0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 150
 • Taškai: 114
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš mėnesį »
- Aš tau vėliau būtinai parodysiu kas yra rogutės. - Pasakė. Ji žinojo kur yra Alano rogutės ir nutarė, kad tas neturėtų siusti, jeigu ji jas pasiskolins trumpam. Galės jas pasiimti ir nueiti ant kokio kalno pasivažinėti kartu su Sakura. Džiaugsmas užliejo ją, norėjosi nusijuokti, gyvenimas atrodė toks žavingas.
Ji norėjo atsakyti, kad irgi gerai jaučiasi. Bet išgirdo draugę aiktelint, o tada pajuto, kad jos kojas semia kažkoks skystis. Oi, ar tai to augalo sultys? Skystis kilo ir kilo. Gruodė neįsivaizdavo ką daryti. O jei tų sulčių prisigamins labai daug, ji paskęs. Apie haliucinacijas, kurias kelia augalo sultys net pamiršo. Visas smagumas išgaravo. Mergaitė persigando. Nemoku plaukti. Baimingai pagalvojo.
Ji stovėjo, o sulčių buvo jau iki kelių. Tada iki pusės, paskui iki krūtinės, o dar paskui kyšojo tik galva.
- Ar žinai kaip išsiurbti skystį su kokiais kerais? - Riktelėjo ir panėrė. Netyčia gurkštelėjo tų sulčių ir staiga pasirodė, kad jos užvirė. Gruodė pradėjo klykti. Ugnis, žiede pradėjo siautėti ugnis, o sultys užvirė. Nesvarbu, kad nejuto skausmo, bet jos virė, tikrai virė. Tuojau sudegsiu. Arba paskęsiu. Ji iškėlė galvą, laikė ją užvertusi viršun, bet žinojo, kad negalės taip ilgai išsilaikyti. Mergaitė pradėjo blaškytis, tik nebuvo čia daug vietos. Girdėjo ir ugnies šnypštimą.
- Mamaaa!- Sušuko. Norjo, kad mama čia atsirastų ir ją ištrauktų.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • V kursas
 • *
 • 181
 • Taškai: 456
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš mėnesį »
Sakura jautė siaubingą spaudimą. Ji bandė fiziškai priešintis, tačiau augalo gniaužtai buvo stiprūs. Lygiai taip pat, kaip augalas gniaužė Sakurą, taip Sakura gniaužė burtų lazdelę, tačiau į galvą neatėjo joks burtažodis, kuris galėtų tuos gniaužtus atlaisvinti.
Netrukus ir vėl pasigirdo duslus Gruodės balsas, šį kartą mergaitė klausė, ar šviesiaplaukė žino kokį nors burtažodį, kuris išsiurbtų skystį.
- Žinau! - suriko penktakursė. - Tergeo! - šaukė ji. - Taip vadinasi burtažodis! Tergeo! - pakartojo.
Tačiau jai kažkas atsitiko. Gruodei kažkas atsitiko. Pasigirdo mergaitės klyksmas, ji prašėsi mamos. Sakuros širdis plakė labai greitai, ji iš visų jėgų kovojo su augalo spaudimu, nes turėjo iš jo ištrūkti ir išgelbėti Gruodę.
- Gruode! - rėkė Sakura. - Gruode!
Tačiau kuo labiau strazdanė priešinosi, tuo augalas spaudė stipriau. Vienu mečiu jis taip stipriai suspaudė pečius, kad merginai net ištryško ašaros.
- Bombardo maximmum!
Mėlynakė net nežinojo, kad turi tiek jėgos. Kad jos kerai gali būti tokie stiprūs. Augalas, kuriame varnanagė buvo įkalinta, tiesiog išsitaškė gabalais. Pati Sakura iš augalo buvo išmesta taip pat su jėga. Ji pakilo į viršų, o tada skaudžiai tėškėsi ant žemės. Skaudėjo pečius ir rankas nuo to, kaip augalas ją prieš tai spaudė. Skaudėjo kelius ir alkūnes kritimo. Bet Levins ryžtingai atsitojo ir kiek galėdama greičiau pribėgo prie saldžiosios piktgėlės, kurioje buvo uždaryta Gruodė.
Baltapūkė pradėjo rankomis daužyti augalą.
- Gruode! Gruode! - bedaužydama šaukė ji. - Profesoriau! - ėmė dairytis herbologo. - Profesoriau! Padėkite! Išleiskite ją! Vyksta kažkas labai negero!
Sakura pamiršo, kad čia pamoka. Dažniausiai išliekanti rami mergina tiesiog puolė į paniką ir bijojo, kad draugei neatsitiktų kas nors blogo. Tas klyksmas buvo klaikus. Akimirką ji norėjo panaudoti tuos pačius kerus, kuriais ištrūko pati, tačiau, ačiū Merlinui, susivokė to nepadaryti, nes tada greičiausiai sužeistų Gruodę. Jeigu ne dar blogiau.
- Tergeo! Tergeo! - iš nevilties mosavo burtų lazdele į augalą, nors per jį kaži, ar galėtų padėti.
Galiausiai Sakura priklaupė prie saldžiosios piktgėlės, kurioje buvo Gruodė, ir pradėjo verkti.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 150
 • Taškai: 114
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš mėnesį »
Besiblaškydama po skystį ir bandydama pasislėpti nuo šnypščiančios ugnies išgirdo, kad Sakura jai šūktelėjo burtažodį. Tik smegenyse kol kas tvyrojo tiek siaubo, jog ji nesusivokė ką jai ką tik pasakė. Mergaitė panėrė dar kartą ir dar kartą gurkštelėjo sulčių. Dabar atrodė, kad regi nuo augalo viršaus į ją lekiančius ugnies kamuolius. Sultys užvirė, burbuliavo. Nors žinoma taip išties nebuvo. Gruodė nebeklykė, nebešaukė mamos. Skruostais ritosi ašaros ir maišėsi su sultimis, kurios bent jau nustojo kilti ir gerokai pasistiebusi ir iškėlusi galvą viršun ji gebėjo kvėpuoti. Bet ugnis darė savo, todėl ji negalėjo ramiai stovėti ir blaškėsi vis panirdama į tą marmalynę. Labai pavargo. Paslydo ir vėl išsitiesė lipniame skystyje. Susitrenkdama galvą į augalo sienelę.
Tada vėl išgirdo tą patį burtažodį, tik šį kartą arčiau savęs. Susivokė, kad jau seniai sultys verda, o jai nieko neatsitiko. Bandė nusitverti šios minties, bandyti galvoti, kad tai netikra.
- Ter... Tergeo. Tergeo. - Šnabždėjo vėl atsistojusi ir užvertusi galvą viršun. Ir tada pamatė, kad sultys nyksta. Bet vis tiek nebuvo gerai. Dabar atrodė, kad stovi atviroje liepsnoje augalo viduje.
- Išleiskit mane kas nors! - Klykė trankydama žiedo sieneles.
- Degu, Deeeguuu! - Bešaukdama dar užsikosėjo, nes buvo iš seniau prisikvėpavusi šiek tiek skysčio, dabar jis dirgino kvėpavimo takus. Sultys kaip prieš tai kilo, taip dabar nyko ir visai pradingo. Atrodė, kad kuo labiau jos senka, tuo labiau plonėja sienelės. Ir kai skystis visai pradingo žiedas ėmė ir praplyšo. Gruodė kaip kulka išlėkė lauk. Nuo išgertų sulčių vis dar regėjo ugnį, kuri laižė plaukus, drabužius.
- Užgesinkit ją! - Sušuko, net nepastebėdama Sakuros ir pasileido bėgti. Tik netoli pabėgėjusi paslydo ant sniego ir nukrito. Buvo visa šlapia nuo sulčių ir įkritusi į šaltą tižų pirmąjį sniegą kiek atsipeikėjo ir ėmė suvokti, kad ugnis nedega. Kad viskas gerai.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

 • III kursas
 • *
 • 78
 • Taškai: 84
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš mėnesį »
Athena neramiai sėdėjo herbologijos pamokoje. Galbūt šiandien juos mokys kaip reikia ravėti? Jei tai būtų tiesa, jos gyvenimas tiesiog nusidažytų visomis vaivorykštės spalvomis. Galbūt tada brolis jos taip nemuštų arba ji kaip kokia nors sodininkė galėtų padirbėti kokioje turtingų žiobarų ar burtininkų šeimoje. Dirbtų tik už stogą virš galvos, svarbu, kad ta vieta kur gyventų būtų toli nuo jos namų ir brolio. Ji nenorėjo jo matyti ir bijojo su juo susitikti dar kartą.
Deja, klastuolei nepasisekė. Šioje pamokoje jie nekalbės apie ravėjimą - jie turės bandyti išsilaisvinti iš kažkokio keisto augalo. O'Connor pavardės savininkė pradėjo neramiai kramtyti savo lūpą. Lėtais žingsniais ji pasiekė pažymėtą teritoriją, kurioje turėjo stovėti. Ten baimės lydima ir atsistojo. Jos širdis daužėsi it kokia beprotė, tačiau rudaplaukė privalėjo uždirbti klastūnynui taškų. Jei jų uždirbtų daug, galbūt tada koledžo vadovas leistų per vasarą pasilikti Hogvartse...

*

Neprisijungęs Athena OConnor

 • III kursas
 • *
 • 78
 • Taškai: 84
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš mėnesį »
Athena ėmėsi to nuobodaus laukimo. Ji stebėjo kitus bendramokslius, kurie bandė išsilaisvinti iš piktžolių. Pačios jos piktgėlė dar vis nebuvo užaugusi, tad jai teko ilgai ir nuobodžiai laukti.
Galiausiai klastuolė jau buvo gėlės viduje. Mergaitė pasimuistė ir ėmė mąstyti ką gi turėtų daryti dabar. Tiesa, jai pasimuisčius iš gėlės apačios pradėjo sklisti supuvusiais kiaušiniais kvepančios sultys. Jaunoji O'Connor pavardės nešiotoja susiraukė ir ėmė dar labiau muistytis. Jai tai bedarant skystis vis labiau kilo. Athenos akyse pasirodė keletas ašarėlių, tačiau ji turėjo bandyti išsilaisvinti.
Rudaplaukė sukando savo lūpą ir pradėjo mąstyti. Būtent tada jai šovė idėja. Jeigu ji galėtų pačiose gėlės sultyse ją sunaikinti?
O'Connor įkvėpė oro ir panėrė į sulčių gilumą. Čia išsitraukė lazdelę ir susimąstė. Deja, bent kol kas sultys nebuvo rūgštis. Tai buvo taškas gėlės naudai, tačiau Athena nusprendė padegti jas.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 261
 • Taškai: 38
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš mėnesį »
Šviesa ne ką tepadėjo. Viskas, ką matė Meghan buvo gličios tamsiai žalios sienos ir keistos oranžinės sultys, apsėmusios jos batus ir vis kylančios. Neilgai trukus siekė kelius. Švilpiukė juto, kad panika pamažu ją apima kaip kad tos sultys. Verkiant reikėjo kažką daryti. Išmušti skylės sienoje negalėjo - augalas degino. O ką daugiau daryti nežinojo.
Kol rudaplaukė bejėgiškai stovėjo vietoje nerasdama išeities, sultys vis kilo aukštyn, pasiekdamos liemenį. Tuomet Meghan pajuto, kad jos kojos linksta, tarsi tos sultys trauktų jos jėgas į save. Iš paskutiniųjų kovodama su noru atsisėsti, nes žinojo, kad iš to nebus nieko gero, švilpiukė iš apsiausto išsitraukė durklą ir pabandė juo paliesti sieną. Tačiau kai siekė juo paliesti sienelę, jai sudrebėjo ranka ir durklas paniro į sultis. Geležtė nušvito taip ryškiai, kad Meghan teko užsimerkti. Užsimerkus teko stovėti kelias minutes ir per tą laiką sultys pasiekė mergaitės lūpas. Tvirtai jas sučiaupusi rudaplaukė prasimerkė ir pabandė durklu paliesti sienelę. Ji kaip mat prasiskyrė ir švilpiukė su visomis sultimis išvirto lauk.
Kosėdama Meghan sunkiai atsistojo. Ar ne ironiška, kad augalas pats man leido jį sunaikinti? Stengdamasi, kad kojos nedrebėtų, rudaplaukė atsitiesė ir akimis susirado šios kančios priežastį - profesorių Grybą. Švilpiukė pabandė prie jo prieiti, bet vos žengė žingsnį, suklupo. Ji vis dar nebuvo atgavusi jėgų, kurias augalas pasisavino. Kitą pamoką, Turner. - piktai pažadėjo mintyse. Kitą pamoką mes atsiskaitysim. Aš šito nepamiršiu.
Braukdama sulipusius plaukus nuo veido, Meghan pasiekė sieną (prieš tai patikrinusi, ar netyčia neatsisės ant dar vieno pažymėto ploto) ir drebėdama į ją atsirėmė. Mėgindama atgauti jėgas švilpiukė laukė pamokos pabaigos, tuo pat metu kurdama keršto planus.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Vega Dellal

 • I kursas
 • *
 • 86
 • Taškai: 382
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš mėnesį »
Varniukė laukė tas penkias minutes. Greitai gėlė užsitraukė. Čia buvo taip mažai vietos, kad varniukė negalėjo net pajudėti. Vega nesugalvojo nieko geriau kaip panaudoti lazdelę.
- Evanesco, - tarė ji lazdelę nutaikiusi į vieną iš saldžiosios piktgėlės lapų. Kerai nesuveikė, tačiau gėlė pajuto tai, kad mergaitė bandė išsilaisvinti iš gėlės gniaužtų, todėl iš niekur atsiradusiais lapais ją dar stipriau suspaudė. Ne. Prašau ne. Galvojo varniukė bandydama prisiminti kokius nors kerus, kurie galėtų padėti išsilaisvinti iš gėlės. Deja, bet nieko nesugalvojo, todėl nusprendė iš gėlės gniaužtų išsilaisvinti jėga, o ne kerais. Ji pabandė išlupti vieną iš lapų, kurie lyg susiklijavę saugojo mergaitę. Tačiau ir tai nepasiteisino. Gėlė buvo tokia stipri, kad varniukei tik paskaudo rankas. Ką man daryti? Mintyse savęs klausę Varno Nago mokinė.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 243
 • Taškai: 177
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš mėnesį »
Erka atėjo į jau antrąją herbologijos pamoką. Tema jai pasirodė kiek keista, tačiau nebuvo ko geresnio tikėtis iš Matthew. Tai keistuolis. Pagalvojo keturiolikmetė. Ji apie saldžiasias piktgėles nebuvo girdėjusi niekada gyvenime. Bet nebijojo. O ko čia galima bijoti. Juk vaikiški dalykai. Gal Matthew protiškai nesubrendęs. Taip. Būtent taip ir yra. Pagalvojo violetinių plaukų savininkė. Erka jau netikėjo, kad kada nors jos gyvenime bus normali herbologijos pamoka, kurią ves Matthew Turner. Tai tiesiog buvo pernelyg nerealu. Matthew normalios pamokos tikrai niekada nepraves. Pagalvojo violetinplaukė.
- Matthew, o kada nors padarysi bent vieną normalią pamoką? - paklausė ji. Nieko daryti šią pamoką ji neketino, todėl tiesiog išėjo iš šiltnamio dar nesibaigus pamokai.

*

Neprisijungęs Vega Dellal

 • I kursas
 • *
 • 86
 • Taškai: 382
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš mėnesį »
  Varniukė visiškai neįsivaizdavo ką galėtų daryti. Vega vėl išsitraukė lazdelę. Ji neįsivaizdavo kokius kerus galėtų panaudoti, tačiau nusprendė bandyti bet kokius.
- Evanesco, evanesco, evanesco, - vis tą patį žodį kartojo varniukė manydama, kad galbūt praeitą kartą jai nepasisekė gerai paleisti kerų ir jie augalui buvo per silpni. Deja, taip nebuvo. Visus tris kartus paleidus kerus varniukė manė, kad jie pavyks, tačiau visus kartus jie buvo nesėkmingi. Tada varniukė nusprendė panaudoti kokius kitus kerus.
- Bombarda maxima, - tarė ji ir tik paleidusi kerus užšoko ant tos vietos į kurią paleido kerus. Gėlė šiek tiek pralaisvėjo ir varniukė galėjo ištrūkti. Ji suprato, kad vien kerai būtų nepadėję, nes ši gėlė visgi buvo be galo stipri ir tikrai pavojinga. Kodėl profesorius sugalvojo tokią užduotį? Juk ji tokia pavojinga. Jei kam nors iki pamokos pabaigos nepavyks išsigelbėti ir profesorius nespės padėti gėlė jį suris. Tai taip žiauru. Nervingai galvojo rudaakė.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

 • III kursas
 • *
 • 78
 • Taškai: 84
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš mėnesį »
Athena jau buvo pasiruošusi sakyti burtažodį, tikrai, tačiau būtent tada lazdelę išslydo jai iš rankų. O'Connor nuplaukė į gėlės viršų, kur dar nebuvo skysčio ir įkvėpė oro. Jo čia liko vis mažiau, tad rudaplaukė turėjo paskubėti, jei norėjo likti gyva. Bet ar ji to norėjo? Ar ji norėjo ir toliau gyventi brolio priespaudoje? Na, nelabai, bet mirti vis tik nesinorėjo.
Įkvėpusi dar oro mergaitė ir vėl nėrė gilyn į skystį. Jai žūtbūt reikėjo susirasti savo lazdelę. Ji negalėjo leisti sau numirti, kadangi jai reikėjo kovoti su broliu. Juk ji tikrai nebuvo silpna mergaitė ir jau mokėjo kerėti. Jai tereikėjo susirasti savo lazdelę ir viskas bus gerai. Rudaplaukė galės išsilaisvinti iš šios baisios gėlės nasrų.
Galiausiai Athena užčiuopė savo lazdelę. Ji trumpai šyptelėjo ir tvirtai sugriebusi ją išniro į paviršių. Tiesa, dabar vietos, kur yra oras liko dar mažiau, tad ji iš karto pasakė:
- Incendio.
Po šio burtažodžio užsidegė ne skystis, o gėlė. Greitai jos nebeliko ir Athena kartu su skysčiu buvo laisvėje. Skystis vis dar smirdėjo, tačiau ji džiaugėsi, jog jos planas pavyko(nors suveikė ne taip kaip ji tikėjosi) ir dar džiaugėsi dėl to, jog liko gyva.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 760
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 3 dienas »
Matthew pamatė Pritz. Tai nebuvo geras ženklas, tad aplinkui tvyrojo kažkokia visiškai nepageidautina įtampa. Vis dėlto ta nepakenčiama mokinė lyg ir atliko darbą. Žinoma, Turner tik ir laukė kažkokios išdaigos, tad kai augalas nepageidautiną personą uždarė, pasidarė gerokai ramiau. Profesorius netgi nusišypsojo.
Deja, pamoka anksčiau ar vėliau turėjo baigtis. Ar iš tiesų tai buvo deja? Na, šį kartą taip, mat pasibaigęs pamokos laikas reiškė išsilaisvinusius mokinius. O taip buvo gerai be jų...
Kažkas užsidegė, Erka ir toliau šnekėjo nesąmones, bet Matthew apsimetė, kad nieko nemato ir negirdi. Jis tiesiog norėjo, kad mokiniai nešdintųsi atgal į pilį, o jis galėtų keliauti į savo kabinetą. Ne, neišgerti. Profesoriui reikėjo pamiegoti.
- Pamoka baigta, - burbtelėjo, kai išgirdo palaimingą varpą ir nė nesivarginęs ko nors tvarkyti paliko darbo vietą.