0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 590
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Sakura labai džiaugėsi, kad Nelanna sutiko pagelbėti šviesiaplaukei ir paaiškino, kas yra molbertas. Kad pasakė, kaip atrodo teptukas. Kai draugė prakalbo apie dažus, tuomet mergina susivokė, jog tie indeliai užpildyti kažkuo spalvotu ir bus dažai. Mintyse Levins dėliojo struktūrą. Vadinasi, ant šitos dangos, kuri yra molberte, aš turėsiu piešti. Piešiu dažais ir teptuku, stengėsi viską užfiksuoti.
Šviesiaplaukė atsinešė molbertą ir teptuką bei kitus savo daiktus šalia Nelannos. Tada pradėjo galvoti, ką norėtų piešti. Ėmė žiūrėti dar visai šviežius užrašus.
- Nežinau, Nelanna, aš jaučiuosi pasimetusi, - pripažino Sakura. - Gėda pripažinti, bet aš nelabai suprantu, - atsiduso. - Tikriausiai rinksiuosi kubizmą. Profesorius minėjo, kad kubizme piešiant žmogaus veidą nosį galima nupieši akies vietoje. Tai jeigu aš piešiu mišką, bet saulė bus kur nors apačioje, o medžiai aukštai, ar tai jau bus kubizmas? - paklausė draugės. - Ne... Pala, ką jisai sakė? Geometrizuotos formos? Tai čia jau medis nelabai tiks, tiesa? - tikslinosi.
Pajutusi, kad ir vėl nori kauptis ašaros, strazdanė nuėjo pasiimti dažų. Grįžo jau nurimusi ir šią akimirką žiūrėjo į molbertą.

*

Neprisijungęs Coraline Williams

 • III kursas
 • *
 • 67
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Atėjus praktikos metui Coraline sukluso. Nors piešti nemėgo, turbūt todėl, kad nemokėjo. Įdėmiai išklausiusi profesorių, pasiryžo šiaip taip atlikti praktikos užduotį ar bent jau pabandyti.  Meno stiliaus pasirinkimas buvo sunkiausias. Ilgokai pagalvojusi Coraline pasirinko kubizmą. Šiek tiek pavaikščiojusi po kabinetą ir susirinkusi viską ko jai gali prireikti. Priėjusi prie vieno iš molbertų, uždėjo ant jo ganėtinai mažą drobę. Pradėjo teplioti teptuku, o paskui jau ir pirštais. Coraline šiek tiek erzino tai , kad reikia atlikti kūrybinį darbą ir dar susijusį su meno sritimi. Juodaplaukė savo darbo negalėjo pavadinti vykusiu kūriniu, mat jis buvo tiesiog klaikiai baisus. Dar kiek į jį pažiūrėjusi sugalvojo jį sugadinti.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • Hilerė praktikantė
 • ****
 • 330
Nelanna susiruošė piešti siurrealizmo stiliaus piešinį. Ar bent jau pabandyti nupiešti kažką panašaus. Jai nesisekė labai gerai piešti, bet tikėjo, kad kiekvienas piešinys gali būti laikomas menu - kad ir koks jis būtų. Mergaitė nusprendė piešti siurrealistinę kvidičo aikštę, tačiau vietoj burtininkų ant šluotos skraidė katės, o pirmame plane, kaip pagrindinį piešinio akcentą, ji nupiešė aukso šmaukštą, tik su plunksnomis vietoj sparnelių. Žiūrovų tribūnos jos piešinyje buvo iškreiptos, tarsi sulipdytos iš atskirų dalių, ir pritaisytos ant vištos kojos. Nelanna galvojo, ką dar būtų galima nupiešti ir kaip patobulinti piešinį, kai ją užkalbino Sakura.
- Aš kubizmą supratau kaip visišką realybės išdarkymą, išsityčiojimą iš realybėje egzistuojančių dalykų. Tarkim jeigu pieši žmogų, jį gali nupiešti kampuotą, sudarytą iš geometrinių figūrų. Arba, kaip ir sakei, akį ir nosį sukeisti vietomis. Taip pat ir su medžiu - gali nupiešti jį sudarytą iš kvadratų ir trikampių, - bandė paaiškinti varniukė. - Jeigu nori piešti mišką, gali jį piešti renesanso stiliumi. Jeigu gerai suprantu, jis labiausiai panašus į realybę ir gali piešti tiesiog tai, ką matai. Nes renesanso dailininkai akcentavo grožį, tikslumą, kompozicinę darną.
Mergaitei nebuvo lengva paaiškinti draugei tai, ko pati gerai nesuprato. Tokiomis akimirkomis ji jautėsi bejėgė, nes jai patiko padėti žmonėms ir perduoti jiems savo turimas žinias. Tačiau kai tų žinių ji pati turėjo labai nedaug, tai ir perduoti nelabai buvo ką.
- Viskas bus gerai, Sakura, - pasakė Nelanna pamačiusi, kad draugė susigraudino. - Tu tikrai sugebėsi nupiešti, jei pieši tai, ką jauti. Tai, kas yra tavyje, ką žinai geriausiai.

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • VI kursas
 • *
 • 274
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
  Kai visi mokiniai pasisakė ir teorija baigėsi Henrieta pasiruošė klausytis pamokos praktikos užduoties. Dailė grifei tikrai nesisekė ir jau nuo pamokos pradžios Poter galvojo kaip jai pavyktų nupiešti vieną ar kitą dalyką. Atidžiai klausydama profesoriaus grifė pasistengė įsiminti kuo daugiau apie atskirus dailės stilius. Artimiausias grifei šiuo metu atrodė kubizmo stilius, nes paprastai grifės piešiniai neatitikdavo tikrovės, tad galbūt jai visai neblogai seksis piešti tokiu stiliumi.
  Profesoriui Beaumont pristačius praktikos darbą Henrieta suvokė neklydusi, kad šią pamoką reikės piešti. Geriausiai grifei sekėsi piešti pieštukais, nors ji piešdavo tikrai retai. Gal tik kokį kartą per vasarą, kai visai nebūdavo ką nuveikti, o mokslo metais praktiškai nepaimdavo pieštukų į rankas.
  Ilgiau mąstyti apie savo dailės sugebėjimus nebuvo laiko, nes teorija užtruko gana ilgai ir pamokos laiko praktikos darbui atlikti liko ne per daugiausiai. Pakilusi iš suolo Henrieta patraukė į klasės galą. Nuo vieno iš galinių suolų Poter pasiimė popieriaus lapą ir keletą indėlių guašo ir teptuką su vandens indeliu. Taip pat smulkesnėms formoms pažymėti - juodą rašiklį ir pradžiai paprastą pilką pieštuką. Susirinkusi visas priemones penktakursė grįžo į savo suolą. 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Henrieta Poter »
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 590
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Sakurai buvo labai sudėtinga susigaudyti tarp dailės tapymo stilių. Ji išklausė to, ką apie kubizmą suprato Nelanna ir pamanė, kad jai taip nupiešti tikrai neišeis. Prikandusi lūpą penkiolikmetė ėmė skaityti, ką buvo užsirašiusi apie renesansą.
Kai draugė jai paaiškino apie tapymo stilius ir paguodė, strazdanė pasijuto šiek tiek linksmiau ir drąsiau. Ir renesansas skambėjo daug patraukliau už kubizmą.
- Ačiū, Nelanna, - nusišypsojo ji. - Žinai, iš tiesų tapysiu renesanso stiliumi. Tiesiog mišką, manau, man atvaizduoti seksis geriausiai. O ką pieši tu? - paklausė.
Mėlynakė dar nebuvo tapiusi nei teptuku, nei dažais, todėl pradėjus tai daryti buvo labai keista. Tačiau itin paprasta. Sakura nupiešė daug medžių tankiais lapais ir tekantį šaltinėlį. Išėjo išties neblogai, tik kad varnanagės rankos dabar buvo išterliotos spalvotai.
- Žinai, gal visai smagu, - nusijuokė mergina. - Tikiuosi, kad profesoriui bus panašu į renesansą, - šiek tiek užraudo ir pradėjo tvarkyti savo darbo vietą.

*

Neprisijungęs Coraline Williams

 • III kursas
 • *
 • 67
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Coraline įvykdžiusi praktikos užduotį buvo pasibjaurėjusi savo darbu. Visa drobė buvo pilko atspalvio mat nežinodama juodaplaukė visas pasirinktas spalvas sumaišė.
- Kvaili žiobarai ir tie jų menai. Galėjo bent instrukciją padaryt,- Coraline kalbėjo visiškas nesąmones, bet pati tai laikė itin protingomis pašnekomis su savimi. Neturėdama ką veikti stebėjo kitus mokinius ir itin stebėjosi kaip jiems pavyksta kažką nupiešti. Padariusi išvadą, kad jie galimai yra negrynakraujai burtinikai Coraline susiraukė. Norėdama greičiau išsinešdinti iš klasės nukėlė drobę ant žemės. Apsispręsti ar jos dar tikrai reikia buvo ganėtinai lengva.
- Bombardo,- juodaplaukė ištarė burtažodį gan tyliai, bet aiškiai.
Drobė susprogo. Iš jos liko tik skutai medžiagos ir keli mediniai pagaliukai.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • Hilerė praktikantė
 • ****
 • 330
Nelanna apsidžiaugė, kad galėjo padėti draugei. Ji nujautė, kad Sakurai piešinys pavyks, jei pieš tai, kas jai pažįstama, ir nebandys išrasti kažko naujo.
- Aš piešiu kvidičo aikštę siurrealizmo stiliumi, - pasakė mergaitė. - Jei nori, gali pažiūrėti, ką jau nupiešiau.
Nužvelgusi savo darbą, jai pasirodė, kad trūksta žaidėjų. Tačiau kaip juos atvaizduoti siurrealizmo stiliumi ji nesumąstė. Tad tiesiog nupiešė keletą raudonų ir žalių figūrų - Grifų Gūžtos ir Klastūnyno mokinių. Dar šiek tiek patobulinusi piešinį, ji nusprendė, kad užteks - geriau mažiau nupiešti, negu perkrauti nereikalingomis detalėmis.
- Tavo piešinys labai gražus, Sakura! - pasidžiaugė varniukė žvilgtelėjusi į draugės darbą. - Visgi turi tam talentą!

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • VI kursas
 • *
 • 274
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
  Vėl atsisėdusi į suolą Henrieta pasiėmė paprastą pieštuką, skirtą pradžioje pasižymėti formas, kurias nori nupiešti. Poter jau neabejojo, kad naudosis kubizmo stiliumi, nes paprastai jos piešiniai nebūdavo labai tikroviški. Dabar beliko sugalvoti ką ji norėtų pavaizduoti piešinyje. Nužvelgusi klasę penkiolikmetė nepamatė nieko labai ypatingo, ką galėtų pavaizduoti. Staiga į galvą šovė mintis kubizmo stiliumi nupiešti burtų lazdelę. Juk lazdelės buvo neatsiejama burtininkų pasaulio dalis.
  Ant stalo buvo raudonos, oranžinės ir žalios spalvos guašo. Henrieta pasiimė pirmus po ranka pasitaikiusius indelius, tad spalvos tikrai neatitiks tikrovės. Paprastu pieštuku grifė popieriuje nupiešė kažką panašaus į spiruokle susuktą lazdelę. Tai ir turėjo būti pagrindinis piešinio akcentas. Henrieta padėjo pieštuką į šalį ir pasiėmusi teptuką, šiek tiek jį sušlapino vandenyje ir pamirkė į oranžinės spalvos dažus.
  Iš pradžių grifė ėmėsi fono. Po kiek laiko didžioji popieriaus lapo dalis buvo ryškiai oranžinės spalvos. Nuskalavusi teptuką, Poter pamerkė jį į raudonus dažus ir šį kartą nuspalvino jais lazdelę. Dabar, nepanaudoti liko tik žali dažai. Kadangi popieriaus lapas aplink lazdelę liko tuščias, Henrieta pamirkė teptuką į dažus ir nupiešė iš vieno lazdelės galo išeinantį užkeikimą. Jis sukosi aplink lazdelę, sudarydamas kaip ir ratą.
  Baigusi naudotis dažais, Poter paliko piešinį džiūti ir susitvarkiusi visas priemones nunešė jas atgal. Ant stalo liko tik juodas rašiklis. Grįžusi į suolą, Henrieta pasiėmė juodąjį rašiklį į ranką ir apsargiai paryškino juo lazdelės kontūrus. Praktikos darbas buvo baigtas, tad penkiolikmetė pasižymėjo savo vardą ir pavardę po darbu, lapo apačioje ir nunešusi rašiklį į klasės galą ėmė laukti pamokos pabaigos. 
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Burtininkas
 • ****
 • 258
Panašu, jog praktiką atlikinėjo visi mokiniai ir dėl to Rafael'is buvo labai patenkintas. Tiesa, jis ilgėjosi savo Magiškų gyvūnų priežiūros profesoriaus kėdės, tačiau šiuos metus pabus žiobarotyros profesoriumi, o galbūt kitais mokslo metais jo jau nebebus čia. Galbūt jis nuspręs išvykti kažkur toli. Arba išvykti netoli, į savo namus Prancūzijoje. Galėtų vėl atgaivinti savo šeimos verslą, kuris dabar deja, bet nebėra aktyvus. Na, seneliai dar kažką daro, bet vangiai. O ir pagalbininkus turi nekokius...
Greitai suskambėjo varpas pranešantis apie pamokos pabaigą. Rafael'is kiek lengviau atsikvėpė ir magijos pagalba sutvarkė savo klasę. Nenorėjo teptis rankų, kadangi skubėjo - kiauliasodyje susitikti su Ryan ir padėti jam su gyvūnais.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr