0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matilda Edison

 • IV kursas
 • *
 • 58
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
  • http://m.gifmania.lt/Animacinius-Gif-Gyvunai/Animacinis-Pauksciai/Gif-Animacija-Peledos/Peledos-69223.gif
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 2 mėnesius »
Matilda be garso krito ant žemės...Kaip greitai nukritusi ji taip pat greitai ir atsigavo. Mergina buvo visa apdujusi nuo netikėtumo, akyse viskas liejosi, o ausyse beprotiškai spengė, ji nebegirdėjo nieko, net savo minčių. Vos pagerėjus nepavydėtinai savijautai mokinė pabandė atsistoti, kojos virpėjo, bet ji jau stovėjo ant žemės. Na ir pamokėlė.. - pagalvojo mergina ir vis dar susiėmusi rankomis galvą pradėjo lėtai žingsniuoti labirintu toliau. Apdujimas ir spengimas galvoje po truputį nyko, lyg rytinis rūkas pakilus saulei, o Matilda mintimis vis grįždavo atgal į tą siaubingai ją išgasdinusį įvykį išgyvendama jį dar kartą ir dar kartą... Ji bandė save raminti mintimis: Na, juk čia tik nedidelis nutikimas, kas gi čia tokio?.. - pati kreipėsi į save ir liepė susiimti, nes taip pasiduoti baimei negalima - Matilda, po galais, susiimk, tavęs laukia dar daug išbandymų, nepasiduok. - po tokių savęs drąsinimu ji pasijautė ne tik drąsiau, bet ir geriau, tačiau tik iki to laiko kol iš labirinto sienos nepamatė išnyrančių ir vėl pasislepiančių žiedų. Jie buvo aukso spalvos su žiedo centre esančiu tamsiai oranžiniu, blizgančiu viduriuku. Žiedai ryškiai spindėjo tamsioje žalumoje ir nebyliai kvietė prieiti arčiau. Jų kvapas buvo neapsakomai malonus, Matilda negalėjo suvokti, kas tai per augalai galintys šitaip skaniai kvepėti, apie šitus grožius ji dar nieko nebuvo girdėjusi. Tačiau kvapais mėgautis ilgai neteko, vos įkvėpus saldaus, lyg medus dangiškųjų žiedų kvapo mergina atsidūė visiškoje tamsoje, o prieš ją išniro blogiausias jos košmaras - mažasis vazonėlis. Net nesuvokusi kas vyksta ji puolė bėgti nuo jo į aklina tamsą. Ji matė kaip viskas vyksta vėl taip pat kaip ir labirinte - mažieji raizgai išsitempia ir vėl siekia jos. Matilda bėgo neatsigreždama, tačiau tik dabar ji suvokė, kad bėga į niekur, čia nėra tako, nėra sienų ar lubų, čia aklina tamsa. Ji tuštumoje. Tai haliucinacija- mano košmaro haliucinacija, tikriausiai auksinių žiedų kvapas sukėlė haliucinaciją paremta mano tuo metu buvusia didžiausią baimę. – suprato Matilda. Ji staigiai sustojo ir rimtu veidu atsisuko į ją artėjančius raizgus. Pastarieji vis dar siekė jos, Matildos rankos virpėjo – ji bijojo, tačiau ryžtingu veidu buvo pasiryžusi pasitikti savo lemtį. Raizgai greitai ir tuo pačiu lėtai siekė jos, skriedami jie pradėjo storėti ir šakotis į dar didesnes ir baisesnes raizgalynes. Akimirka mokinės akyse pasirodė baimė, tačiau nei vienas kūno raumenėlis šiai baimei atstumti nesujudėjo. Ji stovėjo, lyg įbesta ir laukė jos siekiančių raizgų...

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • V kursas
 • *
 • 181
 • Taškai: 456
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 2 mėnesius »
Sakura nusišypsojo, kai Nelanna pasakė, jog šviesiaplaukė perdeda. Levins nemanė, jog ji perdėjo. Bendrakoledžė tikrai atrodė protinga, o prie viso to dar ir draugiška. O kai Nelanna pradėjo pasakoti apie savo mėgstamiausią pamoką - herbologiją - ir apie savo santykį su gamta...
Strazdanė klausėsi Nelannos žodžių ir turėjo valdytis, kad neapsiverktų. Laimės ašaros norėjo veržtis, nes dabar trečiakursė atrodė tokia panaši į pačią Sakurą! Tačiau penkiolikmetė valdėsi, nes per tą laiką, kol mokėsi Hogvartse ir gyveno daugeliui įprastame pasaulyje, spėjo suprasti, kad jos teigiamų emocijų pliūpsniai dažnai atbaido kitus žmones. Galbūt kitiems nebuvo nepaprasta atrasti bendraminčių, tačiau Sakurai, kuri visą gyvenimą praleido mažoje bendruomenėje, kurioje nebuvo jos amžiaus vaikų ir paauglių, bet kokia atitiktis su kitais teikė daug vilčių. Mergina norėjo pritapti ir susirasti draugų, tačiau vis dėlto neketino būti kenkėja gamtai ir natūralumui, kaip dažnai elgėsi kiti mokiniai. Todėl jai buvo taip gera kalbėtis su kažkuo, kas mėgo mokytis, buvo protingas, draugiškas ir jautė ryšį su gamta...
Nelannai pavyko nuleisti arbūzus ant žemės ir Sakura apsidžiaugė, kad varniukės įveikė dar vieną užduotį.
- Nepatikėsi, bet mano mėgstamiausia pamoka taip pat yra herbologija, - jau suvaldžiusi emocijas, bet su plačia šypsena, į klausimą atsakė ilgaplaukė. - Ir gamtą, kaip ir tu, aš be galo myliu. Aš anksčiau gyvenau miške, tad gamta yra mano namai. Man šiek tiek sudėtinga priprasti prie... ee... asfalto, muzikos ir panašių dalykų, - prisipažino. - Nemažą dalį augalų pažįstu nuo mažens, ypač tuos, kurie susiję su uogomis, vaisiais ir daržovėmis, nes viską auginome patys, - šiek tiek papasakojo.
Tačiau pašnekesys ir vėl turėjo būti pristabdytas, mat netrukus merginos pasiekė arbūzų lauką. Sakura aiktelėjo iš nuostabos ir viską suprato: arbūzais ne šiaip sau iš dangaus krito. Aišku, kad šviesiaplaukė nudžiugo, jog profesorius nepaleido užkerėtų arbūzų, nuo kurių mokiniai turėtų apsiginti. Juk čia herbologija. Kadangi Sakura gerai pažinojo magiškas daržoves, vos pamačiusi arbūzų lauką ji suprato, jog dabar arbūzai yra gynybos rėžime. Kiekvienas magiškas arbūzų laukas savo viduryje turi didįjį arbūzą, paprastai vadinamą arbūzų tėvu. Viskas, ką reikia padaryti, tai paglostyti arbūzų tėvą ir kiti arbūzai nurims. Deja, jeigu tie kiti arbūzai per daug įsisiautėję, pasiekti didįjį arbūzą gali būti sunku. Einant jo link jį ginantys arbūzai tada pradeda ne tik kristi, bet ir skaudžiai muštis.
Tokio didžiulio arbūzų lauko varnanagė dar mačiusi nebuvo. Ir jos su mama bei kitais bendruomenės nariais niekada neleisdavo arbūzams įsišėlti, mat saugojo kiekvieną daržovę. Todėl dabar užduotis gali būti sunki.
- Nelanna, matai tą didelį didelį arbūzą? Jį reikia paglostyti ir tada kiti arbūzai nurims! Bet jie labai skriaus mus, todėl būk atsargi! Nagi, bėgam!
Ir Sakura pasileido arbūzų tėvo link, tačiau jau nuo pirmų žingsnių arbūzų lauke penkiolikmetė buvo skaudžiai talžoma: gavo ir į koją, ir į nugarą, o galiausiai į galvą. Kokie dideli arbūzai! Kodėl negalėjo naudoti jauniklių, piktinosi mintyse.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 243
 • Taškai: 177
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 2 mėnesius »
  Erka pagaliau pasiekė tulpes. Violetinplaukė paėmė geltoną ir pasuko atgal. Nusprendė šįkart jau ne augalus apibėgti, o su jais kovoti, nes norėjo sau viską apsunkinti ir taip pat to norėjo, nes jau buvo kiek pavargusi. Todėl klastūnyno atstovė ne itin greitai slinko labirintu. O kam skubėti? Paklausė savęs mintyse, bet atsakymo nesugalvojo.
  Vos žengusi pirmąjį žingsnį pamatė Matthew, kuris artėjo prie jos su peiliu ir mažą, niekuo neišsiskiriantį augaliuką. Tai kiek išgąsdino ketvirtakursę, nes tokio jo pamatyti nesitikėjo niekad gyvenime. Staiga jai toptelėjo, kad jis dabar turėtų būti prie šiltnamio. Ir tada violetinplaukė susiprato, kad tai haliucinacija. Nieko nelaukusi ji išsitraukė lazdelę.
- Bombarda, - tarė ir mostelėjo lazdele. Matthew dingo, o augalas susprogo. Tada violetinplaukė gana greitai grįžo ir gėlę numetė prie pat Matthew kojų.

*

Neprisijungęs Vega Dellal

 • I kursas
 • *
 • 86
 • Taškai: 382
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš mėnesį »
  Vega po tos haliucinacijos bijojo eiti toliau, bet žinojo, kad praktiką atlikti reikia, todėl vis tiek ėjo toliau. Staiga ji vėl pamatė tokį patį augalą. Tik ne vėl! Pagalvojo varniukė, bet buvo jau per vėlu. Šįkart ji pamatė tėtį. Jis ėjo link jos, bet staiga krito negyvas. Ši haliucinacija kartojosi vėl ir vėl. Greitai neištvėrusi rudaakė pradėjo verkti. Tada staigiai pasisuko atgal ir pradėjo bėgti. Greitai kvapas išsisklaidė ir rudaakė nebematė jokių haliucinacijų. Jos atmintis buvo puiki, todėl lengvai atsiminė kelią, kuriuo atėjo iki šios vietos, todėl visu greičiu bėgo. Greitai pasiekė išėjimą, bet dar nebuvo išėjusi, kai jai toptelėjo, kad tada nebus atlikusi užduoties ir negaus taškų. Bet varniukė nebegalėjo žvelgti į tas baisias haliucinacijas, sukeltas tų keistų augalų, todėl išėjo iš šiltnamio.
- Aš negaliu. Bijau, - visą tiesą pripažino profesoriui į akis vis dar verkdama.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 760
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš mėnesį »
Matthew jau nedėjo vilčių, kad kas nors kada nors pasikeis. Mokiniai pernelyg jo nemėgo, kad bent apsimestų besistengiantys mokytis. Tiesą sakant, profesorius jų taip pat nemėgo, tad galima buvo pasidžiaugti bent tuo, kad jausmas abipusis.
Taigi kai po kurio laiko šiltnamis dar stovėjo vietoje, o nė vienas mokinys neišlėkė klykdamas ir prašydamas Matthew panaudoti magiją, profesorius gerokai nustebo. Tai kėlė netgi tam tikrą nerimą. Na, jeigu visi mokiniai ten išdvėstų, menkas nuostolis. Vienintelė bėda būtų ta, kad niekaip nebūtų galima pažvelgti direktorei į akis. Bet ar Matthew gali būti tikras, kad jie ten nesusirinko tam, kad paruoštų itin nemalonią staigmeną ne kam kitam, o herbologijos profesoriui?
Ar tikrai taip buvo? Ar išties Erka išėjo iš šiltnamio ir padavė jam tulpę? Na, ne padavė - numetė prie kojų, tačiau tai vis tiek buvo keistai maloni, o kartu ir įtartina permaina. Kažkas čia buvo negerai.
Ir tada viskas, regis, turėjo susitvarkyti. Dar nepažįstama pirmakursė verkė. Tai suerzino profesorių - bijoti ten tikrai nebuvo ko. Vis tik ji atrodė išsigandusi nuoširdžiai, tad iš dėžutės išsitraukė raminantįjį baltašaknį dobilą ir ištiesė mergaitei.
- Neskubėdama sukramtyk, tai padės nusiraminti. Jeigu nori uždirbti koledžui taškų, darbą teks baigti, bet jeigu sukramčiusi augalą vis tiek bijosi, gali keliauti į pilį, - pratarė Turner.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • III kursas
 • *
 • 106
 • Taškai: 389
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš mėnesį »
Iš to, kaip Sakura atpažino arbūzus mušeikas ir tiksliai įvardino tokio jų pasiutimo priežastį, Nelanna suprato, kad jos naujoji draugė jau buvo mačiusi kažką panašaus. Kaip man pasisekė, kad Sakura pasikvietė eiti kartu, pagalvojo Nelanna.
- Tau jau yra tekę matyti tokį arbūzų lauką? Ten, kur gyvenai anksčiau? - pasiteiravo Nelanna. - Turėsi man kada nors papasakoti apie savo gyvenimą iki Hogvartso, tai taip įdomu!
Išklausiusi Sakuros nurodymų, varniukė pasileido bėgti kartu į arbūzų lauką. Koteliai ir lapai braižė jos kojas, smūgių iš besimušančių daržovių jai taip pat nepavyko išvengti. Bandydama išvengti krintančio arbūzo, ji šastelėjo į šoną ir paslydo. Slysdama ji skaudžiai prasidrėskė koją, į odą sulindo smulkūs spygliukai nuo arbūzų kotelių. O kad būtų “linksmiau”, bandant atsistoti per šoną jai tvojo nemažo dydžio arbūzas.
- Ojojoj! - suvaitojo Nelanna. - Tikriausiai didelė mėlynė bus. - Nusiminė mergaitė ir pabandė dar kartą atsistoti, kadangi arbūzas vėl ją buvo nubloškęs žemyn.
Kūne jaučiant skausmą jai visgi kažkaip pavyko atsikelti. Sukaupusi jėgas Nelanna puolė prie didžiulio viduryje esančio arbūzo, kurį jai buvo nurodžiusi Sakura. Nors ir jautė šioms daržovėms neapykantą už tai, kaip jos aptalžė ją ir jos draugę, mergaitė švelniai paglostė arbūzų tėvu vadintą žalią kamuolį. Akimirksniu visi kiti arbūzai nurimo ir Nelanna atsikvėpė.
- Pagaliau! Galbūt čia paskutinis išbandymas ir daugiau nieko nebebus, - bandė drąsinti draugę Nelanna. - Eime! Už kito posūkio turėtų būti finišas.
Ir iš tiesų - vos tik pasuko už kampo, varniukė pamatė gražių tulpių lysvę. Priėjusi prie jos, nuskynė tą, kuri jai atrodė gražiausia. Tuomet palaukė, kada ir Sakura padarys tą patį ir patraukė link išėjimo. Rankoje stipriai gniaužė tulpės žiedą, dėl kurio čia atėjo ir dėl kurio teko patirti tiek daug išbandymų.

*

Neprisijungęs Vega Dellal

 • I kursas
 • *
 • 86
 • Taškai: 382
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš mėnesį »
  Vega toliau verkė. Jai buvo baisu. Tada išgirdo profesoriaus žodžiaus. Varniukė pasiėmė augalą ir jį sukramtė. Visiškai neįsivaizdavo, koks tai galėtų būti augalas, bet kažkodėl pasitikėjo šiuo profesoriumi. Gerai, kad jis ne toks kaip Clarke. Pagalvojo rudaakė, nes bijojo nuodų ir vaistų profesorės. Vega manė, kad jį sukramčiusi nusiramins, bet taip, deja nenutiko. Jis vis tiek bijojo. Jai akyse tik ir stovėjo tėčio, kuris eidamas numiršta vaizdas. O tai pirmakursę vis tiek labai gąsdino, todėl nesibaigiančios ašaros tiesiog ritosi per veidą.
  Varniukė norėjo uždirbti Varno Nagui taškų, bet kojos ją tiesiog sulaikė, kai Vega norėjo grįžti į labirintą.
- Atsiprašau, bet užduoties atlikti negaliu, - pratarė varniukė verkdama ir nubėgo į pilį.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • V kursas
 • *
 • 181
 • Taškai: 456
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš mėnesį »
- Taip, - atsakė šviesiaplaukė. - Tik mūsų arbūzų laukai buvo kur kas mažesni, nes mūsų bendruomenė nėra didelė. Būtinai papasakosiu! - džiaugsmingai sutiko.
Sakurai buvo labai smagu, kad Nelanna susidomėjo strazdanės gyvenimu iki Hogvartso. Ji jautė, jog naujajai draugei iš tikrųjų tai buvo įdomu, mat kiti to klausdavo tik dėlto, kad stebėdavosi penkiolikmetės gyvenimu iki dabarties ir norėdavo sužinoti, kas tai per bendruomenė, o sužinoję galbūt net pasijuokti.
Arbūzai gerokai aptalžė mokines, atrodė, kad Nelannai kliuvo išties skaudžiai. Bet bendrakoledžė buvo stipri ir pasiekė arbūzų tėvą, kurį paglostė. Tada visi arbūzai nurimo.
- Šaunuolė! - pagyrė Nelanną. - Kai grįšime į Varno Nago bendrąjį kambarį, galėsiu tau duoti levandų eterinio aliejaus, kuriuo galima tepti žaizdeles, - pasiūlė.
Netrukus merginos pasiekė tulpių lysvę ir nusiskynusius po tulpę nuėjo. Užduotis buvo sunki, bet darbas komandoje atsipirko su kaupu. Nors ir sumušta arbūzų, Levins jautėsi laiminga.

*

Neprisijungęs Matilda Edison

 • IV kursas
 • *
 • 58
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
  • http://m.gifmania.lt/Animacinius-Gif-Gyvunai/Animacinis-Pauksciai/Gif-Animacija-Peledos/Peledos-69223.gif
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš mėnesį »
…raizgai skriejo nesustodami, tačiau Matilda net nenuleido žvilgsnio, ji ryžtingai laukė kas bus. Jie jau lietė ją, bet staiga jie kaip greit skriejo taip greit ir pradingo, po akimirkos mokinė jau stovėjo vėl labirinte, tamsa supusi pradingo, lyg nebuvus. Aplink ją buvo tuščia, ją supo tik labirinto sienos. Ji negirdėjo nieko aplink : O, varge, gal jau baigėsi pamoka!..- pagalvojo Matilda, gal ji paskutinė. Kiek žinojo, haliucinacijų trukmė skiriasi su žemiškuoju laiku, vaizdinys gali vykti labai trumpai, tačiau žemės laiku tai gali trukti net iki paros laiko. Mergina nieko nelaukus  pradėjo spračiai judėti į priekį, iš spartaus jos žingsnio kojos pradėjo judėti dar greičiau - Matilda bėgo. Ji dairėsi visur aplink galimų pavojų, bet dar svarbiau dairėsi tulpės kurią turėjo nunešti mokytojui. Besidairant jos dėmesį patraukė oranžinės spavos spindesys.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 760
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš mėnesį »
Tiesą sakant, Matthew neabejojo, kad per šią pamoką geriau nesitikėti, kad atsitiks kas nors gero. Buvo tikras, kad grius šiltnamis, viduje griaudės sprogimai, o nukentės, žinoma, vertingiausi augalai. Vis dėlto ilgą laiką vienintelis įdomesnis dalykas buvo apsiverkusi mergaitė. Tai kažkodėl sutrikdė, bet profesorius pasistengė tokį neįprastą atvejį pamiršti. Ji, ko gero, buvo pirmakursė. Arba bent jau ne iš tų pabaisų, kuriuos iš karto įsidėmi.
Pritz nesimatė, ar šiltnamyje buvo Mendel, Matthew taip pat nebūtų galėjęs pasakyti. Vadinasi, viskas buvo ne taip jau ir blogai. Galbūt. O gal netgi ir visai gerai, mat pamokos laikui slenkant į pabaigą mokiniai grįžo ir atidavė profesoriui tulpės žiedus. Keista, ar ne.
Taigi Matthew stebėjosi, bet neketino to pripažinti garsiai.
- Galite grįžti į pilį, - pratarė, kai suskambėjo pamokos pabaigą skelbiantis varpas. Paskutiniam mokiniui pasišalinus lengviau atsikvėpė.