0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Kerėjimo profesorė
  • *
  • 210
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Oranžerija (Dublinas, Airija )
« Prieš 2 mėnesius »
Netoli Dublino centro buvo įsikūrusi nemažo pločio oranžerija. Tai buvo trijų aukštų pastatas, ir didelio pločio. Jis buvo nudažytas šviesiai žalsvai, o didelių stilinių įėjimų durų rėmai buvo nudažyti sidabrinę spalvą.  Prie įėjimo buvo dideli langai ties antru aukštu pro kuriuos buvo galima pamatyti daugybę augalų. Virš durų juodom rašytinėmis raidėmis ant stendo buvo parašyta - ,,Dublino augalų rojus ". Vos tik įžengus pro paradines duris buvo galima pamatyti kasas, žalios splavos elegantiškas sofas ir dar kelias stiklines, bet mažesnes duris kurios vedė į skirtingas puses. Registracijos kambarys buvo nudažytas melsvai safyro spalvos, o grindys buvo išmuštos baltomis plytelėmis. Taip pat kambaryje buvo nemažai augalų, bei augalų paveikslų. Vėliau nuo registracijos kambario sukant į kairę buvo nedidelė krautuvėlė kur buvo galima nusipirkti augalų, augalų priežiūros priemonių, suvenyrų ir taip toliau. O sukant ir einant dešinėje esančiomis durimis nuo registracijos kambario buvo tualetai kurie buvo išskirti į moterų ir vyrų. O jeigu eitum tiesiai galėjai rasti pačia oranžeriją tai buvo jos pirmas aukštas, pilnas visokiausių augalų. Tai buvo  naminių augalų bei gėlių oranžerijos dalis dėl to daugelis augalų buvo matyti. Sienos šioje dalyje buvo baltos, o ant jų buvo užkabintos vienos ar kitokios gėlės. Netoli įėjimo į pirmo aukšto oranžeriją buvo baltai nudažyti spiraliniai, bet dideli laiptai kuriais einant buvo galima rasti antrąjį oranžerijos aukštą. Ten buvo galima rasti ypatingesnių laukinių augalų. Bei antroji oranžerijos dalis buvo apėmusi didesnį plotą negu pirmoji. Beveik visas antras aukštas ( išskyrus tualetus ) užėmė oranžerija. Na ir dar nedidelė kavinė oranžerijos antros dalies priekyje k Sienos ir grindys buvo tokios pačios kaip ir pirmame aukšte. Pačiame antro aukšto kampe netoli tualetų buvo liftas. Bet jis nebuvo lankytojams. O virš lifto pakabinta lentelė būtent tai ir skelbė. Trečiame paskutiniame aukšte buvo augalų priemonių saugykla, savininko kambarys, darbuotojų keletas kambarių, augalų laikymo zonos ir panašiai. Ir tie visi kambariai buvo tamsesni už pirmus du.
_______________________________________ _______________________________________ _______

Kadangi centras nebuvo taip toli Cassidy nusprendė nueiti iki oranžerijos ir jos nuostabai ji dar dirbo. Tobula bus galima čia pabūti valandą ar dvi. Pamanė mergina ir atsisukusi į Romą paklausė:
- Ar tau tiks, kad pabūsim oranžerijoje ?
Tikiuosi taip, nes čia aš nebuvau jau kelis metus. labai norėtųsi apsidairyti. Airė vis dar laukdama Romos atsakymo pradėjo per stiprų lietų eiti link oranžerijos. Po kelių minučių jos jau buvo prie oranžerijos durų. Cassidy įėjo pirma ir nuėjo prie kasos ir administracijos.
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Ateities būrimo profesorė
  • *
  • 112
  • Lytis: Moteris
  • Dingsti iš akių arba nužudysiu!
Ats: Oranžerija (Dublinas, Airija )
« Atsakymas #1 Prieš mėnesį »
  Roma ėjo paskui Cassidy. Cassidy ją kažkur vedėsi. Roma Dubilne jau buvo praleidusi keletą dienų, tačiau šiuo keliu, kuriuo dabar jos ėjo ėjusi dar nebuvo. Cassidy atrodė užtikrinta, todėl tamsiaplaukė ja pasikliovė. Aišku ji užtikrinta. Juk čia gyvena. Pagalvojo ji. Taip, gal ir buvo pavojinga kažkur eiti su moterimi, kurią pažįsti ne ilgiau nei penkiolika minučių, tačiau Roma nesijaudino. Per gyvenimą jau buvo daug nugyvenusi. Tuo labiau tamsiaplaukė tikrai pasitikėjo Cassidy. Roma visiškai nemanė, kad ji būtų galėjusi bandyti jai ką nors padaryti ar tiesiog buvo nenuoširdi. Tuo metu jos jau atėjo. Jos priėjo oranžeriją, o tai, tiesą sakant, gerokai nustebino tamsių plaukų savininkę. Ji visai norėjo į ją užeiti, nes visai mėgo augalus. Nors tai visada primindavo apie Matthew Turner. Herbologijos profesorių, kuris be jokios gėdos kibirais gerdavo. Ir kaip taip galima? Nors nieko ypatingo. Juk beveik visi Hogvartso profesoriai tikri girtuokliai. Ir nieko čia jau nepakeisi. Na ir gyvenimėlis. Visus mokslo metus kolegomis vadinai tuos girtuoklius. Pagalvojo Roma. Tada Cassidy paklausė klausimo, kuris tikrai nudžiugino tamsiaplaukę.
- Taip, žinoma. Smagu būtų pabūti oranžerijoje. Aš Dubline vos kelias dienas ir joje dar nebuvau, - tarė ir įėjo paskui Cassidy į oranžeriją. Nusipirkusios bilietus jos patraukė į jos gilumą. Romai čia labai patiko. Buvo taip gražu ir ramu.
- O čia tikrai nuostabu, - tarė ji.
– Oi, Hari, turėsi būti labai labai atsargus. Neieškok bėdos, Hari…
– Aš ir neieškau, – pyktelėjo Haris. – Pati mane susiranda.