimų arba tiesiog bendravo su žiobarais. O tiems kurie nieko neparašė, mokytoje tik nusišypsojo ir suprantančiu tonu vis poaskelbdavo:
-Juk ateini į mokyklą mokytis, nieko čia baisaus,- visada draugiška ir švelni mokytoja skelbdavo mokiniams, kurie atrodydavo bent kiek nusivylę. Surinkusi šūsnį lapelių, tvarkingai padėjo juos ant stalo ir išdalino naujus.
-Užrašykite savo vardą ir pavardę, kursą ir koledžą,- Stuart palaukė kol mokiniai padarys tai kas liepta. -Prieš pradėdami rašyti, prašau pasidėti visus savo užrašus, vadovėlius ir dar ten ką turit į šalį. Ir dar vienas prašymas, nenusirašinėkūit. Na o dabar galime ir pradėti,- išsitraukusi burtų lazdelę, ja mostelėjo ir mokinių lapeliuose atsirado trys klausimai:

Citata
1. Kaip vadinamas kompiuterių tinklas, kuriame gali bendrauti su draugais ir siūsti laiškus?
2. Kokie yra du kompiuterių tipai?  :

1....
2....
3. Ko dar išmokai šioje pamokoje ir kas tau labiausiai išliko atmintyje?

Mokytoja patenkinta savimi sėdosi prie stalo ir skaitė mokinių anksčiau parašytus praktinio darbo užduočių lapelius. Dauguma rašė tvarkingai rir be klaidų, bet pasitaikydavo ir tokių, kurių rašto ir neįskaitydavo. Geriausiai praktinį darbą atliko penki mokiniai. Jie išsamiausiai aprašė viską, tad mokytoja liko maloniai nustebinta.
-Už praktinį darbą skiriu Gabrielai, Felurianai, Firielei, Kasiopėjai ir Fasui po du taškus. Šaunuoliai,- mokytoja laiminga pagyrė mokinius. Kai kurie mokiniai jau nešė profesorei Delei savo patikros lapelius, tad mokytoja sėdėjo pasiruošusi su raudonu rašikliu. Visai kaip pas žiobarus, nekantriai ir nenustygdama vietoje, na juk ji yra hiperaktyvi, galvojo mokytoja rankoje vis stipriau gniauždama tušinuką ir stengdamasi išlikti profesionali.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

 • VII kursas
 • *
 • 10
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 7 metus »
Gavusi lapelį, Kasiopėja dirstelėjo į klausimus. Visi buvo lengučiai,  tiesą sakant, net nebuvo kas veikia. Ji griebė tušinuką, ir užrašiusi savo vardą, pavardę, kursą ir koledžą, ir ėmė rašyti.
Citata

Kasiopėja Evers,  VII kursas, Grifų Gūžta

1. Kaip vadinamas kompiuterių tinklas, kuriame gali bendrauti su draugais ir siūsti laiškus? Internetas
2. Kokie yra du kompiuterių tipai?  :
1. Nešiojamieji (laptopai)
2. Stacionarai
3. Ko dar išmokai šioje pamokoje ir kas tau labiausiai išliko atmintyje? Man išliko atmintyje praktikos darbas.

Padėjusi tašką ji užkimšo tušinuką ir nuėjusi pirmoji padavė profesorei lapelį, tikėdamasi, kad profesorė Stuart įskaitys jos raštą. Kasiopėja grįžo į vietą, stebėdama vis dar teberašančius apklausą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Kasiopėja Evers »

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

 • **
 • 6
 • Lytis: Moteris
 • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 7 metus »
Gabriella išklausė mokytojos apibendrinimo ir gavusi lapelį pradėjo rašyti.
Citata
Gabriella Morris, VII kursas, Klastūnynas

1. Kaip vadinamas kompiuterių tinklas, kuriame gali bendrauti su draugais ir siųsti laiškus? Internetas.
2. Kokie yra du kompiuterių tipai? Stacionarūs ir nešiojamieji kompiuteriai.
3. Ko dar išmokai šioje pamokoje ir kas tau labiausiai išliko atmintyje? Labiausiai patiko atlikti praktinį darbą. Jau seniai laikiau kompiuterį savo rankose, o jį gavusi prisiminiau apie gerus (ir nelabai) laikus ir trumpam be burtų sugrįžau į vaikystę.
Klastuolė perlenkė lapelį pusiau, ir kai priėjo profesorė Adelaidė Stuart, mergina padavė jį mokytojai šypsodamasi. Gabriella atsipūtė ir patogiau įsitaisė savo kėdėje.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

 • *****
 • 1177
 • Lytis: Vyras
 • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 7 metus »
Fasas Oldefortas apsimetė neišgirdęs Firielės žodžių. Pasisukęs perskaitė savo užrašus dar kartelį, svarstydamas, kaip ten ištikrųjų su Firielės gebėjimais arba negebėjimais yra. Greitai praktinį darbą su neveikiančiu kompiuteriu ir jo aparatūra atliko visi ir mokytoja Adelaidė Stuart uždavė rašomąjį darbą. Septintakursis pažvelgė į lapelį, kuriame dailiai parašyti jau buvo trys klausimai.
 
Citata
Fasas Oldefortas, VII krusas, Grifų Gūžta
  1. Kaip vadinamas kompiuterių tinklas, kuriame gali bendrauti su draugais ir siųsti laiškus? Internetas
    2. Kokie yra du kompiuterių tipai? :
    1. Nešiojamasis.
    2. Stacionarusis
    3. Ko dar išmokai šioje pamokoje ir kas tau labiausiai išliko atmintyje? Praktikos darbas, žinios, kaip gerai sukišti laidelius į skylutes.
Baigęs rašyti, Fasas atssitojo ir nuėjęs padėjo lapelį ant profesorės Stuart stalo.

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

 • Burtininkė
 • ****
 • 269
 • Lytis: Moteris
 • Ella está tratando de matarme
Re: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 7 metus »
Firielė Lučiena kelias minutes nuobodžiavo, kol profesorė teikėsi pastebėti, kad visi jau pabaigė sukišti laidelius į skylutes tinkamose, arba nelabai, vietose. Šyptelėjo, kai varno nagas gavo du taškus. Kiek pati pastebėjo, buvo vienintelė varnė pamokoje. Matyt, tie „protingieji", kurių koledžui priklausau, nemato didelio reikalo išmokti šio to apie žiobarus. Pamąstė Lučiena. Kai gavo lapelį su klausimais, vangiai išsitraukė plunksną ir pakeverzojo atsakymus:
Citata
Firielė Lučiena Pilkoji, varno nagas, VII kursas
Kaip vadinamas kompiuterių tinklas, kuriame gali bendrauti su draugais ir rašyti laiškus? Internetas turbūt. Tačiau internete taip pat yra Facebook, skype, gmail ir kiti panašūs dalykai.
Kokie yra du kompiuterių tipai? Nešiojamasis ir su didele dėže, stakažkoks.
Ko dar išmokai šioje pamokoje ir kas tau išliko atmintyje? Prisiminiau, į kokią skylutę kas kišama ir kad spalvos turi ne derėti o sutapti.
Firielė padavė lapelį mokytojai ir atsilošė kėdėje. Nubraukusi esamą dulkelę nuo peties, prisiminė, ką ketino padaryti po pamokos. Ėmė nekantriai laukti pamokos galą skelbiančio varpo.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Katherine Rivers

 • VI kursas
 • *
 • 2
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Re: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 7 metus »
Adelaidė Sturat vangiai sėdėjo savo kėdėje, o mokiniams pradėjus nešti savo lapelius išsitiesė. Akimis perbėgo visus lapelius ir pastebėjo, kad dauguma mokinių parašė teisingai, o kiti mokiniai parašė tai ką prisiminė. Mokinių lapeliuose gražia rašysena raudonu rašikliu visiems viską teisingai  parašiusiems parašė po dešimtuką, o kitiems po devynetuką. Surinkusi visus lapelius vėl į krūvą, grąžino juos tiems patiems rašiusiems, kai kuriems dar prirašius pastabų, kad tvarkingiau rašytų, kad nekeverzotų arba parašė prie atsakymo taisyklngą pavadinimą, kad kitą kartą žinotų. Jau buvo laikas skambėti pamokos pabaigos varpui, tad mokytoja nieko nelaukusi užbaigė pamoką.
-Visi esate šaunuoliai, parašėte puikiai. Taigi, o šiai pamokai viskas. Esate laisvi. Viso gero!- dar šūktelėjo jau pro duris lekiantiems mokiniams. Keli dar prie mokytojos priėjo po pamokos, kad išsiaiškintų ko nesupratę ir pasiūlyti kitos pamokos temų, bet irgi prieš prasidedant kitai pamokai išėjo.