0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Artėjo žiemos atostogos. Ar tai džiugino? Tiesą sakant, nelabai, nes Matthew nebesidžiaugė niekuo. Deoiridh nebendravo, atostogos pernelyg trumpos, o ir su Marku gerti dabar nei šis, nei tas. Žodžiu, gyvenimas nelepino.
Deja, tai nereiškė, kad galima nevesti pamokų. Kadangi direktorė vis dar nepranešė nenorinti herbologo matyti, reikėjo dirbti. Taigi profesorius Turner pusę šešių ryto stovėjo prie šiltnamio ir apsimetė, kad laukia mokinių. Labiausiai norėjosi, kad jie visi pasirinktų miegą - kas keltųsi penktą ryto dėl herbologijos? Turbūt niekas, o tai Matthew visiškai tiktų.
Bet argi jam kada nors sekasi? Bent jau ne šiandien - mokiniai atėjo, tad teko dirbti.
- Sveiki susirinkę į pamoką, - abejingai pratarė. Neketino aiškinti, kodėl pamoka vyksta taip anksti. Na, arba vėlai, jei esi naktinėtojas. - Šiandien dirbsime su saldžiosiomis piktgėlėmis. Praėjusią pamoką aptarėme jas teoriškai, tad tik trumpai priminsiu: saldžiosios piktgėlės turi daugybę naudingų savybių. Jos panaikina bet kokius spuogus, užtenka uždėti žiedlapį. Sultys yra ne tik skanios, bet ir labai maistingos, tačiau jeigu išgeriate per daug, galite stipriai apsvaigti, prasideda haliucinacijos, pamatysite didžiausias baimes. Šias sultis sumaišius su knisiaus snargliais gaunamas naudingas tepalas, gydantis bet kokius odos pažeidimus. Ką jau kalbėti apie tai, kad kotas yra toks tvirtas, kad išlaikytų bet kokį krovinį.
Juk sakiau trumpai. Jie vis tiek nieko neprisimins pats sau pažėrė kritikos Turner, bet teko kalbėti toliau:
- Šiandienos užduotis - ištrūkti iš saldžiosios piktgėlės kiauto. Kiekvienas atsistokite į pažymėtą plotą ir palaukite penkias minutes. Per tą laiką augalas užaugs, o jums reikės panaudojant žinias ištrūkti. Jeigu iki pamokos galo nepavyks to padaryti, nukirsiu viršūnes, kad galėtumėte kvėpuoti. Jeigu kas neaišku, klauskite.
Pagaliau užsičiaupęs Matthew atsiduso. Ar galima tikėtis, kad nenutiks nelaimių?..

[Atsistojate į pažymėtą plotą ir palaukiate penkias minutes. Augalas užaugs ir uždarys jus tarsi į kokią dėžutę (vietos maždaug kaip dušo kabinoj). Augalas nėra paprastas, jis nenori, kad jūs išsilaisvintumėte (jeigu nepavyks išlįsti iki pamokos galo, augalas jus suris, šitą mokiniai turėtų žinoti). Kaip jis ginasi, sugalvokite patys, tačiau jeigu tiesiog pradaušite augale skylę, taškų maksimumo negausite - apsisunkinkite gyvenimą. Bent trys postai, pamoka iki liepos 9 d. Jeigu kas neaišku, klauskite asmeniškai, greičiausias būdas - IH PM į Dafydd personažą. Būtų gerai, jeigu mano postų nereikėtų, bet jeigu būtinai reikia, duokite man laiko atsakyti, nepalikite paskutinei dienai.]

*

Neprisijungęs Adam Harrison

 • VII kursas
 • *
 • 22
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 3 dienas »
Užmigti vėl visą naktį negalėjo, tad į herbologijos ankstyvą pamoką Adamas atsibeldė laiku. Po švilpio akimis iš tolo švietė juodi maišiukai, vaikinas vos pastovėjo ant kojų, buvo nusikalęs kaip šuva. Nemiegojo antra para. Kodėl? Geras klausimas į kurį konkretaus atsakymo bent kol kas nebuvo. Matthew šnekas vaikinas girdėjo tarsi per ilgą ilgą tunelį. Gyvenimas, o konkrečiau ši akimirka, rodės ėjosi kaip sulėtintam filme. Vis dėl to užduotį išgirdo ir ją įvykdyti nusprendė. Nenorėjo pjautis su herbologu. Bent kol kas savo ir jo santykiais nesiskundė.
Adamas atsiduso. Perštinčiomis akimis apsidairė. Gerai minutėlei prabėgus sugebėjo pastebėti pažymėtą plotelį. Lėtai įžengė į jį bei atsisėdo. Prie krūtinės prisitraukė kelius mintyse vis kartodamas pamokos užduotį. Atmintimi skųstis (beveik) negalėjo, tačiau būdamas tokios būklės žinojo, kad jei nekartos visko kaip užsikirtusi plokštelė, pamirš ką čia veikia. Savas kojas apglėbė rankomis, o tada ant kelių uždėjo galvą. Nebesugebėjo nulaikyti akių vokų, tad akis užmerkė. Užmigo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 dienas sukūrė Adam Harrison »
"Ah, look at the lonely people"

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 2 dienas »
Alanas tikrai negalėjo pasakyti, kad labai džiaugiasi dėl to, ką dabar reikės daryti. Visą šią bjaurią naktį sapnuose jį persekiojo tai Simonas Dolohovas su kruvina burtų lazdele. Tai staiga iš kažkur atsiradęs Juzefas. Jie abu lakstė po parką, tik tas buvo netvarkingas ir apleistas. Užžėlęs žole ir krūmynais. Alano galvoje vis aidėjo Juzefo balsas. Aš turėjau taip padaryti. O dabar sustok, sustok, sustok. Bet jis nestojo ir bėgo, lyg kažko ieškodamas ir stengdamasis pasprukti nuo Juzefo. Kai pagaliau paryčiais atsibudo ilgai galvojo apie tai, ką sapnavo. Žinojo kad Levinsas Aurio draugas. Prisiminė jų iškyla miške. Žinojo, kad parke Juzefas nepaliko Aurio kautis vieno. Bet ta žmogžudystė niekaip, niekaip nelindo jam iš galvos. Nors viskas nutiko jau pakankamai seniai. Nuo liepos pralėkė ne vienas mėnuo.
Jautėsi dabar kaip sudaužytas. Neturėjo jokio įkvėpimo kažko išmokti. O juk norėjo ir reikėjo tai padaryti. Šalia ant žemės dryksojo Bevardė. Ji kaip visada norėjo būti kartu, o gal tiesiog norėjo jį erzinti. Alanas to nežinojo ir net neklausė. Neturėjo ūpo su ja nei kalbėtis, nei ginčytis. Gyvatė užsirangė ant jo pečių ir Vaikinukas atsistojo pažymėtame plote. Bandė galvoti apie augalus ir ką reikia padaryti norint ištrūkti iš šio augalo spąstų. Taip bestovint jį apgobė plonos sienos ir užsivėrė virš galvos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 dienas sukūrė Alanas Senkleris »

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 93
 • Taškai: 28
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 2 dienas »
Nors buvo labai ankstus rytas Gruodė jautėsi laiminga ir žvali. Mergaitė laukė žiemos atostogų. Įsivaizdavo Kalėdas ir tai, kaip nusives sesutę pasivažinėti rogutėmis. Ne, šį kartą ji nesėdės namie. Bus tiesiog nuostabu.
- Sveikinu tave su žiemos pradžia. - Džiugiai pasakė mergaitė, ir švystelėjo į Sakurą mažytę sniego gniūžtę. Pirmasis sniegas dar nelabai lipo, bet vis tiek šiokia tokia gniūžtė gavosi.
Tik tada ji pagalvojo, kad pamoka, kad reikia surimtėti. Bet kad nesisekė susikaupti. Dabar jos galva buvo permušta atostogomis ir tuo, kad greit susitiks su šeima. Galbūt iš Lietuvos atvyks seneliai. Gruodė buvo jau jų pasiilgusi.
- Einam, susirasim gretimas vietas atsistoti. Nemanau, kad dviese tilpsime į vieną augalą. - Pasakė Sakurai, su kuria kartu ir buvo herbologijos pamokoje.

*

Neprisijungęs Adam Harrison

 • VII kursas
 • *
 • 22
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 2 dienas »
Po kažkur šešių minučių pabudo išpiltas karšto prakaito. Nesuprato kur esąs, manė, kad sapnuoja. Jautėsi tarsi įstrigęs kalėjime. Prisilaikydamas už augalo tekstilę primenančios medžiagos šiaip ne taip atsistojo
— Išleiskit! — bejėgiškai sušuko. 
Apie burtų lazdelę esančią apsiausto kišenėje visai pamiršo. Norėjo iš čia dingti ir kuo greičiau. Panikos apimtas kumščiais ėmė trankytis į augalo sieneles. Tai nepadėjo.
— Gerai, tu sapnuoji. Tai dar vienas košmaras, — save guodė, — Tereikia tik sau įžnybti ir viskas pasibaigs, — linktelėjo, tarsi pritardamas savo idėjai. 
Kaip koks beprotis ėmė save žnaibyti bei trankyti. Iš sapno neištrūko, tačiau mėlynių pora tai tikrai įsitaisė. 
— Gerai, — tyliai sumurmėjo, — galvok, galvok, galvok.
"Ah, look at the lonely people"

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 249
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 dieną »
Žiovaudama Meghan stovėjo šiltnamyje. Ir žiovavo visai ne todėl, kad teko anksti keltis (pusę šešių, Turner??? Visai išprotėjai???), o todėl, kad nemiegojo visą naktį. Rudaplaukė pradėdavo normaliai mąstyti ir gyventi tik nuo maždaug dešimtos vakaro, tad miegoti jai reikėdavo rytais (kurių nekentė) arba dienomis. Tačiau kadangi mergaitės herbologijos žinios buvo lygios apvaliam nuliui (na, ji skyrė žolę nuo medžio, nebent kalba ėjo apie bananus. Kodėl jie yra uogos ir auga ant žolės, Meghan buvo neišsprendžiama visatos paslaptis), o VML egzaminai buvo ant nosies, teko aukoti miegą ir eiti į pamoką.
Kad ir kaip stengėsi, mergaitė negalėjo suprasti, ką bamba profesorius grybas, tad nežinojo ir praktikos užduoties. Apsidairiusi rudaplaukė pamatė, kad mokiniai eina į kažkokius pažymėtus plotus. Atsidususi švilpiukė nubraukė plaukus už nugaros ir pati nužingsniavo į laisvą pažymėtą plotą. Atsisėdo turkiškai sukryžiavusi kojas ir ėmė laukti nežinia ko, nes matė, kad ir kiti taip daro. Teko kovoti su miegu, nes pagal Meghan miego rėžimą jau buvo pats laikas nusnausti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 13 valandų sukūrė Meghan Natali Pritz »
Some things never change.