0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Olive Cate Rechens

 • II kursas
 • *
 • 37
 • Taškai: 63
 • Tu sukiesi kartu su pasauliu
Ats: II Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 3 savaites »
Olive sėdėjo dar vienoje pamokoje šį kartą ateities būrime. Per visą teoriją ji tylėjo kaip vandens prisisėmusi, nes pagal ją teoriją buvo pats nereikalingiausias dalykas mokyklos. Na ir ji visiškai nežinojo atsakymo į  užduotą klausimą. Per visą teoriją mergaitė nieko nesiklausė ir į nieką nekreipė dėmesio tik galvą padėjusi ant suolo žaidė su savo  iš kuodo pasileidusiomis plaukų sruogomis.  Po ilgos teorijos dalies kai  profesorė pasakė praktikos užduotį. Cate lėtai pakėlė galvą ir kai apdorojo visą informaciją kurią išgirdo pažvelgė į puodelį su arbatą. Nemėgstu arbatos. Bet aš ją turėsiu gerti nes kitaip neuždirbsiu bent kelių taškelių savo koledžui. Taigi reikės kankintis. Supratusi savo būsimas ,,kančias" grifiukė pasiėmė puodelį ir pauostė arbatą. Netgi dvokia šlykščiai. Pagalvojo aukštaūgė ir paragavo arbatos. Keista, bet skonis geresnis už kvapą, bet vis tiek šlykštu. Pamanė Rechens pavardės savininkė. Tada ji po truputį pradėjo gurkšnoti arbatą

*

Neprisijungęs Olive Cate Rechens

 • II kursas
 • *
 • 37
 • Taškai: 63
 • Tu sukiesi kartu su pasauliu
Ats: II Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 2 savaites »
Po kokių penkių minučių arbatą jau buvo išgertą ir Olive turėjo pripažinti, kad tai buvo jos vieną iš skaniausių arbatų. Nors vis tiek grifė dėl to netapo arbatų miegėja bei labai nudžiugo, kad jos nebereikėjo daugiau gerti. Pagaliau, dabar manau reikia išmaišyti tas žolias. Tada dvylikametė pasiėmė šaukštelį ir pradėjo maišyti puodelio dugne esančias arbatžoles iki tol kol truputį šviesiaplaukei pradėjo skaudėti ranką. Spėju truputį per daug maišiau. Pamanė Cate ir pagaliau pažvelgė į puodelio dugne esančius žaliuosius augaliukus. Jie sudarė vieną ženklą. Tai buvo šluota, bet ji buvo netobula ir taip pat galėjai įmatyti ten dailią, bet taip pat netobulą plunksną. Įdomu, ką šie ženklai reiškia? Paklausė savęs jaunoji Rehens ir jos akys nukrypo prie senos knygos. Duodu šimtą procentų, kad čia kažką rasiu apie tuos kvailus ženklus. Antrakursė pasiėmė knygą ir ją atsivertė tada ją iškarto pasitiko autoriaus frazė kurios aišku mergaitė nė neskaitė. Atvertusi kitą puslapį ji suprato, kad ženklų yra labai daug ir ieškoti reikės ilgai. Nusimato didžiulė ir ilgą nuobodybė.

*

Neprisijungęs Alrisa Fuentes

 • VI kursas
 • *
 • 148
 • Taškai: 85
Ats: II Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 2 savaites »
Pro nuo plaukų tyškančius lašus Alrisa pamatė atlekiantį puodelį, deja, vėl šiek tiek per vėlai. Šis skaudžiai užgavo ausį ir nulėkė į šoną, palikdamas neišpasakytą pyktį klastuolės veide. Kraujas kūne tiesiog užvirė.
-Tu! - sukliko įsiutusi. Tą pačią akimirką prabilo kvaiša, kuri viską sugadino. - Tu... susmirdusi kiaule!
Ji jau kilstelėjo lazdelę, kad pagaliau užbaigtų šitą parodiją, kai Elliw dar sykį susidūrė su stalu. Bent šitai ėjosi pagal planą, tad šeštakursė išsišiepė. Taip tau ir reikia.
-Aguamenti. Aguamenti! Tu kvailas daikte!! - Burtažodis kažkodėl neveikė, todėl Alrisa piktai sudavė kumščiu bjaurybei (kad ši nesugalvotų pabėgti). Tuo pačiu metu karštligiškai bandė sumąstyti kokius nors kitus kerus. Išganinga mintis švystelėjo labai netikėtai, bet ji tuojau pat ėmėsi veiksmų: lazdelę prispaudė prie kvaišos drabužio, o jos galas it adata grasino pradurti medžiagą. - Incendio!
Viskas, ko juodaplaukė troško - tai sėkmė. Begalinė sėkmė, nes tą akimirką ji nelabai kreipė dėmesio nei į mostą, nei į tarimą. Tačiau be galo geidė nušluoti Elliw nuo žemės paviršiaus.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 774
 • Taškai: 494
 • 277 teleskopai (22-08-06)
Ats: II Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 2 savaites »
Skaudėjo, tačiau Elliw neprisiminė to priežasties. Vis dėlto viena buvo daugiau nei aišku - dėl to kalta tik neLiucija. Reikia pagaliau ją iš tiesų pamokyti! Ji kažką rėkavo, tačiau velsietė nesuprato to prasmės. O ir kur ten suprasi? Juk ji bjauri mergiūkštė, tad nieko naudingo ir suprantamo tikrai nešneka. Ak, kaip jai nusibodo tų bjaurybių egzistavimas! Kad taip visos bjaurios mergiūkštės pagaliau išnyktų…
Tik kaip vis dėlto tą padaryti? Bjauriosios mergiūkštės buvo labai jau gajos ir niekaip nesutiko išnykti iš pasaulio arba bent jau nustoti griauti Elliw gyvenimą. Štai ir dabar - kodėl staiga pradėjo degti drabužiai?! Ko gero, daugiau nei akivaizdu, kad dėl to kalta tik neLiucija. Elliw neįsivaizdavo, ką reikėtų daryti dabar, tad tiesiog prisiartino prie bjauriosios mergiūkštės ir netyčia degančią klostę mostelėjusi jos link garsiai pratarė:
- Tai tu kalta!
Galbūt velsietė būtų išsigandusi, bet netrukus pamiršo, kad dega. Taigi nebuvo ko bijoti. Elliw stovėjo ir neapykantos kupinomis akimis spoksojo į tą taip nekenčiamą mergiūkštę.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Ateities būrimo profesorė
 • *
 • 103
 • Lytis: Moteris
 • Dingsti iš akių arba nužudysiu!
Ats: II Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 2 savaites »
  Profesorė stebėjo kas vyksta klasėje. Jai jau pasirodė, kad viskas gali praeiti ramiai, tačiau tuo metu ji pastebėjo, kad Elliw karšta arbata apipylė Alrisą. Roma jau norėjo prie jų prieiti, tačiau išgirdo ne itin malonų klausimą.
- O cukraus. Taip, žinoma, - tarė atsisukusi š Caroline bei mostelėjusi lazdele išsikvietė cukrinę, kuri visai neseniai stovėjo didžiojoje salėje ant pusryčių stalo, o tada visą jos turinį supylė į mokinės arbatą. - Nuostabu, ar ne? - tarė žinodama, kad nuo to arbatos skonis bus šlykštus, nes ši arbata buvo geriama tik be cukraus. Profesorė taip pat žinojo, kad dėl cukraus ji jokio ženklo nepamatys. Ir tegul. Pagalvojo Roma ir nuskubėjo prie Elliw, kuri Alrisos dėka taip pat jau buvo šlapia. Greitai Elliw atsirenkė į stalą, bet tame nebuvo nieko ypatingo. Labiau profesorei kėlė susirūpinimą tai, kad Alrisa padegė Elliw drabužius. Nors Elliw ir mosavo degančia kloste Prie Alrisos veido, bet pati Elliw vis tiek degė. Evanesco. Pagalvojo profesorė ir klostę pradangino. Tai pat kerais užgesino ir Elliw.
- Abi prarandate po penkiasdešimt taškų, - lėtai, šaltai tarė ir atėmė Alrisos lazdelę tiesiai jai iš rankų. - Grąžinsiu po pamokos ir daugiau nesiriejat, - tarė profesorė ir grįžo prie savo stalo.
– Oi, Hari, turėsi būti labai labai atsargus. Neieškok bėdos, Hari…
– Aš ir neieškau, – pyktelėjo Haris. – Pati mane susiranda.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 150
 • Taškai: 114
Ats: II Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 2 savaites »
- Bet juk smagu ar gi ne Sakura? Smagu kažkam ką nors dovanoti ir paskui gauti. Smagu kažką pradžiuginti. Na o vaikystėje laukti Kalėdų senelio irgi linksma. - Tarė ji.
Prie jų prisijungus Nelannai Gruodė pabaigė savo arbatą ir puodelį atidavė Sakurai.
- Ką mėgsti veikti kai esi prastai nusiteikusi? - Paklausė Nelannos. Pati aišku lėktų į stadioną. Jei tuo tarpu turėtų Dori šluotą. Jei ne, tai tikriausiai pasiimtų knygą ir sėdėtų ant skardžio prie ežero.
- Ar jūs tikite pranašystėmis? Ar tai tikrai tikra? Juk ateitis tokia permaininga. Ji juk priklauso nuo žmonių sprendimų. O jie kartais pasikeičia. - Pasakė mergaitė.
Ji iš anksto atsivertė knygą ir susirado skyrių su ženklais.
- Kas nustatė koks ženklas ką reiškia? Ar jūs tai žinote? - Vėl ėmė klausinėti Varniukė.

*

Neprisijungęs Coraline Williams

 • II kursas
 • *
 • 53
 • Taškai: 155
 • Lytis: Moteris
 • "Sielvartas tai kaina už meilę"
Ats: II Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 2 savaites »
Kad ir kokia Coraline bebūtų visada pradeda burbėti. O jos burbėjimas atneša ne pačias maloniausias pasekmes. Kaip ir šį kartą. Kai profesorė prabilo ir ėmėsi veiksmų klastuolė nepratarė nė žodžio. Iš nežinia kur atšvilpusi cukrinė visą savo turinį sukratė į puodelį, o jo būta nemažai. Nuostabu? Kaip gi po galais tai gali būti nuostabu?
- Nematau čia nieko nuostabaus, profesore. nejau bandote pamėgdžioti Glorią Clarke?- norėdama suerzinti ateities būrimo profesorę ypatingai dirbtinu ir apsimestiniu švelniu balsu pratarė Coraline.- Brangi profesore, geriau pasiieškokite vyro, nes taip ir pasensite...
Džiugi, klastinga, pašaipi, erzinanti šypsena perkreipė šaltą veidą, bet akys taip ir liko bejausmės. Arbatos turinio juodaplaukė neketino gerti (juk ten pagrinde vien tik cukrus), bet ir palikti jo čia nenorėjo.
- Noriu naujo puodelio arbatos. Šis su cukrumi, o aš jo nemėgstu,- norėdama "pašokdinti" profesorę tarė Williams tuo lipšniu ir įsakmiu balsu.

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Ateities būrimo profesorė
 • *
 • 103
 • Lytis: Moteris
 • Dingsti iš akių arba nužudysiu!
Ats: II Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 2 savaites »
  Profesorė apsidžiaugė bent šiek tiek susitvarkusi su dviem klastuolėm, kurios panašu, kad mielai viena kitą nužudytų, o to Roma pamokoje tikrai nenorėjo. Profesorė Alrisos lazdelę tvirtai laikė rankoje, nes žinojo, kad ji gali lengvai ją atgauti, o tada jau nebebūtų taip gerai. Greitai profesorė išgirdo Caroline žodžius. Jie šįkart prajuokino Romą.
- O ką norėtum, kad aš būčiau tokia kaip ji? Na, aš tai nelabai. Aš pasenti nebijau, o tu geriau pradėk normaliai elgtis. Nebijai, kad taip egdamasi ir numirsi? - tarė profesorė ir mintyse nusijuokė. Bet tik mintyse. Garsiai juoktis nenorėjo todėl, nes pirma norėjo sulaukti Caroline atsakymo. Tačiau greitai sulaukė ne atsakymo, o reikalavimo.
- Arbatos? Tuoj. - pratarė profesorė ir padėjusi Alrisos lazdelę išsitraukė savąją bei mostelėjusi ja pakėlė puodelį bei visą jo turinį užpylė ant Caroline, o paskui nuėjo užplikyti naujos arbatos. Profesorė žinojo, kad arbata jau bus vos vos šilta, nes Caroline vietoj užduoties atlikimo tik reikalavo nesąmonių. Nieko. Kad ir šaltai, bet bus šlapia. Pagalvojo Roma ir atnešė mokinei naują puodelį arbatos.
- Štai. Šitas be cukraus, kurio tu pradėjai taip nemėgti, - pratarė ji ir padavė puodelį Caroline. Paskui greitai grįžo prie stalo, kad pati netaptų šlapia.
– Oi, Hari, turėsi būti labai labai atsargus. Neieškok bėdos, Hari…
– Aš ir neieškau, – pyktelėjo Haris. – Pati mane susiranda.

*

Neprisijungęs Olive Cate Rechens

 • II kursas
 • *
 • 37
 • Taškai: 63
 • Tu sukiesi kartu su pasauliu
Ats: II Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 2 savaites »
Po ilgo knygos vartymo Olive pagaliau rado vieną iš savo arbatžolių ženklo ir tai buvo šluota. Na pagaliau bent kažką radau. Pamanė mergaitė ir pradėjo skaityti plunksnos aprašą :
Citata
Plunksna - šis ženklas reiškia aukštus  ir svarbius pasiekimus mokslo srityje per artėjančius metus. Per tuos metus daug ką sužinosi ir suprasi.
Jie iš manęs juokiasi ar ne ? Mokslo pasiekimus ? Tai tikrai šimtu procentu atitinka  bei apibūdina mane. Pamanė šviesiaplaukė ir pažvelgusi į savo puodelį dar kartelį įsitikino, kad ten įmato plunksną. Po to vėl toliau vertė knygą tikėdamasi rasti savo antrą ženklą - šluotą. Po kelių minučių Cate rado ir šluota kur buvo parašyta :
Citata
Šluota - tai reiškia, kad artėjantys metai bus labai aktyvūs gal net aktyviausi tavo gyvenime, pasieksi daug aktyvių pasiekimų.
  Čia jau labiau primena mane spėju plunksnos aš net neturėjau pamatyti. Pagalvojo grifiukė ir užvertusi seną knygą bei padėjusi puodelį ant suolo krašto pradėjo laukti pamokos pabaigos.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • V kursas
 • *
 • 181
 • Taškai: 456
Ats: II Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 2 savaites »
- Žinoma, kad smagu kažką pradžiuginti, - nusišypsojo Gruodei. - Tačiau Kalėdų aš nesuprantu. Manau, pradžiuginti kitą galima ir be progos.
Sakura paėmė Gruodės puodelį, įbėrė į jį druskos, kaip kad ir sakė profesorė, viską pamaišė ir ėmė tyrinėti. Šviesiaplaukei tai buvo panašu tai į sparnus, tiek į pėdas. Gal labiau į sparnus.
- Negaliu suprasti, tai sparnai ar pėdos, - merginos antakiai šiek tiek susiraukė.
Strazdanė ėmė ieškoti, ką reiškia šie ženklai, ir perskaičiusi tas reikšmes pasakė Gruodei:
- Tiek pėdos, tiek sparnai turi vieną bendrą reikšmę. Keliones. Tik kad pėdos simbolizuoja labiau nuotykių kupiną kelionę, o sparnai tarsi poilsį, bendravimą. Ar ruošiesi kur nors keliauti? - nusišypsojo. - Bet kokiu atveju, tavo reikšmė gera.
Tačiau šią akimirką Sakurai kai kas nedavė ramybės. Nors jos pačios puodelyje dar nebuvo įberta negyvosios jūros druskos, ji pastebėjo vieną nelabai jai patinkantį ženklą. Ir ieškodama pėdų bei sparnų visai netyčia pamatė tą ženklą, kuris nereiškė nieko gero.
- Aš tikiu pranašystėmis, - atsakė mergaitei. - Vis dėlto tu man mokslo metų pradžioje išbūrei, kad aš susirasiu draugų. Ir aš jų susiradau, - pabandė nusišypsoti Gruodei ir Nelannai, tačiau širdyje buvo neramu. - O kas nustatė reikšmes, net neįsivaizduoju. Galbūt profesorė žinotų? - susimąstė. - Aš dar noriu pažiūrėti, - tarė Nelannai ir pasiėmė savo puodelį, kurį buvo jai pastūmusi.
Šį kartą Sakura ėmė labai nekantrauti. Iš susijaudinimo ji nelaukė, kol Nelanna pradės burti. Turėjo sužinoti atsakymą čia ir dabar. Pati įbėrė į savo puodelį druskos, pamaišė ir tada tas baisus ženklas dar labiau išryškėjo. Šiek tiek išsigandusi varnanagė pastūmė puodelį tolėliau.
- Gal galėtumėte abi pažiūrėti, ką matote mano puodelyje? - sunerimusiu balsu paklausė.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • III kursas
 • *
 • 106
 • Taškai: 389
Ats: II Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 2 savaites »
Nelanna nusiminė, kad draugės pastebėjo jos sugižusią nuotaiką. Paprastai stengdavosi blogos nuotaikos kitiems nedemonstruoti, tik šį kartą jai nepavyko viso to nuslėpti.
- Ak, man viskas bus gerai, - bandė šypsotis varniukė tikėdamasi, kad jos žodžiai išsipildys. - Blogu oru, ypač kai smarkiai lyja ir sninga, arba būna šalta, mėgstu įsitaisyti fotelyje įkritus į minkštas pagalvėles ir pasinerti į knygą. Labai mėgstu skaityti!
Varniukė pasinėrė į prisiminimus ir jos nuotaika šiek tiek pasitaisė.
- Dabar skaitau Džefersono Smito knygą "Viljamo Sparnaširdžio klajonės Užmaršties šalyje". Labai gera! Jei norėsite, galėsiu duoti paskaityti.
Varniukė sutaisė arbatą ir padavė ją Gruodei.
- Mano arbata - liepžiedžių. Labai geras skonis. Ar kada ragavote? - atsakė į Sakuros klausimą mergaitė.
Ji jau ruošėsi į Sakuros duotą puodelį įberti druskos ir pamaišyti, kaip nurodė profesorė, bet Sakura neišlaukė ir viską padarė pati. Nelanna šiek tiek nusiminė, kad neteko progos atlikti visą eigą Sakuros puodelyje, bet stengėsi to neparodyti - nenorėjo susipykti. Jai draugystė buvo labai svarbi ir norėjo ją išsaugoti. Susipykti dėl tokios smulkmenos būtų buvę kvaila.
- Pavidalas puodelyje primena raktą, - paėmusi Sakuros puodelį ir visaip jį pakraipiusi pasakė Nelanna. - Jei pasuktum puodelį, galėtum įžvelgti trišakį. Bet man atrodo, kad raktas matosi ryškiau.
Nelanna paėmė knygą ir pradėjo ieškoti rakto reikšmės.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 150
 • Taškai: 114
Ats: II Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 2 savaites »
- Aha, skaityti yra smagu. Aš mielai paskaityčiau tą knygą. - Pasakė Nelannai.
Nors galvoje iš pradžių sukosi daug klausimų kuriam laikui jie pasitraukė į šalį, nes Sakura tyrinėjo jos puodelį.
- Įdomu, nežinau. Lyg ir niekur neturėčiau keliauti. Arba kol kas to nežinau. Bet tikriausiai bus įdomu. - Pasakė. Tada jau galvojo paklausti profesorės kas sukūrė ženklų reikšmes, bet nepaklausė. Pamatė, kad Sakura pradėjo nerimauti ir pati skubiai ėmėsi dirbti su savo puodeliu. Paskui į tuos ženklus pažiūrėjo Nelanna, o tada ir ji pati.
- Keisti ženklai. - Užsikrėtė ji Sakuros nerimu. - Raktas. Na, tai pagal knygą gali reikšti, kad tau atsivers kažkoks naujas gyvenimo etapas. Tikriausiai jį įtakos šitas trišakis. O gal... Gal tai panašu į kumšti, arba į tave ištiestą delną. - Tai pavojaus ženklai. Kažkas netikėto. Galvojo ji.
- Bet ar nemanote, jok viskas yra tik Placebo efektas? Kodėl kas nors turi nutikti? Man atrodo, kad tai tik įsikalbėjimas. Neverta tuo tikėti. - Kalbėjo berdama į Nelannos puodelį druską ir pamaišydama.
- Man atrodo matau obuolį. Tokį didelį ir apvalų. Dar atrodo, kad ant jo auga lapeliai ar kažkas panašaus. Pažiųrėk pati. - Pastūmė draugei puodelį. Tada paskaitė ką tai gali reikšti.
- Tai sveikatos simbolis. Didelis, gražus obuolys sako, kad esi žmogus linkintis kitam gero. O lapeliai ar šakelės ant jo rodo, kad būsi žmogus, kuris kitiems teiks sveikatą. Tai rodo, kad turi polinkį į mediciną. Ar kada nors galvojai kuo norėtum dirbti suaugusi? - Paklausė ji.

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Ateities būrimo profesorė
 • *
 • 103
 • Lytis: Moteris
 • Dingsti iš akių arba nužudysiu!
Ats: II Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 2 savaites »
  Profesorė stebėjo mokinius. Beveik visi atlikinėjo užduotį. Tik Elliw su Alrisa neketino to daryti. Na, dar ir Caroline. Bet visos trys niekada nieko nedarydavo, todėl profesorė nesistebėjo, kad ir šįkart buvo lygiai tas pats. Vis dėlto Romai buvo smagu žiūrėti į tuos, kurie vis dėlto stengėsi atlikti. Cinamono kvapas tiesiog smelkėsi per visą klasę ir tai buvo vienintelė priežastis kodėl profesorė neaprėkė Caroline, kuri tikrai trukdė pamoką. Greitai suskambėjo varpas. Profesorė priėjo prie Alrisos ir padavė jai jos lazdelę.
- Kad daugiau taip nesielgtum, nes kitaip prarasi lazdelę amžiams ir papildomai atsiimsi, nes tikrai nenoriu Elliw lavono savo pamokoje. Geriau tą daryk herbologijos pamokose, - pratarė rudaplaukė ir grįžo prie stalo.
- Pamoka baigta, - pratarė ji ir kai visi išėjo atsisėdo ir atsiduso bei pasidarė arbatos, kurią iškart ir išgėrė.
– Oi, Hari, turėsi būti labai labai atsargus. Neieškok bėdos, Hari…
– Aš ir neieškau, – pyktelėjo Haris. – Pati mane susiranda.