0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: I MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #30 Prieš 1 savaitę »
Štai kodėl Alanas net neabejojo eidamas prie Henrietos ir norėdamas kartu atlikti praktiką. Ji sugebėdavo išlikti rami ir rasdavo išeitį iš keblios padėties. Kol jis kapstėsi ežere ji sugebėjo sulėtinti gyvūną. Apie tuos kerus Alanas ir nepagalvojo. Dažniausiai jo smegenys imdavo veikti tada, kai reikėdavo ką kitą gelbėti, o ne pačiam gelbėtis.
Žodžiu tariant pagaliau jis vėl stovėjo ant kojų.
- Niekai, viskas gerai. - Pasakė jai paklausus ar nesusižeidė. Vis dar norėjosi kosėti, ranką šiek tiek skaudėjo, bet tai išties buvo niekai, palyginti su tuo, kas jam nutiko šią vasarą. Grifas stebėjo kaip mergina pakirpo kelpei karčius. Buvo pasirengęs jei kas vėl ją sulėtinti, bet neprireikė. Raudonplaukis nukamanojo dabar jau romų gyvūną ir kartu su Henrieta išbrido iš vandens. Juos pasitiko Dingas, kuris sėdėjo ant ežero kranto ir viską stebėjo.
- Buvo įdomu ar ne? O tu kaip visada sugebėjai logiškai mąstyti. - Nusišypsojo Henrietai.
Dabar jau galėjo ramiai įsitaisyti ant žolės ir palaukti pamokos pabaigos. Kol tai darė susirašė į sąsiuvinį viską, ką patyrė per šią pamoką. Judis iš kuprinės nepabėgo. Žodžiu viskas praėjo tikrai  neblogai.

*

Neprisijungęs Vega Dellal

 • I kursas
 • *
 • 27
 • Taškai: 111
Ats: I MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #31 Prieš 1 savaitę »
  Vega baimingai žiūrėjo į kelpę. Bet varniukės laimei, profesorius su ja susitvarkė. Bet Vega tik tada pamatė, kad nuo žaizdos kraujuotos buvo visos jos rankos. Jai skaudėjo, bet varniukė stengėsi užgniaužti skausmą. Deja, bet jai nelabai pavyko. Greitai prisistatė profesorius ir sutvarstė jai žaizdą. Varniukė tylėjo, nors ir skaudėjo labiau. Tačiau išgirdusi kitus jo žodžius ji tylėti nebegalėjo.
- Bet mes netyčia. Nežinau kas man pasidarė. Jaučiausi lyg užhipnotizuota, - graudžiai pratarė varniukė. Ji taip pat tikėjosi, kad profesorius nesugalvos, kad dėl to Vega su Sakura negalės eiti į magiškųjų gyvūnų priežiūros pamokas. Vega norėjo mokytis. Tačiau apmąstymams nebuvo laiko, nes jos turėjo eiti į ligoninės sparną, todėl Vega patraukė pilies link.

*

Neprisijungęs Sigurd Eddi Hallgrimsson

 • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 327
 • Lytis: Moteris
Ats: I MGP pamoka visiems kursams /'22 vasara
« Atsakymas #32 Prieš 12 valandų »
Išleidus sužeistas mokines pasidarė lyg ir ramiau. Jei per tiek laiko kas nors nesugalvojo pašėlioti, vadinasi, daugiau nieko ir nebus. Taip manė Sigurdas, bet pasisukęs pamatė dar vieną šėlstančią kelpę. Kojos jau ėmė nešti ton pusėn, kai mergaitė kerais pati sustabdė gyvūną. Šis netgi leido pakirpti karčius, todėl profesorius nesikišo, nors viena akimi vis dar stebėjo situaciją. Nenorėjo gauti priekaištų, kad nesirūpina mokinių saugumu, o tuo labiau iš pačios pirmosios pamokos.
Varpo skambesiui nusiritus ežero paviršiumi, islandas paleido mokinius, o pats atsargiai prisigretino prie kelpių. Šias apžiūrėjo, nuėmė kamanas nuo tų, prie kurių dirbę paaugliai buvo aplaidesni ir pavargęs atsiduso. Kiekvieną sekundę reikėjo tramdyti save, nepamiršti, ką jis turi padaryti. Suaugusiems greičiausiai reikia išgerti dvigubą porciją eliksyro. Pagalvojo, murmėdamas burtažodį, paskatinantį gyvūnus grįžti į ežero gelmes. Jie dar patrypčiojo, lyg negalėdami patikėti, jog nepasisekė nuvilioti nė vieno žmogaus, ir po kelių akimirkų dingo. Tik tada Sigurdas pajautė krūtinę atlaisvinančius gniaužtus, tarsi nuo pat pirmojo mokinio pasirodymo jie būtų neleidę kvėpuoti. Norėjosi išsiaiškinti, kodėl, bet tik stipriai papurtė galvą, nenorėdamas panirti į minčių jūrą ir vietoje to sutvarkė paplūdimį. Mostelėjęs lazdele, leido dėžėms keliauti oru iš paskos, kai pasuko link pilies.