0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Arisa Crawford

 • VI kursas
 • *
 • 25
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Neverk, nusijuok problemoms į akis ir jos išnyks
Kaip ir Kiauras Katilas Londone, taip ir Sukiužęs Samtis Berlyne yra burtininkų užeiga/nakvynės namai. Tiesa, ši smuklė atsirado vėliau už savo populiaresnį konkurentą. Ją 1850-ųjų pabaigoje pastatė Gretchen ir Hansas Sukiužėliai. Jų garbei ir buvo pavadinta pirmoji burtininkų užeiga Vokietijoje «Sukiužėlių užeiga», kuri tik po šimto metų, mirus jos įkūrėjams buvo pervadinta į «Sukiužusį samtį». Nuo pat užeigos įkūrimo ją valdo Siukiužėlių šeimos narys, neseniai ši garbė perėjo Hanso ir Gretchen proanūkams.

Pati užeiga nėra didelė, pirmame aukšte talpinasi tik 7 staliukai (laimingas Sukiužėlių skaičius) ir baras. Antrame aukšte sutilpę 5 maži kambariukai bei bendras vonios kambarys. Kiekviename iš jų yra viengulė lova, rašomasis stalas ir kabykla rūbams. Įprastai burtininkai neužsilaiko šioje vietoje ilgai, vienai ar dviems naktims paėmę kambariukštį, jie išvyksta toliau į savo keliones. [Bus papildyta]
In absentia lucis, Tenebrae vincunt.

*

Neprisijungęs Felissa Light

 • Burtininkė
 • ***
 • 33
Ats: Smuklė «Sukiužęs samtis» [Berlynas, Vokietija]
« Atsakymas #1 Prieš 3 savaites »
Artimiausia abiems tinkanti mėgėjų dvikovų klubo data buvo tik balandžio mėnesį, tad nuo pokalbio Pandemoniume, kai sutarė sudalyvauti klube, praėjo jau du mėnesiai. Per šį laiką Felissos reikalai nemažai pasistūmėjo. Ji jau gerai jautėsi Jungtinėje Karalystėje, Melinda priprato prie ėjimo į darželį kiekvieną dieną, SPA klubas taip pat klestėjo. Parengus gerą reklamos planą, klientų klube kaipmat užderėjo. Atidarymui pasamdyti darbuotojai nebespėjo suktis, tad Felissai teko nusamdyti dar tris. Visi laikai apsilankymui klube jau buvo užsakyti dviems savaitėms į priekį. Tokio pasisekimo Felissa net nesapnavo.
Palikusios vaikus jų tėvų priežiūroje, Felissa su Dori atkeliavo į Berlyną. Felissa būtų norėjusi sudalyvauti dvikovose kažkur arčiau namų, bet laisvų vietų buvo tik čia, Sukiužusiame samtyje. Tad rezervavusios dvi naktis šioje smuklėje, merginos dar turėjo laiko apsižvalgyti po miestą. Dvikovos visada vykdavo dienos metu, nes vakarais į barą sugužėdavo išgerti norintys burtininkai.
Nedidelėje užeigoje vietos nebuvo daug, bet dvikovų klubo organizatoriai rado būdų, kaip paruošti kambarį būsimoms kovoms. Staliukai buvo išgabenti iš baro, patalpos viduryje patiestas specialus kilimas, apsaugantis nuo slydimo ir leidžiantis išvengti nelaimių, ant priešingų sienų iškabinti šviečiantys deglai. Toks išdėstymas buvo naudojamas visuose dvikovų klubuose Europoje, todėl Felissa, įžengusi į barą, pasijuto tarsi namie. Taip viskas buvo pažįstama.
Dabar Felissa su Dori stovėjo prie vienos sienos ir laukė savo eilės kovoti. Prieš tai jau buvo pasiėmusios eilės numerius ir sužinojusios, kada galės išbandyti jėgas kovoje. O tuo tarpu stebėjo, kaip kovoja kiti, bei kalbėjosi.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1737
 • Lytis: Moteris
 • Pasiūlyk RPG
Ats: Smuklė «Sukiužęs samtis» [Berlynas, Vokietija]
« Atsakymas #2 Prieš 3 savaites »
Dori su dideliu, bet maloniu jauduliu laukė šios dienos. Ji net pasiėmė iš magų bibliotekos porą knygų, kuriose buvo rašoma apie dvikovas. Užvakar paprašė Alano, kad pabandytų atmušti jos kerus ir pasistengtų ją nuginkluoti. Dvynukėms toks spektaklis labai patiko.
Ji neturėjo didelių lūkesčių. Nors jai ir gerai sekėsi kerėti, tačiau dvikovos juk tikriausiai buvo čia susirinkusių žmonių laisvalaikis. Jeigu labai susimaus prieš Felissą, kitą kartą pakvies ją paskraidyti.
Vakar vakare ir šiandien ryte jos pasivaikščiojo po miestą. Tai buvo pirma Dori kelionė į užsienį. Nors ir nesmagu tai pripažinti, tačiau tamsiaplaukė pagalvojo apie tai, kad jeigu ji ir Alanas nebūtų tada išsiskyrę ir jeigu neturėtų mergaičių, jie abu būtų pakeliavę po pasaulį. Ir už tokias mintis mergina save graužė. Kaip ji gali šitaip galvoti?
Kita vertus, naktį ištisai mąstė tiek apie dukras, tiek apie Alaną. Buvo labai keista leisti laiką be jų. Jaunoji mama pasiėmė rašiūną. Deja, bet dėl tokio didelio atstumo jis neveikė.
Be mergaičių Dori miegojo tik du kartus. Vieną kartą su Alanu gruodį, kuomet jie paskyrė sau pasimatymą, o kitą kartą taip pat su juo naujuose namuose, kai ten reikėjo viską iš pagrindų sutvarkyti.
- Oi, jam tikrai nesiseka, - caktelėjo liežuviu Mendel, kai į vieną vaikinuką priešininkas pataikė kerus gal kokį penktą kartą iš eilės.

*

Neprisijungęs Felissa Light

 • Burtininkė
 • ***
 • 33
Ats: Smuklė «Sukiužęs samtis» [Berlynas, Vokietija]
« Atsakymas #3 Prieš 2 savaites »
Mėgėjų turnyruose paprastai būdavo daug dalyvių. Organizatoriai galėjo sau tai leisti - dauguma norinčių dalyvauti buvo pradedantieji, tiesiog gerai leidžiantys laiką ir norintys save išbandyti. Jie prieš labiau patyrusius burtininkus negalėjo ilgiau atsilaikyti ir tokios kovos trukdavo trumpiau. Neprireikdavo viso kovai skirto laiko ir laimėtoju būdavo skelbiamas tas, kuris burtus prieš priešininką panaudodavo penkis kartus iš eilės, kitam tuo tarpu nieko nepanaudojus. Įprastai, kai kovodavo panašaus lygio burtininkai, buvo skaičiuojami sėkmingai panaudoti kerai per visą kovai duotą laiką ir laimėdavo tas, kurio sąskaitoje buvo didesnis skaičius.
Jau pasibaigė kelios silpnesnių priešininkų kovos, bet dar vis tiek buvo nemažai laukiančių savo eilės.
- Šitas jau galima sakyti pralaimėjo, - sureagavo į Dori komentarą. - Ak, dabar mano eilė.
Felissa nuėjo į jai paskirtą patalpos kraštą ir atsistojo parengties pozicijoje ant kilimo. Jos priešininkas, jaunas šviesiaplaukis vaikinukas, padarė tą patį. Felissa prisiminė pirmąjį kartą, kai šitokioje pozicijoje pamatė Bernardą. Kas nutiko vėliau - jau istorija. Ne laikas prisiminimams, subarė save Felissa ir pažvelgė į priešininką.
Jų kova ilgai netruko. Akivaizdu, kad vaikinukas dar tik pradeda savo kelią dvikovose. Jai pavyko atremti visus jo siųstus kerus, sėkmingai atakavo pati. Ir vos per porą minučių jie galėjo atlaisvinti aikštelę kitiems.
- Nebuvo sunku, - nusijuokė grįžusi pas Dori. - Geras jausmas! Pasiilgstu jo, - ilgesingai ištarė.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1737
 • Lytis: Moteris
 • Pasiūlyk RPG
Ats: Smuklė «Sukiužęs samtis» [Berlynas, Vokietija]
« Atsakymas #4 Prieš 2 savaites »
- Sėkmės, - patapšnojo Felissai per petį, kai atėjo jos eilė.
Dori stebėjo Felissos ir šviesiaplaukio vaikinuko kovą. Žiūrėjo į juos šypsodamasi, prikandusi lūpą. Felissa tiesiog suvartė vargšelį. Kas bus, kai jos kovos viena prieš kitą? Ar Felissa šitaip susitvarkys ir su Dori?
- Turiu pagirti, gerai pavarei, - pasakė tamsiaplaukė, kai draugė grįžo.
Ir štai, atėjo Dori eilė. Mergina jau stovėjo ant kilimo, nusilenkė priešininkei, su kuria kausis. Pasidarė šiek tiek baugu, mat toji kovotoja, ji buvo vyresnė, stambi. Bet koks skirtumas, Dori? Juk čia ne žiobariška kova. Tu kerėsi, o ne mušiesi, pasakė sau mintyse.
Ji prisiminė mokyklos laikus. Ne vieną kerų karą. Apėmė toks azartas. Dabar gavo į skūrą. Vienu momentu jai surakino kojas, porą kartų išmušė burtų lazdelę iš rankų. Bandė pataikyti kerais ir tuo metu, kai Mendel lenkėsi pasiimti lazdelės, tačiau pavyko išsisukti. Pati Dori sugebėjo pakabinti priešininkę aukštyn kojomis, kerais ją užkutenti. Pasibaigė penkios minutės. Mendel prakišo. Jei būtų pataikiusi į tą merginą karteliu daugiau, būtų buvusios lygiosios.
Kai grįžo prie Felissos, pastebėjo, kad ta Dori priešininkė parodė jai vidurinį pirštą. Mendel atsakė tuo pačiu.
- Tikiuosi, tu man taip nerodysi, - suprunkštė.
Dori buvo sušilusi, rankos nuo kovos šiek tiek drebėjo. Bet jausmas buvo neapsakomai geras.

*

Neprisijungęs Felissa Light

 • Burtininkė
 • ***
 • 33
Ats: Smuklė «Sukiužęs samtis» [Berlynas, Vokietija]
« Atsakymas #5 Prieš 2 savaites »
- Ačiū, - nusijuokė padėkojusi už įvertinimą.
Dori nuėjus kovoti, Felissa atidžiai stebėjo draugę ir analizavo jos veiksmus. Tikrai gerai kaunasi, mintyse džiaugėsi draugės sugebėjimais.
- Et, gaila, kad nepasisekė, - tarė sugrįžusiai Dori. - Nepamiršk, kad gali naudoti skydinius kerus, taip pat dažniau panaudoti tokius, kurie trukdo priešininkui pajudėti ir naudoti burtus. Pavyzdžiui, viso kūno surakinimą, kutenimą, gali apraizgyti jį šakomis ar surišti virvėmis. Na, priklauso, kokius kerus esi geriausiai įvaldžiusi, - patarė.
Vėl atėjo Felissos eilė. Šį kartą taip pat kova ilgai netruko, ji gliaudė priešininkus tarsi riešutus. Tos papildomos treniruotės su Bernardu prieš šią išvyką tikrai išėjo į naudą. Padėjo jai atgauti buvusią formą. Felissa jautėsi šiek tiek nesmagiai, kad tenka pradedantiesiems kovoti priešais ją, buvusią profesionalią kovotoją, bet po beveik šešių metų pertraukos tikrai negalėjo grįžti į profesionalų lygą. Teko tenkintis tik mėgėjų dvikovomis.
- Lengvas pasivaikščiojimas, - šyptelėjo sugrįžusi. - Tikiuosi, kad kituose turuose bus sudėtingiau. Neįdomu laimėti be jokio pasipriešinimo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 dienas sukūrė Felissa Light »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1737
 • Lytis: Moteris
 • Pasiūlyk RPG
Dori padėkojo Felissai už patarimus. Iš tiesų, surakinti visą priešininko kūną - labai protinga mintis. Mat kai tamsiaplaukė pakabino tą merginą aukštyn kojomis, ji vis tiek tuo momentu leido kerus į Mendel.
Abi merginos apturėjo dar kelias kovas. Gaila, tačiau neteko kovoti kartu, o Dori to tikėjosi. Felissa visus priešininkus nugalėjo labai greitai. Dori sekėsi visai neblogai, nors, žinoma, iki Felissos lygio buvo labai toli. Jaunoji mama sugebėjo gana gėdingai prakišti vieną kovą, tačiau likusias laimėjo. Vieną labai greitai, o dėl kitų reikėjo pasistengti.
- Tau lengvas, o man čia kažkas nerealaus! - džiugiai sušuko. - Labai džiaugiuosi, jog čia atvykome!
Šis pasižaidimas, pirmas turas, pasibaigė. Netrukus bus paskelbti rezultatai ir paaiškės, kas pateko į antrąjį turą. Dori žinojo, kad ji į antrą tikrai nepateks, suprato, kad jai linksmybės šiandien baigėsi. Tačiau vis tiek jautėsi puikios nuotaikos, sirgs už Felissą.
Ore pasirodė rezultatų lentelė. Felissos vardas joje buvo užrašytas aukštai.
- Ruoškis, - išsišiepė Mendel.
Pagalvojo, jog smuklė galėtų būti didesnė. Jautėsi šiek tiek pavargusi, norėjosi prisėsti. Bet vietos čia nebuvo daug, tad stalai ir kėdės - išgabenti.
Mergina net nematė, kad sąrašo pabaigoje užrašytas ir jos vardas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 dienas sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Felissa Light

 • Burtininkė
 • ***
 • 33
Pirmame ture Felissa daugiau laiko buvo tik stebėtoja. Galėjo analizuoti kitų dalyvių taktikas, kokius kerus jie pasirenka dažniausiai, kurie jiems geriau sekasi. Šitai buvo būtina norint pasiruošti būsimai kovai, jei netikėtai su kažkuriuo iš jų tektų susikauti kitame ture. Dvikovose sėkmę lėmė ne tik jos pačios turimi sugebėjimai, bet ir tinkamai atlikta priešininkų analizė bei reakcija į jų naudojamą taktiką.
- Džiaugiuosi, kad tau patinka čia, - nusišypsojo. - Va toks buvo mano gyvenimas tik baigus Hogvartsą. Nuolat kur nors iškeliaudavau, dalyvaudavau kovose, neretai laimėdavau. Buvo smagu. Nesakau, kad ir dabar blogai, bet žinai, vis tiek kitaip viskas buvo.
Pasibaigus pirmam turui, Dori jau ruošėsi ilsėtis. Atrodė, kad draugė pavargo čia dalyvaudama.
- Ruoškis ir tu, neatsipalaiduok taip greit, - nusijuokė. - Žiūrėk, ten ir tavo vardas parašytas. Ir panašu, kad turėsi kovoti prieš mane. O aš neplanuoju pasiduoti, - juokėsi.
Nors Felissa buvo įvardinta turnyrinės lentelės viršuje, o Dori - apačioje, taip jau nutiko, kad sulyginus jų vietas draugės pateko į tą pačią kovą.
- Matai, pirmoje vietoje esantis kovoja su paskutiniu, patekusiu į kitą etapą, antroje - su priešpaskutiniu ir taip toliau, - paaiškino turnyro eigą draugei. - Tad tau nepasisekė, nes gavai mane, - išsišiepė.